mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 maja 2003, 15:51 
Cytuj  
Cytuj:
2003-05-17 14:41, Asmax napisał:
Beast, poczekaj, bo nie rozumiem... Zarobiles ~1900 Dolcow?

O kurw...


Nie chce, a nawet nie moge podawac dokladnej kwoty, ale to sa +/- ceny ktorych mozecie sie spodziewac przy sprzedazy kont Mmorpg na e-bay (nastepna rzecz przemawiajaca za oficjalnymi serwerami).

Pozdrawiam.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 maja 2003, 15:57 
Cytuj  
Cytuj:
2003-05-17 16:49, Tuxedo napisał:
Miales konto EQ?? o...

I powiedz na co sie w koncu zdecydowales? Western Union??


Tak, Western Union sie sprawdzil. Przy postowaniu aukcji na Ebay zaznaczylem ze jedynie ta opcja mnie interesuje. Istnieje takze BidPay (Ebay), ale oni nie akceptuja oplat za Mmorpg.

Ps. Jesli chodzi o EQ to tylko pomagalem znajomemu w sprzedazy.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 maja 2003, 15:58 
Cytuj  
Wartosc konta nie zalezy przeciez od gry , tylko wlasnie od tego co to konto zawiera , a ceny mozesz sobie wyjmowac z kapelusza jakie chcesz , ale nie rozumiem jak mialoby to komukolwiek pomoc?

Faktem jest jednak to , ze duzo latwiej sprzedac konto popularnej i nowej gry jak np.Shadowbane niz gry juz starszej , od ktorej odchodza gracze np.UO.

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 maja 2003, 16:07 
Cytuj  
Cytuj:
2003-05-17 16:58, Ash'Veem napisał:
Wartosc konta nie zalezy przeciez od gry , tylko wlasnie od tego co to konto zawiera , a ceny mozesz sobie wyjmowac z kapelusza jakie chcesz , ale nie rozumiem jak mialoby to komukolwiek pomoc?


A w prosty sposob Ash, tyle mozna sie spodziewac / uzyskac za dobrze rozwiniete konto danej gry na Ebay.

Przeciez nikt nie bedzie sprzedawal kartonu? :roll:

Anyway uciekam do Krakowa (AFK till im back :smile:)


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 maja 2003, 16:08 
Cytuj  
Dla mnie te ceny wygladaja po prostu zupelnie randomo , sam moglbym zrobic podobna liste wymyslajac sobie random ceny do kazdej z gierek i bylaby tak samo trafna jak Twoja.

Cena zalezy od tego co jest na koncie , mozesz kupic konto od UO za na przyklad 2000$ albo takie za 39.9$.

hf w Krakowie Bruno ~

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 maja 2003, 08:18 
Cytuj  
Heh, ale teraz to mnie żeście zabili wielcy fani MMORPG. Gracie w to bo lubicie, czy gracie w to bo można na tym zarobić kasę?
Widzę dyskusja nabiera rozpędu folder czerwony....

Przykład: w AO (ehh te stare gówniane AO gdzie konta chodzą nawet po 800USD) jest taka gildia: *KGB* się nazywa. Kilka razy grałem z osobami z KGB wspólnie wykonując misję. Gra z nimi znacznie się różni od gry z innymi osobami:
1. zamiasta walczyć jak inni często w tym czasie są w innym miejscu (widać na mapce) i lootują skrzynie
2. częstym przypadkiem jest odłączanie się gościa od teamu po 5min misji
3. fakt był jeden przypadek, że gość z *KGB* wytrwał do końca, ba razem z nim i jeszcze 4 innymi osobami pokonaliśmy bossa. Co z tego leader bossa obejrzał, po czym powiedział, że każdy może sobie wziąć co mu się podoba. Pełna kultura. Niestety jako pierwszy przyssał się gościu z *KGB* - zlootował co lepsze (a chyba było coś niezłego bo reszta fajnie potem psioczyła), usiadł i spokojnie sie wylogował.

Na pewno będzie bogaty w tej grze. Może kiedyś puści swoje konto za jakieś 500USD na ebay-u. Ktoś kto od niego to kupi, będzie miał problem - nie będzie zbyt popularny a nicka nie da się zmienić :wink:. Dla mnie całe KGB jest spalone. Teraz gdy się teamuję patrzę czy mamy KGB jeżeli tak piszę do lidera: "sorry, im not playing with KGB" i spadam. Akurat na brak chętnych do teamu ze mną nie narzekam :wink:

Czyli panowie preferujecie styl KGB w dorabianiu się? Szybko, po chamsku, by gra była jeszcze świeża jak sprzedaje się konto wysokolevelowe za jak największe pieniądze?

<<<<zaraz znowu pewnie będę zjechany, ale co tam po prostu się pytam :wink: >>>>

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 maja 2003, 09:05 
Cytuj  
Cytuj:
2003-05-19 09:18, Mark24 napisał:
Heh, ale teraz to mnie żeście zabili wielcy fani MMORPG. Gracie w to bo lubicie, czy gracie w to bo można na tym zarobić kasę?


No teraz to sie popisales ......
Trollujesz tak z nudow czy lubisz denerwowac ludzi ?

Cytuj:
Czyli panowie preferujecie styl KGB w dorabianiu się? Szybko, po chamsku, by gra była jeszcze świeża jak sprzedaje się konto wysokolevelowe za jak największe pieniądze?

<<<<zaraz znowu pewnie będę zjechany, ale co tam po prostu się pytam :wink: >>>>



Nie masz pojecia co sadzimy o KGB wiec stfu !


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Kielas dnia 2003-05-19 10:06 ]</font>

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 maja 2003, 09:18 
Cytuj  
Cytuj:
2003-05-19 09:18, Mark24 napisał:
Heh, ale teraz to mnie żeście zabili wielcy fani MMORPG. Gracie w to bo lubicie, czy gracie w to bo można na tym zarobić kasę?
Widzę dyskusja nabiera rozpędu folder czerwony...


Bez sarkazmu prosze. Kazdy ma swoj okreslony cel w grze, jednak nie widze sensu w utrzymywaniu kilku kont Mmorpg do ktorego moje zainteresowanie dawno zgaslo.

No i przy okazji: Pamietasz dawne oplaty za polaczenia modemowe TPSA? :smile: Czesc tych kont powstala wlasnie w tamtych czasach i sprzedaz mozna potraktowac takze jako mala rekompensate (ale to juz taki maly offtopic :smile: )

Cytuj:
Czyli panowie preferujecie styl KGB w dorabianiu się? Szybko, po chamsku, by gra była jeszcze świeża jak sprzedaje się konto wysokolevelowe za jak największe pieniądze?

<<<<zaraz znowu pewnie będę zjechany, ale co tam po prostu się pytam :wink: >>>>


Zdecydowanie wiekszosc z nas doszla do posiadanych postaci / kont wlasnymi umiejetnosciami, poswieconym czasem i znajomoscia mechaniki gry. Dla przykladu w Anarchy Online gralem od poczatku, zdazylem sie dorobic wysokiego statusu oraz dopracowanych postaci etc.

Ninja-looting o ktorym wspominales odpada.

Cytuj:
2003-05-17 17:08, Ash'Veem napisał:
Dla mnie te ceny wygladaja po prostu zupelnie randomo ...


Nie zupelnie, sa to ceny ktorych mozna sie spodziewac przy sprzedazy "dobrze" rozwinietych kont danego Mmorpg. Oczywiscie mozna polemizowac nad kontem zawierajacym np. 5 Towers, 20 postaci itp. ale jak zapewnie wiesz sa to rzadkie przypadki.

Ciekawe, ze Anarchy Online osiaga obecnie najwyzsze ceny? :???:


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 maja 2003, 09:39 
Cytuj  
Wiesz Marku jak ci sie jakas gra znudzi to nie widze zadnych przeciwwskazan zeby sprzedawac konto... dlaczego od razu nam zarzucac konto z bad fame? :/ sa rozne sytuacje w zyciu, czasem chcesz skonczyc swoja przygode z mmorpg i uh z tylu godzin wlozonych w rozwoj tego konta chyba mozna cos odzyskac, huh? Z reszta to prywatna sprawa posiadacza konta... nie?? :wink:

Badz dla nas mily, jako i my dla ciebie mili jestesmy, co? :wink:

Tak w ogole... http://www.playerauctions.com taki mmorpg'owy ebay, ceny eq spadly mniej wiecej 4 razy od kiedy ostatnio tam patrzylem z rok temu :/ :cry:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 199
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 maja 2003, 10:43 
Cytuj  
Mark -> nigdy Ci się nie zdarzyło sprzedać używanej rzeczy, której już nie potrzebujesz ?
a tak przy okazji, to zmień podpis jeśli chcesz być brany na poważnie

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 19 maja 2003, 14:58 
Cytuj  
Cytuj:
2003-05-19 09:18, Mark24 napisał:
Heh, ale teraz to mnie żeście zabili wielcy fani MMORPG. Gracie w to bo lubicie, czy gracie w to bo można na tym zarobić kasę?


Wyjdz, ok? Powiedz mi na jakiego ch*** mam trzymac konta, do gier w ktore nie gram, jak za dobre moge sobie kupic Full-Box-Retial nowego MMORPGa, i oplacic kilka miesiecy abonamentu.

Cytuj:
Przykład: w AO (ehh te stare gówniane AO gdzie konta chodzą nawet po 800USD) jest taka gildia: *KGB* się nazywa.


Przyklad: w UO (ehh te stare gowniane UO gdzie konta chodza nawet po 1000USD) jest taka gildia na SP: KGB sie nazywa.
(Teraz pytanie nie do Ciebie Marku - To te samo fajne gankujace KGB??)
Cytuj:
Czyli panowie preferujecie styl KGB w dorabianiu się? Szybko, po chamsku, by gra była jeszcze świeża jak sprzedaje się konto wysokolevelowe za jak największe pieniądze?


Ty jestes jakims ulomnym idiota. Licknij sobie cos, i wyjdz.

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 maja 2003, 17:46 
Cytuj  
nie no mark24 zdecydowanie przesadziles tym razem, czuje czysta niemerytoryczna zlosliwosc.
To ze ktos sprzedaje swoje konto po kilu miesiacach/latach gry poniewaz konczy juz przygode z danym tytulem mozna traktowac jako forme rekompensaty za naklad czasu i srodkow jakich go to granie kosztowalo (jesli nie sprzeda nic nie traci bo nie gral poto zeby zarobic - ale skoro jest opcja takiego bonusa na koniec dlaczego z niej nie skorzystac - po prostu podejscie racjonalne) i sam fakt ze ktos to robi nie musi miec nic wspolnego z graniem po to zeby sprzedac czy spekulowac dla rl grantow.
#1 *Sprzedaje bo juz nie gram!*
#2 *Gram zeby sprzedac !*
Te dwie filozfie podejscia do gry sa tak diametralnie rozne ze proby oskarzania pierwszych (#1) o cele drugich(#2) sa po prostu flamowankiem i nie zasluguja raczej na dluzsza debate :
Chyba ze mozna udowodnic ze tak naprawde chodzi o #2 - a tego nie jestes w stanie zrobic po prostu rzuciles garsc bezpodstawnych oskarzen powodowany uprzedzeniem i zloscia.
Ja rozumiem ze mozna miec tak platoniczne podejscie do gry ze sie nie akceptuje faktu sprzedazy efektow swojej dlugiej pracy wogole (#1) i wypowiedziec sie w tym tonie na forum - masz prawo - inni sie zgodza lub nie -ich prawo, ale zaczynac od podejrzen ze na pewno chodzi o #2 (obrazujac do tego na przykladach zeby nie bylo watpliwosci o co ci biega) to juz przegiecie.

Jak dla mnie EOD dla tego OT ;>.

**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 19 maja 2003, 18:08 
Cytuj  
Sorry za offtopa: Trigger z XA ( Diablo2 ) ? Jezeli nie to sorry, pomylilem cie z kims :razz:


_________________
Lich Nukh
Britannic Lore

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 maja 2003, 18:47 
Cytuj  
czesc carnalek =]

Z obecnych bywalcow tego forum czesto sprzed 2 z groszem lat (o ile to te same osoby :wink:) pamietam jeszcze fergeroda,tolla,konradora, nathaniela,ikspila i kogos moze pominalem to sorry :wink:.

**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 20 maja 2003, 09:14 
Cytuj  
Kope lat :grin:


_________________
Lich Nukh
Britannic Lore

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 maja 2003, 17:11 
Cytuj  
kopa to dwa tuziny - czyli 24 ? az tak duzo to nie hyhy ;D

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 maja 2003, 18:53 
Cytuj  
Witam, witam ;)


_________________
I wish to place a trash barrel~

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 maja 2003, 12:51 
Cytuj  
Ok trochę przesadziłem - macie rację. To było po kilku wspólnych misjach z członkami KGB. Stąd takie moje wzburzenie.
Trochę myślałem, przyglądałem się jak oni grają - dużo handlują, dużo lootują itd. Mocno nie fair w stosunku do współgraczy - takie drobne cwaniaczki-ciułacze.
I akurat dzień później napotykam post Beast z cenami kont gier MMORPG. Więc się trochę zawstydziłem i oburzyłem na rodaków - stąd taki sarkastyczny post.
Sorry - możliwe, że też gdzieś za 2 lata sprzedam swoje konto w AO - na razie planuję pograć w Shadowlands.

Wracając do Neocrona - heh, byłem na kilku forach, zajrzałem na allegro, ebay. No na allegro to jest siła aukcji prawie tyle co na ebay-u :razz: Czy przypadkiem to nie świadczy o "mocy" tytułu? O jego popularności?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 maja 2003, 13:11 
Cytuj  
O mocy gry nie decyduje ilosc sprzedajacych, tylko ilosc kupujacych :smile:. Jesli tych drugich jest wiecej niz pierwszych, to znaczy ze gra sie rozwija. W sytuacji odwrotnej ludzie uciekaja - probuja wycofac kase.

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 23 maja 2003, 13:33 
Cytuj  
Mark24 --->Może zamiast wysuwać swoje głupawe wnioski ,sam się przekonasz jaka gra jest ?
Masz teraz ku temu okazje gdyz dostepny jest trial Neocrona --- http://www.gamershell.com/download_demo.shtml
Potestuj sobie i dopiero potem podziel sie z nami swoimi "wnikliwymi" uwagami ..
BTW --Mnie np. AO znudziło po 3 tyg. grania ale podobno o gustach i guscikach sie nie dyskutuje ..

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.