mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 522  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2009, 23:11 
 
Nie uwazacie raczej ze najblizej tej grze do DungeonSiege? :o


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2009, 23:18 
 
ja sie z konradorem w wiekzosci zgadzam. Od strony technicznej wiedzmin ssie, brak stabilnosci IMO, klimat dialogi nadrabia. Ale tez na troche odstawilem gre, byl format, plytka na ktorej byly savy sie skopala i nie chce mi sie zaczynac od nowa heh.

Jak rozumiem drakensang jest w miare stabilny ?


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2009, 23:21 
 
Pporownujac Drakensang - Witcher to wygrywa ten drugi ze wzgledu na tematyke bliska mojemu sercu. Natomiast w miare obiektywnie patrzac Drakensang jest gra lepsza, min. dzieki zajebistemu systemowi rozwoju postaci oraz temu ze mamy do dyspozycji druzyne a nie one hero.

PS. Drakensang jest stabilny - za mna sejsja 4h z kilkunastoma alt/tabami i zero problemow.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2009, 23:55 
 
O Jezusie stepujacy w burdelu (...)

Moglbym ci dac przyklad buga z Wiedzmina, bo twoj przenikliwy umysl sam nie bylby w stanie wykryc nawet bsoda, ale szkoda mi na plankton klawiatury. Poaggruj sobie kogos na swoim skill level, np. GuciaSS.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 12:31 
 
Fear 2 demo, ok klimat niezły ale głowa mnie rozbolała po 15 minutach. Za dużo broni, za dużo beznadzijnego fpp przewidywalnego, te same moby ciągle i pojawiająca się dziewczynka co moment jakby to mnie miało wystraszyć.


Ostatnio edytowano 29 sty 2009, 15:14 przez Sobtainer, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 13:53 
 
kon po prostu za bardzo rozkładasz każdą grę na czynniki pierwsze, zamiast grać to Ty ją analizujesz, prześwietlasz i chyba skupiasz się na szukaniu bugów... ja przeszedłem wiedźmina i z tego co pamiętam to ani jednego crasha, questy w większości porobiłem, całokształt mi się podobał, jak większości moich znajomych i pewnie 90% graczy. Może czas zmienić hobby, bo w dzisiejszych czasach gry są coraz mnie dopracowane, zapobiegnie to postępującej frustracji.


_________________
@polygamia

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 14:22 
 
Atherius napisał(a):
kon po prostu za bardzo rozkładasz każdą grę na czynniki pierwsze, zamiast grać to Ty ją analizujesz, prześwietlasz i chyba skupiasz się na szukaniu bugów... ja przeszedłem wiedźmina i z tego co pamiętam to ani jednego crasha, questy w większości porobiłem, całokształt mi się podobał, jak większości moich znajomych i pewnie 90% graczy. Może czas zmienić hobby, bo w dzisiejszych czasach gry są coraz mnie dopracowane, zapobiegnie to postępującej frustracji.
To samo mialem napisac.Czas wyjsc z domu Kon, poszukac innego hobby bo czytanie twojego marudzenia jak kiedys 90% postow mendola jest nudne i irytujace, jesli gry juz nie daja Ci frajdy to polecam kupic sobie gitarke, poczytac pare pdf'ow i wybrac sie na podbijanie ognisk kolonijnych wraz z Ickiem.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 29 sty 2009, 14:23 przez Motopompa, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 14:22 
 
Niestety produkcje wysokiej klasy zdarzaja sie bardzo rzadko i jakos szkoda mi czasu na granie np. w Wiedzmina, ktory razi mnie bledami i bugami juz na samym starcie.

Inna sprawa jest, ze z grami jak z dzwiekiem - jeden slyszy wszystko a innemu slon na ucho sie zesral.

PS: co do screena z Fear 2 to fakt, takie efekty ogladalo sie 3+ lat wstecz. Na dodatek te z F2 wygladaja tragicznie, nie mowiac o otoczeniu.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 14:55 
 
Nie jest to miejsce na tego typu "dyskusje" i tak lekko oraz grzecznie powiedziawszy to opinia random pogawedkowych trolli na jakikolwiek temat nie interesuje mnie w najmniejszym stopniu. Jesli czytanie moich postow sprawia wam wykraczajacy poza wasze normy dyskomfort psychiczny (uczucie poirytowania, nieuzasadnionego leku itp.), to proponuje zwiekszyc dawke i/lub przestac czytac.

Co do zbyt dokladnego analizowania i przeswietlania - patrz post wyzej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 15:13 
 
Też przeszedłem Wiedźmina i mi raz wyskoczył do windy na samym początku gry, a tak przez całą grę bawiłem się świetnie.

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 17:02 
 
Coz, po przejsciu jakis czas temu wiedzmina moge powiedziec... ze gdyby postacie/teksty nie byly wzorowane na Sapku (miejscami zywcem kopiowane dialogi z ksiazek) to gra bylaby mniej niz przecietna. Banalna rozgrywka, liniowosc, male lokacje, ot taka siekanka do odstresowania (hmm niestety slaba wydajnosc silnika uniemozliwia kwalifikowania jej jako odstresowywacza :)

Za to ostatnio kupilem sobie King's Bounty:Legenda i musze powiedziec ze gra sie bardzo milo. Co prawda prawie dokladna kalka Herosow ale swietnie zrobiona i na razie wciagnela mnie zupelnie. Fajnie zbudowany swiat, duzo jednostek, ciekawy rozwoj bohatera, nawet ciekawe zadanka. Walki jednak proste, dla mnie idealna gierka do popykania dla rozluznienia po pracy.


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 17:11 
 
To raczej heroes jest kalką kings bounty :)

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 17:45 
 
Dana napisał(a):
To raczej heroes jest kalką kings bounty :)


O... rzeczywiscie. W kazdym badz razie gra mi sie przyjemniej niz w HoMM.


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2009, 10:45 
 
roball napisał(a):
Aha, chcialem zaznaczyc tylko ze HoMM zupelnie nie trawie a kings bounty mnie urzekl od poczatku do konca.


Trzeba spróbować, chociaż aktualnie pykam w Neverwinter Nights 2 a HOMM kompletnie mi się nie podobało, może też mi się spodoba.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2009, 10:50 
 
Największą zaletą w kings bounty jest wolność wyboru, gdzie pójdziemy, co zrobimy.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 302
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2009, 22:43 
 
kupilem L4D, wsiaklem. Od 2 dni praktycznie nie robie nic innego oprocz grania. Jak dla mnie gra roku 2008, a moze i 2009 ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2009, 22:40 
 
poleci ktos jakis bilard/snooker online (multi) przez przegladarke albo nawet offline. W miara jakas prosta gierka na slabego kompa, bo mi sie nudzi, a wlasnie na takim siedze. W sumie jakis mega superowy tez mozecie zapodac, ale jakos watpie by byl. Najlepszy to raczej irl ;) albo nie wiem, poker :roll:

edit: poki co obczajam http://gryonline.wp.pl/ ;p


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 3 lut 2009, 13:18 
 
Highlander napisał(a):
poleci ktos jakis bilard/snooker online (multi) przez przegladarke albo nawet offline. W miara jakas prosta gierka na slabego kompa, bo mi sie nudzi, a wlasnie na takim siedze. W sumie jakis mega superowy tez mozecie zapodac, ale jakos watpie by byl. Najlepszy to raczej irl ;) albo nie wiem, poker :roll:

edit: poki co obczajam http://gryonline.wp.pl/ ;p

swego czasu zagrywalem sie Carom 3D, polecam


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 3 lut 2009, 14:52 
 
Jak się sprawa ma z DoW 2? Podobno singiel im nie wyszedł, ale za to multi jest całkiem niezłe. No więc grał już ktoś? Możesz coś ciekawego o tej grze powiedzieć?

Bo ostatnio mnie coś do RTSów ciągnie, i tak szykam jakiś konkretnych ;).


_________________
...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2009, 15:14 
 
http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=28 ... &start=120

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 522  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.