mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 paź 2009, 17:47 
Cytuj  
stare fat PS3 w UK sprzedają za 199F, ale z tego co mrynar napisał, w PL musi gdzieś być ze 20-30% taniej. Więc jak znajdziesz PS3 w cenie nie wyższej niż 750zł to bierz bo inaczej przepłacisz.

A w game nadal nie ma Uncharted - tzn. półki już tym tytułem są zawalone, ale wszystkie z naklejkami preorder :/

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 paź 2009, 20:03 
Cytuj  
Zawiedziony jestem uncharted 2! SPodziewalem sie zwyklej gry a tu zaserowowali mi jakis film przygodowy z swietna akcja, muzyka, widokami, calkiem niezlymi aktorami w ktorym moge brac udzial.phi
A powaznie to genialna gra i imo warto tylko dla niej kupic ps3

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 paź 2009, 20:44 
Cytuj  
a wiadomo na ile godzin wystarcza?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 paź 2009, 21:55 
Cytuj  
Nie wiem ale nie sadze aby wiecej niz 10-12 bo za bardzo to wszystko "filmowe" aby dali rade wiecej.No ale 200 zl za 12 godzinny zajebisty film +coop + zwykle multi to chyba dobry wynik:P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 15 paź 2009, 21:59 
Cytuj  
12h nie licząc zabawy z coop, multiplayerem i trophies

---
miałem farta dostać online'owe demo PESa 2010, spadło mi naprawde z nieba bo nie wiedziałem czy kupować, teraz już na pewno wiem że nie chcę tego nawet za darmo - chciałem kupić właśnie dla online ale ono jest...

...rozwalone i skiepszczone :cry: przede wszystkim zajebiste lagi na red/yellow bar, a nawet jeśli już masz green to i tak input lag na buttonach (1-2sekundy opóźnienia) jest taki że to przestaje być piłka nożną online tylko przewidywaniem co kto zrobi i za ile musisz się znaleźć w jakimś miejscu żeby przeciąć akcję - żenada

no i ta okropna kontrola piłki, ludek odwraca się za długo (sory ale nie da się na to przymknąć oczu, w FIFIE są śliczne animacje, wszystko chodzi elegancko i miekko, dlaczego Konami też nie może dać mo-cap?), no i te biegi do piłek prostopadłych - jak na szynach ;

sam gameplay też nie powala, ludzie online grają tymi samymi schematami co zawsze - piłka na skrzydło i latanie Messim którego nie da się dogonić i szukanie tanich goli na wystawke do pustej, co za syf :lol:

pastgenowe PESy (5 i 6) były doskonałe (także online) a to gówno nawet koło PESa nie stało. Co z tego że ma super grafike jak reszta jest drętwa, WTF Konami

można pograć sobie Master League lajtowo, ale w tym roku ponownie biorę FIFE z jej wszystkimi bugami niż ten twór. Normalnie w PESa gram okragły rok a po tym online demie już mam dosć. Eh wkurzyłem sie :|


_________________
you are already dead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 paź 2009, 22:11 
Cytuj  
no ale fifa jest znowu przegieta w druga strone.
kiedy akcja jest pod bramka przeciwnika to nie ma gdzie pilki wstawic bo siedzi pod bramka 7 obroncow.
w druga strone to juz zupelnie nie dziala bo moja obrona oglada ptaszki i kwiatki zamiast sie ustawic w jakikolwiek sposob.
chyba, ze faktycznie trzeba poswiecic pol roku zeby wykonywac idealnie zgrane dosrodkowania i strzelac z nich bramki.
nie wspominajac o driblingu i kombinacji na padzie, ktore trzeba napierdalac a i tak niewiele daja bo cie obroncy zawsze wyruchaja.
w fifie jest za duzo zjebanej 'symulacji' za malo funu z samej rozgrywki.
a no i latwiej jest wygrac druzyna 5 * z inna na tym samym poziomie niz z reprezentacja Chin...

probowalem wlasnie jeszcze zagrac. sorry ale fifa to jakas porazka :) moze trzeba faktycznie przed kazdym meczem siedziec i pol godziny ustawiac man marking, tactics etc. zeby druzyna byla w stanie zagrac z sensem... ale ja chce po prostu pokopac a nie bawic sie w managera :)

pes ze swoimi niedociagnieciami jest imo zdecydowanie lepszy dla kogos kto po prostu chce sobie lajtowo pograc w pilke nozna. podania wychodza ladnie, moi zawodnicy sa w stanie przejac podanie przeciwnika, biegaja w miare skladnie, bramki mozna strzelac - jest fun.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2009, 14:37 
Cytuj  
Marek dostales juz Demon's Souls?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2009, 17:12 
Cytuj  
nie jeszcze.
Z hongkongu przyszedł po bodajże 4 dniach, a z kanady już ponad tydzień idzie. Może jutro będzie.
Ty już masz paczkę?


Dostałem FNR 4 i nie umiem w to grać, te sterowanie (2 analogi) jest kosmicznie trudne i wyprowadzenie jakiegokolwiek ciosu graniczy z cudem. Ktoś w to grał i dawał radę, bo zastanawiam się czy nie oddać gry z powrotem? btw. jak w ten tytuł gra się na padzie do X360?

Kupiłem Uncharted 2 - zaraz zabieram się za granie. W game Wipeout HD + Fury na płytce BD tylko 19.99F. Już nie opłaca się tej gry kupować z PSN.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2009, 17:27 
Cytuj  
Tez jeszcze nie dostalem :( Cholerne swieto bylo w US/Ca we wtorek, moze dlatego w tydzien sie nie wyrobili.
Licze optymalnie na paczke we wtorek/srode.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2009, 17:45 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Dostałem FNR 4 i nie umiem w to grać, te sterowanie (2 analogi) jest kosmicznie trudne i wyprowadzenie jakiegokolwiek ciosu graniczy z cudem. Ktoś w to grał i dawał radę, bo zastanawiam się czy nie oddać gry z powrotem? btw. jak w ten tytuł gra się na padzie do X360?


Nie wiem czy to to samo, ale w FNR 3 i 2 się grało bardzo łatwo na dwóch analogach. Po dwóch walkach, człowiek kumał o co chodzi. Zepsuli to sterowanie, czy po prostu Mark nie wyrabia? Pytam, bo to miała być jedna z gier, dla których rozważam konsolę ;)


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2009, 20:32 
Cytuj  
nie grałem ani w FNR 2 ani 3, zresztą może nie wyrabiam.

Uncharted 2 piekny graficznie. Cała opowieść też jak z niezłego Indiany Jonesa. Nie widziałem jeszcze tak dopracowanej gry nawet na PC-ta (może gry blizzarda). Generalnie wielkie brawa dla noughty dogs - chylę czoła przed profesjonalizmem tych gości, gra jest dopracowana w najmniejszych szczególikach.

Demons Soul - ponad 100k w pierwszym tygodniu (potwierdzone), całkiem nieźle.

A z newsów to jednak Mass Effect 2 wyjdzie na PS3.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2009, 22:12 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
nie grałem ani w FNR 2 ani 3, zresztą może nie wyrabiam.

Uncharted 2 piekny graficznie. Cała opowieść też jak z niezłego Indiany Jonesa. Nie widziałem jeszcze tak dopracowanej gry nawet na PC-ta (może gry blizzarda). Generalnie wielkie brawa dla noughty dogs - chylę czoła przed profesjonalizmem tych gości, gra jest dopracowana w najmniejszych szczególikach.

Demons Soul - ponad 100k w pierwszym tygodniu (potwierdzone), całkiem nieźle.

A z newsów to jednak Mass Effect 2 wyjdzie na PS3.


Mogę coś pomylić, bo mówię o innej grze, z pamięci, to dawno było itd, itp ale w dużym skrócie :
lewy analog = lewa ręka
prawy analog = prawa ręka
przesunięcie analoga w prawo = prosta
pólkole analogiem w dół = podbródkowy
półkole analogiem w górę = sierpowy
lekkie wyjście w lewo po linii prostej, i pólkole w dół lub w górę = haymaker
jakaś R albo L od bloków, jakaś od uników. I tyle.

Najwięcej grałem w FN2, tylko trochę w FN3 - Więc może się bardzo różnić. Albo w ogóle nie pasować. Jakbyś powiedział czy ostro zmienili sterowanie, czy zostało podobne - byłbym wdzięczny.


_________________
Obrazek

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 16 paź 2009, 22:33 
Cytuj  
Cytuj:
Zepsuli to sterowanie, czy po prostu Mark nie wyrabia?
- nie wyrabia :D Trenuj trenuj. Szkoda, że online to młócka a nie boks bo gierka naprawdę daje radę. Sterowanie "analogowe" jest podobne do FNR3, tyle, że znacznie poprawiona jest fizyka ciosów (ześlizgi, walenie pomiędzy blokiem itp) - ogólnie kawał porządnego szpila, kariera na prawie najwyższym lub najwyższym poziomie też miodzio.

Cytuj:
W game Wipeout HD + Fury na płytce BD tylko 19.99F
- teraz jest też obniżka na PSN na całego packa.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 paź 2009, 11:41 
Cytuj  
Uncharted 2 piękny. Zostawia całą resztę gier tak deleko w tyle, że długo po tym tytule chyba nie będę w nic grał. Nawet Batman nie daje rady w porównaniu pod żadnym względem. Epicka przygoda, do niczego nie można sie przyczepić.

fat nathan (skórka z gry):

http://www.youtube.com/v/kcSFHrL55uw&color1 - spojler jak ktoś nie chce niech nie klika.

Co do FNR4 - sterowanie na tej samej zasadzie. Czyli wyprowadza się ciosy gałkami. Dla mnie trudne bo nigdy w tego typu grę nie grałem, do tego wyprowadzenie ciosu zajmuje czas, no kiepsko mi idzie ale na razie grałem 15min ;).

http://www.gametrailers.com/video/remas ... mments_top - zremasterowany God of War 1 i 2 w HD. NIe wygląda super-duper ale imho daje radę. Ja na pewno kupię by nadrobić zaległości przed 3 :)

rotfl - dostałem z wypożyczalni drugą kopię FNR 4. Jaki w tym lovefilm mają burdel ;) Ktoś chce kupić? Płytki nie ma na moim koncie, więc mam bonusa.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 paź 2009, 19:01 
Cytuj  
Uncharted 2 to poprostu miazga i gra sie niesamowicie:)
Wlasnie jestem w wiosce siakiejs w gorach i od 10 minut sobie po niej laze i podziwiam widoki, modele i teksturki:D Glupie kury co tam biegaja zrobili poprostu genialnie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 paź 2009, 20:24 
Cytuj  
rotfl - dostałem z wypożyczalni drugą kopię FNR 4. Jaki w tym lovefilm mają burdel Ktoś chce kupić? Płytki nie ma na moim koncie, więc mam bonusa.

typowy anglik, zamiast oddac to zajebie...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2009, 20:27 
Cytuj  
?

swój chłop!


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 paź 2009, 17:47 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
rotfl - dostałem z wypożyczalni drugą kopię FNR 4. Jaki w tym lovefilm mają burdel Ktoś chce kupić? Płytki nie ma na moim koncie, więc mam bonusa.

typowy anglik, zamiast oddac to zajebie...


typowy polak rzekłbym, typowy anglik by odesłał - do tego za błędy trzeba płacić, ja płace za swoje, nie rozumiem dlaczego lovefilm nie miałby płacić za swoje?

Raggnarok - przyszedł DS? Bo u mnie niestety cały czas cisza :/ A uncharted 2 już przeszedłem :) Może jakiegoś coop-a wieczorkiem bo jest świetny, a competitive deko mi się przejadł po dwóch betach (btw. ja dociągnąłem do lvl14 a widziałem gościa z lvl 111 w czasie bety - ludzie są chorzy)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2009, 18:36 
Cytuj  
Tez wciaz czekam. Zastanawiam sie czy strajk waszego Royal Mail ma jakis wplyw na czas dostarczenia przesylki do naszej ukochanej PL - chyba nie, kurcze.
Anyway, ja sie bede martwil dopiero kolo czwartku/piatku :)

*

Posty: 151
Dołączył(a): 1.05.2007
Offline
PostNapisane: 20 paź 2009, 08:46 
Cytuj  
Wczoraj kupiłem PS3 jako stary chłop, któremu w lutym rodzi się dziecko :D
Mam pytanko jakie mikrofony używacie do rozgrywek sieciowych wiem ze na bluetooth ale więcej szczegółów które warto. Dźwięk odtwarzam na logitehu :D


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.