mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 630 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 32  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2010, 13:12 
Cytuj  
EDE znajdziesz w Primm.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2010, 13:35 
Cytuj  
Adhoc napisał(a):
ok czyli musze czekac, dzieki.
A i jeszcze jedno. Ciagle mam quest Ed-E my love, ktory mowi mi abym wzial robota do scrapyard, ale nic sie nie dzieje gdy go tam zabieram :?


Jak zagadałem do babci przy złomowisku przy okazji robienia questu dla ghuli z Repconn Test Site (swoją drogą chyba na razie najśmieszniejszy quest w grze) ED-E zaczął odtwarzać nagranie. Potem udajemy się tam gdzie babcia nam zaznaczyła nowe miejsce na mapie i gadamy z odpowiednią osobą.

Vault 34 fajny ale i tak na razie boje się bardziej zmutowanych ciem i deathclawów :] Fajnie wreszcie mieć snajperkę ale hunting rifle z lunetą też działa całkiem ok.


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 1 lis 2010, 14:49 
Cytuj  
Pies jest u kingow a jak go zoperujesz ma bonus do ataku ktory przewraca wroga (przynajmniej ze stadka u babci) :)

Najsilniejszy wrog to szpony a cmy sa w stadzie grozne .Z krypt 34 .

Co do armorow to enklawa (po wykonaniu misji w bunkrze ocalalych) ale to prawie na koncu gry .


Ostatnio edytowano 1 lis 2010, 14:51 przez GumisPLL, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2010, 14:51 
Cytuj  
gram po malutku od nowa
poziom trudny, tryb hardcore, broń biała only.

w sumie maczeta rox tyle że łatwo o rany i jakieś dodatkowe gangi na drogach. z maczeta dotarłem już do Novac.

investuje w science, speech i broń białą


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 1 lis 2010, 15:33 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Adhoc napisał(a):
ok czyli musze czekac, dzieki.
A i jeszcze jedno. Ciagle mam quest Ed-E my love, ktory mowi mi abym wzial robota do scrapyard, ale nic sie nie dzieje gdy go tam zabieram :?


Jak zagadałem do babci przy złomowisku przy okazji robienia questu dla ghuli z Repconn Test Site (swoją drogą chyba na razie najśmieszniejszy quest w grze) ED-E zaczął odtwarzać nagranie. Potem udajemy się tam gdzie babcia nam zaznaczyła nowe miejsce na mapie i gadamy z odpowiednią osobą.

Vault 34 fajny ale i tak na razie boje się bardziej zmutowanych ciem i deathclawów :] Fajnie wreszcie mieć snajperkę ale hunting rifle z lunetą też działa całkiem ok.

Tyle, ze ja quest z rakieta zrobilem duzo wczesniej niz naprawienie ED-E.
Quest mark miga mi na Scrapyard, ale nie mam zadnej nowej opcji dialogowej z babcia ;/

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2010, 17:36 
Cytuj  
powiem wam że melee gra sie dużo łatwiej na trudnym niż z gunami na normalu :P

power fist se kupiłem w novac za 250 kapsli i jednym ciosem zdejmuje robota :wink: (mam lvl 7, bronie białe na 60)
ogólnie wszystko zdejmuje jednym ciosem


_________________
psn

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2010, 18:23 
Cytuj  
Adhoc napisał(a):
Tyle, ze ja quest z rakieta zrobilem duzo wczesniej niz naprawienie ED-E.
Quest mark miga mi na Scrapyard, ale nie mam zadnej nowej opcji dialogowej z babcia ;/


ED-E reaguje na poszczególne słowa-klucze padające w dialogach (a przynajmniej tak mam w opisie questa :p). Spróbuj przelecieć u babci wszystkie opcje dialogowe po raz kolejny, może to ED-ka odblokuje.

Mam teraz dwóch kompanów- meksykańskiego ghula pod którego głos podkłada Danny Trejo i ED-a ale ED coś szybko pada jak się robi gorąco.
Zrobiłem quest w Novac ze snajperem, zastanawiam się czy nie warto robota zamienić na snajpera.

Snajperka jest przegięta na maksa. Guns na 75, broń na ok 20% wytrzymałości ale Armour Piercing ze sneak'a i tak oneshotuje deathclawy :(


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2010, 18:25 
Cytuj  
Przegiety jest sneak attack, a nie snajperka.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2010, 18:30 
Cytuj  
ja tam naparzam heady dla szatana i moze sobie to byc nawet ultra very hard ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2010, 18:32 
Cytuj  
Ja teraz latam samemu, bo kompaniony są strasznie przegięte. Dałem Boonowi plazmówkę z Repconn, I masakruje wszystko za jednym strzałem. Ja nic nie mam do roboty :D

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 lis 2010, 20:21 
Cytuj  
Adhoc napisał(a):
Tyle, ze ja quest z rakieta zrobilem duzo wczesniej niz naprawienie ED-E.
Quest mark miga mi na Scrapyard, ale nie mam zadnej nowej opcji dialogowej z babcia ;/


Graj dalej, nagrania ED-E odpalaja sie w rozmowach z roznymi osobami.


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.


Posty: 1
Dołączył(a): 1.11.2010
Offline
PostNapisane: 1 lis 2010, 23:10 
Cytuj  
Ktoś, wie jak się dostać do krypty ocalałych? Z kąt mogę wziąć kod do niej. A, jeszcze klucz do czerwonego sektora krypty 19.

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 06:37 
Cytuj  
na Hardcore hp nie regeneruje sie podczas spania ?


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 07:47 
Cytuj  
Regeneruje, ale tylko jak śpisz we własnym łóżku.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 09:26 
Cytuj  
kurcze bardzo mi się podoba ta gierka, myslałem że 2 raz nie dam rady w to grać.
pomalutku jak się wszystko czyta to się bardziej poznaje bogactwo tej gry.

co do kompanów zdecydowanie Veronica bo ma szkolenie na power armor i można jej dać (łatwo znaleźć na początku gry i ją i power armor. a jak juz w tym armorze biega i napierdziela z fista to juz każdy sniper wymięka :P

nie bardzo tylko rozumiem power fist, kosztował 250 kapsli mam w walce wręcz ze 20 punktów a wali wszystko na jeden cios. broń białą mam na 60 i tłucze tak sobie.

kto mi powie o ile obniżają sie obrażenia jak broń ma poniżej 75% jakości i co oznacza liczba przy broni w takim małym kwadraciku (w kwadraciku jest ikona np. pieść dla fista) w pipboyu czesto jest przy tym zero albo 50


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 10:01 
Cytuj  
ED-E wrocil mi do Primm po dlugim czasie, ale uwaga!
Gdy wchodze do budynku gdzie sie znajduje odrazu zaczyna mnie atakowac.
Obrazil sie czy co? Nie moge go wziac spowrotem :(

Edit: widze, ze na innych forach ludzie tez mieli z tym problem, ale nie wiem jak to naprawic.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 10:06 
Cytuj  
Nie masz czasami jakiegś faction-armora założonego ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 11:06 
Cytuj  
Fallout New Vegas - Official Prima eGuide

tylko 467 stron, tam jest wszystko :wink:


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 11:08 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Nie masz czasami jakiegś faction-armora założonego ?

Combat Armor :E

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2010, 14:38 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
kto mi powie o ile obniżają sie obrażenia jak broń ma poniżej 75% jakości i co oznacza liczba przy broni w takim małym kwadraciku (w kwadraciku jest ikona np. pieść dla fista) w pipboyu czesto jest przy tym zero albo 50


Tak mi się wydaje że to jest skill jaki potrzebujesz żeby całkiem sprawnie władać daną bronią. Ja na przykład mam Riot Shotguna, tam w okienku są naboje i liczba 100. Oznacza to że muszę CHYBA mieć 100 guns...
Mam teraz 75~ i celność z tego shotguna w VATS jest żałosna.

btw. Trochę to jest żałosne, że bez używania VATS można napierdalać heady z odległości kilometra, kiedy w VATS mamy marne 20%. Irytujące...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 630 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 32  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.