mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2007, 12:41 
Cytuj  
Ale i tak wszystko sprowadza sie do wejscia na forum lub www gdzie sprawdzasz co masz uzywac i jedziesz na schematach, wiec te tysiace skili schowaj w buty.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2007, 12:43 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
wystarczy zapewnienie
nie wystarczy. chodzi o to czy jest taka wspólpraca. nie chodzi o uzupełnianie sie tylko skuteczne zabijanie np jednego gracza dzieki połączeniu zdolności nie koniecznie zadających obrażenia.
przyznam ze wolałbym żeby odpowiedział mi veteran wowa :wink: który bedzie wiedział dlaczego nikt na arenie nie chce szalejącego warriora zabijać na starcie i dlaczego warrior z mortalem wymiata


_________________
psn

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 28 gru 2007, 12:51 
Cytuj  
Ja nie rozumiem ludzi, któży mając do wyboru kilka fajnych gier takich jak LOTRO, WoW czy GW, i jeszcze zastawiają się którą wybrać. Tak naprawde do z tych trzech to grałem tylko w wowa, bo do lotro ani gw mnie nie ciągnie. Po prostu ujmę to w dwóch słowach: WoW RULEZ!!!


_________________
...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2007, 12:51 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
przyznam ze wolałbym żeby odpowiedział mi veteran wowa :wink: który bedzie wiedział dlaczego nikt na arenie nie chce szalejącego warriora zabijać na starcie i dlaczego warrior z mortalem wymiata


Weteran WoW'a ma ci opowiedzieć o GW? Ok...

Helgard napisał(a):
Tak naprawde do z tych trzech to grałem tylko w wowa


Więc w temacie nie masz nic do powiedzenia.

Moim zdaniem: WoW jest dobry dla ludzi, którzy lubią grać solo, lub zaczynają grać solo. W GW najlepiej mieć już kumpli na starcie i można lecieć z arenami, team w grze można oczywiście znaleźć, ale mnie nie sprawiało żadnej przyjemności granie z ludźmi których nie znam. Lotro - nie grałem, ale brak PvP mówi sam za siebie - gra dla mnie nie istnieje.


Ostatnio edytowano 28 gru 2007, 12:55 przez Razoth, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2007, 12:53 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Weteran WoW'a ma ci opowiedzieć o GW? Ok...
cofnij sie do poprzedniej strony i zwróć uwagę że pytanie zadałem personalnie do pewnej osoby.
osoba która nie grała pro w pvp wowa nie jest w stanie odpowiedzieć bo nie ma jak porównać


@Helgard
masz racje ale ja full T1 miałem w 2005 i nigdy później nie udało mi się zagrzać epikiem. blizzard resetuje co rok nasze marzenia i sprowadza je do greenów :wink:
nie mam czasu farmić w nieskończoność i troche szkoda mi kasy na wowa, bo gram jako casual


_________________
psn


Ostatnio edytowano 28 gru 2007, 12:57 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2007, 12:57 
Cytuj  
Nawiazujac do LOTRO mam znajomego co byl jednym z pierwszych, ktorzy dingneli 50 na serwerze. Quitnal poniewaz high-end content w tej grze nie istnieje. Ponoc teraz cos sie poprawilo ale wiekszosc ludzi i tak juz dawno quitnela i powrocili do WoW i innych mmo.


Posty: 8
Dołączył(a): 27.08.2006
Offline
PostNapisane: 28 gru 2007, 13:02 
Cytuj  
skoro gw jest darmowe, to moge raz grac w wowa, raz w lotro. Nie nie pomylilem sie karta pre paid byla za 80zl w media markcie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2007, 13:03 
Cytuj  
wojt5 napisał(a):
skoro gw jest darmowe, to moge raz grac w wowa, raz w lotro. Nie nie pomylilem sie karta pre paid byla za 80zl w media markcie.


No niestety sam czesto sprawdzalem i niestety MM jest dla idiotow, trzeba naprawde uwazac na ceny w sklepach tej sieci.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2007, 13:08 
Cytuj  
Prawda jest taka ze bardzo duzo ludzi "zalicza" inne gry w momencie znudzenia sie WoW-em.
Pograja tydzien, miesiac dwa i wracaja do WoW-a ale blizz robi wszystko by przyciagac nowych graczy jednoczesnie nic by zatrzymac starych.
Przykladem bedzie nastepny reset za pre miesiecy i kolejna farma wszystkiego, moze dlatego gram teraz w hellgate i nie czekam na nowosci w WoW.
Nastepnym krokiem blizza zeby przebic 10mln abonentow bedzie naklejka na grze nie 12+ tylko 7+ bo uproszczenia laduja nonstop do gry az przykro, po trupie nie bedzie szkieletow tylko cukierki z nagrodami.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2007, 13:12 
Cytuj  
embe napisał(a):
Prawda jest taka ze bardzo duzo ludzi "zalicza" inne gry w momencie znudzenia sie WoW-em.
to prawda, wystarczy popatrzeć na mnie czy na Soba ale nie wiem czym ja sie różnie natomiast absolutnie nie wróce do wowa z prostej przyczyny.

ja nie grałem w wow dl aitemu tylko dla jakby zgłębiania wiedzy o skillu w tej grze i praktycznie w tej kwesti się nic nie zmienia od dawna, blizzard nie oferuje jakiś radykalnych zmian w mechanice których mógłbym sie uczyć wiec jeżeli nie grzeją mnie epiki to nie mam po co wracać - nie moge znaleźć powodu dla którego miałbym sie nie wylogować 30sekund po zalogowaniu się do Orgrimaru


_________________
psn

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2007, 13:12 
Cytuj  
ja grałem miesiac w WoWa i nie wytrzymałem z nudów, kupiłem GW i gram ponad 2 lata, zaznaczając, że tylko PvP.

w gw "meta" sie zmienia co jakieś 2 miesiące, nieraz za sprawą nerfów i boostów, ale najczesciej przez to, że gracze tworza kontry na najczesciej spotykane buildy.

Powinienem w sumie jeszcze przestrzec nowych przed GW. Zaczynając teraz będziecie mieć ogromne zaległości skillowe, których praktycznie nie da się nadrobić. W GW doświadczenie gracza (nie mylić z postacią) liczy się jak w żadnej innej grze.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2007, 13:21 
Cytuj  
hehe Desh to sie nazywa "symptom gracza wow" i powoduje ze po przerwie od tej gry wchodzisz tam i odczowasz przyjemnosc jednak zastanawiasz sie po co w niej siedzisz jak i tak nie ma co robic, a glowna rzecza w tej grze i tak zawsze bylo dla mnie duzo znajomych i zabawa z nimi, jednak za duzo ludzi odchodzi i czeka na cos nowego na rynku.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2007, 14:19 
Cytuj  
Hey Desh , przymiarki raczej pod PvP w WoW bo nadal nie mam weny do pvE ach te 7 i więcej godzinne rajdy :P

Postaram ci się odpowiedzieć chociaż zajęłoby to cąły dzień i więcej pisania , jak już ktoś napisał masz dostępne 1000+ skilli w GW , wielkim plusem jest to że możesz stworzyć postać TYLKO do PvP która już na starcie ma 20 level i dostęp do skilli/upgrejdów które dotychczas odblokowałeś , dzięki temu nie jesteś ograniczony do tylko jednej klasy, "respeccing" w GW jest darmowy do tego można grać np Mesmerem ( Me) i dobrać do niego inne klasy jako secondary , dzięki temu że zabrać możesz tylko 8 skilli na skillbarze ilość buildiów jest nieograniczona ,ten kto napisał że wchodzisz sobie na "różne" gw stronki i grasz buildami stamtąd widać że nawet nie liznął otoczki GW i nigdy nie próbował kombinować samemu ze skillami.

Oczywiście Desh ta zależność klas o której pisałeś , czyli ograniczenie leczenia przez MS warka , drain many/zycia przez inna ect występyje też w GW , brak jest za to skilli CC typowych dla WoW , jak fear , sheep , root ect .np Można iść na areny z Mesmerem który przy odpowiednim buildzie potrafi całkowicie wyłączyć z gry caster klasy , monka ( priest) , elementalistę ( mag) , lub też z innym bulidem potrafi zrobić niezłe "kuku" melee klasom , Warrior , Assasin , ranger ect. każdą klasą możesz grać na najróżniesze sposoby , np nekromantą możesz grać jako support healer , monkiem możesz grać jako klasa ofensywna idt.

Nie będę się tu za bardzo rozpisywać , jeżeli masz więcej pytań to PM mnie odpowiem najszybciej jak się da ( własnie leże chora w łóżku)

Pozdrawiam

**

Posty: 381
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 28 gru 2007, 22:21 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
dynamizm w wowie wiekszy niż w GW ? bez jaj

odradzam WoWa, zachecam do GW !


W wowie mozesz skakac i biegac wokol swojego przeciwnika i jednoczesnie go walic, czarowac. w gw stoisz w miejscu i tyle. gdzie ty widzisz dynamizm w gw ?

ja nie mowie, ze gw jest zle, kupilem jakos zaraz po premierze (26 czerwca 2005?) i gralem prawie rok, glownie pve. o, i to jest w gw imo najlepsze, storyline z prawdziwego zdarzenia.

k4czy napisał(a):
Ja ze swojej strony powiem ze zaczolem grac na becie US w Wowa i w penym momencie zrobilem sobie przerwe i kupilem GW - to byla najwieksza porazka :O, nawet do 20 lvl nie dobilem, tylko 18 chyba.
Ograniczona mozliwosc ruchy, beznadziejna, schematyka, ludzie to takie gowniarstwo - nicki pokroju ChUjCiWdUpEpL a to dzieki temu ze gra za free.Wiec ja zdecydowanie polecam WoWa


a tutaj kolega zgrabnie ujal wszystkie inne wady gw


_________________
FiRe-S4ndM4n napisał(a):
tak, wiem jestem paskudnym chujem, ale nic nowego nie wnosisz wiec ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2007, 08:16 
Cytuj  
Duven napisał(a):
W wowie mozesz skakac i biegac wokol swojego przeciwnika i jednoczesnie go walic, czarowac. w gw stoisz w miejscu i tyle. gdzie ty widzisz dynamizm w gw ?
żartujesz ? :har:
a prawie zainstalowałem :P

w wowie kocham to ze jednak trzeba 20 rzeczy zbindowac i biegac i wciskac to jedoczesnie , o kursorze nie ma mowy


_________________
psn

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2007, 12:09 
Cytuj  
Zapewniam, że oprócz tego, że można skakać w WoWie to nie oferuje on nic wiecej wzgledem PvP. Podczas GvG na poziomie masz pełne rece roboty, bo musisz ogarnac 8 postaci przciwnika, wiedziec przed kim uciekac, ktore pociski omijac, kiedy sie wycofac, którą postać atakować, którą wyłączać i przełączać się miedzy nimi w trybie pilnym, w dodatku niektóre postaci, np mesmer, muszą przerywać skillami, które mają 0.25s castu skille z takim samym czasem castowania, co teoretycznie jest niemozliwe, a jednak są takie orły, które walą na czuja i przerywają.
Już nie wspomne o Monkach, które często i gesto mają czas reakcji około 0.15 ponieważ są główna linią obrony i muszą natychmiast reagować, wiedząc przy okazji jakim skillem. Ponadto w GW istnieje bodyblocking dzieki czemu mozna przyblokowac postac do sciany i ją tam klepać.

Pozdrawiam


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2007, 12:43 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
Zapewniam, że oprócz tego, że można skakać w WoWie to nie oferuje on nic wiecej wzgledem PvP
wiesz w wowa grałem prawie 3 lata i jeżeli ty mnie zapewniasz o takiej bzdurze to mam już zdanie na temat jakośc twoich rad.
mam nieodparte odczucie że nigdy nie byłeś na arenie wowa i nie masz pojecia z czym gw porównujesz :wink:

w wow jest dynamika bo wiekszość podstawowych skilli wymaga pozycjonowania albo siebie albo targetu.
kluczowe jest czy jests blisko czy daleko czy z przodu czy z tyłu, to sprawa wygranej czy przegranej czy target jest krok dalej czy bliżej od gracza
smiało moge powiedziec że ruszanie sie podczas walki to podstawa
a skakanie nie ma nic wspólnego z ruchem podczas walki - no chyba że obrót w locie i wywalenie frost shocka w goniące szamana coś


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2007, 12:56 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):

ja nie grałem w wow dl aitemu tylko dla jakby zgłębiania wiedzy o skillu w tej grze

O shit, ten tekst nadaje sie do czyjejs sygnaturki.hehe Na szczescie wiekszosc ludzi gra w mmorpg dla funu jaki daje wirtualny swiat: zabawy w pvp, wspolnego questowania etc. Co do wow to w szkolnej skali dalbym mu 4/6 i niestety jest to najlepsza w tej chwili gra na rynku. :< Nie porownuje tu eve bo to troche odmienny typ rozgrywki. Chyba, ze eq2 poprawili przez te lata, ale nic nie wiem na ten temat.


_________________
Χ Ξ Σ

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2007, 13:08 
Cytuj  
ja jakiś czas temu grałem trochę w triala GW (2gi raz) i jakoś nie leży mi ta gra, nie da się skakać :P, walka niezbyt dynamiczna, zonowanie, ograniczenia w poruszaniu się (niewidzialne ściany, np. aby dobiec do jakiegoś celu trzeba iść 50 metrów, a można by przebiec sobie po kamieniach i byłoby szybciej ale jest blokada), do tego jakieś jajca w różne podstawki (kampanie), przez co jeżeli kolega ma inną kampanię to razem z nim nie pogramy -.-


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 29 gru 2007, 13:28 
Cytuj  
Tak naprawdę musisz sobie sam odpowiedzieć na nastepujące pytania:
- jaka grafika mi odpowiada ( wbrew pozorom bardzo istotne- miałem 2 podejścia do WOW-a i grafika mi nie leży więc nie dałem rady grać i czerpać z tego powdu przyjemności)
- czy lubie się bawić w dobór skili ( np w GW dobierasz sobie skile i walczysz , w innych grach praktycznie używasz te same)
- czy lubie crafting i handel ( jedne gry mają to bardzo rozwinięte- np w Lineage2 bez soulshotów , które produkują tylko gracze nie ma gry, niektóre itemy tylko z craftu, a są gry w których crafting i handel szczątkowy)
- czy lubię grać z innymi , czy czasami lubie pogrindować sam przez 4 godziny ( w jednych grach możesz grać i tak i tak , w innych bez party ani rusz)
- czy lubie questy ( są gry , które opierają sie własciwie na questach- bez nich nie masz dobrych itemów a exp jest kilka razy wyzszy niz za sam grind- są też takie że questy tylko wspomagają i urozmaicają grę)
- czy lubie duży wybór ras i klas
- czy lubię jak w grze jest specjalizacja broni i armorów dla ras i klas ( ja np nie lubi jak gram daną postacią i dropnie mi armor którego nie mogę uzywać bo jestem np wojem a to dla łucznika)

- itp

- tak wogóle cięzko znaleść grę która odpowiadałaby pod każdym względem :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.