mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 371, 372, 373, 374, 375, 376, 377 ... 522  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2011, 22:14 
 
Ale o co tobie do cholery chodzi ?

Wyraziłeś swoje zdanie ok, ja szanując twoje, wyraziłem swoje. Ot tak, by może się wywiązała jakaś dyskusja.
Ale nie dość że teraz wychodzi na to że "się wpierdoliłem" (sic!) to jeszcze ciebie pierdoli moje zdanie.

Ciężki dzień w pracy czy coś ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 sty 2011, 22:19 
 
w pracy nie. na forum tak.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2011, 23:06 
 
W mass effect 2 nie było tej epickości:

http://www.youtube.com/watch?v=VrWV_yyrS0c

Oh wait.

Tbh to bardziej podobała mi się część druga. Zwłaszcza - z tymi dlc które wyszły, napakowane akcją i zajebistością. Co nie zmienia faktu, że i jedynka była zajebista w czasie kiedy wyszła. Mam nadzieję, że trójka zmiecie wszystko.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 sty 2011, 23:49 
 
Mendol napisał(a):
skonczylem me2.
i kurwa me1 i me2 ma takie koncowki, ze od ladnych paru lat nie bylo takiego pierdolniecia. amerykanie ze swoimi filmikami o bohaterach powinni sie uczyc jak robic takie koncowki :)
jednym slowem - warto sie przemeczyc momentami zeby zaliczyc koncowke w chuj.


HEHE gz , mowilem Ci ze warto dobic do konca :)

dana wtf , nie wiem co cie by musialo zadowolic skoro uwazasz ze koncowka me2 byla slaba , to cale gowno a.d. 2010 moze umyc ząbki i grzecznie klekac do miecza jesli chodzi o totalny rozkurw w ostatniej misji

szczerze to jestem item whore i me2 przez cala prawie gre mnie kurewsko wynudzil , jedyny fajniejszy moment to dmuchniecie mirandy reszte przeziewalem . Ale ostatnia misja byla jednym wielkim major wtfpwnem , zajebistym filmem-gra gdzie na maksa sie wczulem w moja druzyne

seriously im starsi sie robicie tym bardziej stajecie sie malkontentami :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 00:03 
 
Mendol napisał(a):
na forum tak.

to druga praca prawie


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 00:15 
 
prawie tak.

alda mi sie nie udalo nikogo zaliczyc ;/

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 00:16 
 
A ja napomknę, że ME2 wyłączyłem po 10 minutach, no nie wiem nie wiem jak można grać w rpga z laserami ;<

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 00:19 
 
Mozna jak sie lubi sf.(aczkolwiek dla mnie to nie crpg tylko strzelanka) Co do koncowek Me1 i Me2 to wiem, ze byly i tyle. Nie pamietam jak to sie skonczylo, po me2 bylem zdegustowany ogolnym poziomem fabuly (zbieraniem bandy by zrobic jeden finalny quest). Za to fajny byl poczatek, dziurawy statek robil wrazenie.. ogolnie gierka spoko, jak wyjdzie me2 complete z wszystkimi dlc to kupie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 00:26 
 
nie przepadam za sf, ale me bylo genialne (w da wytrzymalem w sumie 2h rozlozone na pare tygodni)


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 00:36 
 
Cytuj:
dana wtf , nie wiem co cie by musialo zadowolic skoro uwazasz ze koncowka me2 byla slaba


Chociażby ME1. Problemem zakończenia w ME2 jest między innymi to, iż jest to właściwie cały główny wątek. 3/4 gry spędzasz robiąc questy poboczne dla swoich podopiecznych ze rdzeniem fabuły bezpośrednio, w większości przypadków, nie związane.

Dlatego też na cały endgame składa się też rozwinięcie i zakończenie głównego wątku, więc siłą rzeczy główny wątek to praktycznie sama strzelanina. Przyjemna to fakt, ale jest niedosyt. Final boss o ile gameplay'owo był fajny, to "lore" za nim stojące mi nie przypadło do gustu. Ogólnie motyw z tą całą hybrydą był meh, moim zdaniem.

Ale cała gra, świetna. Więcej funu mi dała niż np. Dragon Age, którego nawet nie ukończyłem, a który poległ na tym co się w ME2 udało, questach pobocznych.

Moim zdaniem. Nie bić proszę.


Posty: 20
Dołączył(a): 22.10.2008
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 01:43 
 
Nudzi mi sie ostatnio a marzy mi sie jakis ciekawy rpg w starym stylu cos podobnego baldurs, nwn, iwd, torment. Czy znacie jakas mniej znana ciekawa prdukcje w ktorą mógłbym pograć?


_________________
Mendol napisał(a):
the pacific [...]
fajnie sie oglada jako serial fantastyczny.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 04:53 
 
W ME1 czuło się jednak potęgę wroga i zakończenie po prostu rozwalało, szczególnie, że można było na końcu podejmować dość istotne w zakończeniu decyzje. Po zakończeniu jedynki miałem wrażenie, że to, że udało się ubić dużego to więcej szczęścia niż faktycznej taktyki. No i jedynka budowała przez całą fabułę od pierwszego lądowania respekt do wrogów. Dwójka według mnie jakaś taka niepełna. Większy nacisk położony na misje poboczne niż główną fabułę. I załatwienie bazy jakoś tak łatwo poszło w porównaniu z Suwerenem.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 09:18 
 
Dwojka jest zdecydowanie gorsza od jedynki fabularnie jako calosc. Fabula ogranicza sie do zbierania druzyny. Z drugiej strony zakonczenie czesci drugiej jest dobre. Troche nie rowno to wyszlo. Moze czas jeszcze raz zrobic ME2 z tym dodatkiem.


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 09:39 
 
Mass effect 2 to gowniany rpg. Za to calkiem fajna strzelanka.

Jestem w trakcie zaliczenia me2 wiec nie czytam wszystkich waszych postow :D.
Ale tak czy siak, mam wrazenie ze moje decyzyje sa gowno warte, wlasciwie decyduja one tylko o tym czy dostane + do prawosci czy egoizmu. Rozmowy nie maja zadnego innego celu poza dostaniem wpisu do leksykonu. Niby masz wolnosc w wyborze misji, yeah. Tylko to bylo juz w zwyklych fpsach ;P. Jak bierzesz od goscia misje to nie ma znaczenia czy go wypytasz o wszystko, o przeciwnikow, o motywy, o plan dzialania przed powiedzeniem magicznego "zgadzam sie" bo kiedy juz sie zgodzisz, on powie ci to jeszcze raz tylko innymi slowami :D.
Poprostu kurwa zajebisty rpg...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 09:57 
 
Skoncz sie przypierdalac, to moje wlasne zdanie i przeciwienstwie do Ciebie nie wpierdalam kazdemu swoich racji na sile.

Nie wiem, ja nie zauwazylem zadnych diametralnych zmian w swiecie po moich decyzjach, moze jakbym przeszedl me2 pare razy byl je zobaczyl. Ale za pierwszym podejsciem? W ogole tego nie czuje.

Lore to odzielna sprawa, owszem ciekawe. Ale jak zajrzalem do leksykonu do 95% wpisow po jakis 4h gry byly identyczne do tych jakie mialem konczac me1.

Dla mnie me2 to najzwyklejsza strzelanka z elementami rpg, owszem niezla, ale jako strzelanka - nie rpg. W przeciwienstwie do me1 gdzie strzelalo mi sie fatalnie, ale za to czytalo wszystko z najwyzsza przyjemnoscia;)

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 10:01 
 
tiomor napisał(a):
Jak bierzesz od goscia misje to nie ma znaczenia czy go wypytasz o wszystko, o przeciwnikow, o motywy, o plan dzialania przed powiedzeniem magicznego "zgadzam sie" bo kiedy juz sie zgodzisz, on powie ci to jeszcze raz tylko innymi slowami :D.


Zalezy dla kogo. Dla mnie ma znaczenie. Lubie wiedziec duzo o lore swiata, w ktorym gram. Dlatego w ME czytam i slucham wszytkiego co sie da. Pomijam fakt, ze niektore postacie ( vide doktorek z ME2 ) sa stworzone wprost rewelacyjnie, a dialogi to perelki. Nie wszystko musi miec przelozenie mechanike. W wiekszosci przypadkow wystarczajaca nagroda jest "smirk" po dobrym dowcipie czy tez dodatkowa wiedza na temat swiata ...

T.


_________________
Templair_@PSN

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 10:04 
 
To twoja racja jest twojsza od mojej?(czy jakos tak;f)

Jeszcze sie przypieprze do tego lore z me2.:D. W me1, dla mnie przynajmniej, najwieksza frajde dawalo czytanie o proteanach i ogolnie o rasach zamieszukajacych obszar cytadeli. W Me2 to juz sie w wiekszosci powtarza. Wiec rzeczy ktore by mnie ciagnely do wsiakania w swiat gry jest coraz mniej.

btw, jak wyglada w me2 rada jesli w jedynce sie jej nie uratowalo?;p

Templair napisał(a):

Pomijam fakt, ze niektore postacie ( vide doktorek z ME2 ) sa stworzone wprost rewelacyjnie, a dialogi to perelki.

T.


To akurat fakt;)
Akurat ja sie nie czepialem do jakosci rozmow, ale bardziej do ich sensu. Ale jak napisalem wyzej, lore w me2 strasznie malo mnie pociaga w przeciwienstwie do tego z me1.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 10:14 
 
Wiesz, ME1 i ME2 dzieja sie w tym samym uniwersum wiec i lore jest takie samo. Jak piszesz na poczatku ME2 jest powtorka z rozrywki glownie dla tych, ktorzy nie grali w ME1. Jest kilka calkiem fajnych uzupelnien. Np. ( co uwazam za w prost genialny zabieg ) frakcja przewijajaca sie tylko w pobocznych misjach w ME1 staje sie glowna sila napedowa fabuly. Teraz wracajac pamiecia do tamtych misji mozna spojrzec zupelnie inaczej na jej dzialania ;) ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 16:10 
 
Mendol napisał(a):
prawie tak.

alda mi sie nie udalo nikogo zaliczyc ;/


bo to nie bylo takie proste i tak z automatu to nikogo nie pukniesz :)

kluczem jest odpowiednie prowadzenie gadki i zrobienie podobocznego questa z prawidlowymi opcjami dialogowymi

btw nie ma jak wrocic do domu i poczytac wasz shit talk , jak zwykle nawet w 2011 - nie zawodzicie :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 16:30 
 
ME 2 to fail stulecia i tyle. Każdy może mieć swoje zdanie. Dla Casuali wsam raz :lol:

ME 1 rox!


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 371, 372, 373, 374, 375, 376, 377 ... 522  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.