mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 10
Dołączył(a): 28.03.2003
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2003, 11:13 
Cytuj  
ehh zrobil sie jeden wielki bug z tej gry a oni chca ja wydac w maju
Ja wogole nie moge wejsc bo mnnie wywala do windy przy wyborze postaci :sad:

*

Posty: 79
Dołączył(a): 7.03.2003
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2003, 00:24 
Cytuj  
hehe to i lepiej dla ciebie ze wejsc niemozesz , bo w samej grze to sie dopiero wkurwic mozna.
Chat dzisiaj nawet niedziala a mi sie jeden
skill permanentnie zeruje .
jeszcze triche i znienawidze ta, gre, i ta, ruska, bande fuszero`w cccp (w morde)


Posty: 18
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2003, 10:45 
Cytuj  
Macie coś z głową. I to ostro. Devy pracują całą parą. Są świenti. Zdażają sie wpadki przy wydawaniu kolejnych patchy które w ciągu niecałych 24h są usuwane.
Lepiej odpuście sobie Betę.
Licze na to, że znienawidzicie gre.

*

Posty: 79
Dołączył(a): 7.03.2003
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2003, 16:02 
Cytuj  
..sa, powalonymi GIGANTOMANIAKAMI , jak niedaja, rady to po H.. zadaja, sobie
tyle skomplikowanych opcji naraz !!
..a co do nazieji to ci powiem tak:

nadzieja matka, glupich

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2003, 19:58 
Cytuj  
Ale wy jestescie mlotki - przeciez to BETA. Gra ktora jest testowana zeby nie bylo tych baboli.
MNIE tez WQrwia i to ostop jak musze robic reisntal eva za kazdym razem jak mi sie wypieprzy klijent.
Ostatnio nawet stracilem drone przez BUGA i nie placze.
Trzeba przecierpiec jak chce sie pograc przed premiera za free, a po premierze i tak kupie ta gre bo mnie wciagnela pomimo tego ze jak dotad tylko kopalem :grin:

*

Posty: 79
Dołączył(a): 7.03.2003
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2003, 23:42 
Cytuj  
drone srtraciles uuu ,
hehe ja stracilem Cruisera , Tristana , i skill mi sie 3 razy wyzerowal z levelu 3 na lv0 , i gdyby to byl wipe to by bylo ok , bo tak juz musi byc. Gra mnie tez wcia,gne,la , a te amplitudy radosci i rozczarowania , mnie wycia,gne,ly ..
Obawiam sie ze ta gra tak szybko nie wyjdzie ,(jak wogule), bo chlopaki co jeno naprawia, to drugie sknoca, ..
oczywiscie ze w beta wszystko trzeba zniesc , ale to nieznaczy ze bede muwil ze deszcz pada jak mi ktos w twaz pluje.
No a MMORPG ze lekko dziabnie,tym "chatem" to jusz leciutka przesadka jak na muj hamsko/chlopski gust , wkoncu to nie "singel".
Gralem juz w inna, beta faze 3 , ktura nawet
przypominala pelna, gre, w przeciwienstwie do tej.
Najgorsze ze ta gra ma potencjal na pierwsze miejsce swego rodzaju ale ble,dy sa, bardzo powazne i zapewne nadwyraz trudne do usunie,cia bez ubocznych skutkuw.
2 dni temu bylo 2800 ludzi online a dzisiaj 800 , jak im sie taki numer zdazy w pelnej grze to moga, pasc na swoje ambitne twarze.
Juz mi ich szkoda , bo paru fajnych grafikuw , kturzy pie,kna, robote, odwalili , zostanie z pracy wywalonych bo programisci sie przeliczyli ze swoimi mozliwosciami.
Nie wszyscy be,da, mieli G-force Fx Turbo super plus i Giga 2000 DSL z wyjsciem na podwurko , zeby im nic nie pykne,lo ani nie trzaslo jak se nowym statkiem za uciulane 15 milionuw malego Diabelko/aniolka pykna,c be,da, chcieli i smieszne nic niewarte jajko nagle zobacza, a potem zostana, Klonem , pulidiota, samego siebie.


o z kreska, = u


Posty: 10
Dołączył(a): 28.03.2003
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2003, 16:59 
Cytuj  
ej no nie trzeba mnie odrazu wyzywac, ja nie pisalem ze sa do dupy tylko ze mi nie dziala i tyle

*

Posty: 79
Dołączył(a): 7.03.2003
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2003, 15:30 
Cytuj  
..wlasnie , a to swoja, droga,

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2003, 11:03 
Cytuj  
To zostawcie te EVE i wracajcie do E&B :smile: Mi osobiscie sie nie spodobalo, polatalem sobie w EVE pare dni i dalem sobie spokoj. Zdecydowanie bardziej mi pasuje E&B.

X.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.