mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ... 203  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2011, 21:30 
Cytuj  
XSiV napisał(a):
ale glupoty pierdolicie. a kabraxis to juz przechodzi samego siebie. ten topic do flame sie juz nadaje.

nie podoba ci sie - nie graj qrwa. nikt ci nie kaze. graj sobie w wowa czy jakiegos innego rifta i daj innym zyc.


Twoja stara. Wroc moze do studiowania swojego pudelka z preorderem, mozesz w koncu dojdziesz do tego co kupiles.

My tutaj (co rozumiem ze jest przez co poniektorych zle widziane na tym forum) rozmawiamy o TOR i jego podobienstwach do innych gier wiec zamilcz laskawie jak nie masz nic do powiedzenia bo jedynym postem ktory prowokuje i zbliza niepotrzebnie temat do flames jest niestety twoj nic nie wnoszacy do dyskusji post.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2011, 21:35 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
"Czy Rift na 5 miesiecy przed wydaniem byl w takim stanie jak w dniu premiery?(animacja,grafika,content itd) "

Tak. Pod wzgledem technicznym i contentowym (pomijajac performance, ktory poprawial sie z bety na bete) gra byla gotowa do wydania juz w fazie Beta Event 1. Wlasciwie jedyne co zostalo w czasie bety dodane to Supersampling AA.

"Ja po prostu nie lubie walki z wiatrakami. Po co mam dyskutowac z osoba, ktorej ta gra sie nie podoba i za chuja jej nie przekonam? Zobacz takiego Kabraxisa, ktory pisze, ze TOR to klon WoWa + voiceover. Po co w ogole z nim rozmawiac? Ma swoje zdanie, imho bledne, ale ja wiem, ze go nie przekonam, ba, nie mam nawet na to ochoty.
Wole zwyczajnie porozmawiac z osobami, ktore akcpetuja TOR takim jakim jest i tyle."


To nie rozmawiaj. Problem widze taki ze jednak mimo ze nie lubisz to rozmawiasz i zabraniasz miec takiego a nie innego zdania o grze.
A jesli juz tak bardzo chcesz rozmawiac to plx uzasadnij dlaczego...:


Rozmawiac bede, ale nie bede nikogo przekonywal, ani odnosil sie do waszych zarzutow co do TOR bo mija sie to z celem i jest strata czasu :) Swoja droga, gdzie niby zabraniam miec inne zdanie o grze niz ja? Nic takiego nie napisalem, ani tak nie uwazam.
Dziwi mnie tez, ze tak lubicie dyskutowac o grze, ktora was kompletnie nie interesuje, ktora uznajecie za totalnego faila, ripoff WoWa i w ogole totalny crap. Staje sie to zwyczajnie nudne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2011, 21:38 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
"Czy Rift na 5 miesiecy przed wydaniem byl w takim stanie jak w dniu premiery?(animacja,grafika,content itd) "

Tak. Pod wzgledem technicznym i contentowym (pomijajac performance, ktory poprawial sie z bety na bete) gra byla gotowa do wydania juz w fazie Beta Event 1. Wlasciwie jedyne co zostalo w czasie bety dodane to Supersampling AA.

"Ja po prostu nie lubie walki z wiatrakami. Po co mam dyskutowac z osoba, ktorej ta gra sie nie podoba i za chuja jej nie przekonam? Zobacz takiego Kabraxisa, ktory pisze, ze TOR to klon WoWa + voiceover. Po co w ogole z nim rozmawiac? Ma swoje zdanie, imho bledne, ale ja wiem, ze go nie przekonam, ba, nie mam nawet na to ochoty.
Wole zwyczajnie porozmawiac z osobami, ktore akcpetuja TOR takim jakim jest i tyle."


To nie rozmawiaj. Problem widze taki ze jednak mimo ze nie lubisz to rozmawiasz i zabraniasz miec takiego a nie innego zdania o grze.
A jesli juz tak bardzo chcesz rozmawiac to plx uzasadnij dlaczego...:


Rozmawiac bede, ale nie bede nikogo przekonywal, ani odnosil sie do waszych zarzutow co do TOR bo mija sie to z celem i jest strata czasu :) Swoja droga, gdzie niby zabraniam miec inne zdanie o grze niz ja? Nic takiego nie napisalem, ani tak nie uwazam.
Dziwi mnie tez, ze tak lubicie dyskutowac o grze, ktora was kompletnie nie interesuje, ktora uznajecie za totalnego faila, ripoff WoWa i w ogole totalny crap. Staje sie to zwyczajnie juz nudne.

Dyskutujemy o ToR, bo o innym MMO cięzko naprawde w tym momencie dyskutować..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2011, 21:40 
Cytuj  
No tak, tylko wasza dyskusja sprowadza sie do bashowania gry i niczego innego. Naprawde macie cierpliwosc rozmawiac o czyms, w co jak rozumiem nie zagracie i co wam sie nie podoba. Podziwiam, szczerze :)

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2011, 21:44 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Ogolnie ja mam dosc troche tych kont roznych dostepnych i dosc troche juz w Trade postowalem. : )

Zwracam honor. :)


Nie rozumiem tego psioczenia na narzekanie. Zauwazylem fajna rzecz na roznych forach. Chwalenie w normie i nadmiarze jest super. Za to jak tylko narzekanie przekroczy pewien poziom to juz jest wielki chaos.

Juz "GW2" w fazie alpha, pre-alpha czy jakiejs tam wyglada bardziej interesujaco niz to cos. :lol:

Dajmy ludziom pomachac swietlnymi szabelkami w grze multiplayer. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 lip 2011, 21:53 
Cytuj  
Cytuj:
Twoja stara.


I to pokazuje poziom twojej inteligencji. idz walnij sete jak masz 18 lat albo przejdz sie na spacer.

zal dupe sciska, ze nie mozesz zagrac w swtor? masz depresje?

moja kasa - ja ja wydaje
moj czas - spedzeam go jak chce
itd itd.

twoje wupociny na nic sie na nadaja wiec idz sobie piosac na forum rifta


_________________
Znany jako Ponoory, Upioorny i Okrootny - cala reszta to fake

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 lip 2011, 21:57 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Ja po prostu nie lubie walki z wiatrakami. Po co mam dyskutowac z osoba, ktorej ta gra sie nie podoba i za chuja jej nie przekonam? Zobacz takiego Kabraxisa, ktory pisze, ze TOR to klon WoWa + voiceover. Po co w ogole z nim rozmawiac? Ma swoje zdanie, imho bledne, ale ja wiem, ze go nie przekonam, ba, nie mam nawet na to ochoty.
Wole zwyczajnie porozmawiac z osobami, ktore akcpetuja TOR takim jakim jest i tyle.

lol ale gra chyba może się nie podobać? Chyba nie mamy pisać że jest super bo starwars? Np. animacja postaci jest dziwna a combat nienaturalnie powolny. Postać z latarką biegnie pochylona jakby non stop biegła pod wiatr do tego ta zmiana pozycji również wygląda strasznie sztucznie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 lip 2011, 21:58 
Cytuj  
a bieganie krowa jest naturalne?


_________________
Znany jako Ponoory, Upioorny i Okrootny - cala reszta to fake

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 lip 2011, 22:03 
Cytuj  
XSiV napisał(a):
a bieganie krowa jest naturalne?

wybacz ale nie bardzo wiem do czego pijesz. Jednocześnie przykro mi, że uraziłem twoje uczucia jako fanboja tej produkcji.

***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 lip 2011, 22:07 
Cytuj  
Havok napisał(a):
XSiV napisał(a):
a bieganie krowa jest naturalne?

wybacz ale nie bardzo wiem do czego pijesz. Jednocześnie przykro mi, że uraziłem twoje uczucia jako fanboja tej produkcji.


Napisales, ze postac z latarka biega jakby pod wiatr - zgadza sie. tak to powinno wygladac. tak jest na filmach - tak poruszaja sie aktorzy. wchodzisz w inny wymiar gdzie postacie poruszaja sie tak a nie inaczej.

z krowa chodzilo o wowa - kto wie jak biega krowa? (swoja droga uwazam, ze animacja krowy w wow jest najlepsza na swiecie. szczegolnie drapanie sie po tylku).

nie ranisz moiich uczuc. nie jestem funbojem. szukam czegos nowego i tym czyms moze byc swtor.


_________________
Znany jako Ponoory, Upioorny i Okrootny - cala reszta to fake

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 lip 2011, 22:13 
Cytuj  
W takim razie te animacje są tylko dla fanbojów i widać nie załapałem, że są takie celowo lol. W wowa na szczęście nie grałem :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 lip 2011, 22:15 
Cytuj  
a jazda w UO na lamie jakos ci nie przeszkadzala ;P
trzeba troche wyluzwoac. to tylko gra!


_________________
Znany jako Ponoory, Upioorny i Okrootny - cala reszta to fake

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2011, 22:18 
Cytuj  
nie wiem gdzie kupiliście tą kryształową kulę że już graliście w tora i wiecie wszystko o tej grze - ja bym poprosił linka bo też bym sobie chciał taką sprawić


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 lip 2011, 22:27 
Cytuj  
XSiV napisał(a):
a jazda w UO na lamie jakos ci nie przeszkadzala ;P
trzeba troche wyluzwoac. to tylko gra!

pewnie że nie przeszkadzała, tylko ile lat temu powstało UO. Po grze w która wpakowano tyle $ spodziewałem się czegoś więcej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2011, 22:28 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
nie wiem gdzie kupiliście tą kryształową kulę że już graliście w tora i wiecie wszystko o tej grze - ja bym poprosił linka bo też bym sobie chciał taką sprawić

Takie rzeczy są tylko dla członków pierwszego stopnia Czarnego Kręgu.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 29 lip 2011, 22:32 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
nie wiem gdzie kupiliście tą kryształową kulę że już graliście w tora i wiecie wszystko o tej grze - ja bym poprosił linka bo też bym sobie chciał taką sprawić


"Ciemna Strona Mocy jest ścieżką do wielu zdolności uważanych powszechnie za nienaturalne."

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2011, 22:49 
Cytuj  
no wai :<


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**
Avatar użytkownika

Posty: 212
Dołączył(a): 11.08.2007
Offline
PostNapisane: 29 lip 2011, 23:11 
Cytuj  
ahah kocham to forum, niczym moda na sukces odcinek 6978, łezka w oku się kręci i sorry za offtopa :)

Mało wiemy o SWTOR niemal każdy opiera swoją wiedzę forach informacyjnych i filmikach, a zobaczymy jaki będzie gameplay. A niech robią kalkę WoW'a w świecie SW miła odmiana wszak, mimo iż WoW' dawno odstawiłem, spędziłem wiele czasu i wspominam bardzo pozytywnie, i ma co ukrywać WoW sam w sobie jest bardzo dobrym MMO, tylko wciąż wielu z nas szuka czegoś nowego a tu same porażki..

Pozdrawiam


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 00:31 
Cytuj  
Havok napisał(a):
XSiV napisał(a):
a jazda w UO na lamie jakos ci nie przeszkadzala ;P
trzeba troche wyluzwoac. to tylko gra!

pewnie że nie przeszkadzała, tylko ile lat temu powstało UO. Po grze w która wpakowano tyle $ spodziewałem się czegoś więcej.


Ale czego chcesz wiecej? napierdalasz mobki i tyle... crafting taki jak w AO pluz swiat SW - tego oczekuje. np zabawa w tworzeniu miecza jak to bylo w SWG.... petencjal jest.


to tylko gra. kolejna. czy dobra czy zla to sie okaze.


_________________
Znany jako Ponoory, Upioorny i Okrootny - cala reszta to fake

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2011, 01:10 
Cytuj  
Amadeo napisał(a):
ahah kocham to forum, niczym moda na sukces odcinek 6978, łezka w oku się kręci i sorry za offtopa :)

Mało wiemy o SWTOR niemal każdy opiera swoją wiedzę forach informacyjnych i filmikach, a zobaczymy jaki będzie gameplay. A niech robią kalkę WoW'a w świecie SW miła odmiana wszak, mimo iż WoW' dawno odstawiłem, spędziłem wiele czasu i wspominam bardzo pozytywnie, i ma co ukrywać WoW sam w sobie jest bardzo dobrym MMO, tylko wciąż wielu z nas szuka czegoś nowego a tu same porażki..

Pozdrawiam


To nie przejdzie kolejny raz w żadnej grze mmo, lvlowanie i multiplayerowy endgame w instach wystarczy na miesiąc i można zamykać serwery, od tego nadal jest wow.
Na szczęście są obiecanki ciekawe devsów, jakieś dodawanie w każdym miesiącu paru zon, ciągnięcie fabuły, jakieś motywy z kotora itd, napawa to optymizmem i przysłania słabą jak na 2011 rok grafikę, którą jednak mogę olać jeśli będzie grywalność i do tego w klimacie sw.

Moje marzenie to połączenie vanguard z swg na silniku frostbite ;)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ... 203  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.