mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 203  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2010, 23:00 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
przypomnę tylko że postacie w oryginalnym kotorze / kotorze 2 też biegały jak retardy i trzeba się było do tego przyzwyczaić


Co ty chrzanisz, wszystko było tak jak być powinno.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2010, 23:07 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Enhu napisał(a):
przypomnę tylko że postacie w oryginalnym kotorze / kotorze 2 też biegały jak retardy i trzeba się było do tego przyzwyczaić


Co ty chrzanisz, wszystko było tak jak być powinno.
A nawet jesli nie, to przypominam ze mamy 2010 rok.. a niedlugo 2011.. Tak duze studio moze chyba sobie pozwolic na wynajecie studia mocap i porzadnych animatorow ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2010, 23:23 
Cytuj  
iniside napisał(a):
A nawet jesli nie, to przypominam ze mamy 2010 rok.. a niedlugo 2011.. Tak duze studio moze chyba sobie pozwolic na wynajecie studia mocap i porzadnych animatorow ?


No nie wiem, skromny budżet 200 milionów dolarów zmusza do pewnych cięć tu i ówdzie.

/sarkazm

Edit: o przepraszam - 300 milionów.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 12 gru 2010, 23:27 
Cytuj  
iniside napisał(a):
A nawet jesli nie, to przypominam ze mamy 2010 rok.. a niedlugo 2011.. Tak duze studio moze chyba sobie pozwolic na wynajecie studia mocap i porzadnych animatorow ?


W to to ja juz dawno zwatpilem.

Ostatnio skusilem sie na zerkniecie co tam sie dzieje w WoWie - ot tak z sentymentu. Patrze, nowe rasy - gobliny i worgen (dla uproszczenia - wilkolaki). "Fajnie", mysle sobie. Pobiegam sobie takim kudlaczem, bedzie wprawka przed Charrami. Ale jak zobaczylem animacje biegu mojej postaci to odpadlem. Zamiast glodnego, agresywnego drapieznika dostalem krzyzowke malpy z kaczka. Tragedia. Nie oczekuje po WoWie modeli postaci z pierdyliardem polygonow ale animacje mogliby dopracowac. Gdzie te miliony z abonamentow? Zabraklo zeby zatrudnic na tydzien-dwa dobrego animatora?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2010, 23:31 
Cytuj  
Gry Blizzarda mają zajebiste animacje jeżeli chodzi o ich płynność (nie wiem jak oni to robią, ale są pod tym względem nie do pobicia imho) ale jeżeli już chodzi o ich design... Human male bolał od samego początku na przykład. ;)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2010, 23:41 
Cytuj  
Lorath napisał(a):
iniside napisał(a):
A nawet jesli nie, to przypominam ze mamy 2010 rok.. a niedlugo 2011.. Tak duze studio moze chyba sobie pozwolic na wynajecie studia mocap i porzadnych animatorow ?


W to to ja juz dawno zwatpilem.

Ostatnio skusilem sie na zerkniecie co tam sie dzieje w WoWie - ot tak z sentymentu. Patrze, nowe rasy - gobliny i worgen (dla uproszczenia - wilkolaki). "Fajnie", mysle sobie. Pobiegam sobie takim kudlaczem, bedzie wprawka przed Charrami. Ale jak zobaczylem animacje biegu mojej postaci to odpadlem. Zamiast glodnego, agresywnego drapieznika dostalem krzyzowke malpy z kaczka. Tragedia. Nie oczekuje po WoWie modeli postaci z pierdyliardem polygonow ale animacje mogliby dopracowac. Gdzie te miliony z abonamentow? Zabraklo zeby zatrudnic na tydzien-dwa dobrego animatora?

Styl animacji to jedno. Chodzi o to, ze animacje w takim WoW, są zwyczajnie plynne i zwyczajnie dopracowane w detale. Ot przyjeli taki styl.

Jak zobaczylem na tym filmiku jak sie porusza szata tego Sitha to, srsly ? Czy oni kiedykolwiek widzieli jak sie zachowuja takie ubrania w czasie biegu?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 gru 2010, 23:44 
Cytuj  
a po co?
to ma byc fajne rpg z rozbudowanym trybem multi - idealne do pogrania z paczka znajomych (DDO).
i takie pierdoly jak to czy beda mieli mokre majtki przy przechodzeniu przez rzecze serio troche mnie wala :)
maja byc dobre questy, sensowny combat i dobre story.
plus jakas tam znosna oprawa graficzna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 13 gru 2010, 00:03 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Styl animacji to jedno. Chodzi o to, ze animacje w takim WoW, są zwyczajnie plynne i zwyczajnie dopracowane w detale. Ot przyjeli taki styl.


Styl, stylem - jesli mam grac wilkolakiem to oczekuje ze to bedzie niebezpieczne bydle a nie kaczka w kostiumie na halloween. Dlatego o tym 'dopracowaniu w detale' to ja bym polemizowal. Ale fakt plynne sa. Inna sprawa to krajobrazy... tu serio Blizz wyciska wszystko co sie da ze starego engine.

Wracajac do SW to obecne animacje i tak wygladaja 100x lepiej niz te sprzed pol roku. Moze do czasu wydania da sie na to patrzec. Ba... moze nawet zagrac ;)

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 13 gru 2010, 01:22 
Cytuj  
Stary dobij do 20lvla worgena i dosiadz skill riding , wtedy to jebniesz glowa w monitor ... :wtf:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2010, 11:19 
Cytuj  
Saw666 napisał(a):
Stary dobij do 20lvla worgena i dosiadz skill riding , wtedy to jebniesz glowa w monitor ... :wtf:


Jedyne co mi przychodzi do glowy to... *ribbit* ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 13 gru 2010, 15:19 
Cytuj  
Saw666 napisał(a):
Stary dobij do 20lvla worgena i dosiadz skill riding , wtedy to jebniesz glowa w monitor ... :wtf:


Daruje sobie. Takie zrypane animacje potrafia calkiem zniechecic do gry. Mam hunta jeszcze z TBC w pelnym T6 (kiedys to bylo cos :P ) pociagne go do 85. Szczegolnie ze teraz lowcy to wlasciwie calkiem nowa klasa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2010, 20:55 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
problem polega na tym że wszystkie komentarze w tym temacie od skrajnie pozytywnych do skrajnie pochlastanych są niczym innym jak wywodem z palca (nie powiem którego) na temat gry w którą nigdy nie grali a widzieli jedynie parę filmików




przypomnę tylko że postacie w oryginalnym kotorze / kotorze 2 też biegały jak retardy i trzeba się było do tego przyzwyczaić


BOSHHH - jak miło czyta się rzeczowe, obiektywne komentarze. Mam dokładnie taki sam pogląd.

iniside napisał(a):
Jak zobaczylem na tym filmiku jak sie porusza szata tego Sitha to, srsly ? Czy oni kiedykolwiek widzieli jak sie zachowuja takie ubrania w czasie biegu?


Mendol napisał(a):
a po co?
to ma byc fajne rpg z rozbudowanym trybem multi - idealne do pogrania z paczka znajomych (DDO).
i takie pierdoly jak to czy beda mieli mokre majtki przy przechodzeniu przez rzecze serio troche mnie wala :)
maja byc dobre questy, sensowny combat i dobre story.
plus jakas tam znosna oprawa graficzna.


True


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2010, 08:35 
Cytuj  
@UP

C'mon ppl ... mamy praktycznie rok 2011, grafa/animacje pokazane w TOR sa zenujace.

Wina po czesci lezy po stronie graczy ... bo kupia ten shit a tym samym dadza przyzwolenie na kolejne gowniane tytuly za ktore zaplaca gruba kase.

Ehh ... Mendol ... Ice ... Give me a break!


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 gru 2010, 10:24 
Cytuj  
no ja tez bym chcial mmo z grafika z crysis2, open pvp, skillowaniem jak w eve, ekonomia rozwinieta jak w eve, craftem jak w vanguardzie, questami jak w DDO i do tego jeszcze opcja wyboru combatu - MO albo DDO.

ale w tej chwili liczy sie dla mnie tylko fun z pogrania ze znajomymi.
i taki zajebisty fun ostatnio dawalo mi DDO i DFO na poczatku.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2010, 10:43 
Cytuj  
Compton napisał(a):
C'mon ppl ... mamy praktycznie rok 2011, grafa/animacje pokazane w TOR sa zenujace.


behold the oracle!

powiedział nam to po paru filmikach w jakości jewtube


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2010, 14:59 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
Compton napisał(a):
C'mon ppl ... mamy praktycznie rok 2011, grafa/animacje pokazane w TOR sa zenujace.


behold the oracle!

powiedział nam to po paru filmikach w jakości jewtube


Animacje na danym poziomie zaawansowania gry (tj w chwili kręcenia tych materiałów) można spokojnie ocenić po filmikach ; ) A ta SSIE.

Grafika mi tam pasuje, to MMO w końcu. Chcecie MMO z przewyjeb grafiką? Aion w tamtą stronę --->


_________________
Obrazek

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 15 gru 2010, 15:04 
Cytuj  
Geeeez ,

Zwykle czytam posty nie logując sie tutaj nawet. Stwierdziłem że dodam dwa słowa. Nawiąże do dwóch relacji gości co grali w TOR udostępnione na targach w Europie jakiś czas temu.

Jeden gościu zjebał gre że jest tragiczna, bla bla bla i że nie da się w to grać.

Drugiego musieli od kompa zabierać.

Tym można zsumować większość wywodów.

PS: NIe widze powodu oceniania produktu zanim go nie zobacze na własne oczy u siebie na kompie.


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2010, 15:38 
Cytuj  
Egze napisał(a):
Geeeez ,

Zwykle czytam posty nie logując sie tutaj nawet. Stwierdziłem że dodam dwa słowa. Nawiąże do dwóch relacji gości co grali w TOR udostępnione na targach w Europie jakiś czas temu.

Jeden gościu zjebał gre że jest tragiczna, bla bla bla i że nie da się w to grać.

Drugiego musieli od kompa zabierać.

Tym można zsumować większość wywodów.

PS: NIe widze powodu oceniania produktu zanim go nie zobacze na własne oczy u siebie na kompie.



A niektórych ludzi, trzeba na siłę od Tibii zabierać...Taka gadka nie ma za bardzo sensu.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2010, 15:38 
Cytuj  
Egze napisał(a):
PS: NIe widze powodu oceniania produktu zanim go nie zobacze na własne oczy u siebie na kompie.


znaczy sie wyznajesz zasade kupowania kota w worku ?


_________________



**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 15 gru 2010, 15:54 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Egze napisał(a):
PS: NIe widze powodu oceniania produktu zanim go nie zobacze na własne oczy u siebie na kompie.


znaczy sie wyznajesz zasade kupowania kota w worku ?


Tego nie napisałem. Dema DragonAge tez nie bylo a kupilem. Z innymi grami podobnie. U mnie to zalezy od nastawienia i od tego czy gralem w cos innego od danego producenta.
Np Football manager kupuje co roku. Mimo że niektóre z nich były tragiczne i o tym wiedziałem


PS: To że WoW mi sie nie podoba i nie zamierzam w niego grać nie oznacza ze wchodze na forum i jeżdze po nim ile wlezie i nazywam grających debilami albo coś w tym stylu


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 203  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.