mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 12 sie 2007, 03:46 
Cytuj  
Najlepszy trailer tego roku !!

http://www.gamespot.com/video/516716/61 ... al-movie-5

mi szczena opadla :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 sie 2007, 15:45 
Cytuj  
No fakt, trailer jest z rodzaju tych wymiatajacych.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 212
Dołączył(a): 11.08.2007
Offline
PostNapisane: 12 sie 2007, 19:53 
Cytuj  
To co plusuje:

- bardzo duża ilość questów, trzeba tylko wiedzieć gdzie szukać
- 0 grindu, jest to tutaj przynajmniej jak na razie nieopłacalne
- ciągła rotacja brońmi na polu walki
- bardzo dużo sprzętu który ciągle wymieniamy i wymieniamy
- nastawienie na party, znacznie przyjemniej i szybciej się wykonuje questy, niektóre są po prostu niemożliwe do przejścia solo.
- clonowanie postaci bardzo fajny pomysł i wspólny "bank" ( przechowalnia credytów i przedmiotów).
- zróżnicowany teren
- duża możliwość wpływu na wygląd postaci "kreowanie"

Wcześniej czytałem gdzieś wypowiedzi że świat jest mroczny, powiem tylko tyle że owa osoba musiała mieć chyba popsuty monitor ;)

Jak sam film powyższy mówi, jesteś żołnierzem bądź przynajmniej na początku rekrutem, podczas zdobywania coraz to wyższych poziomów wybierasz sobie profesję pierwsza na 5 poziomie, potem 15 etc.
Jeśli się wahasz, zawsze możesz zrobić sobie "clona" postaci gdzie można wrócić i obrać nowa drogę rozwoju.

Początki nie są za efektowne, jako nowy gracz po zalogowaniu się i wykreowaniu postaci wpierw łączysz się z tutorialem, który uczy szybko podstaw dopiero po paru misjach zaczynasz prawdziwą grę.

Osobiście na początku byłem zrażony nieco grą, różowa czapka wtf? i inne duperele które jakoś nie bardzo dobrze na mojej postaci wyglądały a jeszcze jak się spojrzy na chmarę graczy podobnie wyglądających to już wogule krzywa mina się robi, dopiero jak zobaczyłem jakiegoś gracza z poz. 8 wówczas już zdecydowanie lepiej wyglądał, dodam jeszcze że czym wyższy poziom tym coraz to efektowniejsze stroje, bronie , umiejętności itp.

Gra posiada parę wad jeszcze które na pewno zostaną usunięte jak np:

- czasami się zablokujesz ( przez ponad 20h gry zdarzyło mi się to 2 razy )
- postać którą zabijesz, nadal stoi sobie mimo iż jest martwa, częściej już to się zdarza ( można lutoować ciało)
- w pewnym momencie odczówasz że jest już mało nowych questów a te co zostały są druzynowe/instance, niestety trzeba się udać w głąb nowej mapy i nagle znów nie wiemy od czego zaczynać ;)
- jak byliśmy w istance niejedno kroć łapał nas lag i to bardzo duży, pozwolę sobie więcej rozpisać się na ten temat gdyż co niektórych może wątek gry pve bardzo ciekawi:
otóż wstępne istance są małe, wewnątrz często dostajesz dodatkowe questy, są bossowie chodź nie dam sobie ręki uciąć że wszędzie, bo wszystkiego nie zwiedzałem. Gdy wypadnie jakiś iteam jest automatyczny roll, więc nie ma podkradania przedmiotów, nie są one soulbond czyli można się wymieniać, jeśli ktoś tego nie chce.
Zdecydowanie brak ludziom ogrania i doświadczenia to też takie wyprawy "random" kończą się często porażkami ( jednolite klasy, nawalanie do wszystkiego co się rusza, leczący strzelają) - reasumując jeszcze totalny chaos + bug z lagiem nie dają pozytywnego wrażenia wyprawy.
Dodam jeszcze że sam mam poziom 13 więc za dużo nie poznałem i informacje moje są niepełne.

System questów jest bardzo fajnie przemyślany, nawet osoby mające problemy z ang. dadzą radę. Pobierając questa dostajesz całą otoczkę fabularną z opisem wykonania, gdy tylko przejdziesz do zakładki z questami masz jasny opis co masz zrobić, a na mapie zaznaczone miejsce ( jeśli nie lubisz takiego ułatwienia po prostu wyłanczasz), jednak muszę stwierdzić że oznaczenia na mapie questów umilają rozgrywkę koniec z traceniem czasu na znalezienie przedmiotu xxx czy mobka. Niektóre questy czasami jednak nie mają oznaczenia na mapce, więc trzeba już czytać. Zadania jakie dostajemy do tej pory odniosłem wrażenie że czym wyższy poziom tym fajniejsze, nie dużo jest questów, idź w miejsce xx i zabij naście czegoś tam, mogę śmiało stwierdzić że sympatyczniej się dla mnie questuje niż w WoW.

Są duele, areny, pola walki, przejmowanie budynków bądź stacji przez ( klany bądź graczy - tego nie wiem czy oba, na pewno pierwsze), wiem że będzie istniał podział gildii na pve i pvp, czyli będzie rozwój w kierunku rajdowania oraz walk po między graczami.

Dane ogólne:

- max lev 50.
- duża ilośc instanci
- ogromny świat ( aktualnie 2 planety, każda z nich podzielona po 3 strefy , w każdej strefie sporo map - czy też inaczej zwanych krain )
- 8 finałowych profesji - gdzie 2 te same mogą niesamowicie się od siebie różnić.
- systemy craftingu praktycznie wszystkiego podzielone na działy
- w niedużym stopniu jest tutaj załączony tryb zręcznościowy, umiejętność poruszania, celowanie, chowanie się za przeszkodami itp.

Wiedzę nadal posiadam skromną i jeśli odkryję coś nowego, ewentualnie okaże się że podałem niepoprawne informacje na pewno napiszę.

Pozdrawiam i życzę miłej gry

mój nick w grze: Amadea Derhan.

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 12 sie 2007, 21:37 
Cytuj  
Zgadzam sie co do powyzszego, plus dodalbym (czego powyzszy gracz nie odczul bo rajdowal z randomami), ze w zgranym gildiowym party, a w takim juz wyczyscilismy 2 instancje, jest duzo latwiej. Healer leczy, reszta klas ranger , tank i buffer tez robia co potrzeba.

Instancje sa zrobione przeslicznie, klimat s-f pelna geba, wszystko zyje, wszystko sie porusza, jakie maszyny, generatory itd.... grafika super, choc i wymagania gra ma wieksze niz LOTRO, ale nie wiele.

nick w grze: Lilith Masakra

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2007, 21:49 
Cytuj  
Ehh a ja ciągle 7lvl i jedyne co mogę robić to questy
Co do klona, punkty wydane w statsy nie można wydać ponownie.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 12 sie 2007, 22:38 
Cytuj  
Maly preview instancji na lvl 10.

Niestety film tylko w FPS 10, gdyz przy uzyciu Frapsa spada mi sporo FPS.... na sprzecie: Athlon 2600, 1 GB RAM, gfx: Radeon X1650
Trza bedzie upgrade kompa zrobic :)

http://pl.youtube.com/watch?v=AvXrXhnBVFA

**
Avatar użytkownika

Posty: 212
Dołączył(a): 11.08.2007
Offline
PostNapisane: 12 sie 2007, 23:54 
Cytuj  
Ciężko mi coś was złapać w grze ;)

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 13 sie 2007, 07:49 
Cytuj  
Amadeo napisał(a):
Ciężko mi coś was złapać w grze ;)


tu masz aktualna nasza liste:

Obrazek

i pamietaj, ze musisz whispowac do "nazwiska" gracza.

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2007, 08:05 
Cytuj  
Też mam kluczyk i obadam z czym to się je , czy ktoś może mi podać info ile zajmuje klient ?

thx.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2007, 08:23 
Cytuj  
dodalbym ze ta gra wedlug mnie niewiele wnosi. biegasz, skaczesz, lmb przyklejasz i do przodu. klimat moze i ok ale jakos nie wciagnal mnie za bardzo. tbh to juz naprawde wole bf.

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 13 sie 2007, 09:19 
Cytuj  
2.2g, ściągam właśnie. 20%. 17 BST czyli dzis od 18 naszego czasu mozna grac ?

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 13 sie 2007, 09:23 
Cytuj  
Viracept napisał(a):
2.2g, ściągam właśnie. 20%. 17 BST czyli dzis od 18 naszego czasu mozna grac ?


po sciagnieciu i zainstalowaniu clienta gra sciaga jeszcze patcha ponad 2 GB :)

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 13 sie 2007, 09:30 
Cytuj  
:o to moze chociaz na 20ta zdaze...

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2007, 09:34 
Cytuj  
@Lil
przyjmujecie nowych członków? Nie chce was męczyć /w niepotrzebnie :wink:
Jest możliwość stworzenia kanału Polska?


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 13 sie 2007, 09:45 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
@Lil
przyjmujecie nowych członków? Nie chce was męczyć /w niepotrzebnie :wink:
Jest możliwość stworzenia kanału Polska?


sure ze przyjmujemy, zawsze w grupie razniej sie robi instancje zamiast latania z randomami.
Co do tworzenia kanalow to jeszcze tego nie sprawdzalem.

Poki co servery EU sa wylaczone, ale servery US dzialaja.
EU maja wlaczyc o godz 17 czasu brytyjskiego.

**
Avatar użytkownika

Posty: 212
Dołączył(a): 11.08.2007
Offline
PostNapisane: 13 sie 2007, 10:57 
Cytuj  
W grze na prawdę dobrze zapowiada się pvp mnogość metod walki, wykorzystanie terenu, odpowiedni dobór broni/ ewentualnie rotacja brońmi, używanie skilli ( nie opłaca się w grupie 2 tych samych- zgranie) , profesje gdzie 2 takie same mogą się całkowicie od siebie różnić daje spore pole do popisu ;)

Mnie jednak nieco bardziej interesuje przejmowanie klanem baz, stacji, obiektów , kontrola terenów i walka o nie, jeśli dobrze to rozwiną szybko ta gra się nie znudzi dodając do tego w międzyczasie instance, to mamy niezłego pochłaniacza czasu :D

Ważnym aspektem jest czy ktoś lubi klimaty sf z nutką fantasy czy woli typowe gry fantasy gdzie na rynku ich ostatnio od groma wychodzi :)

Pozdrawiam

PS. Serwer UP można już się pakować i grać dalej ;)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2007, 11:47 
Cytuj  
Cytuj:
12:46 <@tomugeenz0r> napisz, "a tomugeen powiedzial, ze jego tata powiedzial, ze jak gral w ta bete od miesiaca ponad to rzyga tym gownem"


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2007, 11:56 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Cytuj:
12:46 <@tomugeenz0r> napisz, "a tomugeen powiedzial, ze jego tata powiedzial, ze jak gral w ta bete od miesiaca ponad to rzyga tym gownem"


no to współczuje że zmuszał się żeby tyle grac w grę którą rzygał. A i pozdrów ode mnie jego tatę o/


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 13 sie 2007, 12:15 
Cytuj  
szczegolnie, ze beta jest dopiero od kilku dni a nie od miesiaca :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sie 2007, 12:29 
Cytuj  
Lil napisał(a):
szczegolnie, ze beta jest dopiero od kilku dni a nie od miesiaca :)

Pragnę zauważyć, że jednak się mylisz ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.