mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 10:51 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Mark24 napisał(a):
iniside napisał(a):
Mnie ciekawi za to fenomen. SOE zajebało każde MMO na jakim położyło lape. Każde oprócz Everquest 1 i 2. To mi wygląda podejrzanie.


Including EQ2, z mmorpga nowej generacji wyszła im porażka dekady ;)
Nie zjebało tylko i wyłącznie EQ1, ale wtedy nie było konkurencji i pewnie to jest powodem "niezjebania".


Nie gadaj, eq2 z poczatku bylo nawet fajne;[

E ja sciągnłem Trial jakiegoś nowego i nawet fajnie sie gra w EQ2. Nie wiem czy to cud czy whine ale nawet zaczeło płynnie działać (jak na EQ2 ofc).
Moze nawet retaila kupie :O


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 12:15 
Cytuj  
eq2 triale zawsze byly fajne, bah, pierwsze 2 dni w eq2 bylem w niebowziety.. taki extra klimat...... szkoda ze potem grindfest zanudza ;/


zastanow sie kilka razy zanim kupisz triala.. czy jestes w stanie przez kilka tygodni uzerac sie z nudnym grindem gdzie questy sa wlasciwie tym samym...


idz do jaskini i ubij 5 orkow...
wracasz po nagrode
idz do tej samej jaskini i ubij 5 innych orkow
wracasz
idz do tej samej jaskini i ubij 10 innych stworow + 5 innych orkow

i tak robisz to samo... z 8 razy i dostajesz crap nagrode... nie mowiac ze droga jaskinia-quest giver zajmuje conajmniej 10 minut.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 13:02 
Cytuj  
Jesli wziasc pod uwage ze wow to to samo. To da sie przezyc. Zawsze to jakos inaczej wygladajace moby do grindu w innym swiecie :E


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 14:21 
Cytuj  
tworcy eq1 niepozwalaja soe polozyc reki na produkcji gry ;P

Nie wiem, jak jest z EQ1, bo nie gralem odkad zobaczylem female dwarfa z broda, ale czy nie jest raczej tak, ze Verant ma tyle samo do powiedzenia (niewiele) w sprawie kierunku rozwoju swojej gry, co kazdy inny zalezny od swojego wydawcy dev team? :<

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 15:56 
Cytuj  
No wlasnie soe chyba pozwolilo im dalej robic gre bez wpierdalania sie bo dalej zyje i nie mysli umierac... soe ma z tej gry niezla kase i woli pewnie nie ryzykwoac, jedynie pewnie nakazuje robic kilka dodatkow rocznie ;)

edit:
albo dodaja jakies pierdoly by naciagnac fanboiow, ale do tworzenia samej gry juz sie niewpieprzaja ;p


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 20:51 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Mark24 napisał(a):
iniside napisał(a):
Mnie ciekawi za to fenomen. SOE zajebało każde MMO na jakim położyło lape. Każde oprócz Everquest 1 i 2. To mi wygląda podejrzanie.


Including EQ2, z mmorpga nowej generacji wyszła im porażka dekady ;)
Nie zjebało tylko i wyłącznie EQ1, ale wtedy nie było konkurencji i pewnie to jest powodem "niezjebania".


Nie gadaj, eq2 z poczatku bylo nawet fajne;[


mnie z początku odrzuciło, podczas closed beta cancelnąłem preordera.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2007, 20:58 
Cytuj  
[uwaga]

Nie bede pisal osobnego niusa, ale na Warcry rozdaja keyz0ry do POTBS. Key upowaznia chyba do gry w normalnej becie, nie tylko w stress tescie, wiec warto sie pospieszyc, jako ze na graczy czeka tylko 500 kluczykow.

http://www.warcry.com/content/contests/potbs

Oczywiscie trzeba byc zarejestrowanym na Warcry.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 13:47 
Cytuj  
swoja droga, wstyd mi sie przyznac ale wczoraj sciagnalem sobie legends of norrath... jak narazie gram od 20, z przerwami na fajke + i zrobienie kawy ;p moze za kilka dni mi sie znudzi... ale calkiem ciekawie wykonane :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 9 gru 2007, 18:06 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Wszyscy uzytkownicy fileplanet moga od paru dni przystapic do kilkudniowego stress testu Pirates of the Burning Sea, gry, ktora daje graczowi mozliwosc wcielenia sie w role pirata, wyplyniecia w morze wirtualnym statkiem, pogrindowania zajmujacych misji w instancjach itp.


no ja wlasnie sciagam sobie clienta open bety z eurogamera i mam pytanko do tych co graja w bete: Czy gra jest oparta glownie na PvP (jak w Eve online) czy jest tez jakis rajdowy content PvE ?

@Ashton
grind grindem, ale kumpel, ktory w to gra mowi ze crafting jest zajebscie zrobiony.

no coz, sciagne to zobacze :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 10 gru 2007, 15:13 
Cytuj  
gram od wczoraj i w sumie w walce mele mozna uzywac skili a'la taunt jest heal itp ale kurde ta dynamika postaci w PotBS jest bardzo niska jak na moj gust wiec takie raidowe PVE to byloby raczej kiepskie - wiec tu srednio widze mozliwosc
chociaz moze jest - za krotko gram za malo czytalem
aha nieda sie skakac :/ - poza PotBS odpalilem sobie bete takiego koreanca wydawanego na rynek EU o nazwie Shaiya - graficznie takie L2 ale kurde tam sie da skakac a w PotBS nie :/

a raidy na morzu to tez tak srednio widze - chyba ze moze zabijanie jakichs potworow morskich ;)

gra jest dla ludzi ktorzy lubia te klimaty ekonomie i taktyczne bitwy - chociaz bardziej dynamiczne/zrecznosciowe niz w EVE
Zreszta odnosze wrazenie ze PotBS mocno czerpie z EVE - aczkolwiek po 1 dniu grania ciezko cos konkretnego powiedziec.

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 10 gru 2007, 16:55 
Cytuj  
PotBS jeśli już musisz przyrównywać do EvE to pisz, że jest to takie instancjowane 10% EvE dla carebearów w klimatach Jacka Sparrowa.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 10 gru 2007, 17:58 
Cytuj  
wybacz ze Cie to zabolalo ale akurat PotBS ma najblizej do EVE niz do jakiejkolwiek innej gry - i raczej wiecej niz te 10%
ja osobiscie srednio wyobrazam sobie open pvp w grze typu PotBS - te pare wysepek co tam jest to nie kosmos - za latwo sie spotkac
zreszta EVE w sektorach +0.6 zdaje sie nie jest juz takie open - a przynajmniej dla wiekszosci

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 10 gru 2007, 18:04 
Cytuj  
Lufanga - załamałem się jak przeczytałem co piszesz- jestes pewien , że grasz w POTBS?- coś o braku skoków, porównywanie bitwy morskiej z bitwą staków kosmicznych ( wiem i tu i tu są statki ;p ), jakieś wtrącenie o Shayji- Ty na trzeźwo to piszesz?
trochę ci podpowiem - zdaje się że założenia i mechanika POTBS jest trochę inna niż myślisz

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2007, 18:12 
Cytuj  
Tyle lat pracuja nad gra, a daja takiego gniota, skakanie to taki drobiazg ale daje pojecia jak bardzo tempi sa projektanci tej gry, zonowanie questow pve, instancjowanie pvp i pve na morzu, pozostaje ekonomia i skladanie stateczkow, nedza bez przyszlosci.
Glupie koreance maja wiecej mozliwosci, a nam w europie probuje sie wciskac na sile gre i wmawiac ze jest lepsza od koreanskich bo wszyscy to zalapia.
Gra pol roku temu juz byla bez przyszlosci po pierwszych testach, wiec nie kopcie trupa i poczekacie na zagranie bo 2-3 miechy po premierze bedzie za free i zapewne puste serwy.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Ostatnio edytowano 10 gru 2007, 18:13 przez Teo, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 10 gru 2007, 18:13 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
zdaje się że założenia i mechanika POTBS jest trochę inna niż myślisz


no to jakie jest zalozenie POTBS oprocz PvP ??? Raczej nie ma, to jest gra głównie nastawiona w end gameingu na PvP .
Mechanika gry oczywiście, ze inna, ale chodzi o glowny podzial PvP - PvE

co do skakania, to moze dodadza w retailu, na razie to jest open beta :)

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2007, 18:46 
Cytuj  
No tak, jedni nie zdarza do retail z housingiem, inni ze skakaniem... Juz widze jak wrzucaja info o wprowadzeniu skakania do patch notes, a subscriptions _skacza_ im o pareset k.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2007, 19:39 
Cytuj  
W WoW juz trzy lata bedzie jak mial byc housing i nadal nie ma ale skakac mozna od wczesnej alphy, widocznie skakanie nie jest trudno wprowadzic w grach mmog :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 146
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2007, 20:04 
Cytuj  
Wiecie co, skakanie to jest w tym przypadku trudna sprawa. Tutaj porównanie do Eve jest jak najbardziej trafne, tam owszem skakanie jest, ale bardzo specyficzne. Moze w POTBS wprowadza np gejzery vel wulkany podwodne - bedzie mozna skakac wplywając na nie 8)

A tak serio to gra ma w sobie coś morskiego... Konkretnie mam na myśli dno. Miasta to jest jakiś koszmar, wszystko instancowane, statki pływają dokładnie pod wiatr i im to nie przeszkadza... Ogólnie liczyłem że coś z tego będzie, ale wychodzi na to ze devsi zamordowali własny pomysł.

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 11 gru 2007, 13:13 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
Lufanga - załamałem się jak przeczytałem co piszesz- jestes pewien , że grasz w POTBS?- coś o braku skoków, porównywanie bitwy morskiej z bitwą staków kosmicznych ( wiem i tu i tu są statki ;p ), jakieś wtrącenie o Shayji- Ty na trzeźwo to piszesz?
trochę ci podpowiem - zdaje się że założenia i mechanika POTBS jest trochę inna niż myślisz


tu masz okrety i tu masz okrety
dobieranie amunicji oslony itp itd - grales w PotBS?
mi to bardzo EVE przypomina
w zasadzie roznica tkwi w grafice no i ze operujemy na morzu

podobna sytuacja jest z zalozeniami ekonomii - chociaz ten aspekt i w Eve i PotBS mnie nie rajcowal i zbytnio sie nie wdrazalem

a skakanie to detal ale jego brak jest wkurwiajacy i pokazujacy ze devsi olali walke w mele ktora jest beznadziejna

gra mila coby popykac sobie spokojnie ale w takiej fazie jak jest to za free

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 gru 2007, 19:27 
Cytuj  
ale Eve - pro!
PoTSB - newb...

cała różnica :oops:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.