mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 30 lis 2008, 22:05 
Cytuj  
sorry sniperX , ja szlifuje ang i hiszpanski , dodatkowo studiuje francuski i szwedzki , ale to nie zwalnia mnie z poprawnej polszczyzny , co wiecej jest mi w chuj glupio jak kalecze moj rodzimy jezyk , a zdarza sie niestety ze czasem sie miesza . Ale dzieki tomowi staram sie jakos ogarniac :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 368
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 1 gru 2008, 00:32 
Cytuj  
Dobra, zeby sie zupelnie nie znecac... po tekstach w rodzaju opisu WARa oczekiwalbym nie tego, co moge przeczytac w pierwszej lepszej gazecie o grach czy na jakims sajcie ogolnogrowym, tylko doglebnej, a na pewno znacznie glebszej niz jest to w tej chwili analizy tego co dobre, co zle, co srednie, itd. Chcialbym dowiedziec sie tego, czy jest cos nowego w tej grze, wrazenia z samej gry, cos nieco dokladniej niz poczytanie o klsach i stronach, bo to jest wszedzie
A.


_________________
www.miniwojna.blogspot.com


Posty: 15
Dołączył(a): 12.06.2003
Offline
PostNapisane: 9 gru 2008, 21:11 
Cytuj  
Niepotrzebnie wydawaliscie pierwszy numer tak szybko. Mozna bylo poczekac i dobrze dopracowac szczegoly. Poczatki sa najwazniejsze to one decyduja jak was beda postrzegac w przyszlosci. Niestety wpadki na dlugo zostaja w pamieci.

*

Posty: 90
Dołączył(a): 19.03.2002
Offline
PostNapisane: 26 gru 2008, 02:09 
Cytuj  
http://mmozin.pl/zin/numery/EZinNr2/

Wyszedł drugi numer, żadnych komentarzy? ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2008, 02:13 
Cytuj  
Masakra językowa.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2008, 11:41 
Cytuj  
hehe dobre teksty na ćwiczenia z ortografii i gramatyki dla studentów polonistyki:
Cytuj:
macie tutaj teksty dzieci z wiejskiego gimnazjum. zadanie - wyłapać wszystkie błędy ;)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 gru 2008, 12:09 
Cytuj  
do błędów absolutnie bym się nie czepiał, bo o ile jeszcze 10 lat temu mogłem startować dyktando narodowe i podyskutować z Miodkiem to teraz sam łapię się na takich babolach, że aż przykro. Na szczęście cały czas sporo czytam (książek), ale dużo też siedzę w internecie więc naleciałości jakieś tam są.
Polszczyzna jest tam na tyle poprawna, że te kilka błędów można olać, bo błędy są wszędzie - zdażają się nawet w wyborczej.. Ważniejsza jest wartość merytoryczna.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2008, 12:14 
Cytuj  
roball napisał(a):
A tutaj słabe strony gry :
- przeźroczyste ściany
- czasami głupio jest że można tylko w 4 osoby iść na questa
- max. 20 lvl
- trzeba zapłacić za grę


ehurehu nie moge tego czytac bo sie udusze w swieta :<


Minusy
- potrzebny dostęp do internetu

x]


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2008, 15:44 
Cytuj  
Zamknalem 'zin' po przeczytaniu mikolajowego "How how how... i naliczeniu na jednej stronie 10 zbednych lub brakujacych przecinkow.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 90
Dołączył(a): 19.03.2002
Offline
PostNapisane: 26 gru 2008, 17:01 
Cytuj  
No cóż, nigdy bym nie umieścił tego linka tutaj jakbym chciał poczytać zachwyty. :)

Dzięki za słowa krytyki, czasami wymieszanymi z żartami z "górnej" półki ;), postaramy się w następnych numerach naprawiać jak najwięcej błędów. I mam nadzieję, że głosy na tym forum będą realnym miernikiem jakości merytorycznej magazynu.

Pozdrawiam!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2008, 18:23 
Cytuj  
Zaznaczam, że czytałem tylko interesujące mnie artykuły. Wpierw recka FFXI - tekst Snipera. Generalnie pomijając błędy stylistyczne, bo ortów jakby faktycznie trochę mniej porównując z poprzednim artykułem (pomijam interpunkcje) to rażą błędy merytoryczne. Na przykładzie recki FFXI:

Mithara -> zamiast Mithra
Chockobo -> zamiast Chocobo

z rzeczy które powinny zostać wspomniane - brak dokładnego opisu systemu subjobów, brak opisu craftu, warto było dać wzmiankę o levelowaniu swojego NPC-peta, wspominanie o szerokim contencie (swoją drogą polegającym na napierdalaniu mobów i farmowaniu itemów, ale to temat na inną dyskusję) po czym kompletnie pominięcie jakichkolwiek przykładów.

Drugi artykuł - zapowiedź AION. Całość wygląda jak przepisana z jakiejś stronki, najbardziej mnie rozpierdoliło to:

Cytuj:
Numer 2 - grudzień 2008


Cytuj:
OB w Korei rusza 11 listopada.


... chyba, że grudniowa zapowiedź była pisana na początku listopada i się "lekko" zdeaktualizowała. Poza tym żadnego ciekawego info - ludzie wystarczyłoby wejść np. na mmorpg.com i jest tam na forum temat w którym jest 100 razy więcej informacji...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2008, 19:37 
Cytuj  
Jest też kilka rzeczy na plus :P Recenzje Cabal, Last Chaos dość rzeczowe. Przegląd historii L2 też ciekawy... tylko styl trochę trzeba by doszlifować... Chyba pomalutku w dobrym kierunku to idzie... tylko te błędy to masakra...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2008, 23:05 
Cytuj  
Mam wrażenie, że nie dajecie do czytania/korekty swoich tekstów, pozostałym członkom ekipy. Bo jeśli to robicie i nikt nie jest w stanie wyłapać tych błędnych przecinków/literówek (tu już word wystarczy)/błędów stylistycznych... to czas powtórzyć szkołę średnią a nie zina robić.

Anyway, powodzenia.

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2009, 02:29 
Cytuj  
Cardano napisał(a):
Mam wrażenie, że nie dajecie do czytania/korekty swoich tekstów, pozostałym członkom ekipy. Bo jeśli to robicie i nikt nie jest w stanie wyłapać tych błędnych przecinków/literówek (tu już word wystarczy)/błędów stylistycznych... to czas powtórzyć szkołę średnią a nie zina robić.


Mi się marzy podstawówka...


_________________
Obrazek


Posty: 12
Dołączył(a): 13.08.2008
Offline
PostNapisane: 24 sty 2009, 14:07 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Jest też kilka rzeczy na plus :P Recenzje Cabal, Last Chaos dość rzeczowe. Przegląd historii L2 też ciekawy... tylko styl trochę trzeba by doszlifować... Chyba pomalutku w dobrym kierunku to idzie... tylko te błędy to masakra...
bedzie lepiej :P korekta będzie już na przyszły numer ... rozumiem błedy koszmarne lecz na stan obecny po prostu brak nam do tego ludzi.


Cardano napisał(a):
Mam wrażenie, że nie dajecie do czytania/korekty swoich tekstów, pozostałym członkom ekipy. Bo jeśli to robicie i nikt nie jest w stanie wyłapać tych błędnych przecinków/literówek (tu już word wystarczy)/błędów stylistycznych... to czas powtórzyć szkołę średnią a nie zina robić.

Anyway, powodzenia.
Powtórzyć ? Pierwsze trzeba rozpocząć xD


Obrazek
Dnia 23 stycznia 2009r. został wydany 3 numer Art of MMO, internetowego magazynu traktującego o grach MMO.

Tematem 3 numeru jest Age of Conan w zwiazku z czym przygotowane zostały liczne materiały związane z tą grą jak np: recenzja, wywiad z CD Projekt, historia Conan oraz konkurs w którym są do wygrania aż 3 egzemplarzy polskiej wersji gry Age of Conan 2009.

W numerze trzecim znaleźć możemy między innymi:

*recenzje: Age of Conan, Risk Your Life, Margonem, ManagerZone Football, KalOnline, Atlantica Online.
*zapowiedzi: Runes of Magic, Signum Temporis, Cosmo.
felietony, wywiad z CD Projekt odnośnie polskiej wersji AoC, konkurs, opowiadania i wiele wiele więcej.

Zapraszamy również do zapoznania się z uprzednimi numerami. Które odnajdziecie na stronie magazynu mmozin.pl

*Pragnę również dodać iż nieustanie jest otwarta Rekrutacja ! Jako rozwijający sie magazyn potrzebujemy świeżej krwi, zatem nie zwlekaj ! Wyślij swoje podanie i zawitaj w naszych szeregach !

Aby przejść do najnowszego numeru zina kliknij na okładkę


Ostatnio edytowano 24 sty 2009, 14:11 przez Siepa, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2009, 14:10 
Cytuj  
aplauS, rozpoczOŁEM...
wyjebcie tego korektora.


Posty: 12
Dołączył(a): 13.08.2008
Offline
PostNapisane: 24 sty 2009, 14:13 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
aplauS, rozpoczOŁEM...
wyjebcie tego korektora.
to wszystko wina korektora xD już go nie ma :D Moze ktoś z wa chetny na korektorka ? :D Przynajmiej będziecie mieli co robic ^^ roboty nie zabraknie :D

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 24 sty 2009, 14:14 
Cytuj  
a durzo placisz?


_________________
Obrazek


Posty: 12
Dołączył(a): 13.08.2008
Offline
PostNapisane: 24 sty 2009, 14:18 
Cytuj  
Motopompa napisał(a):
a durzo placisz?
zapłata to dużo radości z wykonywanej pracy :P pośmiejesz się itp ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2009, 14:32 
Cytuj  
za darmo nie robiem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.