mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121 ... 203  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2011, 18:30 
Cytuj  
Post z dzisiaj

Cytuj:
Shacknews apparently got confused, and they're confusing you, so allow me to clarify. Nothing has actually changed since we announced pre-order access in July.

Everyone who pre-orders Star Wars: The Old Republic and redeems their pre-order code will get Early Game Access. Those who do this will be able to download the game client and play the game ahead of the release date.

While we aren't ready to talk about the exact timing of when Early Game Access starts (that depends on a number of factors including Game Testing and pre-order numbers), we'll announce that before the start date. Our planning accounts for allowing people to download the client before the Early Game Access start date, too.

However, when you actually gain admittance to Early Game Access will be determined in a first-come, first-served manner dependent on when you redeemed your pre-order code.

While we understand all of you want to be in Early Game Access on Day One, part of the point of a head start program like this one is to allow us to gradually ramp up the population of our servers so that on launch day, the general play experience is as pleasant as possible. While we're going to be allowing a lot of people into Early Game Access at regular intervals, we cannot allow everyone who pre-orders in at once. That would defeat the point of a gradual head start.

The next obvious question is "I pre-ordered on Day X, when do I get access?" While we cannot answer that for everyone, I will say (as I did in July) that those who pre-ordered early will be getting Early Game Access, well, earliest. At this point we still have pre-orders available and therefore, anyone who pre-orders will still gain Early Game Access, but as they're redeeming their code later, they'll get Early Game Access later. As I've said before the difference between 'early' and 'later' should be a matter of days, not weeks.

I hope this helps clear things up a bit. I'd encourage everyone to review the pre-order FAQ and specifically the section on Early Game Access, too.


http://www.swtor.com/community/showpost.php?p=9452925&postcount=211

*

Posty: 58
Dołączył(a): 10.02.2010
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2011, 05:54 
Cytuj  
Nowa fala do bety .
You Have Been Selected to Test STAR WARS: The Old Republic!


_________________
http://zezem.salon24.pl/312090,ubu-roi-ou-les-polonais
Hic amor, haec patria est

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2011, 06:42 
Cytuj  
Cytuj:
Star Trek: Online. Age of Conan. DC Universe Online. These are just a few of the most recent, big-budget titles who have recognized that a subscription-based model for MMOs just isn't working anymore. Even Blizzard's mighty World of Warcraft is feeling the pinch, with its steady decline of player population. Sony Online Entertainment president John Smedley acknowledges this hard fact, in a recent interview. "Simply put, the world is moving on from this model and over time people aren’t going to accept this method."

But BioWare is quick to disagree. In defense of its forthcoming MMO, Star Wars: The Old Republic, BioWare's VP Greg Zeschuk thinks that gamers are willing to pay for quality content. "I think there will always be a place for premium content at a premium price and that’s one of the differences." Zeschuk also emphasizes the staying power of the Star Wars franchise, and BioWare's capacity to provide consistently great gameplay. Ray Muzyka, another top BioWare executive, shares Zeschuk's optimism. Muzyka notes that today's players are indulged with so many social games and free-to-play MMOs, it's only paramount for developers to step up and exceed customer expectations. "I think The Old Republic is definitely in that triple-A premium category. That’s the feedback reading from the players and data testing," said Muzyka.

SW: TOR will launch with a monthly fee of $14.99. In the meantime, do you guys think that subscription-based MMOs like Star Wars: The Old Republic have what it takes to survive in the long run? Or will free-to-play titles eventually take over the entire MMO space?


Silly Bioware. Ciekawe jak beda spiewac gdy beda musieli przejsc na F2P szybciej niz wymienione gry :P "Premium Content" lol.

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.06.2008
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2011, 07:05 
Cytuj  
Oj, liczą na magiczną moc uniwersum. I bardzo możliwe, że nawet im się to uda. Może jeszcze uszczkną spory kawałek z tego tortu, zanim faktycznie rynek MMO odejdzie od abonamentu.

W ostatnim z wywiadów deweloper jednej z gier, której nazwy nie wymówię, bo nie jest to STWOR, powiedział, że mitem jest stwierdzenie, że koszt utrzymania serwerów jest tak ogromny, iż wymaga abonamentu. Jak mądrze zauważył przez ostatnie 6 lat ceny łącz bardzo spadły. W ogóle spadły ceny wszystkiego. A magiczna stawka opłat abonamentowych stoi.

A co do mantry, że żeby mieć dobry content, to trzeba płacić abonament, to do mnie nie trafia. Nie wiem, czy po tych wszystkich failach jeszcze ktoś w to wierzy, oprócz marketingowców BioWare.

Tak czy inaczej, pewnie masa ludzi to kupi i choć bez bugów się pewnie nie obejdzie, to stawiam, że sukces finansowy zaliczą. Przynajmniej na początku.


_________________
http://karolinacianciara.pl/

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2011, 07:14 
Cytuj  
Cytuj:
We hope you are enjoying participating in the Game Testing Program and want to thank you for helping shape the most anticipated MMO to date.

We've posted a fun short survey for game testers, and the results have been really interesting so far. Answer a few questions and see what your fellow testers are thinking. After the survey, hit the forums to talk about your experience or get gameplay tips.

LOLZ.
Ciekawe w takim razie gdzie mail, ktory dawal mi access do bety ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2011, 07:26 
Cytuj  
Plutonka napisał(a):
Tak czy inaczej, pewnie masa ludzi to kupi i choć bez bugów się pewnie nie obejdzie, to stawiam, że sukces finansowy zaliczą. Przynajmniej na początku.

O sukcesie finansowym można mówić wtedy, gdy zarobią na produkcie relatywnie dużo $ nie sądzę by na początku zwrócił się nawet koszt inwestycji. Ponoć wpakowali w to ponad 240 milionów dolarów niestety po prezentowanych filmikach tego nie widać. Nie jestem jakimś specjalistą z zakresu MMO tylko zwyczajnym konsumentem, który póki co niczego rewelacyjnego nie zobaczył. Więcej sobie obiecuje po T.E.R.A online natomiast SW z ciekawości zobaczę jak multum potencjalnych ciekawskich to wszystko. Czy na tym można budować sukces finansowy? WHO i AOC pokazało, że raczej na krótka metę.


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

**

Posty: 299
Dołączył(a): 21.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2011, 07:33 
Cytuj  
iniside napisał(a):
LOLZ.
Ciekawe w takim razie gdzie mail, ktory dawal mi access do bety ?


tu masz odpowiedz na swoje pytanie

Cytuj:
Earlier today, two e-mails were sent to members of the Star Wars: The Old Republic community. These e-mails were sent to a larger group than intended,
and have caused some confusion in the community. We can confirm that these e-mails were from EA and BioWare and apologize for any confusion they have caused.
Please note that receiving these e-mails does not affect your chances to be invited to test the game. Thank you all for your understanding!

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2011, 07:36 
Cytuj  
Plutonka napisał(a):
Oj, liczą na magiczną moc uniwersum. I bardzo możliwe, że nawet im się to uda. Może jeszcze uszczkną spory kawałek z tego tortu, zanim faktycznie rynek MMO odejdzie od abonamentu.

W ostatnim z wywiadów deweloper jednej z gier, której nazwy nie wymówię, bo nie jest to STWOR, powiedział, że mitem jest stwierdzenie, że koszt utrzymania serwerów jest tak ogromny, iż wymaga abonamentu. Jak mądrze zauważył przez ostatnie 6 lat ceny łącz bardzo spadły. W ogóle spadły ceny wszystkiego. A magiczna stawka opłat abonamentowych stoi.

A co do mantry, że żeby mieć dobry content, to trzeba płacić abonament, to do mnie nie trafia. Nie wiem, czy po tych wszystkich failach jeszcze ktoś w to wierzy, oprócz marketingowców BioWare.

Tak czy inaczej, pewnie masa ludzi to kupi i choć bez bugów się pewnie nie obejdzie, to stawiam, że sukces finansowy zaliczą. Przynajmniej na początku.


No tak, z tymi serverami to szczegolnie prawda, ktos gdzies tam nawet kiedys postowal koszty serverow dla GW i byla to niewielka czesc ich wszystkich wydatkow.

Nie zmienia to jednak faktu, ze z jakiegos powodu gry przechodza na F2P :p

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2011, 08:15 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Nie zmienia to jednak faktu, ze z jakiegos powodu gry przechodza na F2P :p

Nie z jakiegos, tylko nie ma czegos takiego jak f2p, a mikroplatnosci sa duzo bardziej oplacalne niz staly abonament.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2011, 08:20 
Cytuj  
Ehh, no wiadomo, ze o tym wlasnie pisze. Abonament prawie nikomu sie juz tak nie oplaca, ale Bioware nadal wierzy, ze ich "znakomitej jakosci produkt" zawojuje swiat :p

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2011, 08:20 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Gokulo napisał(a):
Nie zmienia to jednak faktu, ze z jakiegos powodu gry przechodza na F2P :p

Nie z jakiegos, tylko nie ma czegos takiego jak f2p, a mikroplatnosci sa duzo bardziej oplacalne niz staly abonament.

X.

Pewnie dlatego, ze osoby ktore placa abo i tak sa sklonne placic dalej w item shopie. Osoby, ktore nie sa sklonne placic abo kupia od czasu do czasu cos w item shopie.
Wiec pewnie ogolny rachunek wychodzi na plus.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2011, 08:40 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Xanth napisał(a):
Gokulo napisał(a):
Nie zmienia to jednak faktu, ze z jakiegos powodu gry przechodza na F2P :p

Nie z jakiegos, tylko nie ma czegos takiego jak f2p, a mikroplatnosci sa duzo bardziej oplacalne niz staly abonament.

X.

Pewnie dlatego, ze osoby ktore placa abo i tak sa sklonne placic dalej w item shopie. Osoby, ktore nie sa sklonne placic abo kupia od czasu do czasu cos w item shopie.
Wiec pewnie ogólny rachunek wychodzi na plus.

Kolejny powód to pewnie czas na granie. Ludzie nie kupują 10 gier abonamentowych, bo nie mają czasu i szkoda kasy. Jak już mam opłacony abonament to jakoś tak czuję się w obowiązku grać a mając F2P gram swobodnie kiedy mam czas i płacę jak czegoś potrzebuję. Świadomość tego że nie muszę płacić i w każdej chwili mogę pograć, postacie tam na mnie czekają dużo pomaga jak sądzę.


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2011, 08:44 
Cytuj  
Argahawk napisał(a):
iniside napisał(a):
LOLZ.
Ciekawe w takim razie gdzie mail, ktory dawal mi access do bety ?


tu masz odpowiedz na swoje pytanie

Cytuj:
Earlier today, two e-mails were sent to members of the Star Wars: The Old Republic community. These e-mails were sent to a larger group than intended,
and have caused some confusion in the community. We can confirm that these e-mails were from EA and BioWare and apologize for any confusion they have caused.
Please note that receiving these e-mails does not affect your chances to be invited to test the game. Thank you all for your understanding!


A juz wzbieralo we mnie cos w postaci podniecenia :< ...

T.


_________________
Templair_@PSN

**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2011, 09:28 
Cytuj  
To było beszczelne z ich strony akurat jak mam wolny dzien ;/

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2011, 11:11 
Cytuj  
Heh też dostałem maile :/ że niby w becie byłem lol



Gokulo napisał(a):
But BioWare is quick to disagree. In defense of its forthcoming MMO, Star Wars: The Old Republic, BioWare's VP Greg Zeschuk thinks that gamers are willing to pay for quality content. "I think there will always be a place for premium content at a premium price and that’s one of the differences." Zeschuk also emphasizes the staying power of the Star Wars franchise, and BioWare's capacity to provide consistently great gameplay. Ray Muzyka, another top BioWare executive, shares Zeschuk's optimism. Muzyka notes that today's players are indulged with so many social games and free-to-play MMOs, it's only paramount for developers to step up and exceed customer expectations. "I think The Old Republic is definitely in that triple-A premium category. That’s the feedback reading from the players and data testing," said Muzyka.



Cytuj:
Silly Bioware. Ciekawe jak beda spiewac gdy beda musieli przejsc na F2P szybciej niz wymienione gry :P "Premium Content" lol.

Naprawdę mocno wątpię ,żeby musieli szybko przejść na f2p. AoC i WHO wielkiego faila zaliczyli , bo te gry wyglądały jak wyglądały w momencie release pod kątem contentu i bugów.
Zresztą WHO chyba do tej pory nie wypuścił tyle contentu co miało być w momencie release lol no i pewnie nie wypuści , chyba ,że jakiś inwestor będzie chciał sporą kasę wrzucić w re-release jako freemium czy coś.


Co do f2p / freemium i itp , nie będę się rozwodził za dużo bo to nie temat na to , ale ja tam osobiście żałuje ,że abonamnet jest w defensywie.

Próbowałem i ja nie mogę zdzierżyć grania w f2 / freemium gry , po prostu samo istnienie cash shop-u odrzuca mnie od gry i "zabija" przyjemność grania.

Zresztą podobnie się zaczyna dziać z częścią p2p gier , bo przeginają mocno z wjebywaniem item shopów tam też ,a dla mnie jedną z głównych zalet p2p właśnie jest/było to ,że tym zasranych sklepików nie było.

Zobaczymy dam chyba szanse modelowi b2p , ale raczej nie robię sobie nadziei :/


Swtor imo spokojnie duzy suckes odniesie , no nie na miare WoW ,ale spokojnie imho bedzie sukces. Moze pare miesiecy po release beda musieli troche serwerow wylaczyc / zamienic na trail / test serwery jak Rift ,ale spokojnie kase kosić będą niezłą.


Jeszcze się namyśle nad Swtor ,ale mimo ,że jest to jedna z niewielu nadchodzących w moim ulubionym modelu biznesowym dla mmorpg, to chyba jednak grać nie będę. Po prostu rodzaj gry nie dla mnie , nie tego szukam w mmorpg , no ale jeszcze poczekam aż NDA zejdzie i opinię popremierowe.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2011, 13:08 
Cytuj  
Od kilku lat mmo są robione na jedno kopyto, contentu dają mało i się potem dziwią że nikt nie chce płacić za kolejnego klona.
Dostałem klucz do bety, zobaczę czy będzie się opłacało kupować toto.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2011, 13:20 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Od kilku lat mmo są robione na jedno kopyto, contentu dają mało i się potem dziwią że nikt nie chce płacić za kolejnego klona.
Dostałem klucz do bety, zobaczę czy będzie się opłacało kupować toto.

Gratki, ja nie miałem tyle szczęścia.


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2011, 13:32 
Cytuj  
Gratki, czyli europejska weekendowa beta sie zaczela? czy dostales inva ta taka bete 24/7 ? :<

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2011, 13:37 
Cytuj  
Zaczela sie normalna, stala beta w EU. Pierwsze emaile poszly dzis w nocy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2011, 13:47 
Cytuj  
Zaproszenie chyba nieograniczone, do zassania 22gb, idzie bez problemów, ale mam kiepskie łącze, więc chwilę to zajmie.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121 ... 203  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.