mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1188 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 60  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2010, 18:27 
Cytuj  
No ta, kółko przedstawia celność twojego działa. Jeżeli kółko jest na tyle małe, by pokryć wrogą maszynę (:X) to trafienie jest gwarantowane. Jeżeli wraży czołg nie jest w ruchu.

Jak chcesz to dodaj mnie (dana22), możemy odpalić trening room i sobie do mnie postrzelasz :<

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 sie 2010, 18:47 
Cytuj  
done.
jest sens expowac i rosyjskie i niemieckie tanki w t1? czy skupic sie tylko na niemieckich?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2010, 18:50 
Cytuj  
Skupić się tylko na rosyjskich. Radzieckich nawet.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 sie 2010, 19:02 
Cytuj  
aha, wymaxowalem sobie niemiecki t1 ;)

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 15 sie 2010, 19:07 
Cytuj  
Tutaj potrzebny jest jakis invite do bety? Bo na oficjalnej stronie nic nie ma.

[email protected]


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2010, 19:26 
Cytuj  
http://www.cdaction.pl/news-13990/world-of-tanks-kody-do-wersji-beta-bardzo-duzo-kodow.html

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 15 sie 2010, 19:33 
Cytuj  
Ehh od jakichś 30min lag uniemożliwia mi już grę ;/ A moim grillem już tak ładnie punktowałem ;/

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sie 2010, 20:48 
Cytuj  
Wymaksować sobie warto obie maszyny T1 (tzn otworzyć sobie wejście do wszystkich T2) bo nie wiadomo czym będziesz grał. W momencie jak będziesz miał 2 dowolne maszyny T2 to te T1 mozna skasować..
Z T2....
Ja zacząłem do ruskiego AT-1, potem był niemiecki PzK II i ruski BT-2.
Wszystkie zrobiłem na maksa i to jest jak na razie mój "farming team" (ruskim BT-2 gram bardzo agresywnie - często padam w pierwszych 2 minutach, niemieckim PzK II bardziej "zachowawczo" i raczej w teamie z innymi czołgami a jak oba są w "in battle" to wsiadam do AT-1 (nim mi się najlepiej gra ale dla punktów/kasy te 2 pierwsze są najlepsze).

Na początku jak będziesz grał i padał szybko to dawaj "exit battle" i wsiadaj do drugiego czołgu.
Chyba że chcesz sobie popatrzeć jak inni grają żeby trochę podłapać taktyki.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2010, 17:43 
Cytuj  
Ale 3 minutowy lag był, wszyscy się tylko w kółko kręcili na spawnie.

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2010, 17:49 
Cytuj  
WoT jest ciągle w zamkniętej becie ?
Kiedy wejdzie w open ? Jak z wipe'ami ?


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2010, 23:53 
Cytuj  
no probuje bt-2 ale strzelania nie ogarniam w tej grze :/
jakie dzialo masz w bt-2 karol?

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sie 2010, 01:04 
Cytuj  
To szybkostrzelne.
Szczerze mówiąc nie pamiętam bo działo w tym czołgu mnie średnio interesowało - bardziej radio, silnik i zawieszenie ;)

Jak klikniesz przy "podświetleniu wrogiego czołgu" prawym klawiszem to odpalisz autotargetowanie (jest potwierdzenie od załogi po tym). Nie przóbuj strzelać w BT-2 bez tego, bo ten czołg się wogóle nie powinien zatrzymywać (a co za tym idzie nie dasz rady strzelać i jechać jednocześnie).
Skupiasz się na jeździe (jak tylko załadują działo to klikasz strzał "na slepo") a automat Ci obraca wieżyczkę.
Celnośc w ruchu jest fatalna ale walisz po 3-4 pociski co 2-3 sek więc któryś wejdzie.

BT-2 to nietypowa konstrukcja - nadaje się głównie do scoutowania ale w walce z każdym innym czołgiem nie ma wiekszych szans.
Za to tank destroyery i altylerię rozwalisz bez problemu (kręcisz się naokoło nich w kolo - Ty szybciej jeżdzisz niż one się są w stanie obrócić) - na nich bym się skupiał a walki z innymi czołgami unikał.
Jak chcesz sobie pograc bardziej klasycznym czołgiem (który się zatrzymuje do strzelania czasami :) to sobie spraw PzK II i trzymaj się grupy 2-3 pojazdów tej klasy.

Możesz też nie ruszać od razu na początku gry do przodu tylko odjechać w koniec mapy i poczekać w krzakach aż się trochę "przetrzebi" (4-5 czołgów po obu stronach).
Jak ruszysz od razu na początku gry to jeszcze sporo ludzi pilnuje altylerii, możesz trafić na wrogie BT-2 i generalnie => więcej rzeczy może do Ciebie strzelać :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 sie 2010, 08:23 
Cytuj  
no wlasnie wczoraj pare razy sie tak wladowalem bt-2 w krzaki, po czym po jakims dziwnym lagu zaroilo sie dookola mnie od czerwonych znacznikow :)


tez probowalem wczoraj pare razy kampy w zaroslach - ale nawet po namierzeniu celu i oddaniu strzalu - trafial 1 na 5 (z dziala jednostrzalowego i czekalem az zielony znaczek bedzie jak najmniejszy).
po czym dostawalem 2 strzaly i po zabawie :)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sie 2010, 10:25 
Cytuj  
Dobrze robiłeś (co do zasady jak sie strzela) tylko zły czołg do tego wybrałeś.Taki styl grania ma sens ale nie tym czołgiem - po pierwszym strzale trza spierdalać. Tylko z tank destroyera da się oddać 1-2 strzały bez detekcji (one mają "wbudowany" lepszy stealth).
Może na niego się nastaw? To taki odpowiednik snajpera - siedzi na tyłach i pilnuje swojej altylerii albo wspomaga atak lekkich czołgów stojąć 300m na linia walk.

Póki też sam nie pograsz altylerią to ciężko Ci będzie wytłumaczyć jak grać, żeby zminimalizować prawdopodobieństwo trafienia przez nią.

Generalnie... próbuj grania różnymi sprzętami, patrz jak grają inni.
Nie da się "na sucho" tego nauczyć - tak samo jak nikt nie opanował grania w BC2 czytając teksty w necie :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 sie 2010, 10:34 
Cytuj  
no poprobuje tylko musze nafarmic kasy :)
dzieki za tipsy.
poprobuje moze tym z tier1 podstawowym tankiem (naprawy nic nie kosztuja) bo chyba inaczej sie nie da :)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sie 2010, 11:14 
Cytuj  
kasy dostajesz 60k dziennie - jak dla początkującego to sporo
nie trzeba farmować

tier 1 tank jest gorszy od tego BT pod każdym wzgledem

trochę niepotrzebnie zacząłeś akurat od tego czołgu - on jest super jak juz masz wprawne rączki
nie kasuj go - zobaczysz że jeszcze do niego wrócisz i będziesz się nim dobrze bawił


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 sie 2010, 11:21 
Cytuj  
jak 60k dziennie?
wymaxowalem ruski t1, niemiecki t1(skasowalem ;/)
i testuje bt-2

czyli najlepiej wrocic do niemieckich t1/t2 i na nich sie uczyc?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2010, 11:35 
Cytuj  
150 gold = 60k kasy

Klikasz w prawym górnym rogu na "gold" i sobie wymieniasz.

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 17 sie 2010, 13:09 
Cytuj  
Mendol nie da się "skasować" czołgu. Jeśli sprzedasz jakiś czołg to po prostu kup go raz jeszcze a zobaczysz że cały postęp technologiczny masz zachowany tylko szkoda załogi jeśli ją też sprzedałeś ( załogi powyżej 60% zostawiam zawsze w barakach ).

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sie 2010, 13:29 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
czyli najlepiej wrocic do niemieckich t1/t2 i na nich sie uczyc?


Potestować warto wszystko - tzn przynajmniej jeden tank destroyer (ja bym polecil AT-1 z działem 76mm i amunicją HE), jakis sensowny czołg lekki (np. PzK II z działkiem "szybkostrzelnym"), BT-2 i altylerię (Bizon).
Ale jak kupisz w tej klasie inne maszyny to też nie będzie tragedii o ile będziesz wiedział dlaczego je kupujesz :)
Zrób każdą z tych maszyn po jakieś 30-40 "misji" minimum to będziesz miał pojęcie do czego to się nadaje.
Jak ustalisz, którym z tych sprzętów Ci się najlepiej gra to będziesz wiedział w jakim kierunku iść dalej.
To jest o tyle ważne, że maszyny T4 zaczynaja się od ok 300k więc jak tam sie wpakujesz w coś, czym Ci się kiepsko gra to już łatwo tego nie odkręcisz.

Co do T1 sprzetu....na nim się ciężko "uczyć" bo to bardziej traktory niż czołgi - należy się z nimi jak najszybciej rozstać żeby sobie nie psuć zabawy.
To jak "najszybciej" = po otwarciu sobie drogi do wszystkich maszyn T2 jakimi jesteś zainteresowany.

Na początku kasy masz jak lodu - praktycznie codziennie możesz kupić i na full wyekwipować 1-2 maszyny T2 zamieniając golda na zwykłą kasę (klikasz na gold i masz tam opcję "exchange").


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1188 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 60  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.