mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127 ... 203  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2011, 08:32 
Cytuj  
Czy ktos z was ma problemy z doczytywaniem tekstur?

( tzn. np w sytuacji gdy zaczynamy konwersacje ... dopiero po chwili tekstury robia sie wyrazne - cos na wzor problemow z gra Rage )

Ahh gwoli wyjasnien ... problemy z brakiem widocznych serverow sa powodowane wylacznie od strony providera internetu / lub routera.

Ogolnie wyglada na to ze nalezy miec zewnetrzne IP.

Po dwoch tygodniach walki z BW / providerem / i moim kompem udalo mi sie problem rozwiazac :)


_________________
Obrazek

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2011, 09:02 
Cytuj  
Compton napisał(a):
Czy ktos z was ma problemy z doczytywaniem tekstur?

( tzn. np w sytuacji gdy zaczynamy konwersacje ... dopiero po chwili tekstury robia sie wyrazne - cos na wzor problemow z gra Rage )

Tak, choć nie zawsze. Uruchomienie gry też trwa dobrych kilka minut.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2011, 09:28 
Cytuj  
Mam nadzieje ze to poprawia ... bo strasznie irytuje :/

BTW... podoba mi sie pomysl wysylania naszego kompana na misje

( zajebiscie trafiony pomysl )


_________________
Obrazek

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2011, 21:35 
Cytuj  
Cytuj:
Today BioWare and LucasArts are excited to announce that the new global launch date for Star Wars™: The Old Republic™ will be December 20th, 2011. Updating from previously announced plans, the release will now be simultaneous in North American and European launch territories!

Those who have pre-ordered the game and redeemed their Pre-Order Code at the Code Redemption Center before the game’s official release are eligible for Early Game Access as well as an in-game ‘Color Stone’ to change the color of your weapon’s visual effects. If you haven’t yet reserved your copy of the game, be sure to visit our Pre-Order page and secure your place in the Old Republic now!

Additionally, be sure to check back to StarWarsTheOldRepublic.com as well as our Twitter and Facebook pages for all the latest news and updates on Star Wars: The Old Republic.

http://www.swtor.com/news/news-article/20111014-1

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2011, 08:33 
Cytuj  
Tylko kamien zmiany koloru? Mogliby sie bardziej postarac ;-)


_________________
Obrazek

Obrazek

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 15 paź 2011, 12:20 
Cytuj  
Compton napisał(a):
Tylko kamien zmiany koloru? Mogliby sie bardziej postarac ;-)


Reszta dupereli jest dla właścicieli Edycji Kolekcjonerskiej ;)


_________________
Egze Blackthorne - Moogle

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2011, 12:36 
Cytuj  
Egze napisał(a):
Compton napisał(a):
Tylko kamien zmiany koloru? Mogliby sie bardziej postarac ;-)


Reszta dupereli jest dla właścicieli Edycji Kolekcjonerskiej ;)


różnica między nimi to tylko 400zł, imho nie warto nawet dla jakiejś tam figurki której zadaniem będzie zbieranie kurzu :wink:


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2011, 16:27 
Cytuj  
Są na tym świecie tacy zatwardziali fani, którzy wybiorą tą wersję dla tej figurki ;). I dobrze, świat bez entuzjastów byłby nudny ;).


_________________
Obrazek

*

Posty: 139
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 15 paź 2011, 21:43 
Cytuj  
No ba! Preorder do kolekcjonerki zakupiony :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2011, 08:05 
Cytuj  
Cytuj:
Update: Stephen Reid commented on Twitter regarding the incoming embargo drop.

As others have noted, we have a press embargo on #SWTOR dropping tomorrow. We've had press in for a while. Testers are still under NDA. That means if you're in testing, you're still bound by NDA. Only press who have been admitted will be sharing their impressions.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2011, 18:50 
Cytuj  
Muszę przyznać że niektóre questy są naprawdę niezłe.
Np. taki: Dostaję zlecenie na księgowego konkurencyjnej mafii, ten w rozmowie proponuje łapówkę za nieznalezienie go - 50 dark points za przyjęcie. Można też od razu go rozwalić, albo puścić z litości. Ale najlepsze że po wzięciu łapówki można i tak go stuknąć (200dp) w imię etyki zawodowej. A potem pokazać uciętą główkę jego żonie konwersując w stylu - "Może porozmawiamy sobie w trójkę?"


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

**
Avatar użytkownika

Posty: 212
Dołączył(a): 11.08.2007
Offline
PostNapisane: 20 paź 2011, 19:43 
Cytuj  
niezłe niezłe :D


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2011, 20:13 
Cytuj  
Jak ktoś ma ochotę sobie poczytać kompilacja pierwszych artykułów po zdjeciu NDA dla prasy

http://www.askajedi.com/2011/10/20/press-testing-embargo-coverage-roundup/

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2011, 07:27 
Cytuj  
Ogólnie te artykuły potwierdzają moje wyobrażenie o grze. Do bólu zwykłe/klasyczne/everquestowe MMO z fabułą, którą bym przeklikał byle szybciej wbić level cap.

Pomimo hucznych spamow fanbojow na roznych forach, gra nie zabierze graczy ani WoW, ani LOTRO ani RIFT. Ci co graja w te gry to juz starzy fanboje którzy jak znowu zobacza to samo, to zwyczajnie pokręcą nosem i wrócą do swoich wypucowanych charkow, bo po co się męczyć drugi raz ?
Jedynie co to gra może przyciągnąć zupełnie nowych graczy, ale szczerze mówiac nie wiem czy nawet Star Wars w tytule pozwoli ich zatrzymać dłużej niż darmowy miesiąc. (no niby dostają RPG, ale zeby płacić abo za to ?... ee nie dla mnie).


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 paź 2011, 07:36 
Cytuj  
Zle do tego podchodzisz iniside. SW:TOR nie byl nigdy nastawiony na rewulecje na rynku mmo. Mial rehashowac uznane juz standardy i wprowadzic je do swiata SW. Lepszym podejsciem dla starych graczy mmo jest traktowanie SW: ToR jak single playera z opcja multi. Przez pierwszy miesiac moze dwa przejdzie sie wszystkie linie fabularne interesujacych nas postaci i po sprawie ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2011, 07:49 
Cytuj  
Tak czy inaczej co kto lubi. SWTOR to żadna rewolucja i nigdy BW się nie chwaliło, że podbierze graczy komukolwiek. Jedyną rewolucję jaką wprowadzili to ten do zmęczenie podawany system głosowy i kompani, z czego dla mnie ten drugi jest ważniejszy. Ja na pewno zagram, ile tam zostanę to już druga kwestia. Ciągle mi brak takiego UO 2.0 gdzie jak dal mnie wszystko miało ręce i nogi i dowolność była też odpowiednia. Cóż póki co wychodzi SWTOR i dam mu szansę.


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2011, 07:53 
Cytuj  
iniside napisał(a):
(no niby dostają RPG, ale zeby płacić abo za to ?... ee nie dla mnie).


i to jest zdrowe podejscie w czasach kryzysu :)

*

Posty: 100
Dołączył(a): 26.09.2006
Offline
PostNapisane: 21 paź 2011, 08:06 
Cytuj  
Gefaran napisał(a):
Tak czy inaczej co kto lubi. SWTOR to żadna rewolucja i nigdy BW się nie chwaliło, że podbierze graczy komukolwiek.


Czepiam się, ale mnie to trochę zirytowało. Jakieś dwa dni temu stwierdzili, że z ich doświadczenia wynika, że gracze którzy zagrali w Tor nie chcą wracać do swoich gier. lol Poza tym rzucali więcej taki bucowatch komentarzy ze szczelnym NDA na grze, gdy nikt nie mógł tego potwierdzić.

**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2011, 08:21 
Cytuj  
Ja trochę też podchodzę do tego jak Templair ale tak naprawdę okaże się w grze. Liczę na dobry RPG z multi i tyle. Co do patetycznego tonu to sorry ale Warhammer nic nigdy nie pokona .

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 paź 2011, 08:38 
Cytuj  
Hah Szlam wlasnie mialem napisac o Warhammerze i ich "machinie" marketingowej sypiacej podobnymi sucharami jak BW :) ...

T.


_________________
Templair_@PSN

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127 ... 203  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.