mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 12
Dołączył(a): 13.08.2008
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 18:47 
Cytuj  
Jakiś czas temu ruszył magazyn internetowy (tkz. zin) poświecony grom MMO. Pierwszy numer został wydany w pośpiechu, dlatego też zawiera on troche nie dopracowań oraz dość małą ilość materiałów. Nazwa jaką nadano Zinowi to Art of MMO. Jest on ogólnie poświecony całemu gatunkowi gier MMO, więc też nie zabraknie w nim gier przeglądarkowych. W pierwszym numerze znajdziecie wywiad z twórcami gry Earthrise, która według prestiżowego serwisu mmorpg.com jest jedna z najbardziej oczekiwanych gier MMORPG.
Drugi numer już na początku grudnia.
Myśle ze start Zina poświeconego gatunkowi gier MMO jest niewątpliwie dla graczy dość ciekawym wydarzeniem.
A wiec zapraszam was do zerkniecia i oceny pierwszego numeru ....
Będe wdzieczny za wszelkie sugestie, pomysły badż propozycje odnośnie tego że magazynu. Zapraszam do dyskusji ... Chciałbym tu jeszcze zaznaczyć że jest to pierwszy numer ... wiec proszę twórców potraktować łagodnie :D
Drugi będzię zdecydowanie na wyzszym poziomie pod wzgledem treści jak i wizualnej.


Stronka magazynu: http://mmozin.pl
Pierwszy numer można zobaczyć: TU

PS. Pierwszy numer według mnie troche nie dopracowany :) Lecz miejmy nadzieje by przyszłe numery były coraz lepsze.

**

Posty: 368
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 20:27 
Cytuj  
Zajrzalem do pierwszego z brzegu interesujacego mnie artykulu (recenzja WAR). Sorry ale moje zboczenie zawodowe nie pozwala mi czytac czegos, czego autor nie pokusil sie nawet o przepuszczenie przez slownik worda czy innego open office'a, zeby wyeliminowac bledy literowe (z poczatku myslalem ze moze pisze "bez ogonkow, jak ja na forach, co imho byloby w porzadku, ale nie, ogonki jak najbardziej sa, po prostu robi literowki), czy tez zwykle babole jak "uszczegl". Jak sie daje cos dla ludzi, to zwykla grzecznosc wymaga DOPRACOWANIA tegoz... chyba ze interesuje nas poziom szkoly podstawowej.
Inkub


_________________
www.miniwojna.blogspot.com

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 21:22 
Cytuj  
fajna inicjatywa szkoda, że nie cierpię tego SniperX-a ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2008, 14:44 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
fajna inicjatywa szkoda, że nie cierpię tego SniperX-a ;)
Ja go akurat lubię, ale sama recenzja WAR o kant dupy :har: Nazwałbym ją raczej "pierwsze wrażenia z..." albo "rzut okiem na..." :-? Co do błędów to Korad jest na bank dyslektykiem bo po angielsku pisze bezbłędnie ,jednak nic nie stało na przeszkodzie żeby sprawdzić ortografię w jakimkolwiek programie... :roll:


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**

Posty: 368
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 22 lis 2008, 15:54 
Cytuj  
Ma na bank lenia, poniewaz dysleksja, a raczej tutaj dysortografia, uniemozliwia zazwyczaj rowniez poprawne nauczenie sie zasad poprawnego pisania jezyka obcego, w przeciwienstwie do jezyka mowionego, ktorym mozna wowczas wladac w stopniu bieglym.


_________________
www.miniwojna.blogspot.com

*

Posty: 104
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 21:07 
Cytuj  
Siepa napisał(a):
PS. Pierwszy numer według mnie troche nie dopracowany :) Lecz miejmy nadzieje by przyszłe numery były coraz lepsze.

Trochę...:/
Inicjatywa dobra, tylko efekt mizerny, no ale nie będę krytykował po jednym numerze...


_________________
Obrazek

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 22:38 
Cytuj  
Winny!

Ja też uważam że nie mam Dyskografi czy czegoś tam, ja mam coś innego nie wiem jak to nazwać... Roztrzepanografia? Wygląda to tak że gdy jak coś pisze strasznie się tym aferuje i przeżywam to pisze :P Do tego stopnia że pisze to co myślę w danej chwili, nie ważne czy to jest poprawnie sformułowane czy nie.

Druga sprawa o taka że im więcej pisze tym mniej zaczynam zwracać uwagę na przecinki czy błędy. Staram się przekazać natłok myśli, ale nie nadążam z pisownią. Dlatego moje artykuły są baaaardzo chaotyczne :P

I jest jeszcze trzecia strona, nie znoszę języka polskiego, nienawidzę, dlatego wszystkie swoje siły by walczyc z moją Roztrzepaniografią poświęcam na język angielski (i ostatnio japoński) a nie na język polski, który się poprawia, ale baaaardzo wolno ;P Się możecie Kassa spytać jak wyglądały moje pierwsze posty ;]


_________________
Obrazek

*

Posty: 71
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 25 lis 2008, 00:59 
Cytuj  
To żadne tłumaczenie, nawet jak byś się uczył baskijskiego. Zwykły szacunek dla czytelnika obliguje Cię do sprawdzenia stylistyki, ortografii itp. To nie czat...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 25 lis 2008, 13:31 
Cytuj  
SniperX napisał(a):
nie znoszę języka polskiego, nienawidzę,


a co tu jest do nienawidzenia?
ty nie masz roztrzepanografi ty sie po prostu puknij w głowę i to dość mocno

kolejny qrw... inglisz grajek
sorki , ale takie teksty doprowadzają mnie do szału- jak tak nienawidzisz języka polskiego to nie używaj go wcale, nie pisz żadnych zinów- po jaką cholerę się tak męczysz?- wypie... z kraju i używaj tylko ukochanego inglisza

swoją drogą jak możesz czytać tu te posty pisane w tak beznadziejnym języku- ależ katusze musisz cierpieć biedaku

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lis 2008, 13:37 
Cytuj  
jak nienawidzisz polskiego to po co robisz zin w tym jezyku?
zrob go po angielsku i problem z glowy.
i sorry ale wstawienie tekstu z bledami, online, to jest porazka na calego.
podobnie jak twoja osoba i stwierdzenie 'nie znosze jezyka polskiego'.
ale w sumie moze cos w tym jest, polski zbyt trudny, kali mowic kali robic latwiejszy do zapamietania dla 'roztrzepanografow'.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lis 2008, 13:38 
Cytuj  
(forum error)

*

Posty: 104
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 25 lis 2008, 15:01 
Cytuj  
Ale czy sprawdzenie i błędów i zrobienie małej korekty przed publikacją jest aż takie trudne ? ;/


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lis 2008, 15:29 
Cytuj  
Crap.

0.5/10 za domene.

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2008, 15:40 
Cytuj  
Hmmmm macie racje, powinienem sprawdzić błędy, tak samo macie racje, może moja niechęć do języka polskiego tez nie jest wymówką.

Czemu się nie wyprowadzę za granice? A po co? tu jest mi dobrze. Nie narzekam, to że czegoś nie lubię wcale nie oznacza że muszę rezygnować ze swojej narodowości.

Uwielbiam Polskę, kocham ten kraj (w szczególności Kraków i okolice), tu mam znajomych i przyjaciół i nie planuje wyjazdu.

Ja pisząc zina (nawet po polski) wcale się nie męczę, robię to bo mi to sprawia przyjemność. Nawet mnie to relaksuje trochę.

*sprawdza kolejne posty*

Oj tak, niektóre posty to prawdziwe katusze. Ale cóż zrobić mam? Jak nie przeczytam wszystkich to się mi zarzuci że czytam "po łebkach".

Hmm ale może macie racje, i nie nadaje się do tego, lepiej nic nie robić, po co wykazywać się inicjatywą i wogóle cokolwiek robić. Skoro nie potrafię uszanować czytelników w najprostszy sposób, czyli pisząc poprawnie, lepiej się za to nawet nie brać.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lis 2008, 15:53 
Cytuj  
No, lepiej sie nie brac.

I jesli juz skladac redakcje to z ludzi co maja pojecie o czyms, a nie tylko zapal.

Dajcie opcje komentowania to chociaz jakis trolling sie zrobi na poziomie ~

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 25 lis 2008, 16:18 
Cytuj  
SniperX
nerwy mi trochę puściły na to co piszesz o języku polskim

co do samego zina - błędy denerwujące, ale dające się w przyszłości naprawić ( jak sobie weźmiesz do serca , to, żeby sprawdzić pisownie przed publikacją), ale poza tym w sumie "+" właśnie za chęci , za to , że chce ci się robić takie rzeczy , w przyszłości na pewno to zaprocentuje i nie słuchaj tych co piszą , że to crap - bo im by się nie chciało, wiec tak piszą :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lis 2008, 17:48 
Cytuj  
plus za checi to mozna dac jak ktos sie postara zrobic dobrze podstawy.
ja bym zaczal od korekty bledow a potem skoncentrowal sie na tresci.
bo nawet jak i artykul bedzie zajebisty ale z 'bykami' to odpadnie juz na poczatku czesc czytelnikow.

*

Posty: 53
Dołączył(a): 1.06.2008
Offline
PostNapisane: 28 lis 2008, 13:03 
Cytuj  
Napisz więc artykuł w języku angielskim, z chęcia pośmieję się z tego jak on będzie napisany. Ty myślisz, że angielski jest łatwiejszy do pisania artykułów od polskiego? Obydwa na takim poziomie są równie trudne.


Posty: 12
Dołączył(a): 13.08.2008
Offline
PostNapisane: 30 lis 2008, 20:18 
Cytuj  
Powracajac jeszcze do samego zina ... Magazyn jest tworzony dla graczy i też sugestie graczy oraz wszelakie pomysły są dla nas niezwykle cenne. Staramy się nieustanie dążyć do udoskonalania Art of MMO, a też bez pomocy graczy jest to niezwykle trudne. Więc też oczekujemy na odzew ...


Ostatnio edytowano 1 gru 2008, 18:20 przez Siepa, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2008, 21:11 
Cytuj  
Siepa napisał(a):
Staramy się nieustanie dąrzyć do udoskonalania Art of MMO, a też bez pomocy graczy jest to niezwykle trudne. Więc też oczekujemy na odzew ...


Jako gracz oczekuje od redaktorow (lub "redaktorow") udoskonalenia ortografii.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.