mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 125
Dołączył(a): 5.02.2011
Offline
PostNapisane: 4 cze 2011, 22:37 
Cytuj  
Enginer, przynajmniej do zamkniecia "starych" serverow flagship, byl jedna z najbardziej OP klas, caly pic polegal na tym ze pierwsze 40 lvli to byla droga przez meke, w okolicach 45 lvlu dalo sie tym sensownie pograc a na 50 miazdzyl wszystko co napotkal bez njmniejszego problemu.

ale po przejeciu gry przez skosnych wiele sie zmienilo w "mocy" wszystkich klas .. no nic czekac trzeba na OB, i launch. i liczyc na to ze premium nie bedzie mialo jakiejs chorej przewagi nad free.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 6 cze 2011, 08:31 
Cytuj  
Premium to w większości itemy typu: większy "plecak", dodatkowe sloty na mody etc..nic specjalnego....kilka razy miałem dropa legendary 5 slotów, nie dla mojej klasy, ale mają kopa. Closed beta z początku była kiepska, jeśli chodzi o crashe etc etc..ale wczoraj pograłem kilkoma klasami bez rozłączania i gra się przyjemnie.

Poziom Nightmare jest pro, do 10 można na nim solo, ale później raczej w party...przykład Muzeum 2 bossy + boss, który się pojawił po zabiciu 25 mobów. Padłem 5-6 razy, kilka razy wychodziłem i wracałem, ale dałem radę, tylko dlatego, że w Becie nie ma kar za śmierć...w Open Becie już będą.

Na koniec miałem team, poszliśmy na bossa, niby nic...ale przez 30min nie mogliśmy go zabić, choć mieliśmy dobre itemki....ale jak na razie to każdy sobie grał, nie myśląc o teamie / leczeniu etc....

CB się zakończyła, napisali, że dają Sobie kilka dni...na poprawki etc, dodanie dx10 i high res tekstur...co dziwne lagów też nie miałem...

PS: na 14 lvl wróciłem do pierwszego miasta, zabiłem 25 mobów...dostałem bossa i zabiłem go samym polem ochronnym heh

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 6 cze 2011, 08:52 
Cytuj  
Grałoby się całkiem przyjemnie gdyby nie masakryczny spadek wydajności w niektórych rejonach - np. Sewers. Z niewiadomych przyczyn co przebiegłem kawałek mapy następowało przymulenie do tego stopnia, że robił się slide-show. Byłoby to może i normalne jak na betę ale mam na prawdę mocny sprzęt i takie cuda nie powinny się zdarzać. Poza tym niemiłym akcentem gra całkiem przyjemna. Dawno temu grałem w single'a, teraz z przyjemnością odkryłem w niej kilka nowinek, których przybyło w międzyczasie.


_________________
For the pony!

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 6 cze 2011, 13:02 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
Grałoby się całkiem przyjemnie gdyby nie masakryczny spadek wydajności w niektórych rejonach - np. Sewers. Z niewiadomych przyczyn co przebiegłem kawałek mapy następowało przymulenie do tego stopnia, że robił się slide-show.


Tak cos kojarze, ze oryginalna wersja tez miala takie spadki wydajnosci. Moze jakis bug w engine - moze byc ciezkie do usuniecia.

*

Posty: 125
Dołączył(a): 5.02.2011
Offline
PostNapisane: 7 cze 2011, 00:55 
Cytuj  
Piaskowy napisał(a):
....kilka razy miałem dropa legendary 5 slotów, nie dla mojej klasy, ale mają kopa.


popatrz od tej strony, bez wzgledu na klase 99% megaturboodje..anych modow do czegokolwiek i takich samych modowalnych rzeczy, zasysa dosc spore zasoby WILPOWER, statystyki "tylko pod itemizacje" wiec cokolwiek nie podniesiesz po drodze a nie ma w wymaganiach "lvl 50" jest marnotrawstwem statow i jest rownoznaczne rerolllem stat pointow na 50, a co za tym idzie ... zapraszamy do item shopa :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 24 cze 2011, 17:15 
Cytuj  
Open beta 30-stego czerwca.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 27 cze 2011, 11:17 
Cytuj  
..i pograłem^^

1. Premium Item Sale (Cash Shop)


Cash shops are shops that let you access a wide variety of premium items that may boost your character's performance or enhance the quality of service you can get (buffs, modified exps, etc - depending on which premium service you did apply). Mostly the items in the cash shop
are not dropped by monsters nor sold at NPC Shops.

Cytuj:
2. Ticket Subscription



One ticket subscription allows a player to enter a specific area and dungeon after Hellgate's Act 2(Starting at Waterloo Bridge). It gives players the access to continue quests and experience a whole new game play. The Ticket subscription is your gateway to hell's eternity. The ticket is eternal and everlasting.

Areas that will be unlocked after ticket1 usage:

- Act3

- Act4

- Act5

- 2nd Attack

- Abyss

- Stonehenge

*One ticket subscription allows for all characters from one account to enter one expansion.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2011, 11:31 
Cytuj  
To chyba wychodzi na to, ze za darmo to sie dlugo nie pogra :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 30 cze 2011, 08:30 
Cytuj  
4$ za grę ( ticket ), jednak się skuszę. Ticket jest dla każdej z postaci na danym koncie, dożywotnio, więc się opłaca.
Serwery ruszają około 1:00 w nocy naszego czasu, czekam na patch, jeśli dodadzą dx10 i więcej opcji to trzeba będzie kupić.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2011, 16:02 
Cytuj  
Cytuj:
Areas that will be unlocked after ticket1 usage:

- Act3
- Act4
- Act5
- 2nd Attack
- Abyss
- Stonehenge


Cytuj:
*One ticket subscription allows for all characters from one account to enter one expansion.


Czy tylko mnie sie wydaje ze jedno wyklucza drugie? Na gorze spis "zon" ktore sie odblokowuja po uzyciu JEDNEGO Ticketa (tak to rozumiem - koszt 4$ odblokowania na account tego wszytkiego dozywotnio) a na dole pisze ze jeden ticket pozwala na "wejscie do jednego expansiona".

No chyba ze "jeden expansion" to te wszystkie rzeczy.
Jesli jest tak czyli gram sobie 2 akty potem place 4$ i mam odblokowana cala gre to imho warto. Jesli sa jakies kombinacje to nie.

W sumie jako MMO HnS to nie ma alternatywy narazie. Diablo 2 stare, Titan Quest stary, Torchlight slabo rozbudowany i failowaty na dluzsza mete, Mythos fail, Drakensang Online fail o Torchlight 2, Path Of Exile, Diablo 3 i Grim Dawn nie wiadomo nic jesli chodzi o ramy czasowe wydania..... zostaje Hellgate ktore moim zdaniem (po closed becie) dalej mocno daje rade (jak oryginal od Flagship).

Wszystko zalezy od tego jak dokladnie te tickety beda dzialac i jak duzo normalnego stuffu bedzie w Item Shopie (czy ogranicza sie do kosmetyki i "ulatwiaczy" czy wrzuca np. rzeczy do upgrade itemkow, rare matsy, itp... wtedy gra mija sie z celem. Niestety.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 30 cze 2011, 17:15 
Cytuj  
1 ticket odblokowywuje np Act 3 jak chcesz inne to więcej ticketów. Wydają to azjacie więc na bank będzie pay 2 win

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2011, 17:21 
Cytuj  
aha to kkthx bye....

Na dzien dobry aby odblokowac dostep do calej gry to 6x4$ = kolo 100PLN. A potem pewnie co okrywany feature i silniejsze moby to welcome to Item Shop.

Fail jeszcze przed premiera lolz. A zapowiadalo sie tak fajnie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 30 cze 2011, 17:28 
Cytuj  
Nie. Ticket odblokuje epizod / zone od Act 3 - > Abyss ( wszystkie poniżej za 4$ )


Cytuj:
What is this ticket system?
- This "ticket" would appear as an in-game item that is available in our premium item mall. By using this, it would allow you to have access to Act3 contents till Abyss.

What are the contents that's you can activate by using the ticket?
- Acts 3-5
- Stonehenge
- 2nd Attack
- Abyss

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2011, 18:05 
Cytuj  
No to ok - nie tak zle.

Ale ot w sumie i tak placenie kaski za ten sam content co byl w Oryginalnym Hellgate London X lat temu plus Item Shop - nie wiem czy nie lepiej odkurzyc zwykla wersje niz bawic sie w to. Coz... zobaczy sie.

Myslalem ze bedzie all co bylo plus Tokyo i inne update'y co maja w wersji azjatyckiej a jest dokladnie to samo co zrobil Flagship tylko ze z Item Shopem. Napewno swietny deal.... dla Hanbisoftu.

No coz... za pare godzin zobaczymy czy Item Shop bedzie na tyle wkurwiajacy i zjebie gre aby przebic wlasciwie jedyny "nowy" feature czyli to ze to "MMO".
Bo jesli tak to ja moge sobie pograc w stara wersje, ktorej gdzies mam jeszcze pudelko w domu na 100% - bede mial dokladnie to samo za free i bez ograniczen tylko ze solo. Ale wole grac w HnS sam niz meczyc sie z np. takim IS jak w Mythos czy innych azjatyckich produkcjach.

No i lepsza grafa to MUS bo w tej Closed Becie to byla gorsza niz w starej wersji od Flagshipa. Klienta sciaga mi sie atm ok. 6GB wiec chyba jest grubszy niz Closed Bety wiec jest nadzieja ze wrzucili hires texturki i Dx10.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 30 cze 2011, 18:14 
Cytuj  
Ja jutro zagram, zobaczę na item shop i patch notes / zmiany etc....i przejdę 1/2 epizody i wtedy zdecyduje czy płacić. Jeśli IS będzie ala RoM etc, to odpadam...jeśli będzie w miarę dobrze to pograć można.

Mapa przedstawia Tokyo / NY etc...ale to będzie prawdopodobnie wyglądało:

Tokyo - kilka epozodów ( 4$ )
NY - to samo

..za jakiś czas.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2011, 18:26 
Cytuj  
Wiadomo o ktorej maja wstac dzisiaj serwery?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 30 cze 2011, 18:34 
Cytuj  
1:30 :), dlatego napisałem, że jutro pogram ale rano.

IS sprawdziłem od "krzaków", jeśli itemy będziemy mieć podobne...to można spokojnie grać. Wątpię żeby zaczęli nagle kombinować z IS u nas, skoro wprowadzili tickety.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2011, 01:15 
Cytuj  
Poczekalem, sciagnalem, zainstalowalem. I tak:

- Wg opisu Ticketa ingame odblokowuje tylko 3 Act, innego w IS nie ma.
- na forum pisza ze GM w grze mowia ze 1 Ticket = 1 Akt
- czyli calosc gry sprzed X lat z niedodanym ABSOLUTNIE NICZYM w porownaniu z wersja 1.2 od Flagship wyniesie ok. 25$, do tego koreanskie kurwy :) poprostu w zywe oczy klamia w FAQ itp...
- grafika taka jaka byla, niezauwazylem roznicy
- DX10 nie ma

Nawet nie traccie czasu srsly... ostatnie azjatyckie gowno, ktoremu poswiacilem chociazby 5 minut na instalacje.

Szkoda bo gierka sama w sobie zacna. Jak ktos chce pograc to niech sobie sciagnie wersje 1.2 od Flagship z warezow albo mozna chyba gdzies za grosze kupic bo w to tak jak myslalem nie warto sie ladowac.

No chyba ze opis itemka ingame to blad i GM pierdoli odd rzeczy bo w KAZDEJ wypowiedzi jaka dzis widzialem pisalo tak jak pisze Piaskowy - ze 4$ = cala gra.

EDIT: W sumie na facebooku pisza ze jednak 4$ za cala gre ale uj wie - w grze jest zupelnie co innego. Chyba sami nie wiedza lolz.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 1 lip 2011, 06:22 
Cytuj  
Zapomniales dodac, ze z warezow to se pogra tylko w Single.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 1 lip 2011, 08:17 
Cytuj  
Pytałem Gm'a i faktycznie w grze jest inaczej, ale aktualizacji nie było, sami nie wiedzili jak będzie...ale na 100% za 4$ masz wszystkie Akty.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.