mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2007, 20:22 
Cytuj  
goin to p2p ya ?


_________________
oumn da lololegend


Posty: 37
Dołączył(a): 1.06.2006
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2007, 14:11 
Cytuj  
F2P for ever.


Posty: 9
Dołączył(a): 25.01.2007
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2007, 15:54 
Cytuj  
czesc zapraszam na pierwsza najwieksza polska strone powiecona Perfect World jak i rowniez na Ts'a gdzie mozna dowiedziec sie wiekszosc rzeczy ponad 260 zarejestrowanych :)
Ip:85.214.34.183:2116

Tutaj macie gg adminów.
XMAT gg: 1250402
Siron gg: 6316052
Robik gg: 6387486

http://tadas.webd.pl/news.php

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 4 paź 2007, 08:41 
Cytuj  
Dorwałem bete Angielska, przyznam szczerze że jak ktoś lubi l2 to powinien spróbować gierka jest dość ciekawa, choć nie grałem dłużej niż miesiąc w l2.
pozdrawiam wszystkich

*

Posty: 171
Dołączył(a): 3.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2007, 01:02 
Cytuj  
Wie ktoś może kiedy kolejna beta ?

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 17:09 
Cytuj  
z tego co wiem teraz bety nie będzie tylko pełna wyjdzie, za darmo. Cos na zasadach Rakion Online . Tylko kiedy to nie wiem.
pozdrawiam wszystkich

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 17:25 
Cytuj  
ostatnio znajomy zakochany w pwie spamowal mi bym rejestrowal sie na juz scracowanym serverze. O dziwo klient z bety + 90 mega pacza. Zajebiste zabezpieczenia....

Jak ktos chce adres to na pm.


_________________
oumn da lololegend

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 7 lis 2007, 10:52 
Cytuj  
po co scrakowany serwer jak za darmo ma być możliwość grania . I jak wrażenia z gry ?? Dużo ludzi gra na tym serwerze ??
pozdrawiam wszystkich

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 9 lis 2007, 13:34 
Cytuj  
Nie wiem czy ten serwer jest skrakowany, bo oficjalnie twierdzą , że zakupili kod gry itp, stąd też na ich serwerze można już grać w wersję angielską a OB miała byc juz 26 X a nie ma do tej pory ( ponoc jakieś bug naprawiają), w sumie , mimo zapewnień, sam nie wiem czy to pirat czy nie, coś na rzeczy jednak musi być, bo zastanawiające jest dlaczego u nich można już grać i gra coraz wiecej graczy
Ogólnie - można polecić ten serwer dla tych którzy chcą wypróbowac rasy , klasy i skile przed grą na globie , tymbardziej , że od przedwczoraj zwiększono rate na 8x - tak w sumie właśnie robi zdecydowana większośc graczy

Dla zainteresowanych - link do polskiego forum o PW - tam znajdziecie info o OB i nie tylko
http://perfectworld.pl/forum/index.php? ... 0ffd70bc3&


Posty: 35
Dołączył(a): 18.03.2006
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 20:34 
Cytuj  
Mam małe pytanko:
http://pl.youtube.com/watch?v=P-7h_SxoWOM

Na wyżej zamieszczonym filmiku można zobaczyć coś co przypomina housing... Tylko, że w mega-wypasionej wersji.

"Budowa" całego świata, stawianie domku, sadzenie drzew, robienie rzeki - wszystko dzieje się in-game, nie w jakimś edytorze. Jest to jeden z featuresów którym mogą bawić GameMasterzy czy może funkcja dostępna dla zwykłych graczy - którzy mają już sporo leveli na karku i mnóstwo golda w kieszeni? Stworzone tereny i znajdujące się na nich domki są instanced - czy może możemy je znaleźć bezpośrednio w świecie gry? A może jest to cecha gry dostępna tylko dla ludzi którzy lubią bawić się w item mall? Na głównej stronie nic nie pisze na ten temat (może coś przeoczyłem?).

Chociaż pewnie to zwykły edytor developerów ;p.


_________________
Obrazek

*

Posty: 136
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 10 lis 2007, 21:44 
Cytuj  
Stawiam na devków. Jeszcze nie spotkałem gry, która dawałaby tak duże możliwości wpływu gracza na wygląd otoczenia ectr. No może second life, ale to inna bajka trochę. Mimo wszystko gdyby powstał jakaś uproszczona wersja możliwości takiej edytowalności otoczenia, choćby odnośnie budynków, ew. drzewek nie obraziłbym się :lol:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 11 lis 2007, 10:40 
Cytuj  
są już gry w których można wybudować swój domek ( np najnowszy book LOTRO ), sporo takich jest ale tylko dla Azjatów ( choć coraz więcej jest właśnie tłumaczonych na inglisz i mam nadzieję , że ten tręd się utrzyma ) - ale zmienianie biegu rzeki- hm wyobraź sobie że przy tej rzece stoi 5 graczy i każdy ją zmienia - ;pp- ewidentnie developerka :)

*

Posty: 60
Dołączył(a): 19.05.2007
Offline
PostNapisane: 23 lis 2007, 14:55 
Cytuj  
Jest już OB.

*

Posty: 116
Dołączył(a): 28.02.2007
Offline
PostNapisane: 10 sty 2008, 09:23 
Cytuj  
No z tym housingiem to fajnie by było, gdyby można było kupić sobie działkę i własny "ogródek" z domkiem tam postawić. Od dawna marzy mi się taka gra osadzona w realiach fantasy przypominająca Lineage 2.

A co do tej OB, to gra ktoś w to? Jest to OB Filipińska czy Malezyjska w ENG version, czy normalnie US/Europe? Wiadomo kiedy wyjdzie wersja full retail? Grałem w OB Japan i czekam na full US/Europe :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 400
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2008, 21:39 
Cytuj  
czyli co? rozumiem że pragniesz simsów osadzonych w koreańskim mmo? ;) :D


_________________
Obrazek

*

Posty: 116
Dołączył(a): 28.02.2007
Offline
PostNapisane: 14 sty 2008, 23:00 
Cytuj  
Nie SIMSów.
Ale marzy mi się, że kiedyś powstanie gra MMORPG, w której będzie można robić wiele więcej rzeczy niż tylko łoić chordy mobów, aby skoczyć na wyższy level. Taka gra, której akcja rozpościera się na wielu płaszczyznach (exp, PvP, PvE, ekonomia, housing, crafting, handel, podróże, zdobywanie fashion wear, siege, eventy, konwojowanie supportu miast/karawan, gildie, życie towarzyskie, itp.).

Ktoś poświęci się np. budowaniu domów, ktoś będzie kowalem. I aby zdobyć EXPa kowalem, nie trzeba będzie walczyć, a np. craftować (a może i samemu obmyślać przepisy) nowe przedmioty?
Wojownik zdobędzie nowe umiejętności w akademii, a "w polu" podszkoli ich skuteczność.
Mag nowych zdolności będzie cię uczył w skupieniu w zacisznym miejscu, kombinując z magią, łącząc czary które już umie aby coś nowego wymyśleć, coś potężniejszego.
Niech taka gra przypomina bardziej realia fantasy, a nie Hack'n'slash.
No i niech każda postać będzie inna, w zależności od tego w którą stronę pójdzie gracz. A nie jak w Lineage 2, że każdy Sorceror na 75 lvl ma ten sam zestaw czarów i w dodatku wszystkie na identycznych poziomach.


_________________
Obrazek

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2008, 23:03 
Cytuj  
Maraquaya napisał(a):
Nie SIMSów.
Ale marzy mi się, że kiedyś powstanie gra MMORPG, w której będzie można robić wiele więcej rzeczy niż tylko łoić chordy mobów, aby skoczyć na wyższy level. Taka gra, której akcja rozpościera się na wielu płaszczyznach (exp, PvP, PvE, ekonomia, housing, crafting, handel, podróże, zdobywanie fashion wear, siege, eventy, konwojowanie supportu miast/karawan, gildie, życie towarzyskie, itp.).

Ktoś poświęci się np. budowaniu domów, ktoś będzie kowalem. I aby zdobyć EXPa kowalem, nie trzeba będzie walczyć, a np. craftować (a może i samemu obmyślać przepisy) nowe przedmioty?
Wojownik zdobędzie nowe umiejętności w akademii, a "w polu" podszkoli ich skuteczność.
Mag nowych zdolności będzie cię uczył w skupieniu w zacisznym miejscu, kombinując z magią, łącząc czary które już umie aby coś nowego wymyśleć, coś potężniejszego.
Niech taka gra przypomina bardziej realia fantasy, a nie Hack'n'slash.
No i niech każda postać będzie inna, w zależności od tego w którą stronę pójdzie gracz. A nie jak w Lineage 2, że każdy Sorceror na 75 lvl ma ten sam zestaw czarów i w dodatku wszystkie na identycznych poziomach.


Czekasz na DFO, ale mozesz sie troche zawiesc, dlugo bedziesz czekal

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2008, 23:03 
Cytuj  
kk, a teraz zmień sig do przepisowego.

*

Posty: 143
Dołączył(a): 9.11.2006
Offline
PostNapisane: 15 sty 2008, 00:17 
Cytuj  
Gralem dzisiaj cal ydzien na malezyjskiej eng, gra nie jets zla, nawet bardzo dobra. Jelsi chodzi o f2p to zadna jej nie podskoczy (no moze seal ale nie probowalem...) dowolnosc rozwoju postaci tzn. masz 4 statsy i rozwijasz je wedle upodobania ciezko znalezc 2 takie same postacie community ciekawe, genialny pomysl z petami od sklepikow + pare fajnych featuresow ogolnie wszystko ok ale czegos jakby brakuje dziwny klimat jesty starsznie i ciezko sie wciagnac, oczywiscie moze to wina tego ze jak dotad gram solo, ale niedlugo zaczna sie questy wymagajace party to zobacze jak wyglada, ciekawe jest ze przynajmniej na poczatku expi sie praktycznie tylko z questow w f2p to raczej niespotykane, szkoda ze serwery sa takie 'pustawe' niepotrzebnie zrobili 2, moglby zostac jeden. Gra niby 'perfect' ale cos w niej nie pasuje i nie umiem dokladnie okreslic co. moj nick ingame: Najter gram na oracle na razie lv13 chetnych do party zapraszam na pm ingame


_________________
nie lubie konserw

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 15 sty 2008, 01:10 
Cytuj  
zamieszam pare fajnych screenow:
http://img513.imageshack.us/my.php?imag ... 855ze3.jpg
http://img527.imageshack.us/my.php?imag ... 844uv5.jpg

ahh te piekne elfy....

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.