mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2003, 22:35 
Cytuj  
Nareszcie jakiś konkretny trial ! Tak sobie serfowałem :razz: po necie i na fileplanet.com zauważyłem banner z reklamą freetriala - 15dni - Asheron's Call 2 . Osobiście jestem megapodjarany screenshotami z tej giery , BARDZO jestem ciekaw jak to wygląda w ruchu :grin:


AC2 Trial - 886 MB
------
download : załóż darmowe konto na http://www.fileplanet.com -
------
http://www.fileplanet.com/download.aspx?f=122435 , lista mirrorów
------
ja biorę z holenderskiego mirrora :
http://xferoc7.fileplanet.com/^153595232/ftp1/042003/ac2tri10.exe

Obrazek



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: RedruM dnia 2003-04-28 23:37 ]</font>

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2003, 23:29 
Cytuj  
Nie ma to jak fajna grafika...

*

Posty: 59
Dołączył(a): 25.02.2003
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2003, 00:27 
Cytuj  
gralem swego czasu duzo w bete i wiem ze ta gra nie dla mnie (ogolnie rzecz biorac zamalo mozliwosci gry) ale zassalem sobie i popykam przez te 15 dni :wink: ... czekajac ciagle na swg :|

_________________
Ask not what the Empire can do for you, but what you can do for the Empire

http://www.imperialelites.net
irc : server irc.gamesnet.net
kanal #imperiale

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Morathi dnia 2003-04-29 01:29 ]</font>

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2003, 08:04 
Cytuj  
w ruchu wyglada pieknie, szczegolnie jesli masz wypasiona mashynke i solujesz sobie pojedyncze moby tu i owdzie podziwiajac krajobraz ^^, na szczescie bardzo nieliczna populacja graczy na serwach (szczegolnie ffa pvp darktide US gdzie srednio gra 80-200 osob na shardzie przygotowanym bodajze na 1.8k graczy) nie zmusza raczej do zmiany detali grafiki (<-- sarkazm :wink:).

Troche lowbie trialowcow w okolicach arwic i siasiednich lokacji + kilku highlvl znudzonych pk trzaskajacych tych trialowcow kiedy i jak sie da - nuda i patologia ;].

Na innych realmach populacja wieksza do 700 osob w porywach ale nuda jeszcze wieksza.
Gra teoretycznie ma ogromny potencjal, praktycznie niewykorzystany przez ms/turbine (0 gospodarki,housingu, elementow taktycznych jak walka o osady - miasta wybitnie nieinteraktywne)- inna sprawa ze 5+ osobowy fellowship w celu doraznego expa zmusi szybko do znacznej redukcji grafiki, nawet nie wiem czy da sie ja zredukowac do tego stopnia zeby sobie bez zgrzyztu pograc jakis wiekszy pvp battle (jesli sie da taki pograc bo na kvk frekwencja jeszcze mniejsza).
No ale to sa tylko moje potrialowe nOOblarskie wrazenia, jest zdaje sie kilka osob z polski grajacych pernamentnie w to, takze na darku, ktore moga powiedziec znacznie wiecej o wadach i zaletach ac2.

Niemniej jesli ktos ma czas i chec polecam download triala chocby poto zeby sobie zafudnowac krotkie darmowe wakacje w tym pieknym badz co badz swiecie (sam zrzucilem z pol tony screenow na pamiatke) =]

btw. witam all to moj zdaje sie 1 post tu :smile:

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2003, 09:44 
Cytuj  
why...gra jest calkiem wciagajaca:)...na poczatku , grafika jest strasznie nierowna , raz sliczna i szczegolowa (dungeony) a raz brzydka (suxorskie refleksy na wodzie i paskudny pixel shader). System questowy jest dobry , ale crafting do dupy ,uo powinna tak wygladac a bylby to uber-mmorpg bo ich systemu craft skills/skill build jest nie do pobicia jak narazie...i nie zanosi sie na to

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.