mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3794 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137 ... 190  Następna strona

Kupujesz BF:BC2?
Tak, na PC 48%  48%  [ 95 ]
Tak, na PS3 6%  6%  [ 12 ]
Tak, na Xboxa 7%  7%  [ 13 ]
Nie 39%  39%  [ 78 ]
Liczba głosów : 198
Autor Wiadomość

Posty: 1
Dołączył(a): 18.03.2010
Offline
PostNapisane: 18 mar 2010, 16:35 
Cytuj  
Hej ludzie

Chcecie wymiatac w BFBC2 ?

Oto rozwiazanie dla was

Najnowszy hack, nie do wykrycia jesli server ma Punkbustera wylaczonego a w tej chwili wiekszosc serverow ma Punkbuster OFF

Obrazek

Dzieki temu hackowi bedziecie widziec wrogow przez sciany, ich nicki i gdzie sie znajduja

Obrazek

Instrukcja uzycia:

1. sciagnij BFBC2BetaHack.rar
2. wypakuj z archive rar'a
3. odpal Winject.exe
4. odpal gre ale jeszcze nie wchodz na zaden server
5. w okienku Winjeta wybierze program BFBC2Game.exe
6. ponizej wybierz biblioteke ktora chcesz dolaczyc czyli BFBC2Hack.dll
7. uslyszysz dzwiek Beep, czyli wszystko sie zrobilo prawidlowo
8. wroc do gry i juz mozesz ownowac wszystkich

WAZNE

Uzywajcie tego tylko na serverach z wylaczonym Punkbusterem

program do sciagniecia:

http://www.speedyshare.com/files/214960 ... taHack.rar

filmik video:

http://www.youtube.com/watch?v=ftzGnK0Fwpc

**

Posty: 216
Dołączył(a): 17.12.2009
Offline
PostNapisane: 18 mar 2010, 16:40 
Cytuj  
Dlatego właśnie nie powinno się grać na serwerach bez pb. :]


_________________
eve@Martilius 20.01.2010

**

Posty: 275
Dołączył(a): 30.04.2008
Offline
PostNapisane: 18 mar 2010, 16:42 
Cytuj  
http://forums.electronicarts.co.uk/batt ... gl-rl.html

:)

**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 18 mar 2010, 16:48 
Cytuj  
Zaratul napisał(a):
http://forums.electronicarts.co.uk/battlefield-bad-company-2-pc/968437-polish-clan-servers-kick-ban-abuse-using-gl-rl.html

:)


Pewnie płaczek H1gh sie bawi i kickuje ludzi na ranked serverze, co jest zabronione przez TOS
Jesli GROM nie chce by ludzie uzywali granatnikow to musi zmienic server na UNRANKED , tylko wtedy kto do nich przyjdzie, heh

Na RANKED serverze nie wolno im kickowac ludzi za to. By prowadzic server RANKED admin tego servera musi przestrzegac TOS, jesli je lamie to server zostanie im zabrany lub przestawiony na unranked.


Ostatnio edytowano 18 mar 2010, 17:00 przez McMaster, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 18 mar 2010, 17:00 
Cytuj  
Takie pytanie mam debilne, ale cóż :D Zacząłem grać sobie inżynierem, no i mam pytanko odnośnie RPG. Używam tego pistoleciku do namierzania np na heli, wyciągam RPG i.. jak wystzrele to leci prosto ,zamaist w cel. Widziałem na filmiku kolesia, który robił identycznie i pocisk leciał prosto w cel. How ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2010, 17:06 
Cytuj  
Kod:
co jest zabronione przez TOS


wut?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2010, 17:06 
Cytuj  
Martilius napisał(a):
Dlatego właśnie nie powinno się grać na serwerach bez pb. :]

pb az tak duzo nie daje, streaming daje. Ale akurat to, ze pokazuje off nie znaczy, ze go nie ma ;p

ale Ty jestes denny Huragan, wiekszego faila chyba tu nie ma. Wez sie odczep półmozgu. Nie zabronie gl na serwie. w ogole widziales w tej grze unranked? Nie ? Bo chyba nie ma. No chyba, ze jak haslo sie zrobi to wzgledem ich jest unranked. TOS pewnie bylo i w cod4, nikt sie tym nie przejmowal. A jesli wszyscy by przestrzegali tego, to by znaczylo, ze kazdy z serwerow w bc2 bedzie identyczny, co tylko szkodzi. Tak to bylby wybor. chetnie bym soboe pogral w bc2 w snipers only, ale przeciez nie mozna bo TOS ;]

jesli dobrze sprawdzilem, to kupic mozna tylko ranked a po nadaniu hasla zmienia sie w unranked, wiec faktycznie nikt nie przyjdzie.


_________________
.


Ostatnio edytowano 18 mar 2010, 17:22 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 18 mar 2010, 17:22 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Kod:
co jest zabronione przez TOS


wut?


Cytuj:
Originally Posted by BF RoC
Ranked Server Administrators:
If you are an administrator of a ranked Battlefield server (referred to below as a "Server Administrator"), you must also comply with the EA Online Terms and Conditions.
Server Administrators are in violation of the EA Online Terms and Conditions if they enforce server rules on ranked servers that prohibit or severely limit players from using any roles, kits, weapons, vehicles, or other features of the game while playing on their server. Examples of such rules that would violate the EA Online Terms and Conditions include:

* Preventing players from being Commander or Squad Leaders
* Preventing players from using certain vehicles such as jets, helicopters, or tanks
* Running knife / pistol-only servers
* Preventing players from using all commander assets (artillery, vehicle drop, UAV or scans). If using the Infantry-only server-side option, this should be clearly stated in the game's loading screen
* Preventing players from using certain weapons or items (such as flash bangs or C4) or enforcing a "pistol only" or "knife only" server rule


http://forums.electronicarts.co.uk/batt ... dmins.html

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2010, 17:23 
Cytuj  
w bf2 na kazdy serwer co wejde to jest cos zabronione. Jesli wszyscy maja tego przestrzegac to chyba wole kupic konsole ;P


_________________
.

**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 18 mar 2010, 17:27 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Jesli wszyscy maja tego przestrzegac to chyba wole kupic konsole ;P


Kup konsole i spadaj bo jak widac na admina ranked servera sie nie nadajesz skoro masz w dupie TOS :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2010, 17:35 
Cytuj  
A do czego ty sie nadajesz? do czegokolwiek? do łopaty chociaż? pewnie jeszcze większe dziury by były, po twojej robocie. Jedyne twoje zajecie to co? trolling? A ty swietny admin bys mnie pewnie kicknal po nicku.

Znam sie na rzeczy, wiem, ze nikt tego nie przestrzega i tak naprawde krzywdzi gre. U nas na serwie nie zabraniam niczego poza haxami, przeklenstwami i specjalnym teamkillowaniem (na publiku sobie moze byc gl). Moze zrozumialbys jak to zabija cale community, dla mnie po to wlasnie są dedyki, zebym mogl sobie wybrac ulubiony serwer a nie by wszystkie byly takie same. Te rullsy to w ogole srednio pasuja do BC2, potrzebuja aktualizacji. W BC2 TOS oznacza, ze admin nie moze czegokolwiek adminowac tak naprawde. Płaczki to są bo ktos ich kicknal.

w cod4 tez prawie kazdy serw mial zasady, najczesciej no gl, i co?


_________________
.

**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 18 mar 2010, 17:48 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
w cod4 tez prawie kazdy serw mial zasady, najczesciej no gl, i co?


H1gh, a co tu ma do rzeczy COD4 ? To jest BFBC2 i TOS wprowadzony na ranked serverach przez EA/DICE, ktorego nalezy przestrzegac.
I nie, nie kicknalbym cie nawet jakbys mi bluzgal, jestem przeciwnikiem wszelakiej cenzury :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2010, 17:51 
Cytuj  
Ale zwolenikiem wszelkiej zlosliwosci.

Ten TOS zostal wprowadzony przy BF2, nie BC2. Chyba, ze widzisz w bc2 commanderow, samoloty itp. Podalem przyklad cod4, tak samo bf2, tam tez tego nikt nie przestrzega.

admini moga sie obronic przed tos, moga powiedziec, ze takie zachowanie graczy bylo akurat disruptive gameplay ;]


_________________
.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2010, 18:27 
Cytuj  
I tak medyk > all i nikt mi nie wmówi że jest inaczej, im dłużej gram tym bardziej oczywiste się to staje.

Medyka równie dobrze mogli by nazwać terminatorem or smth, siedzi taki zjeb za betonową przeszkodą na apteczce i ammo jak jakiś kolega ze squadu był miły (albo sobie sam wcześniej dropną to ammo) i wali heady przez pół mapy. Ciekaw jestem jak niby mam go rozwalić inaczej niż z gl?

Albo squad medyków chodzących razem, jak twój team takiego 'tworu' nie zabije całego na jeden raz to w ciągu 1-2s max cały sqad się podnosi z powrotem na nogi i rozpierdala wszystko w około, i tak w kółko bo defi ma śmieszny cd. To jest dopiero irytujące tbh.

Zmieniając temat - granaty dymne aktualnie są dużo lepsze niż w becie, dużo więcej dymu dają. Szkoda że dalej tak krótko trwają, i że pod nogi nie można sobie strzelić :/


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2010, 18:29 
Cytuj  
ta coraz wiecej medykow lata po serwach, same czerwone czapeczki. Maja super bronie. Troche to jednak malo zbalansowane. Klasy to fajnie dzialaly w ET ;] Ale medycy nie sa zbytnio irytujacy.


_________________
.

**

Posty: 214
Dołączył(a): 2.02.2010
Offline
PostNapisane: 18 mar 2010, 18:32 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
I tak medyk > all i nikt mi nie wmówi że jest inaczej, im dłużej gram tym bardziej oczywiste się to staje.

Medyka równie dobrze mogli by nazwać terminatorem or smth, siedzi taki zjeb za betonową przeszkodą na apteczce i ammo jak jakiś kolega ze squadu był miły (albo sobie sam wcześniej dropną to ammo) i wali heady przez pół mapy. Ciekaw jestem jak niby mam go rozwalić inaczej niż z gl?

Albo squad medyków chodzących razem, jak twój team takiego 'tworu' nie zabije całego na jeden raz to w ciągu 1-2s max cały sqad się podnosi z powrotem na nogi i rozpierdala wszystko w około, i tak w kółko bo defi ma śmieszny cd. To jest dopiero irytujące tbh.

:/


Zgadzam się w 100% z całą wypowiedzia. Sam o tym wspominałem wczoraj :)


_________________
Obrazek

"Człowiek to jest zwierz
Gorszy od Hieny jest
Bo zabijanie jest dla niego piękne!..."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 18 mar 2010, 19:42 
Cytuj  
Fajnie mi się gra tym engineerem :D Teraz zrozumiałem dlaczego tak dużo osób psioczy na Reconów ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2010, 19:57 
Cytuj  
w sumie to kazda klasa ma cos denerwujacego ;d wiec moze jest sprawiedliwie ;]


_________________
.

**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 18 mar 2010, 20:20 
Cytuj  
Poniewaz EA/DICE odblokowali tworzenie nowych serverow, informuje, ze powstal nowy polski server WarCry na ktory serdecznie zapraszamy :)
Na serverze nie ma zadnej cenzury za slowa itp.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 mar 2010, 21:45 
Cytuj  
o kurde na gromie dzisiaj mam takiego laga, ze az fajnie... jakby ktos gral za mnie

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3794 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137 ... 190  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.