mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3794 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133 ... 190  Następna strona

Kupujesz BF:BC2?
Tak, na PC 48%  48%  [ 95 ]
Tak, na PS3 6%  6%  [ 12 ]
Tak, na Xboxa 7%  7%  [ 13 ]
Nie 39%  39%  [ 78 ]
Liczba głosów : 198
Autor Wiadomość
**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2010, 09:53 
Cytuj  
A ja mam wlasnie najwieksza frajde jak jebne heada z nieuzbrojonego jeszcze pocisku gl'ki. To dopiero typ musi toczyc piane przed monitorem hehe...

Cale szczescie ze te placzki forumowe nigdy nie beda mialy admina na serwerach bc2.
gl & hf ^^

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2010, 10:47 
Cytuj  
gufnowapnjasz napisał(a):
nie wiem, czemu ludzie tak gnoja noobtube, skoro z m2cg fraguje sie latwiej. o medyku z m60 nie wspominajac, albo o nubskich mortarach snajpera

m2cg? nie wiem chyba w inne gry gramy. Ja grajac ten mecz widzialem tylko asfaltow z tubami. Bo celowac to za trudne. Tuba jest po prostu za latwa, ludzie juz platynowe gwiazdki z tuba maja. Spam tego jest beznadziejny. Podobnie jak w cod4 w S&D, walac ze spawna na spawn mozna bylo zdjac 6 osob. Normalny feature tej gry, sure. To czemu wyrzucono to z lig, i wiekszosci serwerow. A jesli ktos mysli, ze tworcy gry zajebiscie balansuja gre, to sie myla. W ligach musza byc rowne szanse i zawsze reguluja to mody lub inne dodatki.

podobnie m60, total op, najlepsza snipa ;d mimo to nie denerwuje jak tuba. Poki co normalne na tę chwile by w 1 druzynie bylo 16 sniperow, albo 28 vs 4...


Zarri- tak tak, mow sobie tak dalej.

http://www.gram.pl/news_8QzlH,e8_Battle ... tetem.html


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2010, 11:07 
Cytuj  
Gustawem walisz po prostej, a w granatniku na wieksza odleglosc to chociaz parabole lotu trzeba "obliczyc". Takze jak walisz heady z nieuzbrojonych pociskow. :lol:


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2010, 11:20 
Cytuj  
Jak pisałem ostatnio jak grałem przeciw drużynie gdzie było 16 asfaltów z noobtubami, jeżeli to jest zamysł twórców gry to gratuluje wyobraźni...fajnie jest że skrzynka z ammo uzupełnia też granaty , można w 16stu spamować noobtuba + granaty , fajnie się potem blaszki nabijają.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**

Posty: 214
Dołączył(a): 2.02.2010
Offline
PostNapisane: 17 mar 2010, 11:28 
Cytuj  
najbardziej to mnie wkurw...grupki medyków choc sam lubie nim grac. No ale akcje w stylu 4 chlopa na apteczkach, do tego asfalt z ammobox i engi z CG to kurwica bierze raczej.
To nie moj styl grania na szczescie :)


_________________
Obrazek

"Człowiek to jest zwierz
Gorszy od Hieny jest
Bo zabijanie jest dla niego piękne!..."

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2010, 11:34 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Jak pisałem ostatnio jak grałem przeciw drużynie gdzie było 16 asfaltów z noobtubami, jeżeli to jest zamysł twórców gry to gratuluje wyobraźni...fajnie jest że skrzynka z ammo uzupełnia też granaty , można w 16stu spamować noobtuba + granaty , fajnie się potem blaszki nabijają.


Use teh vehicles, stop whining.

**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 17 mar 2010, 11:56 
Cytuj  
Huba napisał(a):
Bloodleaf napisał(a):
Jak pisałem ostatnio jak grałem przeciw drużynie gdzie było 16 asfaltów z noobtubami, jeżeli to jest zamysł twórców gry to gratuluje wyobraźni...fajnie jest że skrzynka z ammo uzupełnia też granaty , można w 16stu spamować noobtuba + granaty , fajnie się potem blaszki nabijają.


Use teh vehicles, stop whining.


Jak ktos nie ogarnia gry to zawsze bedzie plakal na forach,a ze to tuby, a ze to M60, a ze to medycy sie lecza, hehehehe


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 17 mar 2010, 12:01 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
m2cg? nie wiem chyba w inne gry gramy. Ja grajac ten mecz widzialem tylko asfaltow z tubami. Bo celowac to za trudne. Tuba jest po prostu za latwa, ludzie juz platynowe gwiazdki z tuba maja. Spam tego jest beznad

z m2cg mam mam prawie platyne, a engiem gralem mniej niz assaultem. duzy splash dmg, szybko leci i powoli opada. niszczy pojazdy, mozna zestrzelic helikoptery - w przeciwienstwie do granatnika. no i 8 pociskow z perkiem. takie polaczenie snipy i granatnika :)

ogolnie musze sie zreflektowac. wydaje mi sie, ze bez unlockow assault bedzie naprawde wazny (przynajmniej po sparach mam takie wrazenie), bo engowi bardzo szybko ucieka ammo bez perkow - glownie mam na mysli pociski do wyrzutni rakiet. caly czas biegalem i rzucalem ammo. podstawowa bron assaulta tez daje rade, ale strzela sie specyficznie i spray jest zajebiscieeeee niecelny. za to celownik dobry i pojedyncze strzaly naprawde skuteczne.
poza tym smoke bez 3d spotowania jest calkiem calkiem, zasmradza tez lepiej niz myslalem. mozna tez zabic nieuzbrojonym pociskiem, w razie czego 8) . kiedys pamietam podnioslem na pubie bron assaulta i dopiero po 3-4 killu ogarnalem, ze zabijalem dymnym granatem. :D


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 17 mar 2010, 12:04 
Cytuj  
Na hardmodzie nie ma takiego napierdalania z nubtuby. Przewaznie zanim pocisk z granatnika doleci to typ lezy bo pada po 1-2 strzalach. Tak samo m60 na hardzie nie jest takie op bo z kazdej broni mozna bardzo szybciutko kogos zdjąc


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2010, 12:08 
Cytuj  
McMaster napisał(a):
Huba napisał(a):
Bloodleaf napisał(a):
Jak pisałem ostatnio jak grałem przeciw drużynie gdzie było 16 asfaltów z noobtubami, jeżeli to jest zamysł twórców gry to gratuluje wyobraźni...fajnie jest że skrzynka z ammo uzupełnia też granaty , można w 16stu spamować noobtuba + granaty , fajnie się potem blaszki nabijają.


Use teh vehicles, stop whining.


Jak ktos nie ogarnia gry to zawsze bedzie plakal na forach,a ze to tuby, a ze to M60, a ze to medycy sie lecza, hehehehe

No niezle masz staty zarri, widac ze jestes ekspertem od bc2. Pewnie same kile z granatnika. hehe Nie to zebym byl duzo lepszy, ale ja nie kaze innym l2p.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2010, 12:20 
Cytuj  
Ale tu nie chodzi, ze ktos nie ogarnia. To najzwyczajniej denerwujace jak widzisz kolesia co Cie zabija z tuby i innych tylko z tej broni. Jak jest taki jeden koles to jeszcze ale jak z 10 to masakra ;d Tu chodzi o przyjemnosc z gry. Z gustawa tez sie banalnie strzela, ale dlugo sie przeladowywuje, i nie ma chyba nieograniczonej ilosci. Tuba moglaby byc gdyby bylo chociaz najpierw 2 tuby instant, a pozniej dlugi cooldown.

Zarri idz i graj przeciw team exavs, nawet tuba Ci nie pomoze ;p Po drugie ja nie placze, w ligach tego nie bedzie wiec mi pasuje ;] nie trolluj ;d

btw. jakos wydaje mi sie ze u nas usuneli ten problem z lagiem w koncu


_________________
.


Ostatnio edytowano 17 mar 2010, 12:29 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2010, 12:26 
Cytuj  
to idz grac te swoje ligi 24/24/7 i przestan juz plakac ;)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2010, 12:38 
Cytuj  
Huba napisał(a):
Use teh vehicles, stop whining.


Szczególnie np w Nelson Bay mogę użyć teh vehicles albo w Valpariso na pierwszych M-comach jako broniący.

Może najpierw poznaj mapy zamiast dawać rady z dupy.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2010, 12:44 
Cytuj  
slimoon napisał(a):
to idz grac te swoje ligi 24/24/7 i przestan juz plakac ;)

Ta, bo wszystko co wyjdzie spod rąk tworcow gier to swiętosc? :roll: Swojego zdania wypowiedziec nie mozna. Dobra idz i graj tubą, w samej tej grze celowanie sie prawie nie liczy ale z tubą jeszcze bardziej.


_________________
.

**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 17 mar 2010, 12:44 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Ale tu nie chodzi, ze ktos nie ogarnia. To najzwyczajniej denerwujace jak widzisz kolesia co Cie zabija z tuby i innych tylko z tej broni.


Trudno, nie ogarniasz, denerwuja cie bronie to spadaj do swojego ESLa i tam wylaczcie wszystkie bronie i tylko z pistoletow sie napierdalajcie, hehehe, super skill :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2010, 12:48 
Cytuj  
Gdzie widzisz, ze nie ogarniam? Co innego denerwuje a co innego lejm. Sam lejmujesz, nie znasz tematu w ogole, great. Kup serwer i zrob noobtube only. Zreszta mysl sobie co chcesz, eot.


_________________
.

**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 17 mar 2010, 12:53 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Kup serwer i zrob noobtube only.


Kupilem, i na pewno nie bede sie napinal z powodu normalnych features gry :>


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2010, 12:55 
Cytuj  
Jeszcze jedno, moze zrozum, ze komus cos moze sie podobac inaczej niz tobie? Pasuja Ci tuby, ok. Brak autobalansu tez uwazasz za normalny feature? pochwal sie swoim serwem lol.

zarzucasz mi, ze nie ogarniam, nie wierze w staty, ale to jest bardzo slabe.
Obrazek


_________________
.


Ostatnio edytowano 17 mar 2010, 13:05 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 17 mar 2010, 13:03 
Cytuj  
huragan ty to jednak dalej jestes debilem, wez oszczedz nam i nie wypowiadaj sie chociaz tutaj


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 17 mar 2010, 13:24 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Jeszcze jedno, moze zrozum, ze komus cos moze sie podobac inaczej niz tobie? Pasuja Ci tuby, ok. Brak autobalansu tez uwazasz za normalny feature? pochwal sie swoim serwem lol.


Taka jest roznica Highlander ze ja gram bez napinki i mam statsy w dupie, a dla ciebie to sprawa zycia i smierci :)
Server czeka na autoryzacje EA/DICE, bedzie w ciagu kilku dni, bo tworzenie nowych serverow bylo wstrzymane.
Zachowujesz sie jak taki zwykly pospolity Wowowy 12-letni whiner, ktory jak zginie to leci na fora i placze ze medyk sie leczy, ze szturmowiec ma granatniki, ze jakas bron jest OP itd. Whine whine whine...... takich placzkow powinno sie eliminowac z gry.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3794 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133 ... 190  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.