mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 18 lut 2011, 11:38 
Cytuj  
Falout Tactics. Chociaz, akurat ja, nie gralem tego turowo.

Serio... to byl falout ktory mnie najbardziej wciagnal :|.

**

Posty: 369
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 18 lut 2011, 15:32 
Cytuj  
Master of Orion 2 jak dla mnie turówka wszech czasów....


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2011, 17:36 
Cytuj  
Incubation

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lut 2011, 02:00 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Silent Storm. Nie takie stare, ale po prostu zajebiste.

No i przez całkiem sporo czasu miało najlepszą fizykę zniszczeń w grach komputerowych, bo można równać budynki z ziemią nawet, robić dziury itd.


Gdyby nie zjebany system spotingu (zjebany w multiplayerze - bo przy grze z compem się sprawdzał) grałbym w to do dziś.
Aż się nie chce wierzyć, że tak dobrej gry nikt nie "pociągnął" dalej i kompletnie nic nie robi na tym silniku.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 20 lut 2011, 05:28 
Cytuj  
Zrobili Hammer & Sickle: Czerwony Sztorm i sentinels(wsumie dodatek) do silent storma). Ale faktycznie szkosza,że nikt nie wykorzystał tego silnika do nowych taktycznych gier.
No i mało modów: http://s2mods.tripod.com/ mod ze skinami axis( miodzio)

http://www.nma-fallout.com/forum/viewtopic.php?t=14587

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 20 lut 2011, 10:34 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Mendol napisał(a):
final fantasy tactics


Eee.

Jak ktoś ma PSP to polecam remake Tactics Ogre który niedawno wyszedł. Bije na głowę FFT pod każdym względem. Gram obecnie.


o juz wyszlo? , mniam :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2011, 10:43 
Cytuj  
Ale utknąłem na 4 misji ^^

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2011, 13:12 
Cytuj  
Wlasnie zaluje, ze sprzedalem swoje PSP, mam mega hype na tego Tacticsa Ogre...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 20 lut 2011, 13:41 
Cytuj  
lul U sux! :P

dana nie przesadzil , dla tej gry warto bylo kupic psp , lepsza niz Jeanne D'Arc i nawet moj nr1 - Disgaea

i wciaga bardziej niz wszystko co wyszlo na PC ostatnio :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2011, 14:26 
Cytuj  
Jakby ktos gral w hirosy 3 to polecam, taki modzik, patchyk:
http://sites.google.com/site/heroes3hd/eng/download

widescreen i wyzsza rozdzielczosc. Do popykania na lapie do typowo biurowych spraw, idealna sprawa ;]


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2011, 14:58 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
lul U sux! :P

dana nie przesadzil , dla tej gry warto bylo kupic psp , lepsza niz Jeanne D'Arc i nawet moj nr1 - Disgaea

i wciaga bardziej niz wszystko co wyszlo na PC ostatnio :)


Taa, syp sol na moje rany :har: Mam nadzieje, ze wyjdzie wersja digital tej gierki, wtedy zagram ale dopiero na PSP2 :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 20 lut 2011, 15:06 
Cytuj  
dlatego nie warto sprzedawac konsol bo zawsze jest szansa ze wyjdzie cos fajnego :) , ja np zaluje ze popchnalem ps2 i xboxa 1 , pogralbym sobie bez pieprzenia sie z emulatorami w takie tytuly jak dragon quest 8 , czy ninja gaiden :(


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2011, 15:23 
Cytuj  
emu do PS2 jest banalny do skonfigurowania. Tez sie tym zniechecalem, az w koncu postanowilem przeczytac jedne FAQ i tyle. Konfiguracja mi zajela z 10min i wlasnie od paru dni gram w Dragon Questa VIII (wyglada super), a na dysku czekaja FFX, FFXII, Persony, Odin Sphere, Xenosaga, Valkyrie Profile i inne super tytuly :)
Zaciagnij PCSX2, wbij sie tutaj http://forums.pcsx2.net/Thread-Official ... ide-v0-9-7 i po 10-15min masz gotowego emu do dzialania. Jak bedziesz potrzebowal BIOS to daj znac na pm.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2011, 21:39 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
dlatego nie warto sprzedawac konsol bo zawsze jest szansa ze wyjdzie cos fajnego :) , ja np zaluje ze popchnalem ps2 i xboxa 1 , pogralbym sobie bez pieprzenia sie z emulatorami w takie tytuly jak dragon quest 8 , czy ninja gaiden :(


Jako fanboy stwierdzam, że warto dać te pare stów na Ninja Gaiden 1 + Emulator (konsolę). Wersje na ps3 i sequel to już nie to, i są zjebane. Ale jedynka to jest kurwa talent.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 20 lut 2011, 21:52 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Jakby ktos gral w hirosy 3 to polecam, taki modzik, patchyk:
http://sites.google.com/site/heroes3hd/eng/download

widescreen i wyzsza rozdzielczosc. Do popykania na lapie do typowo biurowych spraw, idealna sprawa ;]


Danke - zainstalowalem i dziala git.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2011, 20:19 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
emu do PS2 jest banalny do skonfigurowania. Tez sie tym zniechecalem, az w koncu postanowilem przeczytac jedne FAQ i tyle. Konfiguracja mi zajela z 10min i wlasnie od paru dni gram w Dragon Questa VIII (wyglada super), a na dysku czekaja FFX, FFXII, Persony, Odin Sphere, Xenosaga, Valkyrie Profile i inne super tytuly :)
Zaciagnij PCSX2, wbij sie tutaj http://forums.pcsx2.net/Thread-Official ... ide-v0-9-7 i po 10-15min masz gotowego emu do dzialania. Jak bedziesz potrzebowal BIOS to daj znac na pm.


o widzisz , faq daje sporo przydatnych informacji

mnie sie nie chcialo pierdolic z psxe2 bo co gra to inny performance i inne problemy

Dana zrobiles ta misje z necro? , undeady rozjebuja mi armie zanim wogole moge ruszyc dziadka ktory notorycznie spierdala i napierdala ze spelli za 80 dmg - gg


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2011, 18:07 
Cytuj  
Master of Magic
History Line
Seria Panzer General
Genghis Khan 2
Warlords II Deluxe
Master Of Orion 2


Kolejnosc przypadkowa poza pozycja nr 1


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2011, 18:38 
Cytuj  
http://www.elementalgame.com/
da sie w to grac w koncu?


_________________
.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 24 lut 2011, 19:14 
Cytuj  
Da sie, ale to ciagle jeszcze beta. Mozna spedzic parenascie godzin i miec radoche, ale pewien niedosyt jest. Oczywiscie trza korzystac z modow bo gola gra jest bardzo uboga jesli chodzi o rasy skile itemy questy itp. Duzy plus za to ,że non stop grę poprawiaja. nowe patche co 2-3 tygodnie. Robią dwa kroki do przodu , jeden w tył w takim tępie moze za 3-5 miesięcy bedzie finalny product. Ale z turówek fantasy to i tak chyba najlepsza pozycja z ostatnich lat na pc. Mi sie osobiscie bardziej elemental podoba niz civ 5. troche też szkoda ,że nowa ekipa została skierowana do robienia dodatków oddzielnych gier na tym silniku. (nowe gry/dodatki ci co kupili elemental przed listopadem dostana za free, reszta osob dostanie upust na ich zakup) Do master of magic czy age of wonders jeszcze troche brakuje ,ale gra sie rozwija i ma potencjal stac sie no 1.
http://www.wincustomize.com/explore/ele ... ic#/page/2
No 2 tygodnie nie grałem i widzę nowe ciekawe mody.

p.s
Wczoraj i dzis pograłem (2 patche wyszły ostatnio) i z paroma modami gra jest bliska ideałowi tbs). Grając na challengu gra jest naprawdę trudna, trza kombinować ( nie ta technologia na starcie i jest ciężko).
Teraz to mogę elementala spokojnie polecić.
Zalecane mody:
Adventure pack, Expanded Factions inne gwoli uznania, ale te dwa trza mieć.


Ostatnio edytowano 25 lut 2011, 07:08 przez warhameron, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2011, 20:17 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Dana zrobiles ta misje z necro? , undeady rozjebuja mi armie zanim wogole moge ruszyc dziadka ktory notorycznie spierdala i napierdala ze spelli za 80 dmg - gg


Nie, robiłem tylko 1 podejście ale mi się nie udało. Później nie miałem czasu grać, dzisiaj wieczorkiem spróbuję jeszcze raz.

Żeby nie było że OT,

http://lgames.sourceforge.net/index.php?project=LGeneral

windowsowy remake Panzer General.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.