mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1536 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 73, 74, 75, 76, 77  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2011, 20:43 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Srsly. Wiekszosc akcji tej tzw. "gry" dzieje sie w jednym miejscie i to miasto nawet do pięt niedorasta Damaszkowi z AC1 ;/.

.


Ale przynajmniej combat nie wywołuje salwy śmiechu, jak to ma miejsce w przypadku dowolnej części AC.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 16 mar 2011, 20:49 
Cytuj  
Nom jak zobaczyłem ten combat w DA2 to facepalma zrobiłem bo to nawet śmieszne już nie jest.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2011, 21:36 
Cytuj  
Jak ktos lubi low budget consolowe slashery jakis podrzednych firm, ktorych bylo np. sporo na PS2 to combat w DA2 jest nawet zajebisty. Akurat taka jakosc i wyglad.

Sluchajcie... DA2 ma tylko jedna przewage nad DA1... zajmuje duzo mniej miejsca i szybciej sie odinstalowywuje. :) BTW. Kurwa... RPG w 2011 roku zajmujacy 5GB? Are you fucking kidding me?
No i mamy: jedno miasto, pare powtarzajacych sie lokacji i piec rodzajow wrogow. RPG jak chuj az ocieka epickoscia i ogromem. Patrzac na srednia ocen userow na takim metacritic to chyba nawet glupie hamburgery kreca nosami bo nawet oni maja swoje granice...

DA2 = RPGowy fail roku. Deal with it.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2011, 21:41 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Jak ktos lubi low budget consolowe slashery jakis podrzednych firm, ktorych bylo np. sporo na PS2 to combat w DA2 jest nawet zajebisty. Akurat taka jakosc i wyglad.

Sluchajcie... DA2 ma tylko jedna przewage nad DA1... zajmuje duzo mniej miejsca i szybciej sie odinstalowywuje. :) BTW. Kurwa... RPG w 2011 roku zajmujacy 5GB? Are you fucking kidding me?
No i mamy: jedno miasto, pare powtarzajacych sie lokacji i piec rodzajow wrogow. RPG jak chuj az ocieka epickoscia i ogromem. Patrzac na srednia ocen userow na takim metacritic to chyba nawet glupie hamburgery kreca nosami bo nawet oni maja swoje granice...

DA2 = RPGowy fail roku. Deal with it.


^ this.

Pare fajnych pomysłow kompletnie rozjebanych przez wykonanie na poziomie budrzetówek. Mniej-wiecej cos na poziomie gier naszego City Interactive.

Kurwa. W rok(2 ?) nie da sie napisać silnika i zrobić gry.
Tzn. da. Efekty mamy w DA2.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2011, 21:45 
Cytuj  
roball napisał(a):
zaboleq zamknij juz kurwa ryj, jojdasz jak stara przekupa od 300 stron threadu jaki ten DA2 jest slaby, idz zmien tampon i najlepiej juz nie wracaj.

ps. nie, mi tez sie gra nie podoba ale kurwa ile mozna jeczec jak jebana baba.


Tak długo aż się wkurwisz. Może być??
Jakbyś ty kurwa masta blasta nigdy nie spamował w żadnym topiku. Umrzyj proszę...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2011, 21:47 
Cytuj  
Wyrażając swoją opinię na temat DA2 powiem tak: mimo naprawdę szczerych chęci ukończenia tej gry, zrezygnowałem po około 3 godzinach rozgrywki. Bezskutecznie próbowałem wrócić do gry, odstraszały mnie dialogi, grafika, animacje i ogólna mierność produktu w porównaniu z poprzedniczką. Nie znalazłem nic, co mogłoby mnie zatrzymać na dłużej. Krótko mówiąc - porażka roku.


_________________
A man who knows he is a fool is not a great fool.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2011, 21:51 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Kurwa. W rok(2 ?) nie da sie napisać silnika i zrobić gry.
Tzn. da. Efekty mamy w DA2.


Napewno nie dobrego, rozbudowanego i duzego RPGa.

Popatrzcie na BEthesde. Oni pewnie Skyrim robia juz ze 4 lata. I ide o zaklad ze moze i napchaja tam znowu jakis cudow jak w LvL scaling w Oblivion ale od strony contentowej, graficznej, spojnosci swiata, roznorodnosci przeciwnikow, ilosci miast/wiosek, itemow i systemu magii gra bedzie dopracowana i ogromna - jak kazdy TES a nawet Fallout od nich, to trzeba przyznac.

Ale na to trzeba czasu i podejscia innego niz "ciemny lud wszytko kupi".
Bioware sie skurwilo... end of story.

PS. Znowu przesuneli TOR btw... przynajmniej tu moze rozumieja ze musza wypuscic gre dopracowana i skonczona a nie kurwa zrobiona w rok na kolanie.


Ostatnio edytowano 16 mar 2011, 21:53 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2011, 21:53 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
iniside napisał(a):
Kurwa. W rok(2 ?) nie da sie napisać silnika i zrobić gry.
Tzn. da. Efekty mamy w DA2.


Napewno nie dobrego, rozbudowanego i duzego RPGa.

Popatrzcie na BEthesde. Oni pewnie Skyrim robia juz ze 4 lata. I ide o zaklad ze moze i napchaja tam znowu jakis cudow jak w LvL scaling w Oblivion ale od strony contentowej, graficznej, spojnosci swiata, roznorodnosci przeciwnikow, ilosci miast/wiosek gra bedzie dopracowana i ogromna - jak kazdy TES i Fallout od nich, to trzeba przyznac.

Ale na to trzeba czasu i podejscia innego niz "ciemny lud wszytko kupi".
Bioware sie skurwilo... end of story.



Dobrze mówi!


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2011, 21:57 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):

Napewno nie dobrego, rozbudowanego i duzego RPGa.

Popatrzcie na BEthesde. Oni pewnie Skyrim robia juz ze 4 lata. I ide o zaklad ze moze i napchaja tam znowu jakis cudow jak w LvL scaling w Oblivion ale od strony contentowej, graficznej, spojnosci swiata, roznorodnosci przeciwnikow, ilosci miast/wiosek, itemow i systemu magii gra bedzie dopracowana i ogromna - jak kazdy TES a nawet Fallout od nich, to trzeba przyznac.

Ale na to trzeba czasu i podejscia innego niz "ciemny lud wszytko kupi".
Bioware sie skurwilo... end of story.

PS. Znowu przesuneli TOR btw... przynajmniej tu moze rozumieja ze musza wypuscic gre dopracowana i skonczona a nie kurwa zrobiona w rok na kolanie.


Z tym się zgodzę, że odpierdolili DA2 na kolanie. Nieźle im wyszło, ale tak się nie robi. Na szczęście gracze debilami nie są i nie dają się omamić recenzjami w skurwionych portalach/czasopismach growych.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2011, 22:03 
Cytuj  
W sumie musze oddac DA2 jedno. Zajebisty sountrack ma. Zreszta DA1 tez.
Ale to zadna zasluga Bioware tylko Inona Zur'a, ktorego muzyke osobiscie uwielbiam i ktorego chyba kazdy fan RPG powinien znac.

BTW. Do RIFT'a muzyke zrobil ten sam kompozytor - i to slychac w grze. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2011, 22:25 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
W sumie musze oddac DA2 jedno. Zajebisty sountrack ma. Zreszta DA1 tez.
Ale to zadna zasluga Bioware tylko Inona Zur'a, ktorego muzyke osobiscie uwielbiam i ktorego chyba kazdy fan RPG powinien znac.

BTW. Do RIFT'a muzyke zrobil ten sam kompozytor - i to slychac w grze. :)
Jeremy Soul robi reszta.

Melodi z DA2 i RIFTa w sumie juz nie pamietam. A Main Theme z trailerow z GW2 ciagle mam w pamieci ;e.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2011, 22:41 
Cytuj  
Karbaxis dobrze prawi, jedyne + to szybkie odinstalowanie i mało waży :D. Mi się jeszcze podobały chcąc nie chcąc te gwiazdki (bodajze Zycho też tak twierdził przed premierą jeszcze). No fajne one są, coś ala te durny Gear Score z WoW-a, ale na 1-szy rzut oka pokazywał czy item jest better or not.

Anyway, ja jestem obsikany klimatem dodatku DA, DA Początek zrobiłem do 70% bodajże i mi padł dysk i zacząłem teraz od dodatku. Roballku, DA miażdzy DA2 you know that? ;p. DA2 to jest kompletna porażka i nie zasługuje na żadne dobre zdania.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 mar 2011, 19:55 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Za tydzien mowisz... No to juz za zacznij sobie parzyc herbatke z ziolek na nerwy, keke :)


lol ragnarok niezly jestes , ja po 5 min walki sciaglem moze z 4% :)

boss rozsmarowal moj dream team (anders heal spec , dual wield rogue , varric i averine) po scianach :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2011, 20:45 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
raggnarok napisał(a):
Za tydzien mowisz... No to juz za zacznij sobie parzyc herbatke z ziolek na nerwy, keke :)


lol ragnarok niezly jestes , ja po 5 min walki sciaglem moze z 4% :)


Dlatego przeszedlem go na Casualu :) Boss interesujacy, tylko przegieli z iloscia hp...

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 17 mar 2011, 23:33 
Cytuj  
Tak z innej beczki Graliście w Drakensang ? Dziś sobie odpaliłem i mały szoking to fajniejsze od DA O nawet jest. Jak dla mnie klimaty pasujące do warhammera. Ta gra ma chyba 2 lata ? i nieźle się prezentuje. Dodatki też chyba wyszły. Imo godny następca BG 1 i 2 coć zrobiony przez niemcow i inny system. Polecam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2011, 23:35 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
Tak z innej beczki Graliście w Drakensang ? Dziś sobie odpaliłem i mały szoking to fajniejsze od DA O nawet jest. Jak dla mnie klimaty pasujące do warhammera. Ta gra ma chyba 2 lata ? i nieźle się prezentuje. Dodatki też chyba wyszły. Imo godny następca BG 1 i 2 coć zrobiony przez niemcow i inny system. Polecam.


Grałem, przeszedłem, bardzo mi się podobał. Dodatku nie ruszyłem jeszcze, może czas najwyższy.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2011, 23:41 
Cytuj  
Ruszyłem jak tylko wyszło i bardzo mi się miło grało w demko. Niestety na moim ówczesnym sprzęcie to się nie dało komfortowo grać, więc nie kupiłem. Może ogarnę w wolnej chwili.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2011, 23:47 
Cytuj  
Demko była takie jakieś... dopiero po ~30 minutach gry akcja się rozkręca z tego co pamiętam i idziemy śladami wuja jak dobrze pamiętam. Ogólnie lubię gry które z góry mają założony jakiś główny wątek, bo przykładowo w Dragon Age Przebudzenie jest dupa a nie główny wątek, w pewnym momencie można się nieźle pogubić.

Poza tym, DA ma jeden ogromny minus. Ma fatalny "Kodeks" czyli cały spis wszystkiego o czym warto wiedzieć. Beznadziejnie się w nim szuka, czyta i w ogóle jest ble. W Drakensangu było to znacznie lepiej rozwiązane i do tego historyjka była super. Kurdę pograłbym w coś takiego z taką wyjebaną w kosmos grafiką w dx11, po jakiś lasach elfickich biegać i gały zbierać z podłogi.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2011, 08:42 
Cytuj  
Nie wiem, widocznie tylko mi Drakesang nie podszedł ale tylko w kwestii combatu, bo klimat jest fakt.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 18 mar 2011, 09:56 
Cytuj  
No poczytałem o najnowszym dodatku do Drakensang i moze być w git (klimaty mocno młotkowe) Trza pomóc obleżonemu misatu elfów przez siły chasu. Oceny i opinie sa bardzo dobre odnośnie tej serii (8-9/10) i na bank nie placili pismom za pozytywne opinie za mali są i i ch nie stać( nie to co EA/Bioware , które sprzedalo dusze diabłu EA :D)

A co do combatu, rozwiazanie imo pardzo podobne do tego co było w baldurach, przynajmniej mam takie wrażenie. No i jeśli chodzi o fabulę i questy to tez jest pewien powiew świeżosci. Cały komplet da się kupić na allegro w przedziale 80-100 zeta( Drakensang, Drakensang river of time i dodatek do river) Grafika mi osobiście bardzo przypadła do gustu ( lochy podziemia itp wygladają po prostu zajebiście i jeszcze nie spotkalem 2 identyko lokacji jak w DA II) Są też jakieś mody i poprawki utrudniające rozgrywkę i podnoszące klimat(mroczniejsze podziemia) bioware powinno się wręcz wzorowac na tej grze jak robic crpg bo chyba zapomnieli. A tworzenie postaci: rasy profesje takiej różnorodności dawno nie było.(w tym dodatku chyba mozna stworzyć dwarfa druida !)
http://www.youtube.com/watch?v=tKK_ZUX1 ... re=related grafa w podstawce
http://www.youtube.com/watch?v=P1wday5t ... re=related river
http://www.youtube.com/watch?v=Zo3bC3ky ... re=related dodatek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1536 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 73, 74, 75, 76, 77  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.