mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 515 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 26  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 00:41 
Cytuj  
Już jutro darmowy DLC, zawierający nowy ekwipunek (zbroja i shotgun).


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2010, 15:39 
Cytuj  
gdyby ktos mial problemy z rozdziałką w jedynce

StartupResolutionX=1680
StartupResolutionY=1050


w pliku BIOEngine.ini


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 01:44 
Cytuj  
Da się przejść finalna misje tak by nikt nie zginął??

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 02:31 
Cytuj  
Oczywiscie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 11:12 
Cytuj  
OK ro w misji tam gdzie wybierasz człowieka do odblokowania drzwi kogo wysłać by przetrwał jebniecie z pocisku??

Czy trzeba wybrać inny plan zupełnie?

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 11:20 
Cytuj  
wysylasz tego co ma loyal

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 11:34 
Cytuj  
Randalf napisał(a):
wysylasz tego co ma loyal
u mnie wszyscy mieli loyal a ktoś zginął.
imo zawsze sugerują jakie zdolności ma mieć osoba do zadania.


_________________
psn

*

Posty: 53
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 11:36 
Cytuj  
Właśnie otrzymałem swojęgo mass effect 2 i te mendy przesłały mi wersję ntsc-j. Chciałem wersję po angielsku, a że skończyły się na ultimie, to zamówiłem i jakiegoś darmozjada na allegro. Ktoś wie czy będzie mi działać wersja ntsc-j? I czy cerberus network w takim razie również działa?
Nie chcę otwierać gry, żeby ewentualnie im odesłać i domagać się wersji pal.

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 11:41 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Randalf napisał(a):
wysylasz tego co ma loyal
u mnie wszyscy mieli loyal a ktoś zginął.
imo zawsze sugerują jakie zdolności ma mieć osoba do zadania.


u mnie loyal nie byl legion, bo stanalem po stronie tali, ale zginal bo g wzialem na walke z ostatnim bossem

jack rowniez nie byla loyal bo stanalem po stronie mirandy, ale nie uzylem jej do niczego wiec nie zdechla

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 11:50 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Randalf napisał(a):
wysylasz tego co ma loyal
u mnie wszyscy mieli loyal a ktoś zginął.
imo zawsze sugerują jakie zdolności ma mieć osoba do zadania.

JA mam ultimate solution na to zeby nikt nie zginął. :D.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 11:52 
Cytuj  
U mnie tylko Miranda nie była lojalna, a nikt nie zginął. Tunelem posłałem Legion, dowodził drugim teamem zawsze Garrus. Walka z Bossem, Legion i Garrus.

Tak czy siak, gdzie jest sejw zapisany co by go zarchiwizować ?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 13:31 
Cytuj  
u mnie chyba ktos zginal na ostatnim etapie - tzn ja poszedlem bic bossa a reszta zostala przy drzwiach i ktos padl. Ale nie pamietam kto bo bylo tylko migniecie podczas koncowej animacji, a na koncu szepard jakas trumienke chyba gladzil/zegnal. Zadnych stekow jekow na ten temat nie bylo wiec zagadka, a gry mi sie nie chce wlaczac. Chociaz moze pozniej sprawdze.

To zapisywanie sejwow i tak gowno daje poza kasa na starcie, wiec pewnie w 3 tez nie bedzie to mialo wiekszego sensu.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 14:03 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
u mnie chyba ktos zginal na ostatnim etapie - tzn ja poszedlem bic bossa a reszta zostala przy drzwiach i ktos padl. Ale nie pamietam kto bo bylo tylko migniecie podczas koncowej animacji, a na koncu szepard jakas trumienke chyba gladzil/zegnal. Zadnych stekow jekow na ten temat nie bylo wiec zagadka, a gry mi sie nie chce wlaczac. Chociaz moze pozniej sprawdze.

To zapisywanie sejwow i tak gowno daje poza kasa na starcie, wiec pewnie w 3 tez nie bedzie to mialo wiekszego sensu.


z jedynki wyciagneli pare watkow dla fabuly dwojki - sprawa Krogana, Rachni Queen i cos jeszcze, juz nie pamietam, sadze,ze do ME3 bedzie wiecej takich rzeczy z save wyciagne :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 14:27 
Cytuj  
No wlasnie ale to jest tez jezeli nie uzyjesz save. Masz te pytanka na poczatku gry co sie wydarzylo wczesniej (nie wiem czy sa jak ktos uzywa save, a same pytanka sa ogolnikowe) - w zaleznosci jak odpowiesz na nie wychodzi pozniej ze uratowales Ashley, zabiles Wrexa itp

ok chociaz znalazlem cos takiego:
Ogólnie wygląda to tak - zaczynając grę nową postacią od zera narzucone są następujące główne wybory:
- naszym romansowym partnerem jest Ashley (dla faceta) albo Kaidan (dla kobiety)
- na Vimirze zginął Kaidan (dla faceta) albo Ashley (dla kobiety)
- Wrex zginął
- Rada zginęła, Udina jest przewodniczącym nowej rady
wiec to w sumie niewiele zmienia

Ktos nie zabil wrexa w me1 i on zyl w 2? :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 14:35 
Cytuj  
zyje i ma sie bardzo dobrze :]


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 14:58 
Cytuj  
No to w sumie cos tam zmienia, tylko ze ja grajac w me1 zabilem wrexa(i jeszcze kogos z druzyny, ogolnie wszystko zabijalem co mozna bylo), uratowalem ashley, zabilem rade itd.. dokladnie tak jak mozna sobie ustawic pytaniami na poczatku me2 :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 15:14 
Cytuj  
Autorzy zapowiedzieli, ze nie tylko decyzje z ME2 beda mialy na ME3, ale tez te z ME1, ktorych za bardzo nie odczulismy w ME2 beda mialy wplyw na trzecia czesc gry ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 15:24 
Cytuj  
właśnie skończyłem me1 i się zastanawiam po ch** jest tyle systemów planetarnych?? zrobiłem całkiem sporo questów pobocznych, ale i tak zwiedziłem w nich może 1/3 z systemów. Wstawili je po to, żeby zrobić sztuczny tłok? Bo samo browsowanie wszystkich systemów, żeby znaleźć złoża metalu czy gazów jest takie z lekka z dupy imo.

PS. dlaczego zabijacie Wrexa? Koleś samym wyglądem sprawia, że przeciwnicy uciekają :D Mój team to najczęściej był właśnie Wrex i Ash.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 17:32 
Cytuj  
Cytuj:
w zaleznosci jak odpowiesz na nie wychodzi pozniej ze uratowales Ashley


Jak tworzysz postać male to uratowałeś Ashley (pojawia sie ona w cutscensce na początku gry), a jak female to Kaidana (vice wersja).

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2010, 17:53 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
No wlasnie ale to jest tez jezeli nie uzyjesz save. Masz te pytanka na poczatku gry co sie wydarzylo wczesniej (nie wiem czy sa jak ktos uzywa save, a same pytanka sa ogolnikowe) - w zaleznosci jak odpowiesz na nie wychodzi pozniej ze uratowales Ashley, zabiles Wrexa itp

ok chociaz znalazlem cos takiego:
Ogólnie wygląda to tak - zaczynając grę nową postacią od zera narzucone są następujące główne wybory:
- naszym romansowym partnerem jest Ashley (dla faceta) albo Kaidan (dla kobiety)
- na Vimirze zginął Kaidan (dla faceta) albo Ashley (dla kobiety)
- Wrex zginął
- Rada zginęła, Udina jest przewodniczącym nowej rady
wiec to w sumie niewiele zmienia

Ktos nie zabil wrexa w me1 i on zyl w 2? :)

Jak to niewiele zmiena !!?!??!!? Alien Lesibian Sex zmienia absolutnie wszystko.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 515 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 26  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.