mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2933 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2011, 13:44 
Cytuj  
Orientuje sie ktos w wysokotierowych heavy germancow, pogram i ma jakies przemyslenia? Wczoraj wsiadlem do VK3601, z mysla pojscia na tygrysa. Zaczalem troche czytac forum oficjalne i cos marudza na Tygrysa i Tygrysa 2, ze sa wyraznie slabsze niz innych nacji danego tier. Whine ludzi ktorzy nie umieja grac czy cos w tym jest? Jak slabo to zrobie reroll poki wczesniej. :)


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2011, 13:52 
Cytuj  
bo ja wiem... mam vk3601 na elite i najwiecej bitew chyba nim rozegranych - jak mi sie chce i nie jade "na penera" to najlepszy moj czolg poki co :)
mam tygrysa i ze zwyklym dzialem 8.8 jest "taki sobie" - od vk sie nie rozni praktycznie z działek /L71 zamiast /L56 zaczyna sie juz przebijac przez IS-3 itp i gra daje wiecej funu.
pantera to taki troche szybszy tygrys, mam i poki co jakos sie nia nie podniecam, wykorzystywana w teamplayu zgranym pewnie potrafi pokazac pazur.
ruskie chyba najsilniejsze na ta chwile, ale 1vs1 wg mnie nie jest najwazniejsze-kazdy czolg jest troche inny a wygrywa sie gry teamplayem glownie (jak random battle medium/light/arty vs team samych heavy-ludzie plakali podczas odliczania, a skonczylo sie zwyciestwem) :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2011, 14:07 
Cytuj  
Nie słuchać ludzi tylko grac i samemu zobaczyć, np dużo ludzi mówiło że najlepsze medium tanki to USSR a mi się najlepiej gra USA pomimo że mam czołgi wszystkich nacji.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 9 maja 2011, 14:10 
Cytuj  
Noo, tygrysem przezyjesz bitwe jak bedziesz stal na drugim koncu mapy i za snipera robil. Pancerz ma papierowy, jest wolny, dzialo nie powala 1vs1 dostanie od kazego VII HT(chyba ze kierowca ruskiego albo amerykanskiego jest lama). Tygrysa na KW3 spokojnie soluje, wlasciwie ciezko mi sobie przypomniec jakikolwiek DING na nim;p

Ale ludzie nimi graja i sobie jakos radza...
Aha, no i na tygrysie sie nie zarabia z tego co slyszalem;f

EDIT:
O KT mam duzo lepsze zdanie, ale sie nie wypowiem dokladnie bo szkopskie HT znam tylko z 'celownika' :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2011, 14:55 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Nie słuchać ludzi tylko grac i samemu zobaczyć, np dużo ludzi mówiło że najlepsze medium tanki to USSR a mi się najlepiej gra USA pomimo że mam czołgi wszystkich nacji.


Rada bardzo dobra jak ma sie duzo czasu i checi. :) Ja lubie pograc z doskoku w WoT i nie chcialbym sie przebijac od zera to T8-T9 przez kolejnych kilka miesiecy bo jakies drzewko jest slabsze. Wszedlem do T6 i reroll na amerykancow czy ruskich duzo czasu by mi nie zajal do tego samego poziomu.

Ponoc camo tez obsysa u Niemcow w porownaniu do USSR na ten przyklad.


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 9 maja 2011, 18:15 
Cytuj  
Jesli chodzi o camo tu masz wszystkie dane - Hetzer JagdPnz,Su85,Su100 ftw :P
http://forum.worldoftanks.eu/index.php? ... h-version/


_________________
Sathorn#2230

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 10 maja 2011, 09:08 
Cytuj  
Nosz kurewa, gdzie od frontu walic w ferdka? Stalismy na przeciwko siebie, ja ISem, i radosnie dingowalismy przez jakies 2min. Fart ze mial stockowe dzialo chyba bo tym lepszym by mnie zabil dosyc szybko ;f.

Pod koniec bety jakos poprawili pancerz ferdka? Bo o ile pamietam jakies 2-3 przed premiera z 122 na luzie bilem go:<

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2011, 09:56 
Cytuj  
Ja wczoraj chwile pojedzilem VK3601. Wrzucalo mnie praktycznie z tymi samymi czolgami co poprzednio, wiec poczulem ladnego kopa armoru i hp. :) Dzialo L70 z PzIV.

Co do Tygrysa to chyba po prosu czolg zaprojektowany do snipowanania. Mam nadzieje, ze w nowym drzewku ktorys z HT serii E bedzie sie nadawal do jakiegos close combat.


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 10 maja 2011, 10:04 
Cytuj  
VK45 i maus sie juz nadają ;P. Sporym problem wysoko tierowych szkopskich HT jest ich mobilnosc. Medy(szczegolnie ruskie i usa) to dla nich prawdziwa zmora.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2011, 10:07 
Cytuj  
Mobilnosc to problem wszystkich wysoko tierowych czolgow.

Z reszta kurwa King Tiger to legenda, a nie jakas ruskaja maszyna. :)


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 10 maja 2011, 10:13 
Cytuj  
No nei powiedzialbym zeby Ruskie HT bylo malo mobilne;P

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2011, 11:02 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
No nei powiedzialbym zeby Ruskie HT bylo malo mobilne;P


Dokładnie, co smieszne KV jest wolny jak żłów im wyżej w tier z HT tym sa szybsze :P

CO do medów to na T6 medach rus/usa nie ma dużego problemu z HT germanskimi.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 10 maja 2011, 11:25 
Cytuj  
Tylko z ruskimi jest taki myk ze od t6 to t9 leca na tym samym dziale(dopiero nowe dzialo na t54 jest). Na T6 jest zajebiste, na t7 dobre, na t8 kiepskie, na t9 fatalne.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2011, 11:54 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Na T6 jest zajebiste, na t7 dobre, na t8 kiepskie, na t9 fatalne.


Byc może ale co mi za różnica jak mnie wrzuca i z T7 i T8 i T9 i T10 do bitew i daje radę ;)

Zresztą już pisałem że najbardziej mi się podobają medy USA.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2011, 21:05 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Z reszta kurwa King Tiger to legenda, a nie jakas ruskaja maszyna. :)

Przereklamowana legenda, stworzona przez załogi shermanów. Panther - to był czołg! Tiger II to jeden z najgorszych czołgów 2wś. Niestety HP czołgu według WarGaming robi z cuda przeciętne badziewie, a z przeciętniaka (ISy) zajebioze. Tak, wiem: WoT to nie symulator.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

*

Posty: 181
Dołączył(a): 12.11.2006
Offline
PostNapisane: 10 maja 2011, 21:34 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Z reszta kurwa King Tiger to legenda, a nie jakas ruskaja maszyna. :)

Przereklamowana legenda, stworzona przez załogi shermanów. Panther - to był czołg! Tiger II to jeden z najgorszych czołgów 2wś. Niestety HP czołgu według WarGaming robi z cuda przeciętne badziewie, a z przeciętniaka (ISy) zajebioze. Tak, wiem: WoT to nie symulator.


Właśnie, skupmy się na grze, a nie na tym - czego ona nigdy nie zaproponuje.
KT jest świetnym czołgiem. Śmiało można iść w drzewko do niego. Tygrys również. Miękki pancerz to jego jedyna wada wg mnie. Doświadczenia mam z CB.

Pozdro.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2011, 22:00 
Cytuj  
No HT niemieckie są najgorsze. Jedyny plus to obrót w miejscu. ISy są lepsze, tu nie ma dyskusji. Zaleta celności niemieckich dział jest gówno warta na tak małych mapach. Devsi obiecują większe mapy ( od wielu miesięcy) gdzie medy szkopskie mogłyby uzyskać przewagę snajpera, bo teraz T-54 i Panther II to jakieś cholerne nieporozumienie. E seria wiele nie zmieni, jak większość walk idzie na lufa w lufe.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2011, 08:40 
Cytuj  
Znana jest specyfikacja czolgow serii E, skoro wiesz ze to nic nie zmieni? Nie jezdzilem KT ale biorac pod uwage fakt, ze mam bardzo mocny przedni pancerz nie powinien padac jak mucha nawet na pierwszej linii. W VK3601, ktory zgodnie z nowym drzewem bedzie heavy nie czuje sie gorszy od KV-3 czy M6, a nie mam jeszcze nawet 88 w nim.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 181
Dołączył(a): 12.11.2006
Offline
PostNapisane: 11 maja 2011, 10:51 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
No HT niemieckie są najgorsze. Jedyny plus to obrót w miejscu. ISy są lepsze, tu nie ma dyskusji. Zaleta celności niemieckich dział jest gówno warta na tak małych mapach. Devsi obiecują większe mapy ( od wielu miesięcy) gdzie medy szkopskie mogłyby uzyskać przewagę snajpera, bo teraz T-54 i Panther II to jakieś cholerne nieporozumienie. E seria wiele nie zmieni, jak większość walk idzie na lufa w lufe.


Większe mapy nic nie zmienią w kwestii snajpienia:) Najwiekszy znany mi dystans na jaki oddano celny strzał, to flaga do flagi na malinówce, tfu kampinówce. Dystanse pomiędzy strzelającymi nie zmienią się.
Większa mapa spowoduje odżycie medów. Gdyż szybkość czołgu zacznie grać więcej, niż obecnie. Strona która będzie miała mobilniejsze czołgi będzie mogła więcej:).
Obecnie dziwi mnie zawsze kiedy po starcie gracze stoją jeszcze sporo czasu zanim coś konkretnego się wykluje.. a przeciwnik najprawdopodobniej już gna na pełnej szybkości, by zająć dogodną pozycję i mieć pierwszy strzał.

Pozdro.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 11 maja 2011, 11:00 
Cytuj  
A mnie nie dziwi, zawsze tak robie. Na miejskich mapach zeby zajac pozycje na ktorej mniejszy tlok jest, a na campinovce zeby jak najwiecej osob namowic do poczekania 2-3min i rushowania przy rzece, a na reszcie poprostu zeby ktos walil przedemna, bo mimo ze gram HT nie lubie byc na przodzie -_-'

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2933 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.