mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6087 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 305  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 cze 2009, 13:54 
Cytuj  
tentacle napisał(a):
a zdajecie sobie sprawe, ze gra bedzie wedlug oficjalnego zrodla kosztowac 180 zl? :P bo LEM wydaje, a nie CD Projekt

obie firmy sa dystrybutorami Blizza w polsce, LEM podpisal umowe calkiem niedawno


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 cze 2009, 15:09 
Cytuj  
to chyba wynik tego iz doszlo do polaczenia i mamy activision blizzard a nie zadna nowa umowa
Jedni mieli prawa do gier blizza drudzy do gier activision .

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2009, 15:14 
Cytuj  
A ja pogram tylko w Triala. :) Ewentualnie kupie jak bedzie w klasyce po 30 zeta - podobnie zrobie z D3. Obiecalem sobie ze nie nabije kabzy Blizzardowi ani razu wiecej. :) To co robia przechodzi ludzkie pojecie.
Zjebali mi WoW'a i podzielili SC2 na 3 gry a za mozliwosc obejrzenia Blizzconu przez neta, ktora powinna byc darmowa chca 30 euro lol.

Na pocieszenie mam to ze 3 tyg temu padly im serwery w Chinach i ani mysla wstawac na razie wiec maja troche za swoje. :) Przykre tylko ze straty na rynku azjatyckim chca sobie odbic wlasnie takimi rzeczami jak ten Blizzcon a i nie zdziwilbym sie jakby SC2 naprawde kosztowal 180 zeta. Skoro za dodatki licza sobie po 129 w dniu premiery.

**

Posty: 253
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2009, 17:16 
Cytuj  
tutaj macie tlumaczenie sie LEM-a na temat sporow z Cd Projekt o ceny niektorych gier:

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,6 ... jektu.html


_________________
TheGrim: Undead Warior, Burning Blade

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 cze 2009, 14:02 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Na pocieszenie mam to ze 3 tyg temu padly im serwery w Chinach i ani mysla wstawac na razie wiec maja troche za swoje. :) Przykre tylko ze straty na rynku azjatyckim chca sobie odbic wlasnie takimi rzeczami jak ten Blizzcon a i nie zdziwilbym sie jakby SC2 naprawde kosztowal 180 zeta. Skoro za dodatki licza sobie po 129 w dniu premiery.

1. Blizz nie dostaje kasy z chin
2. 30E za stream to przegiecie, z tym ze jest to pewnie oplata dla firmy ktora sie tym zajmie... tak czy siak blizz powinien koszty wziasc na siebie szczegolnie ze same bilety to koszt grubo ponad 100 dolarow o ile dobrze pamietam o.0
3. 180zl za starcrafta to wymysl Empik'ow, LEM prostuje te informacje tutaj: http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,6761896,LEM_odpowiada_na_zarzuty_CD_Projektu.html


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 27 cze 2009, 15:13 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
3. 180zl za starcrafta to wymysl Empik'ow, LEM prostuje te informacje


LEM i Empik to jedno i to samo, ten sam wlasciciel.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2009, 15:14 
Cytuj  
weak ;^<


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2009, 15:31 
Cytuj  
ale jakos nasz muczacza 2up nie raczyl wspomniec o tym co bylo w sprostowaniu, owszem zapowiedziana cena przez empik to 180zl a lem bedzie mial inna...

Cytuj:
Cena Starcrafta II i polityka cenowa. MK wspomina cenę przedsprzedażową Starcrfta II opublikowaną w sklepie internetowym EMPIK.COM i stawia ją za przykład polityki cenowej LEMa i akceptowania przez LEM wszystkich pomysłów światowych wydawców.. Nawiązując trochę do punktu 1 i relacji LEM / EMPIK informuję Was, iż cenę opublikował sklep internetowy EMPIK.COM. LEM nigdy i nigdzie nie publikował żadnych informacji dotyczących daty wydania / wersji / ceny gry Starcraft II.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 27 cze 2009, 15:43 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
a lem bedzie mial inna...


Skad wiesz ze inna ? Jak do tej pory zawsze cene na gry Lema ustalal Empik, nie sadze by cos sie zmienilo. Malo tego, to w wiekszosci przypadkow, jesli nie we wszystkich, to ceny gier w sklepie Lema sa wyzsze niz w empik.com

np.
Sims 3 - cena empik.com: 144,90zl, cena w LEM = 169zl

Jesli wiec LEM bedzie mial cene inna od empik.com to na 100% bedzie to cena wyzsza.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 cze 2009, 16:35 
Cytuj  
Cene ustala wydawca, nie sklep.
A to, ze LEM i Empik naleza do jednej grupy finansowej tego nie zmienia.

X.


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 27 cze 2009, 16:37 przez Xanth, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2009, 16:37 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
1. Blizz nie dostaje kasy z chinl

To jak to jest? Charytatywnie gre wydaja w Chinach? Rozdaja ja za darmo i servery sa za free? Z tego co wiem to jedyna roznica to taka ze w Chinach za MMO placi sie nie za miesiac czy tam 3 z gory tylko "na godziny".

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 27 cze 2009, 16:38 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Cene ustala wydawca, nie sklep.

X.


no wlasnie, czyli empik.com, o czym powiedzial Maciek Turski (dyrektor LEM) w wywiadzie: "zajmujemy się tym (co w naszej nieskromnej opinii) robimy najlepiej tj. DYSTRYBUCJĄ GIER W POLSCE. Nie pozycjonujemy się na WYDAWCĘ gry (takowym jest nasz partner)."

LEM nie ma tutaj nic do gadania,. Wszystko ustala Empik.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 cze 2009, 16:45 
Cytuj  
Jeszcze raz: Empik jest sklepem i dystryburem, LEM jest niezaleznym wydawca gier na Polske. Ceny gier wydawanych przez LEM sa ustalane przez LEM, ceny innych gier sa ustalane przez ich wydawce, Empik jako sklep i dystrybutor musi sie do tego stosowac. Empik oczywiscie moze negocjowac ceny z wydawca, ale ostatnie slowo nalezy do tego, kto ma prawa do danego tytulu. A prawa ma wydawca, nie sklep.

X.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 27 cze 2009, 18:05 
Cytuj  
Xanth, widze, ze wiesz lepiej czym jest LEM niz dyrektor generalny LEMa :^)

Powtorze wiec co mowi dyrektor generalny LEM:

"zajmujemy się tym (co w naszej nieskromnej opinii) robimy najlepiej tj. DYSTRYBUCJĄ GIER W POLSCE. Nie pozycjonujemy się na WYDAWCĘ gry "

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 cze 2009, 18:21 
Cytuj  
btw. pan z LEMa w tych dlugich wywodach jacy to oni biedni i dla ludu robia wszystko, nie zaprzeczyl, ze cena sc2 bedzie 180zeta czy jestem slepy i cos mi umknelo?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 cze 2009, 19:02 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
Powtorze wiec co mowi dyrektor generalny LEM:

Gadac sobie kazdy moze co chce, co nie zmienia faktu, ze LEM wydaje gry na polski rynek (lacznie z lokalizacjami), a nie tylko je dystrybuuje. Czyli jest wydawca, obojetnie co by jego dyrektor nie mowil. O czym zreszta mozesz sie dowiedziec na oficjalnej stronie LEM.

W przeciwienstwie do Empiku, ktory jest tylko sklepem i sprzedaje po cenach, ktore uzgodni z wydawcami.

X.

PS.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wydawca


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 cze 2009, 19:18 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
To jak to jest? Charytatywnie gre wydaja w Chinach? Rozdaja ja za darmo i servery sa za free? Z tego co wiem to jedyna roznica to taka ze w Chinach za MMO placi sie nie za miesiac czy tam 3 z gory tylko "na godziny".

wow w chinach dziala na troche innej zasadzie, tam dystrybutorem i operatorem jest a w zasadzie byla firma The9 ktora po prostu wykupila od blizza oprogramowanie i prawa do zajmowania sie WoW'em w chinach, to ona ustala abonament i zbiera cale zniwo


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2009, 12:57 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
To jak to jest? Charytatywnie gre wydaja w Chinach? Rozdaja ja za darmo i servery sa za free? Z tego co wiem to jedyna roznica to taka ze w Chinach za MMO placi sie nie za miesiac czy tam 3 z gory tylko "na godziny".

wow w chinach dziala na troche innej zasadzie, tam dystrybutorem i operatorem jest a w zasadzie byla firma The9 ktora po prostu wykupila od blizza oprogramowanie i prawa do zajmowania sie WoW'em w chinach, to ona ustala abonament i zbiera cale zniwo

Wiesz powiedzenie ze blizz nie dostaje kasy z chin to troche smieszne jest. Dostaja kase za sprzedaz produktu tam, albo od ilosci oplacanych kont, czy maja ustalona sume na jakis kwartal. Nie mam pojecia jak kontrakt wyglada . To jest tak jak np Macdonalds prowadzi tysiace restauracji poprzez franchising, ustala nowe produkty standardy a tak naprawde jest wlascicielem tylko okreslonej liczby.

Pozdra

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2009, 14:57 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
To jak to jest? Charytatywnie gre wydaja w Chinach? Rozdaja ja za darmo i servery sa za free? Z tego co wiem to jedyna roznica to taka ze w Chinach za MMO placi sie nie za miesiac czy tam 3 z gory tylko "na godziny".

wow w chinach dziala na troche innej zasadzie, tam dystrybutorem i operatorem jest a w zasadzie byla firma The9 ktora po prostu wykupila od blizza oprogramowanie i prawa do zajmowania sie WoW'em w chinach, to ona ustala abonament i zbiera cale zniwo

Myslisz ze umowie, ktora zawarli nie bylo kaluzli ze regularnie dostaja jakiś % przychodow ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 cze 2009, 16:41 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Myslisz ze umowie, ktora zawarli nie bylo kaluzli ze regularnie dostaja jakiś % przychodow ?

na pewno dostaje ale zdecydowana wiekszosc bral The9 - jakis czas temu byl raport finansowy tam byly szczegoly i cyferki


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6087 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 305  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.