mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3794 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125 ... 190  Następna strona

Kupujesz BF:BC2?
Tak, na PC 48%  48%  [ 95 ]
Tak, na PS3 6%  6%  [ 12 ]
Tak, na Xboxa 7%  7%  [ 13 ]
Nie 39%  39%  [ 78 ]
Liczba głosów : 198
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2010, 07:36 
Cytuj  
Cytuj:
nei chce robic z serwa "kurwa ppl"


to jeden z największych plusów Waszego serwera :wink:
inna sprawa że tam gdzie nie ma polaków nikt nie pisze bluzgów w czacie, może klną na głos ...

jednak przyznam ze "zajebisty" to żaden bluzg wiec to przesada :har:


_________________
psn

**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 15 mar 2010, 07:55 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
sorry ale nei chce robic z serwa "kurwa ppl".


ROTFL :) W grze w ktorej co chwila leci kurwaaa ,skurwysyny itp nie mozna napisac ze mam zajebisty spot :) Highlander chyba cie pojebalo zdeka , hahahaha. To jest wojna, a na wojnie sie klnie i chuj. Ale ok,przynajmniej juz wiem zeby server GROMu omijac bo jakies spedalone mamisynki go prowadza.
Highlander ty pewnie w ta gre bez dzwieku grasz, zeby przypadkiem nie uslyszec jak Czarus Pazura klnie, bo bys musial do spowiedzi leciec od razu? :)


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2010, 08:57 
Cytuj  
Jest możliwość wrzucenia serwerów na "black list" żeby ich nawet nie szukało?

Na niektórych admini to chyba pięciolatki :-P , wczoraj w Nelson bay drużyna atakujących miała 8 albo i więcej snajperów którzy non stop puszczali nam mortary , więc się sie wkur... i zacząłem engi latać po całej mapie , zabiłem 30 snajperów z noża , czasami siedzieli w grupkach po 3-4 :-) a że admin był w grupie atakującej to dał mi kicka z serva , nosz kurde moja wina że 16 ludzi nie potrafi zabić jednego latającego z nożem ^-^


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2010, 09:34 
Cytuj  
A ja mam maly problem.Gram od samego poczatku "zwiadowca" na snajperce - na tej ktora ma sie od poczatku.Wbilem 3 czy tam 4 lvl + doszedl mi zoom x4.Problem jest w tym ze zmienil mi sie celownik na taki czerwony trojkat , ktory jak dla mnie jest fest po chuju i w dodatku czesc lunety zaslania widok.Jak zmienie nawet to zeby nie dodwac nakladki x4 na snajperke to celownik w dalszym ciagu sie nie zmienia a nie ukrywam ze w tej podstawowej wersji wygladalo to znacznie lepiej.Ktos wie moze czy to da sie zmienic?A jesli nie to co jest punktem w ktory trzeba celowac ? miejsce zescia sie tego czerwonego trojkata?Bo skutecznosc to mi spadla tak drastycznie ze to sie w pale nie miesci.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2010, 09:40 
Cytuj  
Gra jest w cipke. Jedyne co mi sie nie podoba to balans damagu broni. Zolnieze sa troche jak terminatorzy w tej grze wytrzymujac serie z karabinu czy trafienie z dzialka wozu pancernego. Gina natomiast od jednego ciecia nozem. :>


_________________
Χ Ξ Σ

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2010, 09:41 
Cytuj  
przy wyborze broni masz opcje jakiego dodtatku/zooma chcesz uzywac do danej broni


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2010, 09:43 
Cytuj  
McMaster napisał(a):
ROTFL :) W grze w ktorej co chwila leci kurwaaa ,skurwysyny itp nie mozna napisac ze mam zajebisty spot :) Highlander chyba cie pojebalo zdeka , hahahaha. To jest wojna, a na wojnie sie klnie i chuj. Ale ok,przynajmniej juz wiem zeby server GROMu omijac bo jakies spedalone mamisynki go prowadza.
Highlander ty pewnie w ta gre bez dzwieku grasz, zeby przypadkiem nie uslyszec jak Czarus Pazura klnie, bo bys musial do spowiedzi leciec od razu? :)

A Ty wez sie odczep co? Nic mnie nie poj**balo, nigdzie nie napisalem, ze "zajebisty" to przeklenstwo za ktore nalezy kickowac, nie mam na wplywu za bardzo, dopiero wczoraj zauwazylem, ze ta funkcja dziala nienormalnie. I nie nie gram w ta gre jak Czarus Pazura klnie, bo mam angielska wersje. Ta wiem, ze w niej tez klną. Jestem nauczony z adminowania w cod4. Tam gdzie ludzie najbardziej klneli, byla najwieksza dzieciarnia, Ty poziomem nie odbiegasz od tego co? Wiem, jak ludzie pozniej kojarzą taki klan, przynajmniej normalni a nie tardy. Wiec pozwalajac na przeklenstwa to antyreklama dla GROM. A dziwnym trafem srednia wieku tam gdzie mozna przeklinac wynosi 15 lat, idz sie z nimi bawic. Zaletą wlasnego serwera jest wlasnie to, ze mozemy go zrobic na swoj sposob. Komus sie podoba? Cieszy nas to. Nie to nie. Idź, tam dostaniesz kicka za to, ze ktos z klanu nie mogl wejsc na serwer, albo bo komus sie tak podobalo. (ale ludziom w cod4 na tyle sie podobal nasz serwer i atmosfera, ze zasilali kase klanową)

To, ze nie chce miec na serwerze "kurwa ppl" nie znaczy, ze uwazam "zajebisty" za jakies super przeklenstwo. Ale wylaczajac program do adminowania nie mam zadnej kontroli. A kickowania za przeklenstwa nie da sie osobno wylaczyc i tak. Nie moge tez poki co ingerowac w listę cenzurowanych slow. Zauwazylem ,ze nie wysyla ostrzegawczego komunikatu po wypowiadanym przeklenstwie, a powinno. Powinno kickowac na 120 sekund tylko a zdaje sie, ze na dluzej.

Za dużo rzeczy w tej grze nie działa jak należy.

w mmo, tez zazwyczaj jest wojna, ale jakos nie pasowalo mi w takich polskich gildiach grac.


_________________
.


Ostatnio edytowano 15 mar 2010, 09:52 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 15 mar 2010, 09:50 
Cytuj  
Engi z Gustavem i pierwszą lepszą giwerą + red dot jest przechujem :wink:
Ogólnie każdy z pierwszej trójki daje meeega fun, recona w ogóle nie ruszam, za nudny. Chyba, że grany w pierwszej linii, do pchania m-comów.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 mar 2010, 09:54 
Cytuj  
e cos pierdolisz highlander. bylem na innym serwerze, gdzie uzylem slowa 'kurwa' i dostalem cos w stylu 'pierwsze ostrzezenie z 3'. bez kicka, tylko sam warn.
moze warto doczytac manuala :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2010, 09:58 
Cytuj  
hmm jak dostales to ok. Ale sprawdzalem wczoraj i napsisalem 3 przeklenstwa i zadnego komunikatu nie dostalem a mnie kicknelo, pozniej nie moglem sie dluzej polaczyc, wiec cos jest nie halo. A powinno byc tak jak napisales, do 3 ostrzezen i kick. Jestem pewien, ze to nie dziala w pelni ok. A jak ktos dostaje kicka bez ostrzezenia to tez to nie jest w porzadku.

edit: dobra dzieki roball za info, cos jest nie tak z tym automatem, bedziemy tego pilnowac recznie poki co. Mozliwe, ze doszedlem do tego jak sprawdzac, kto switchuje team, albo popelnia samobojstwo.


teraz PB jest calkiem wylaczony, zobaczymy.


_________________
.

**

Posty: 214
Dołączył(a): 2.02.2010
Offline
PostNapisane: 15 mar 2010, 11:21 
Cytuj  
wczoraj czy kiedys tam wbilem na Wasz serv H1gh i dostalem notke powitalna w stylu "witaj ArcyblA, zyczymy milej gry" coz w tym stylu. Moje pierwsze slowa to " co kurwa ? :D jakos tak nieswojo sie poczulem bedac przywitany ;)

meatfactory.net dobry serv


_________________
Obrazek

"Człowiek to jest zwierz
Gorszy od Hieny jest
Bo zabijanie jest dla niego piękne!..."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2010, 11:22 
Cytuj  
to znaczy, ze ktos pilnuje, albo ma wlaczony program ;] jak pisalem wylaczylem dzis PB, ze nie wykonuje zadnych akcji. Moze to cos zmieni.


_________________
.

**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 15 mar 2010, 11:33 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Zaletą wlasnego serwera jest wlasnie to, ze mozemy go zrobic na swoj sposob. Komus sie podoba? Cieszy nas to. Nie to nie.


No przeciez napisalem ze server GROMu nalezy omijac z daleka bo adminuja go ksieża pacyfiści :>


_________________
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2010, 11:38 
Cytuj  
McMaster napisał(a):
Highlander napisał(a):
Zaletą wlasnego serwera jest wlasnie to, ze mozemy go zrobic na swoj sposob. Komus sie podoba? Cieszy nas to. Nie to nie.


No przeciez napisalem ze server GROMu nalezy omijac z daleka bo adminuja go ksieża pacyfiści :>

Po co to piszesz enty raz?

Wszyscy już wiedzą, że ne bedziesz tam grał, dzięki czemu serwer zyskuje na popularnosci.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2010, 12:12 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
wstydzi? hehehe dobry jestes high. nie sadzilem, ze krytyka wyzwala u ciebie taka agresje :)
poza tym widze, ze nie rozumiesz zupelnie co do ciebie pisze. poczytaj co pisal redrum z nyxem np.
nawet dwie osoby sa w stanie pograc teamowo. ja tylko napisalem, ze z tego co gralem nie widzialem takich zagran za bardzo u was na serwerze. i nie bardzo widze wytlumaczenie, ze wszyscy musza byc na ts'ie, ze sluchawkami itd. itp.
widze, ze pojecie teamplay'a jest ci obce :) polecam pograc znowu w jakies mmo ;p

aeiva to ze mna grales :)


dopiero teraz to przeczytalem. Daj spokoj Mendol. Zle mnie tez rozumiesz, nie wyzwala we mnie agresji, moglbym to samo Tobie zarzucic, to bylo pelno no offence :) . Aczkolwiek nie rozumiem dlaczego nie pokazesz swojego nicka, jedyne co to mogloby Ci to pomoc. Po tym jednym meczu takim 4fun widze, ze jest ogromna roznica miedzy publikiem a meczem. Tak wiemy, ze mozna pograc teamowo i gramy, raz lepiej raz gorzej, w zaleznosci od chęci. I nie pojecie teamplay nie jest mi obce. To brzmi juz jak kpina :) Szczerze to nie wiem jak Ty zauwazasz jak inni gracze graja. Bo ja szczerze widze tylko chaos z ich strony. Nie wiem po prostu czemu czegokolwiek wymagasz. By wytknac o ktos od nas jest na minusie? To niedorzeczne. Czasem musze wejsc na admina, czasem nie moge grac z dzwiekiem, czasem gram i gadam z kims irl, podobnie reszta. Poki co chcą troche podexpic, a ja i bez druzyny potrafie krecic niezle wyniki, na pubie raczej siedzimy i gadamy o pierdolach, podczas meczu jest mobilizacja. Nic sie nie stresuje. Po prostu mylisz sie :) nie mow mi, ze jak farmisz z kumplem w mmo to wielce teamplayujesz ;p Chcesz posmakowac teamplaya? Bedziemy mieli serwer meczowy, to zapraszamy Ciebie i randomkow. Wtedy mozna bedzie cokolwiek powiedziec. I nie pisze to z powodu dzieciarnianych przepychanek, po prostu uwazam, ze nie masz co nas oceniac po publiku. ;]

A meczy tez nie bedzie sie gralo na full unlockach.

Do meczu to sie spotykamy z godzinke przed meczem. W tym przypadku dzielimy sie na squady, przydzielamy klasy (kto czym najbardziej chcialby grac i czuje sie najlepszy). Rozwazamy taktyke. Instuujemy nowych graczy. Przypominamy o ważnych rzeczach, podstawowych zasadach. Wybieramy lidera meczu. itp.


_________________
.


Ostatnio edytowano 15 mar 2010, 12:25 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 mar 2010, 12:22 
Cytuj  
ale przeciez powiedzialem jaki mam nick :)
jakbys nie doczytal - Poziomka :)

poza tym nadal mnie nie rozumiesz jesli chodzi o teamplay w bc2 ;)
spodziewalem sie czegos troche innego, co bylo juz w miare widoczne na niektorych serwerach w starych battlefieldach.
zauwazam na prostych przykladach - na pustyni, przy obronie, biore engi - wsiadam w czolg i pilnuje z boku zeby przeciwnik nie wjechal nam do bazy.
wsio git, trafia sie jeden ogarniety, ktory wali z karabinu w czolgu, jak trzeba to naprawia. ale co z tego skoro na gorce kampi 4 snajperow przeciwnika i zarzucaja nas mortarami. dopiero jak napiszesz to niektorzy pomysla i pojda ich zdjac. jak ja widze, ze nasi jezdza czolgami to w zaleznosci od sytuacji biore snajpera i zdejmuje kolesi z 'lornetkami'.

albo w dzungli, wjezdza nam bradley? do bazy, biore engi zeby go rozwalic mamy w teamie z 5 snajperow, ustawiam sie zeby przyjebac z boku w czolg i co? dostaje head'a od centralnie wystawionego snajpera.
bo zaden z naszych nie pomysli zeby czasami odjac wzrok od lunety i sie po prostu rozejrzec, czy tez 'kryc' kolege.
takie przyklady mozna mnozyc :)

no i widzisz tu widac jak na dloni twoje podejscie bardzo podobne do reszty.
'potrafie krecic niezle wyniki'. tobie chodzi o wyniki, ja mam fun z dobrze zgranej akcji druzyny.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2010, 12:34 
Cytuj  
troche wyedytowalem post.

Sorry nie zauwazylem nicku, troche nawał tych postów.

niet tez mam fun. A o kreceniu wynikow to pisalem jak bylem absolutnie sam na serwie, albo nie mialem za bardzo jak sie komunikowac.

Co do teamplaya, masz racje. Ale nie sądzisz jak bardzo subiektywne jest Twoje zdanie? Na serwerze jest 32 graczy. Ty walczysz w tym momencie o A, i mortaruja Cie snajperzy pod A. A ktos inny moze walczyc pod C z czolgiem i sie dziwic, ze nikt go nie naprawia. Nie uwazasz, ze o ile Ty Twoim zdaniem robisz cos istotnego dla teamu? to ktos inny moze robic cos podobnego tylko gdzies indziej?

Jedno czego brak mi w BC2 baaardzo, to funkcja kommandera. Wtedy pieknie mozna bylo pokierowac druzyna, na pubie tez. Teraz to kicha troche. Walcze zazwyczaj w 1 linii, ile razy mnie zabil moj czolg, moj sniper, ode mnie ktos z noobtuba? miliony razy.

I cały czas ktos od nas gra w squadzie, pomagajac sobie. Przeciez GROM nie bedzie za wszystkich wszystkiego robil. jak sam piszesz, nikt z naszych nie pomysli, na serwie moze jest max 4 GROM jednoczesnie, a pozostalych 12 graczy w teamie co robi? lata na pałe.

Ja stwierdzilem, ze nie podoba mi sie rush, jeden wielki chaos i napierdzielanie na pałe.

Po prostu wiem, ze publiki to mega chaos i dla mnie trudno sie tam dopatrywac ogromnego teamplaya.

widze po statach, ze masz nizsze W/L niz ja, to jak sie przyczyniles teamowi do wygranej? Zartuje tylko ;)


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2010, 12:39 
Cytuj  
Ma ktoś jakiś kurs latania heli bo nawet na padzie nie daje rady , wiem , wiem noobek ze mnie :-)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 mar 2010, 12:42 
Cytuj  
problem w tym, ze grom tez lata na pale high, dosc czesto :)
i sorry ale sa mapy, gdzie wiadomo gdzie kto kampi, wiadomo, ktore punkty obstawiac, wiadomo gdzie sie pojawia tanki przeciwnika. nie jest to wiec dla mnie wytlumaczenie :)

anyway kazdy gra jak mu sie podoba, ja mimo wszystko probuje 'przyczynic sie' do wygranej zespolu, a to, ze herkules kupa... to inna sprawa :)

i nie publiki to nie jest mega chaos - wystarczy popatrzec na mag'a na ps3.
czy tez juz (bardzo rzadko ale zdarza sie) na gry w bc2. nawet wczoraj na 'gromie' byl team kiedy naprawde gralo sie bardzo fajnie i ludzie w miare ograrniali sytuacje calosciowo dazac do zwyciestwa :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2010, 12:50 
Cytuj  
Ale z czego mam sie tlumaczyc? mysle, ze pogralbys mecza w cod4/bc2 to zauwazylbys roznice. Po wejsciu do gry czesto nawet nie mamy jak skladu robic, a switchowac teamow by w jednej byla mega przewaga nie chcemy. Mysle, ze rownie dobrze moge mowic, ze Ty latasz na pałe ;] A moze akurat ktos od nas chce sie zajac tym samym co Ty i sie denerwuje czemu ta poziomka nie zdejmie wrogich sniperow? Nie jestesmy jakas grupa no lifow, na duzo sama gra nie pozwala bo po prostu srednio dziala :D


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3794 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125 ... 190  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.