mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 313
Dołączył(a): 17.05.2009
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 20:19 
Cytuj  
czy mniej awaryjna to nie wiadomo - zresztą to nie X360 więc nie ma o co się martwić. Prawdopodobieństwo, że coś padnie owszem jest, ale znacznie wyższe prawdopodobieństwo że konsola dozyje do następnej generacji bez naruszania plomb gwarancyjnych.

Ceny w Europie - porażka. Co za skurwiały idiota przelicza kurs euro - USD w stosunku 1:1? Debil do kwadratu.
Ceny w Polsce - porażka do kwadratu. Jeden skurwiały idiota by tego nie wymyślił, więc myślę że obmyślało to całe stadko debili z Sony Polska.

Firmware 3.0 - porażka. Niby dlaczego 3.0 a nie 2.86 (czy coś w tym stylu?). Każdy spodziewał się przełomu (ja liczyłem na wsteczną kompatybilność) a dostał jakieś kosmetyczne poprawki.

Generalnie porażka.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 20:22 
Cytuj  
hmmm ciekawy deal

http://www.amazon.co.uk/Sony-PlayStatio ... 197&sr=8-1


_________________
you are already dead

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 20:24 
Cytuj  
Pierwsze wydania wersji Slim, zarówno w przypadku PS1 jak i PS2 były dość awaryjne o ile dobrze pamiętam (nie mam pewności co do PSXa), poprawiono to dopiero w następnych modelach. Ciekawe, czy teraz będzie tak samo.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 21:47 
Cytuj  
fotki slima od laski z Qore
http://www.flickr.com/photos/earlysound ... 952772373/

unboxing slim

Obrazek

na gametrailers już wysypało gamescom stuffem, gogetit


_________________
you are already dead

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 22:47 
Cytuj  
co jak co, ale wielkościowo liczyłem że ps3 slim będzie takim samym przeskokiem wielkościowym jak pomiędzy ps2 a ps2 slimem

w tym elemencie się zawiodłem strasznie, dobrze chociaż że dali sobie nareszcie spokój z tym 'połyskiem' całej konsoli bo strasznie było na tym kurz widać i wszystkie odciski palców :wink:


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 19 sie 2009, 07:30 
Cytuj  
mhmhh zajebiste 2 nowe trailery uncharted 2 i heavy rain :)


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2009, 09:01 
Cytuj  
299$ vs. 299€
Nie wiem czy jesteście świadomi, ale w eurokołchozie socjalistycznym są niesamowite podatki. Dochodzi prócz wysokiego dochodowego również VAT. Podane zostały natomiast ceny dla klienta końcowego.
Jeżeli konsola robiona jest po kosztach (lub wręcz sony do niej dopłaca, czerpiąc zyski z gier) to ciężko oczekiwać aby z własnej kieszeni dorzucało do socjalizmu utrzymującego żula spod budki z piwem.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2009, 10:04 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
co jak co, ale wielkościowo liczyłem że ps3 slim będzie takim samym przeskokiem wielkościowym jak pomiędzy ps2 a ps2 slimem


Nie wiem czy sobie zdajesz z tego sprawe, ale pierwsze slimy PS2 byly tylko nieznacznie mniejsze od duzych ps2.
mowie o pierwszych slimach, jeszcze z szufladka.


_________________
Obrazek
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2009, 11:08 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
299$ vs. 299€
Nie wiem czy jesteście świadomi, ale w eurokołchozie socjalistycznym są niesamowite podatki. Dochodzi prócz wysokiego dochodowego również VAT. Podane zostały natomiast ceny dla klienta końcowego.
Jeżeli konsola robiona jest po kosztach (lub wręcz sony do niej dopłaca, czerpiąc zyski z gier) to ciężko oczekiwać aby z własnej kieszeni dorzucało do socjalizmu utrzymującego żula spod budki z piwem.


Nie zmienia to faktu ze jestli nie SONY to EU nas wyruchalo :F

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2009, 12:07 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
299$ vs. 299€

299$ = 299€?
I uwazasz, ze spelniajac wszystkie podane przez ciebie warunki, rownanie bedzie sie zgadzalo? Czy moze nadal jednak cena bylaby korzystniejsza?

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2009, 12:20 
Cytuj  
299$ + 19% VAT (taką stawkę stosuje się przy grach MMO serwowanych przez Sony) to nadal mniej niż 299€ (konkretnie to 270€), ale... dochodzą koszta związane z bzdurnymi przepisami wymogów unijnych, opłacalność inwestycji (należy pamiętać, że EU to nadal zaścianek w świecie rozrywki elektronicznej) i mamy efekty. Cena 270-280€ byłaby nieco z dupy wyjęta więc zaokrąglili ;)
Zauważ, że z cenami eksbełks jest podobnie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2009, 12:30 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
299$ + 19% VAT (taką stawkę stosuje się przy grach MMO serwowanych przez Sony)

17.5% jesli juz.
http://skocz.pl/dansp

X.


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2009, 17:21 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
299$ + 19% VAT (taką stawkę stosuje się przy grach MMO serwowanych przez Sony) to nadal mniej niż 299€ (konkretnie to 270€), ale... dochodzą koszta związane z bzdurnymi przepisami wymogów unijnych, opłacalność inwestycji (należy pamiętać, że EU to nadal zaścianek w świecie rozrywki elektronicznej) i mamy efekty. Cena 270-280€ byłaby nieco z dupy wyjęta więc zaokrąglili ;)
Zauważ, że z cenami eksbełks jest podobnie.


Wez sie walnij cegla w twarz i przestan pisac pierdoly bo nie masz najmniejszego pojecia o czym piszesz. Jakos nie sadze zebys byl ekspertem od wymogow i norm unijnych i ich wplywu na cene produktu wiec co najwyzej tak ci sie wydaje (warto to czasami dodac piszac o czyms na czym sie nie znasz). Ponadto sam jestes zascianek nie europa bo chcialbym zauwazyc ze na 23,7 mln sztuk ps3 10 mln sprzedalo sie w europie.
Pozatym generalnie europa jest nieznacznie wiekszym rynkiem (gier) niz ameryki i azja. Nawet do niedawna takie glupie UK > japonia.
Wiec generalnie o co ci chodzi?

Cytuj:
Jeżeli konsola robiona jest po kosztach (lub wręcz sony do niej dopłaca, czerpiąc zyski z gier)


nigga plz, sony kilkakrotnie obnizalo koszty produkcji, o wielu zabiegach publika jest pewnie nieswiadoma a cena pozostala. To najzwyklej w swiecie nie jest mozliwe zeby jeszcze nie zarabiali na konsolach (i to przyzwoicie).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 20 sie 2009, 21:52 
Cytuj  
czeknijcie nowe dema, szczególnie DIRT 2, który po prostu rozwala : ta gra ma wszystko super handling i model jazdy, można dość nieźle popsuć sobie (albo komuś) furę, fajne trasy... no i jak to wygląda...gulp. Codemasters nie kłamało z tekstem że zrobią najlepiej wyglądający racer ; sprawdźcie nawet jak nie lubicie wyścigów, poślizgi są bardzo elo 8)

this

that

Wet i Mini Ninjas też bardzo ok , IL2 Sturmovik nie wiem nawet czy to sim czy arcade ale też sprawdzę


_________________
you are already dead


Posty: 17
Dołączył(a): 15.05.2009
Offline
PostNapisane: 21 sie 2009, 22:20 
Cytuj  
pytanie z innej beczki... czy gry w dzisiejszych czasach osiągają już 100% mocy konsoli?

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 22 sie 2009, 07:49 
Cytuj  
must.....not....comment......


_________________
Obrazek

**

Posty: 313
Dołączył(a): 17.05.2009
Offline
PostNapisane: 24 sie 2009, 11:38 
Cytuj  
100% to pewnie nigdy nie osiągną.
By dobrze opanować sprzęt potrzeba już lat, proces produkcyjny jednej pozycji też trwa latami, żywotność konsoli to max ~10 lat (a to podobno przechwałki, założę się że next geny wyjdą duużo wcześniej). Więc nie ma szans opanować maszynkę perfekcyjnie i do tego zdążyć coś wypuścić na rynek.

Slim jest duży.
Najbardziej się zawiodłem na braku kompatybilności wstecznej. Do tego dzisiaj w PSX Extreme gdzieś przeczytałem, że Sony jasno się określiło i tej kompatybilności NIE MA i NIE BĘDZIE. Z jednej strony dziwne, bo wcześniej czytałem, że coś tam dłubią i kombinują i cała wsteczna kompatybilność jest już tuż tuż, a tu taki zonk.

Ehh kuźwa chyba kupię sobie Wii (bo PS3 mi się powoli zaczyna nudzić) - chociaż z drugiej strony podobno niedługo (plotki) ma wyjść Wii HD (moc podobna do X360/PS3) bo teraźniejsze Wii jest słabsze niż Iphone :/

exodus napisał(a):

nigga plz, sony kilkakrotnie obnizalo koszty produkcji, o wielu zabiegach publika jest pewnie nieswiadoma a cena pozostala. To najzwyklej w swiecie nie jest mozliwe zeby jeszcze nie zarabiali na konsolach (i to przyzwoicie).


true, od czasu premiery koszty produkcji PS3 spadły o bagatela 70%, cena poszła w dół o 15-20%.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2009, 12:12 
Cytuj  
szaki24 napisał(a):
Sony jasno się określiło i tej kompatybilności NIE MA i NIE BĘDZIE.


pare miesiecy temu, sony mowilo ze slima NIE MA, NIE BYLO I NIE BEDZIE.

a w grudniu sony zarejestrowalo w urzedzie patentowym sposob na emulacje software'owa PS2.

we'll see.

Btw kiedy Shadow Complex na PSN sie pojawi?


_________________
Obrazek
Obrazek

**

Posty: 345
Dołączył(a): 28.08.2008
Offline
PostNapisane: 24 sie 2009, 12:47 
Cytuj  
Nie podoba mi sie slim...

Wygląda trochę biednie jak jakiś pegazus z bazaru.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 sie 2009, 20:16 
Cytuj  
Z tego wynika, że każda konsola to powinien być sześcian z dziurami na wtyczki padów. Bo jak tylko odbiega od tego "standardu" to człowiek jest zmuszony przeczytać ten milion postów narzekaczy którym kształty konsoli nie pasują do stołu, lampki, świeczki etc. ;)

Kuźwa mam 80010514 - taki odpowiednik rrod-a w X360. Z tego co piszą, to padł mi czytnik, tylko że oprócz jednej gry na której występuje ten błąd reszta mi śmiga bez problemu. A gra jest nowa.
Najgorsze że paragon dawno wywaliłem - trzeba się nauczyć sprawdzać takie rzeczy od razu po zakupie ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.