mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2961 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 149  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2009, 17:16 
Cytuj  
bardzo fajna gra akcji, tyle powiem :P


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2009, 17:45 
Cytuj  
Skonczylem singla. Jest swietny. Jak sie gra na wyzszym poziomie trudnosci, nie jest taki krotki. Trzeba przetestowac teraz multi.


_________________
Χ Ξ Σ

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 11 lis 2009, 18:02 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Skonczylem singla. Jest swietny. Jak sie gra na wyzszym poziomie trudnosci, nie jest taki krotki. Trzeba przetestowac teraz multi.

Same, singel bardzo przyjemny. Ale ja juz gre usunalem :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2009, 19:05 
Cytuj  
Pogralem w multi i jesli chodzi o sam gameplay to jest to po prostu modern warfare. Nic na minus ani na plus specjalnie nie widze. Moze sytem levelowania jest troche lepszy. Chyba wiecej rzeczy jest do odblokowania. Co do iw.net to jest tak jak myslalem. Daje rade, zagralem kilka gier, ping byl dobry, pelne zespoly. Ale jednak to nie serwery dedykowane. :/ W sumie to co napisal Mendol powyzej oddaje dobrze rowniez moje odczucia. Ogolnie jednak pewnie pogram pare tygodni, bo gra jest naprawde dobra.


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 11 lis 2009, 22:03 
Cytuj  
Tyle na temat braku serwerow dedykowanych i wielkich zabezpieczeniach w MW2 Infinity retards


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2009, 22:31 
Cytuj  
Hehe, oni naprawde mysleli, ze moga wygrac z hackami? :) Nawet jesli beda ludzi lapac to i tak ich czas reakcji bedzie pewnie 100x wolniejszy od tego na dedykach. Zal.
W sumie szkoda, bo chcialem kupic MW2 i pobawic sie multi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2009, 09:24 
Cytuj  
High, na 100% Ci się nie będzie podobało, natomiast ja będę dużo grał w MW2.

- wygląda jak na konsoli
- podoba mi się że jakby szybciej padają, nie walisz jak grochem
- losowe serwery dla mnie oki
- wszystko wygląda fajniej, fps nie spadły (92 constans), grafika lepsza.
- mało ludzi na mapie to dla mnie plus
- brak wychylania się - przynajmniej ludzie za dużo nie kombinują.

ja osobiście nie lubię jakiś zasad dedyków (bo prawie żaden nie jest pilnowany jak był Wasz), wchodzę na serwer i czuje się jak u kogoś, tu jestem u siebie.
jeżeli VAC da rade, bo pingi sa bardzo dobre to bede w to młucił do premiery BF BC

dobrze że GROM nie gra w mw2 bo bym żałował że od Was odszedłem, dużo klanów gra razem na serwerach - nie wiem jak to działa ale grupą dołaczaja bez problemu.
fajne jest że na killcamie widac flage państwa z którego pochodzi gracz który cie zabił, polacy nie robią sobie PL :P

ja nastawiam sie na ARCADE i to mam, jak nastawiasz sie na "full tactic pro" to nie kupuj.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 lis 2009, 09:28 
Cytuj  
bardzo dobre? chyba troche cie ponosi. gralem wczoraj dosc duzo i czesto byla sytuacja, ze ok na starcie pingi byly 'zielone' po czym po 10min robily sie zolte/pomaranczowe.
no jesli dedyki nie byly pilnowane to tutaj wedlug ciebie cokolwiek jest?
jakos malo logiczny ten argument mi sie wydaje.
no killcam jest fajny, szkoda, ze jak zawsze powoduje, ze bieganie z tlumikiem i 'zaklocaczem' mija sie z celem.
wyglada jak na konsoli, gra sie jak na konsoli.
i o ile w mw1 jesli polowa kampila to i tak bylo z kim sie ganiac, to tutaj jak polowa kampi to robi sie nudno.

a to, ze vac nie daje rady to chyba widac w poprzednich postach.

4krotne host migration w ciagu gry tez potrafi wkurwic.\



Moriarte: Ignoring IW.net, is the PC version a direct port of the console version?

Mackey-IW: No, PC has custom stuff like mouse control, text chat in game, and graphics settings.



HEHEHE


http://www.youtube.com/watch?v=_cMC37VkyTA

*

Posty: 172
Dołączył(a): 23.12.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2009, 11:39 
Cytuj  
Gra dla ludzi, których nie interesuje scena gry, ani społeczność graczy. Którym nie zależy na jakichś modach, itp. Ludzi, którzy grają dla samego grania i wszystko im jedno z kim, gdzie, jak. Lubią grę taką, jaką jest i liczy się tylko to, aby mogli sobie raz na jakiś czas fajnie postrzelać.


_________________
Mark24 napisał(a):
(...)ja nie lubię komuś lizać tyłka, nie lubię też jak ktoś mi próbuje pomachać w tej okolicy jęzorkiem - zdaje sobie sprawę, że zaraz będzie chciał bym ja ze swojej strony się zrewanżował 8)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2009, 11:43 
Cytuj  
Cytuj:
[Modern Warfare 2] jest w 95% grą na te platformy [Xbox 360 i PS3], jest głównym pretendentem do miana Gry Roku i sprzeda się prawdopodobnie lepiej od Tamiflu (lek na grypę - dop. PP). Niestety, Call of Duty: Modern Warfare 2 na PC jest jedynie kolejną next-genową konsolową grą ze wsparciem myszki, tekstowym chatem w grze oraz opcjami graficznymi. Infinity Ward dało całkiem jasno do zrozumienia, że zalety twojej platformy, PCtowy graczu, się nie liczą, tak jak się nie liczy twoja społeczność, historia oraz znaczne umiejętności modyfikowania gier.


http://gamecorner.pl/gamecorner/1,10265 ... zjach.html


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2009, 11:44 
Cytuj  
Gra jest zdecydowanie zroiona pod casuali. Z tym, ze i tak srednio to wyszlo, bo ten caly iw,net narazie posysa. Porblemy z pingiem, hostami. W jaki sposob przefiltorwac gry, zeby np nie grac na takich z heli, nalotami i reszta tego badziewia?


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 lis 2009, 11:45 
Cytuj  
nie da sie przefiltrowac.
i to jest wlasnie masakra (heli, naloty i w uj innych) bo przy tak malej ilosci graczy co chwila dostajesz strzal z 'nieba'.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2009, 11:47 
Cytuj  
Albo w takim razie wprowadza jakies ulepszenia do systemu, albo zywotnosc tej gry na multi bedzie kilka miesiecy.
btw Najgorsze, z ejak to wypali finansowo to zacheci innych producentow to takiego rozwiazania. id software cos juz piperzy, ze zastanawiaja sie czy nie zoribc tego w Rage.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 lis 2009, 11:49 
Cytuj  
na konsolach ludzie nadal beda grali.
chociaz nie wiem czemu nie mogli tego zrobic tak jak w killzone2 na ps3, gdzie mimo wszystko mamy jakis wybor.
a na pc bedzie jak z innymi wynalazkami. pozyja i zdechna. nie sadze aby utrzymalo sie tak dlugo jak mw1

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 12 lis 2009, 11:53 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Albo w takim razie wprowadza jakies ulepszenia do systemu, albo zywotnosc tej gry na multi bedzie kilka miesiecy.

Ale dlaczego miałoby im zależeć na długiej żywotności produktu? Na gwiazdkę 2010 wypuszczą MW3 i kabza znowu nabita. Złoty interes.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2009, 11:57 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Albo w takim razie wprowadza jakies ulepszenia do systemu, albo zywotnosc tej gry na multi bedzie kilka miesiecy.

ma być przecież płatne DLC :wink:

Tor-Bled-Nam napisał(a):
btw Najgorsze, z ejak to wypali finansowo to zacheci innych producentow to takiego rozwiazania.

7 mln pudełek z Modern Warfare 2 rozeszło się pierwszego dnia
http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013 ... szego.html

jeżeli nie popiera się tego typu rozgrywki to najlepiej nie kupować MW2 i grać dalej w 1kę


_________________
Obrazek

*

Posty: 172
Dołączył(a): 23.12.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2009, 12:15 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
(...)7 mln pudełek z Modern Warfare 2 rozeszło się pierwszego dnia(...)


Z czego wersje na PC stanowiły 12%. I to tłumaczy podejście IW.


_________________
Mark24 napisał(a):
(...)ja nie lubię komuś lizać tyłka, nie lubię też jak ktoś mi próbuje pomachać w tej okolicy jęzorkiem - zdaje sobie sprawę, że zaraz będzie chciał bym ja ze swojej strony się zrewanżował 8)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2009, 12:27 
Cytuj  
Tylko trochę ponad 800 tysięcy sztuk pierwszego dnia. Widać bojkot poskutkował.

/sarkazm


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2009, 13:19 
Cytuj  
To są chyba jakies jajca.

Ściągałem grę 12 godzin, by przejść single w (tak przynajmniej mówi okienko STATS) 4 godziny 30 minut i 16 sekund ? E no świat schodzi na psy...

Podsumowując. Single bardzo fajny. Na początku jest trochę chaotycznie, nie wiadomo co sie dzieje ale potem się akcja prostuje. Misje są bardzo ciekawe i emocjonujące ale kurwa króciutkie ! Znacznie krótsze niż w jedynce. Grałem na Regular, problemów większych nie było, poza chyba 2 momentami (ściganie po faweli i łaźnia notabene żywcem wyjęta z "Twierdzy"). Singleplayer 8/10

O fabule nie zamierzam się rozpisywać bo o ile w jedynce miała ona jakiś sens i była całkiem prawdopodobna, to tutaj mamy do czynienia z czystym SCI-Fi.

Gra odinstalowana i zapomniania.

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 12 lis 2009, 14:11 
Cytuj  
Ja muzyke po niej zostawilem :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2961 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 149  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.