mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 31
Dołączył(a): 8.11.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2007, 13:58 
Cytuj  
Zapraszam do zaciagniecia sie do armii PlanetSide:
http://planetside.station.sony.com/reserves/

!WELCOME TO THE MACHINE!

Bardzo dziwie sie, dlaczego forum Planetside jest takie martwe.
Wedlug mnie gra ta zasluguje na duze zainteresowanie.
Wczoraj zaistalowalem sobie ww. gre i jestem ZAUROCZONY.
Gre mozna okreslic jako MMOFPS (z elementami RPG) z wielkim swiatem i mnostwem sprzetu bojowego sluzacym eksterminacji przeciwnikow, wiecznie trwajacym konfliktem, w ktorym mozesz wziasc udzial w zasadzie w dowolnym momencie.
Moje pierwsze kroki na froncie byly bardzo krotkie. Najdluzszy czas przezycia w wirze walki to 1,5 minuty. Super gra. Po zapoznaniu sie z misjami treningowymi gra spodobala mi sie jeszcze bardziej. Kilka godzin w nocy poswiecilem na zapozanie sie z pojazdami bojowymi tylko jednej ze stron konfliktu (19 typow pojazdow naziemnych, kilkanascie latajacych i kilka rodzajow Mechow bojowych). Przednia zabawa.
Nie spotkalem jeszcze tak wciagajacej i pomyslowej gry sieciowej. Zdalem sobie sprawe, ze wiele pomyslow z Planetside znalazlo sie w wielu nowych MMO grach (np. RF Online, GW itp)
Plusy gry:
1. Wiele mozliwosci zastosowania pojazdow bojowych w walkach (rozne zastosowania strategiczne) rowniez wieloosobowych (kierowca, strzelec badz strzelcy pokladowi, piechota) Przypomina sie Operation Flashpoint, ale na poklad swojego pojadu mozesz zabrac kolegow z podworka!
2. Kilkanascie (!) planet do odwiedzenia i toczenia walk
3. Mnostwo srodkow bojowych o roznorodnych zastosowaniach (zabezpieczanie terenu, systemu alarmowe, mozliwosc wlamywania sie do komputerow i pojazdow wroga i przejmowanie ich.
4. Niewygorowane wymagania sprzetowe z niezla jakoscia grafiki (no nie jest to Crisis)
5. Duze mozliwosci odgrywania postaci (RPG, duza ilosce emotow, rowniez dzwiekowych) oczywiscie ograniczone do realiow swiata, czyli
Wielkiej Wojny.
6. Rok czasu za darmo na poznanie swiata i zabawe jako rezerwista w swiecie Planetside.

Moje spostrzezenia sa moze bardzo noobowate, dla starych wyjadaczy grajacych w Planetside moze niesluszne i niepelne, ale mnie bardzo ta gra spodbala sie. Jest bardzo ciekawa. Prawdopodobnie jak pogram w nia jakis czas dostrzege jej braki, ale jak na razie wydaje mi sie swietna i godna polecenia. Mysle, ze w gronie zgranych osob mozna sie swietnie bawic i organizowac niesamowite eventy.

Dla noobow takich jak ja znalazlem poradnik po polsku na poczatek:
http://www.gry.mocny.com/211,poradniki.html

Moze znacie jekies inne poradniki do tej WSPANIALEJ gry?
Moze jacys weterani walk pomogliby poczatkujacym?

Dziekuje za zainteresowanie

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 8 sie 2007, 18:24 
Cytuj  
Nie ma juz tego triala 12 miesiecznego:/

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2007, 23:44 
Cytuj  
Działa wam strona Planetside?


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sie 2007, 09:24 
Cytuj  
Przynajmniej od paru dni nie dziala.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2007, 14:47 
Cytuj  
Ktoś wie co się dzieje z Planetside?


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sie 2007, 16:05 
Cytuj  
Maja nowy dev team, ktory bedzie glownie wprowadzal nowe featuresy, ale takze oczywiscie naprawial bugi. Wprowadzili/wprowadza (nie jestem pewien czy juz to weszlo) black ops ubierajacych sie na zielono - tak jakby czwarta frakcje. Dostep do nich pewnie beda mieli tylko osoby o specjalnych osiagnieciach/statsach. Black ops maja miec dostep do sprzetow wszystkich trzech frakcji, maja tez miec 1k hp i 500 czy 250 stam. To nie zart. W planach byly/sa takze nowe latawce - jeden stealthed do przewozenia infantry i robienia zrzutow i drugi do nie pamietam czego.

Czytalem o tym w jakims wywiadzie, nie wiem dlaczego nadal nie dziala im strona i jak dlugo SOE zamierza podtrzymywac przy zyciu te gre.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2007, 19:25 
Cytuj  
mam nadzieje, ze przekaza ja komus innemu albo zrobia druga czesc, bo gra sie naprawde marnuje


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2008, 14:10 
Cytuj  
Da sie jakos pograc w planetside?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.