mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 203  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 299
Dołączył(a): 21.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2011, 09:14 
Cytuj  
Z tego co obserwuje po tematach na forum i oficialnych newsach to beta jest ale nie dla europy.

Tzn jak nigdzie nie czytalem oficialnego potwierdzenia na stronie SWTOR ze europa tez bierze udzial w testach ktore teraz sa.

Jak znasz linka do oficialnej informacji o tym to moglbys go podac, bo na oficialnym forum nie moge znalezc.


PS. niby czytam nawet w tym temacie ze niby polacy juz "testuja" ale dlaczego nie ma oficialnych informacji o testach w europie :P

Ps. 2 znalazlem przed chwila ospowiedz na pytanie kiedy beda testy dla europy i padla odpowiedz "Coming soon" i ze ma czekac na oficjalna informacje

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2011, 09:54 
Cytuj  
Znam przynajmniej dwie osoby, które zdecydowanie mieszkają w Europie i testują, plus właśnie poszła (idzie?) fala kluczy, które zdobywają rodacy, więc założyłem że testy w Europie jednak trwają.


_________________
Obrazek

**

Posty: 299
Dołączył(a): 21.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2011, 10:03 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Znam przynajmniej dwie osoby, które zdecydowanie mieszkają w Europie i testują, plus właśnie poszła (idzie?) fala kluczy, które zdobywają rodacy, więc założyłem że testy w Europie jednak trwają.


Mam nadzieje ze to prawda ze idzie nowa fala kluczy oraz o rosnacej liczbie rodakow w testach, wtedy jest szansa ze moze jeden kluczyk trafi tez do mnie ;)

Bo chcialbym sie przekonac jak ta gra wyglada bo filmiki czy screeny to nie jest to samo.

Zeby byc pewnym czy cos Ci sie spodoba czy nie powinienes zobaczyc to na wlasne oczy a nie czytac opinie innych graczy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 11 cze 2011, 11:19 
Cytuj  
Dokładnie to jest około 40+ Polaków w testach, co chwilę dochodzą nowi z Europy. Nie ma tutaj podziału NA / reszta świata.

PS: Nie radzę zmiany kraju na USA /UK na koncie, nawet jeśli się wam uda dostać...ta zmiana może dużo kosztować. ;)

**

Posty: 299
Dołączył(a): 21.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2011, 12:04 
Cytuj  
A wlasnie na jakims forum ktos pisal ze testerzy maja tylko jakis czas na testy tzn. np. tydzien albo pare dni a potem nie moga sie juz zalogowac na serwer przy nastepnej fazie/testach bo juz nie maja dostepu.

To prawda ? Czy zaproszenie do bety wyglada jak przy kazdym (napewno wiekszosci) MMO ze invite daje ci dostep do bety az do jej zakonczenia ??

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 11 cze 2011, 13:57 
Cytuj  
Piaskowy, zapytaj ich czy nie chca sprzedac dostepu do bety - jestem gotow zaplacic za konto.


_________________
Sathorn#2230

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 11 cze 2011, 14:25 
Cytuj  
Sathorn napisał(a):
Piaskowy, zapytaj ich czy nie chca sprzedac dostepu do bety - jestem gotow zaplacic za konto.


Jeśli chociaż raz byłeś zalogowany na stronie, nawet rejestrując się do bety to nawet jeśli otrzymasz invite, to nie sprzedaż...może sprzedać ale w zamian konto będzie zbanowane. Nigdy nie widziałem, żeby w jakiejś becie tak było...ale dobrze że tak pilnują....oby w przyszłości tak było z cziterami.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 11 cze 2011, 14:30 
Cytuj  
Nie rozumiem, to znaczy ze raz przypisany IP lub konfig kompa nie mozesz zmienic w becie? A jesli kupisz nowy komputer to co?


_________________
Sathorn#2230

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2011, 14:33 
Cytuj  
Sathorn napisał(a):
Nie rozumiem, to znaczy ze raz przypisany IP lub konfig kompa nie mozesz zmienic w becie? A jesli kupisz nowy komputer to co?

To pozostanie Ci ten sam IP.
Łatwo kojarzyć fakty.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 11 cze 2011, 14:35 
Cytuj  
Ehh nie zrozumiales - to bylo pytanie na jakiej zasadzie pilnuja...
a poza tym jak ktos ma random IP to co wtedy mądralo z mądralinowa?


_________________
Sathorn#2230

**

Posty: 299
Dołączył(a): 21.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2011, 14:36 
Cytuj  
Pewnie maja na to jakis sposob by i osoba ze zmiennnym IP mogla sobie testowac

A tak w ogole to nie wiem czy mam racje ale jakos wydaje mi sie ze nie patrza kto ma jaki komputer przy wyborze do testow.
Tzn moge sie mylic ale specjalnie z mysla o SWTOR zmienialem kompa na lespzy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 11 cze 2011, 14:38 
Cytuj  
Ostatnio sobie pomyslalem ze wlasnie biora tych ze slabszym zeby zobaczyc czy nie bedzie problemow - no top trendy sprzecie zawsze smiga... wiec po kiego im tacy?


_________________
Sathorn#2230

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 11 cze 2011, 16:13 
Cytuj  
Pewnie ze tak, IP sprawdzanie jest bez sensu, dlatego tez zainteresowalem sie na jakiej podstawie niby to sprawdzaja.


_________________
Sathorn#2230

**

Posty: 306
Dołączył(a): 7.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2011, 16:12 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Sathorn napisał(a):
Nie rozumiem, to znaczy ze raz przypisany IP lub konfig kompa nie mozesz zmienic w becie? A jesli kupisz nowy komputer to co?

To pozostanie Ci ten sam IP.
Łatwo kojarzyć fakty.
fiu, fiu... twoja znajomość tematu pozwoliła sobie na pierdolnięcie mnie o glebę ;)


_________________
koty mają wybitny szacunek dla własnej energii

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2011, 19:55 
Cytuj  
Może kogoś zainteresuje (szczerze mówiąc nie wiem na ile to potwierdzone, bo nie mam żadnego legit źródła):
Cytuj:
EA just finished their growth stock conference and Riccitello said, that they will start the high-scale beta by the end of June


Edit:
Pełny cytat z Darth Hatera:
Cytuj:
The reason weve put a range on that was primarily around the sliding window associated with Star Wars. Were very confident in the title, but we did give a range of potential ship dates, it depends really on the beta that were now in, were in mid-scale beta, now we got a high scale data.

At the end of June and only the full way to assuming the outcome of beta in terms of whether its just six week ahead or not. We intend to make sure that this is a very successful launch, and why were very, very confident. The reason for engine guidance is to bracket around the possibilities as weve done. I didnt feel great about the guidance at the mid-point, its well above 10% or higher than this year, and fiscal run rate will be dramatically higher.


Edit':
I oficjalny post CMa z forum:
Cytuj:
Take a deep breath, everyone...

Game Testing is currently ongoing for Star Wars: The Old Republic. This isn't news - it's been ongoing for quite a while. At different points in the process, we have invited a number of people to test. Some of those people tested for short periods, some for longer periods.

We've recently transitioned into longer-term and larger-scale testing. We have more people testing the game now than ever before. We are allowing them to play for longer than ever before. We're also continuing to invite people to test, so if you haven't signed up for testing yet – now is a good time.

We will be allowing more and more people to test The Old Republic before launch, and that means occasionally we'll spike in our invite numbers. It doesn't mean everyone who's signed up for testing is going to be invited in one block.

What we're doing now, essentially, is similar to a ‘Closed Beta’ for other MMORPGs, but we call it Game Testing. It's invite-only, and it's limited in size. That gives us the most 'bang for our buck' in terms of getting meaningful, actionable feedback. However, we're still ramping up, we're getting more people in... and we're still aiming to launch in 2011.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2011, 12:21 
Cytuj  
Cytuj:
In "The Mail Finally Arrived!", David Bass said:
We did indeed just send out a number of surveys through our testing partner Magid. These invites were sent to various people in the US, UK, and EU. If you received it, go ahead and fill out the survey! To be clear, this is not a direct testing invite. This is a survey which will determine eligibility for a certain phase of testing we are preparing.

If you still have questions or concerns, you can always contact us at [email protected].


Cytuj:
In "The Mail Finally Arrived!", Stephen Reid said:
While we understand just about everyone who's not currently in Game Testing wants to be in Game Testing, that doesn't mean we can invite all of you at once.

These surveys are sent to get a decent pool of responses, from which our market research team can draw upon to get a good demographic mix for their research.

Just because any particular country is not included in the invite list does not mean that people in that country will never be invited to Game Testing.

In fact, given the two-step nature of the research process (fill out a survey, qualify, then get invited) and the small numbers of people invited, you have about as much chance to get selected through Game Testing through normal means as you do via this research.

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 22 cze 2011, 09:30 
Cytuj  
http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=7530

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2011, 17:28 
Cytuj  
Wrażenia Gabe'a z Penny Arcade z bety TOR.


_________________
Obrazek

**

Posty: 242
Dołączył(a): 25.07.2009
Offline
PostNapisane: 24 cze 2011, 18:08 
Cytuj  
http://www.swtor.com/media/trailers/alderaan-highlights


_________________
http://www.movescount.com/pl/members/member1324323-Merkada

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2011, 13:39 
Cytuj  
http://www.swtor.com/media/trailers/e3- ... ight-video

niezłe zbiorowisko nerdów na tym e3


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 203  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.