mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3794 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 190  Następna strona

Kupujesz BF:BC2?
Tak, na PC 48%  48%  [ 95 ]
Tak, na PS3 6%  6%  [ 12 ]
Tak, na Xboxa 7%  7%  [ 13 ]
Nie 39%  39%  [ 78 ]
Liczba głosów : 198
Autor Wiadomość
**

Posty: 214
Dołączył(a): 2.02.2010
Offline
PostNapisane: 4 mar 2010, 22:36 
Cytuj  
czytając Wasze posty zastanawiam się czy :
a) denerwować się tym, że klucz do gry będę miał dopiero za 2,5 godz i na dzień dobry jestem już w plecy
b) to był dobry zakup, patrząc ile jeszcze jest błędów do usunięcia a nie wiadomo kiedy wszystko będzie ok

Się przekonam to się wypowiem, ale mam nadzieję, że w ciągu kilku dni wszystko będzie ok i będziemy ownić na servach :)


_________________
Obrazek

"Człowiek to jest zwierz
Gorszy od Hieny jest
Bo zabijanie jest dla niego piękne!..."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 mar 2010, 22:58 
Cytuj  
huba ja mam ten sam problem, a czasami fartem uda sie wlasnie kolesia sciagnac 2 strzalami. imo zle celujemy, trzeba po prostu walic w okolice glowy od razu. tez mnie wkurza fakt, ze w trakcie walki wpakuje kolesiowi w plecy pol magazynku, po czym ten sie odwraca i wali mi heada majac przynajmniej polowe hp.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 mar 2010, 23:42 
Cytuj  
Mendol: Chyba tak, probowalem walic bardziej w glowe, i efekt jest o wieeeeeeeeele lepszy. Zawsze jakas kulka trafi w glowe i dmg wzrasta niesamowicie.

Medyk jest swietna klasa, jak sie celuje to mozna namieszac MG, a i healing/wskrzeszanie jest bardzo przydatne. Obok inzyniera najwiekszy fun na polu walki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 00:17 
Cytuj  
okolice glowy: no nie wiem, czasem mam wrazenie, ze helm chroni assaulta, w twarz ok. Trzeba wyczuc tą grę oraz nowe mapki. Mendol nick?

28 osob dalej u nas :) godzina 00:17

PS> joystick mi chyba nie dziala...


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 00:28 
Cytuj  
High, może wywal tą listę z bety z pierwszego postu i jeśli Ci się chce zrób nową, żeby było wiadomo do kogo zaproszenia słać.
Mój nick bez zmian.


_________________
Obrazek

**

Posty: 214
Dołączył(a): 2.02.2010
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 00:51 
Cytuj  
się zgadzam z przedmówcą :)
mój nick będzie bez zmian czyli ArcyblA <-- główny
później się pewnie coś wymyśli :)


_________________
Obrazek

"Człowiek to jest zwierz
Gorszy od Hieny jest
Bo zabijanie jest dla niego piękne!..."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 02:03 
Cytuj  
to co ma byc w tej nowej liscie? ;p

cos tam zmienilem, reszte jutro. Fov od 90 daje chyba troche "rybie oko"


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 02:12 
Cytuj  
Ludzie, którzy kupili retaila. Bo połowa z tych betowych nie działa.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 02:15 
Cytuj  
przeciez w ea masz zawsze taki sam nick?


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 02:22 
Cytuj  
Tak, ale części z tych userów nie dało się znaleźć. A wyczyszczenie listy wydaje mi się o tyle przydatne, że obecna daje nieprawdziwy obraz co do osób grających - klucz do bety dostać można było w sumie dość łatwo i na pewno nie wszyscy kupili retaila.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 02:59 
Cytuj  
skończyłem singla, bardzo przyjemnie spędzone 6h, pociągnęli akcję w stylu MW2, czyli mocno, głośno i do przodu 8) tylko, że w porównaniu do MW2 wymiany ognia są soczyste, tynk leci na głowę i nie ma niekończących się spawnów - jest miodnie

grafika jest z rodzaju omgwtf, akcji z celowniczkiem na szynach jest sporo i wszystkie równie fajne (jedna z nich zerwała mi kask), a ostatnia misja - heh, marzenie każdego hamburgera :>

w BC1 sp, który był kiczem misje wyglądały jak walka z botami, tu jest znacznie lepiej, poziom MW2, jesli chodzi o singla to duel MW2 vs BC2 oceniam na remis

a multi BC2 oczywiście przeważa szalę :]

**

Posty: 214
Dołączył(a): 2.02.2010
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 03:11 
Cytuj  
W SP pogram moze roche jutro, lub w sobote przed meczem Kolejorza :P
Pogralem chwilke z High1 na serwie GROMu. Serwer sprawowal sie dobrze natomiast co do mojej postawy to...wytlumacze sie tym ze gralem bez dzwieku i pisalem sobie z High1 zamiast skupic sie na grze. WYNIK FATALNY, ale ogolne wrazenia z gry, zajebiste!!!


_________________
Obrazek

"Człowiek to jest zwierz
Gorszy od Hieny jest
Bo zabijanie jest dla niego piękne!..."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 03:46 
Cytuj  
Gdzie się ten diabelny FOV ustawia bo w opcjach nie widzę?

Zainstalowałem Polską wersje i to był błąd :p


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*

Posty: 53
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 07:11 
Cytuj  
BC2 czeka na półce :)
odnowiłem sobie również konto gold więc jak wrócę z zajęć to pogram trochę na multi, kampanie w fps'ach nigdy mnie jakoś nie kręciły
nick na live: emnalyeriar


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 07:19 
Cytuj  
No to steam w koncu dal mi pograc i jestem po nocce w BFBC2;] Jesli chodzi o bledy to nakladaja mi sie literki w niektorych miejscach (scoreboard itp ). Jak jestem w grze to nie mam opcji exit po nacisnieciu esc:D Syrena rzeczywiscie denerwujaca ale bez przesady;] Problemow z kickowaniem czy czyms podobnym w ogole nie mialem. No i kolegi nie moge w ogole dodac jako ziomka:/

Squad DM wymiata:D Przeciwnikow zawsze pod dostatkiem bo 3x wiecej niz swoich;] Ogolnie jeszcze lepiej niz w becie:D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 07:56 
Cytuj  
d2d wszystko działa.

mile zaskoczony że nic sie nie chrzani pierwszego dnia

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 09:41 
Cytuj  
Tak teraz zauwazylem ze w HC niby jest brak mapki ale wcisne 'm" albo tab i i tak widze mapke. To po co to? Mapka moglaby byc tylko zeby przeciwnikow na niej nie bylo widac zaznaczonych lub zeby zaznaczalo ich tylko na sekunde...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 10:07 
Cytuj  
e normalnie nie widac ludzi ani na mapce, ani w 3d, tylko ktos musi reportnac, i uwazam, ze nie nalezy tego wyrzucac. Bo gra zamienia sie w wojne slepych, bo rzadko kto siedzi na ts. Przyznam, ze jakos na naszym serwie gra sie mi chyba najtrudniej dotychczas. Troche klanow powchodzilo. A gromki to jeszcze nie pokupowaly bc2, niedlugo powinno byc nas tam wiecej. Co do mojej postawy wczoraj, czesto bylem na minusie ;p 3 w nocy juz nie sluzy grze, no i wydaje mi sie, ze zwiekszenie fova jest jednak zgubne, nie wiem czy nie lepiej miec najnizszy 55- przez to cele są blizsze. A w tej grze w full detal nei jest mi latwo cos wypatrzec. A grafika jest po prostu miażdząca, nie wiem czy to zasluga dx11. Ale wyglada znaznie lepiej niz beta. Jak to sloneczko przyswieci na pustyni, ludzie no bajka. A te efekty rozpierduchy. Wczoraj z cooledem (ma 5870) siedzielismy i gadalismy polowe czasu o grafie ;]

zauwazylem, ze autobalans, albo nie dziala, albo dziala slabo. Oraz chyba bede juz musial zaczac kickowac za baserape/spawnrape. Bo nie ma tego fog of war i mozna kampic w bazie przeciwnika w conquest.


_________________
.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 10:21 
Cytuj  
Highlander: czy aby musisz? Jesli ktos dopuszcza do spawn campa to jego wina. Lepiej szybciej skonczyc mecz chyba. Malo przyjemne ale co poradzic? Pozatym jak odroznisz spawn rape od wbijania do bazy zeby zarznac snajperow/ukrasc pojazd?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 10:28 
Cytuj  
zastanawiam sie. w Bf2 tak to fukcjonuje, praktycznie na kazdym serwie. no sorry jak jestes na minusie 2/14, bo w Twojej druzynie jest 5 a w tamtej 20, bo ludzie zaczeli przechodzic do jednej masowo? irytujace...


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3794 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 190  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.