mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1188 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 60  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2010, 17:47 
Cytuj  
Masz racje, pisze się na podstawie źródeł, takich jak wywiady z weteranami, jak Joe Ekins i badań historyków takich jak Brian Reid.

Czyli ludźmi którzy się tym faktem zajmowali znacznie dłużej od Ciebie. Chyba że wykładasz gdzieś na Akademii Wojskowej ?
Wtedy z miłą chęcią Ciebie wysłucham, szczególnie jeżeli przedstawisz jakieś potwierdzalne fakty i dowody. Ba, wtedy nawet stanę u twojego boku i będę promować twoją pracę :D

kolejny eot z mojej strony, żeby więcej nie zaśmiecać tematu o GRZE. Feel free to pm me, jeżeli chcesz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2010, 18:04 
Cytuj  
Więc duble post.

Cytuj:
Ja tam czekam na hamerykanskie prototypy i potęgę shermanów.


http://game.worldoftanks.com/media/uploads/tech_trees/full_american_tree.jpg

Hehe T28/95 :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 sie 2010, 13:26 
Cytuj  
z tego co ludzie mowili to mamy po patchu stracic tylko sprzet.
exp zostaje.
ja mam najwiekszy fun jezdzac t2 w recruit battles i powolutku farmujac sobie expa i kase na t5/6 :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2010, 13:39 
Cytuj  
No właśnie te niższe tiery wydają się bardziej "fun" i "skill", potem to wszystko się opiera głównie na "kto większy ten lepszy".

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sie 2010, 13:59 
Cytuj  
pierdolisz

W recruit ciężko o skilla skoro artleria i td są mocno overpowered (1 shotują większość pojazdów).
Poza tym to jest walka "każdy na każdego" podczas gdy w standard battle już trzeba kombinować (unikać maszyn których nie jesteśmy w stanie zniszczyć a polować na te, którym możemy coś sensownego zrobić).

No i najważniejsze - w recruit ZAWSZE wychodzisz na plus.
Można grać jak debil skrzyżowany z kamikadze a i tak wynik będzie dodatni.
W standard battles wystarczy że KIEPSKO STRZELASZ i mimo zniszczenia kilku maszyn i wygranej gry jesteś w plecy na amunicji (np. amunicja do 122mm armaty w moim KV-3 kosztuje po 1000 kredytów za jeden pocisk - ja się naprawdę zastanawiam przy każdym strzale czy ma sens sobie zawracać dupę danym przeciwnikiem ^^)

To, że standard battle czasami są wkurwiające jest spowodowane kiepskim system rozdziału maszyn na poszczególne teamy (jak się pojawi w grze jedna dobra maszyna typu IS-4 to system potrafi ją "zrównoważyć" dając po drugiej stronie KV i uważa, że już jest ok :)
Ale akurat to poprawić nie jest super trudno i pewnie w release to zrobią.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2010, 14:11 
Cytuj  
Cytuj:
(unikać maszyn których nie jesteśmy w stanie zniszczyć a polować na te, którym możemy coś sensownego zrobić).


Byłoby fajnie, gdyby mapy nie były tak małe i większości zabudowane.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2010, 14:15 
Cytuj  
Ano tak to już wygląda - przeciwnicy w standard battles wolą wjechać w mojego hetzera niż do niego strzelać - zresztą większość i tak wie że mogę ich tylko połaskotać po pancerzu ;)

Swoją drogą coś w tym jest - 1 bitwa w standard i 3 bitwy w training żeby zarobić na naprawy i amunicję...


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2010, 14:19 
Cytuj  
Tu już się kłania brak realizmu.

Najlepszą taktyką jest szarża na TD, ustawienie się bok w bok tak by go zablokować i strzelać do upadłego. Tak załatwiłem Elefanta moim t34.

Wogóle jest taka tendencja do szarżowania i ataku lufa w lufę, nawet w przypadku czołgów (Guderian się chyba w grobie przewraca).
Pisałem na forum jak by to można było naprawić ale zostałem zignorowany. Meh.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2010, 14:41 
Cytuj  
No nie jest to mega realne to prawda ale...
szarża na TD ok ale nie frontem bo to się kończy zgonem chyba że masz coś naprawdę pancernego... ale Jagdpanther czy Ferdi koszą nieźle.
No i pozostają jeszcze drobiazgi:
1. Zlokalizowanie TD
2. Dojechanie w całości do TD
jak się to uda i jest miejsce na manewry to można odhaczać fraga...


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 sie 2010, 14:44 
Cytuj  
karol masz troche racji. standard jest juz troche bardziej 'symulacja'.
ale z drugiej strony, zrobic sobie fajny sprzet w t2 i pojedzic to chwila moment.
w niektorych bitwach pokombinowac tez chwile trzeba.

niestety jak dla mnie w standard battle jest juz za duza roznica w sprzecie - i dosc czesto nawet na maxa zajebisty skill nie pomaga, jak ty jedziesz t4 a koles t6 czy 7.

recruit jest super zeby wlasnie wpasc na 2-3 gierki i bez stresu postrzelac.
jak sie przy okazji uzbiera na stug'a czy cos innego to tez bedzie ok :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 24 sie 2010, 17:14 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
z tego co ludzie mowili to mamy po patchu stracic tylko sprzet.
exp zostaje.
ja mam najwiekszy fun jezdzac t2 w recruit battles i powolutku farmujac sobie expa i kase na t5/6 :)

o co chodzi? kiedy patch? Bedzie wipe sprzetu, ale zwroca nam wykorzystany sprzet oraz kase? OCB?


_________________
PSN_id: Adhoc8810

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2010, 17:27 
Cytuj  
Nowe fotki.

Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sie 2010, 20:28 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
niestety jak dla mnie w standard battle jest juz za duza roznica w sprzecie - i dosc czesto nawet na maxa zajebisty skill nie pomaga, jak ty jedziesz t4 a koles t6 czy 7.


Jak chcesz "ownować" w standard battle z T3/T4 to faktycznie jest ciężko (poza altylerią) - to są odpowiedniki T1 sprzętu w recruit battle i TAK NALEŻY NIMI GRAĆ.

Ale przejście z T4 na "wypasiony" T5 to kwestia jednego dnia z premium account (ewentualnie 2 jeśli ktoś mało gra) więc nie mówmy, że to jest "przepaść".
Jakby w wiekszości obecnych MMO levelowało się postać do postaci "zdatnej do gry" w jeden dzień to byś powiedział, że to zajebista gra bez grindu :)

A T5/T6 sprzęt jest IMO wystarczający i wogóle można go traktować jako "docelowy" bo gra się bez strasznego stresu, że nietrafiony strzał to XXXX kredytów w błoto a każdy pad na początku gry to strata którą będziesz odrabiał w 3-4 kolejnych "udanych" grach.
Ja tam jestem ZAJEBIŚCIE zadowolony z mojego KV-3 i zastanawiam się czy wogóle warto iść wyżej.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2010, 00:02 
Cytuj  
Adhoc napisał(a):
Mendol napisał(a):
z tego co ludzie mowili to mamy po patchu stracic tylko sprzet.
exp zostaje.
ja mam najwiekszy fun jezdzac t2 w recruit battles i powolutku farmujac sobie expa i kase na t5/6 :)

o co chodzi? kiedy patch? Bedzie wipe sprzetu, ale zwroca nam wykorzystany sprzet oraz kase? OCB?

Najprawdopodobniej będzie wprowadzony 0.5.4 najpierw na RU serwerach, a jeśli będzie stabilny to i na EU. Podobno niedługo.
Jeśli będzie na serwerach EU, to będzie też soft wipe - exp zostanie zamieniony na free exp, a kasa za kupione tanki oddana do portfela, ale wg. jakiegoś przelicznika.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2010, 07:43 
Cytuj  
No a ja po przejściu na STUG III jestem średnio zadowolony, chyba miałem za duże oczekiwania :( No nic zainwestuję w lepsze działo to może coś z tego będzie. Anyone miał doświadczenia ze stugiem?


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 25 sie 2010, 10:46 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Adhoc napisał(a):
Mendol napisał(a):
z tego co ludzie mowili to mamy po patchu stracic tylko sprzet.
exp zostaje.
ja mam najwiekszy fun jezdzac t2 w recruit battles i powolutku farmujac sobie expa i kase na t5/6 :)

o co chodzi? kiedy patch? Bedzie wipe sprzetu, ale zwroca nam wykorzystany sprzet oraz kase? OCB?

Najprawdopodobniej będzie wprowadzony 0.5.4 najpierw na RU serwerach, a jeśli będzie stabilny to i na EU. Podobno niedługo.
Jeśli będzie na serwerach EU, to będzie też soft wipe - exp zostanie zamieniony na free exp, a kasa za kupione tanki oddana do portfela, ale wg. jakiegoś przelicznika.

Dzieki, wreszcie dowiedzialem sie czegos konkretnego w tym topicu ;d


_________________
PSN_id: Adhoc8810

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 sie 2010, 11:05 
Cytuj  
to chyba nie czytales go od poczatku.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 25 sie 2010, 11:07 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
to chyba nie czytales go od poczatku.

czytalem, ale od polowy zaczal sie discovery history. no thx bye


_________________
PSN_id: Adhoc8810

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sie 2010, 14:02 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
No a ja po przejściu na STUG III jestem średnio zadowolony, chyba miałem za duże oczekiwania :( No nic zainwestuję w lepsze działo to może coś z tego będzie. Anyone miał doświadczenia ze stugiem?


Możesz potestować to działko 105mm z amunicja HE.
Tygrysowi potrafi zdjąć 10-20% HP od przodu, nie ma praktycznie odbić i do tego ładnie daje dmg po modułach.
Z celnością tylko u niej słabo więc średnio się sprawdza grając jako snipe - bardziej pod bliskie wsparcie atakujących czołgów.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sie 2010, 18:37 
Cytuj  
Nowy patch i soft wipe - oficjalnie

http://game.worldoftanks.com/news/gener ... _till_1_09

Znaczy się - od jutra nie pogramy przez parę dni :(
Ale za to wchodzi wreszcie zakładanie teamów.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1188 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 60  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.