mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165 ... 203  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 139
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 27 lis 2011, 03:35 
Cytuj  
Moim zdaniem to jest w pewnym sensie NOWY gatunek mmo. Jedni oczekiwali klona WoWa, inni czegoś dokładnie odwrotnego.
Osobiście uważam, że na pewno nie jest to kalka WoWa, są podobne rozwiązania, ale jak mi ktoś mówi, że są battlegroundy więc to wow to sorki... w wowie były pierwsze? Pograjcie choćby w DAOC :)
Z starszych tytułów najbliżej mi do Warhammera, ale i tu jest jedna zasadnicza różnica, której niestety większość osób nie potrafi w żaden sposób pojąć.

To jest gra nastawiona na LORE i dla takiego odbiorcy jest nastawiona.
Jeżeli płacze ktoś, że jest słabe pvp/farma i rozwój postaci to PO CO PRÓBUje grać w ten tytuł?
Od paru lat powtarzają to samo odnośnie tej produkcji, a gracze dalej swoje, że liczą na dobre pvp itd.

Ja podchodząc do tego tytułu oczekiwałem ciekawej gry RPG, w której z przyjemnością pierwszy raz poczytam co faktycznie pisze w questach i pomyślę "po co ja idę zabić tego handlarza droidami i na co komuś te części".
Gra moje oczekiwania spełniła w 100% ponieważ wiedziałem co kupuję :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2011, 08:16 
Cytuj  
No bg nie były pierwsze w wow ale proszę cie chyba nie będziemy porównywać swtor do daoc bo to już smierdzi herezja na kilometr.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2011, 11:05 
Cytuj  
Gra nie jest zła - jest inna
Twórcy single crpg dodali opcję multi co jedym moze to odpowiadać innym nie.
Generalnie gra jest przyjazna dla osób które z mmorpg nie mieli styczności. Mogą sobie pograc w crpg z kolegami. Nie wiedzą co to grind, farmienie bycie hardkorem. Tutaj wiekszsość osób jest za stara żeby być targetem dla producentów. To jest taka lekka gierka w która mozna pograć pół godziny, zrobić jeden q i wyść porobić coś innego


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2011, 11:24 
Cytuj  
Jest tyle gier mmo na rynku, a tu kolejna dyskusja o tym co jest bardziej zajebiste to napierdzielania questów i lvli, ludzie nie potrafią zrozumieć że gra może być inna i nie koniecznie podchodząca pod ich gusta.
Od lat wiemy że WoW jest jeden i każda jego kopia to fail, jedyna kopia wow-a, która osiągnęła sukces to Runes of Magic, reszta mniej lub bardziej dostała od graczy kopa za partactwo, niedopracowanie, błędne podejście do graczy i kopiowanie 1:1 wow-a w sposób nieakceptowalny lub bardziej nudny itp.

Teraz mamy bete swtor, gry, która nie ma byc kopia wow-a, ma trafiać w gusta tych, którym podoba się cartoon star wars, kotor i mają sentyment ogólnie do sw.
Czy ta gra ma zainteresować graczy, którzy od wielu lata grają w inne mmorpg, którzy sa wypaleni i znudzeni taką rozrywką to nie wiem ale widzę po sobie że tak średnio raczej.

Musicie zwyczajnie wziąć pod uwagę taką opcje że gry mmorpg nie są już dla was i każda nowa będzie nudna, wtórna i nie dająca wiele zabawy.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 27 lis 2011, 12:14 
Cytuj  
jeśli gra jest chujowa, to dlaczego przy tylu serverach jest napisane full? po gra jest darmowa? no nie, nie pierdol głupot, darmowych fajnych gier jest spooro


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2011, 12:27 
Cytuj  
Jak gra jest chujowa to jest chujowa. Niewazne czy jest darmowa czy kosztuje 200 PLN i czy ja robi Bioware/Blizzard czy firma-krzak z Wypizdowa Gornego.

TOR jest atm chujowy i to najbardziej w tych aspektach, ktore mialy byc zajebiste i przelomowe. W reszcie jest standardowa kopia WoW 1:1 i tu nawet moze i daje rade.

Choc nie watpie ze tak jak koledzy wyzej pisza... jesli ktos lubuje sie w rysowanym, przestarzalym technologicznie, mialkim, targetowanym pod 12latkow crapie to bedzie w siodmym niebie i bedzie sobie mogl dumnie postawic SWTOR obok pudelek z grami Blizzarda. :P

Ja lubie ThemeParki, nie czuje sie znudzony gatunkiem a TOR jest dla mnie wrecz komicznie slaby. Jak co jest slabe to jest slabe. Koniec. Kropka.


Ostatnio edytowano 27 lis 2011, 12:29 przez Kabraxis, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2011, 12:28 
Cytuj  
embe napisał(a):
Jest tyle gier mmo na rynku, a tu kolejna dyskusja o tym co jest bardziej zajebiste to napierdzielania questów i lvli, ludzie nie potrafią zrozumieć że gra może być inna i nie koniecznie podchodząca pod ich gusta.
Od lat wiemy że WoW jest jeden i każda jego kopia to fail, jedyna kopia wow-a, która osiągnęła sukces to Runes of Magic, reszta mniej lub bardziej dostała od graczy kopa za partactwo, niedopracowanie, błędne podejście do graczy i kopiowanie 1:1 wow-a w sposób nieakceptowalny lub bardziej nudny itp.

Teraz mamy bete swtor, gry, która nie ma byc kopia wow-a, ma trafiać w gusta tych, którym podoba się cartoon star wars, kotor i mają sentyment ogólnie do sw.
Czy ta gra ma zainteresować graczy, którzy od wielu lata grają w inne mmorpg, którzy sa wypaleni i znudzeni taką rozrywką to nie wiem ale widzę po sobie że tak średnio raczej.

Musicie zwyczajnie wziąć pod uwagę taką opcje że gry mmorpg nie są już dla was i każda nowa będzie nudna, wtórna i nie dająca wiele zabawy.

Powiedział embe :lol:

Jak dla mnie SWTOR bylby fajny... Gdyby mial combat z Force Unleashed to bysmy mieli zupelnie inna rozmowe.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Ostatnio edytowano 27 lis 2011, 12:29 przez iniside, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 27 lis 2011, 12:28 
Cytuj  
Niah napisał(a):
jeśli gra jest chujowa, to dlaczego przy tylu serverach jest napisane full? po gra jest darmowa? no nie, nie pierdol głupot, darmowych fajnych gier jest spooro

Raz, że beta. Dwa, że gra i tak będzie popularna. Trzy nigdy chujowości bądź zajebistości popularność gra nie wyznaczała dla mnie.
Jak mi się podoba to jest dla mnie dobra, jak mi się nie podoba to jest dla mnie znośna albo chujowa. To czy gra w nią 200k czy 2 mln nie ma dla mnie znaczenia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 lis 2011, 12:30 
Cytuj  
grafika smieszna, performance z dupy.
questy jak wszedzie, idz zabij, idz uratuj, pogadaj.
into zajebiste, filmiki tez, voice acting nadaje fajny klimat.
no i otoczka sw - dla fanow imo zajebisty tytul.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2011, 12:33 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no i otoczka sw - dla fanow imo zajebisty tytul.


Jesli ktos za kwintesencje Star Wars uzaza Clone Warsy i Jar Jar Binksa to moze i tak.

Ja jako srednio umiarkowany entuzjasta (jednak znajacy uniwersum dosc dobrze bo nawet ksiazki czytalem) wole obejrzec kolejny raz filmy niz ogladac tak chujowo zrobiona otoczke bo swiat w TOR mimo ze to SW jest starsznie slaby jak na ThemeParka. W dodatku wzoruje sie na najgorszych wersjach SW (komiskowa grafa - Clone wars, itp...)

Jesli fani SW beda w to grac to chyba tylko dlatego ze sa strasznie wyposzczeni.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 lis 2011, 12:40 
Cytuj  
no po liczbie gildii widac, ze beda. imo klimat sw jest.
ale np. combat jest sredni. pogralem jedi i se pizgam te klawisze nie zastanawiajac sie w sumie po co.
sprobuje moze jakims ranged i jeszcze obaczaje.
jak dla mnie niestety ta gra nie jest warta 200 na starcie i jarania sie pre orderem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2011, 12:43 
Cytuj  
Design swiata jest bardzo slaby. Jest strasznie zamkniety, pod tym względem to nie ma startu nawet do WAR..

Jak dla mnie deal breaker to prymitywny combat i prymitywna grafika (w tej kolejnosci).
Sorcererem nawet fajnie sie gralo, ale po 16lvl juz mam dosc. Poprostu wiecej niezdzierze.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 27 lis 2011, 12:49 
Cytuj  
mówisz o noob zonie czy także o pozostałych planetach?

iniside napisał(a):
Jak dla mnie SWTOR bylby fajny... Gdyby mial combat z Force Unleashed to bysmy mieli zupelnie inna rozmowe.


Wtedy gra pewnie bardziej przypominałaby GW2, kilka skilli na krzyż + arenki za to fajniejszy combat.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**

Posty: 307
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2011, 13:24 
Cytuj  
Pogralem dla odmiany troche BH - ogolnie klasa duzo ciekawsza niz Sith Assasin, skile ciekawsze wieksze "urozmaicenie" - ale ... czegos brakuje. Powtorka noob zony + dalej jakasa masakra:/

Miasta - moim zdaniem za duze, wiele zmarnowanego terenu na ktorym nie ma poprostu nic. Wiele obiektow jest poprostu tlem, slabym tlem tekstury slabe itp.

Grupowe Questy/Instance - Musze przyznac ze ten 1 ( The Black Talon - chyba tak sie nazywalo) byl dosc interesujacy, pomijajac poziom trudnosci (ktorego praktycznie nie bylo).

Bossy jakos oskryptowane ( chociaz mocno zbugowane, u mnie boss zlapal agro na companionie, zabil go i dalej do niego strzelal :] )
Social - to mi sie podobalo moja opcja odpowiedzi +6 innych +3, sporo ciekawych opcji, wybory zabic/nie zabic itp

Dark force/Light force - u BH kolejny mega fail ( o ile pamietam to sie tylko tyczylo postaci uzywajacych forca)

PvP - ten "bg z pileczka" trche bekowy, moim zdaniem za duzy. Co do samej walki totalan beznadzieja

Ogolnie - SW:ToR moim zdaniem gra jest slaba, bardzo slaba ... poswiecili za duzo uwagi questa/filmika/Voic-e za zapomnieli o najwazniejszym ze to jest MMO, ja grajac w ta gre czuje sie bardziej jak w Skyrimie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2011, 13:33 
Cytuj  
Niah napisał(a):
mówisz o noob zonie czy także o pozostałych planetach?

iniside napisał(a):
Jak dla mnie SWTOR bylby fajny... Gdyby mial combat z Force Unleashed to bysmy mieli zupelnie inna rozmowe.


Wtedy gra pewnie bardziej przypominałaby GW2, kilka skilli na krzyż + arenki za to fajniejszy combat.

O pozostałych też.

Lepiej mieć kilka skili na krzyyż niż mieć w chuj skili i stać jak kołek.
Pozatym 10 skili to i tak dużo.
I jakie arenki ? LOL ? Gdzie w GW2 do tej pory widziales arenki oprocz jednej prezentacji pvp ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2011, 14:19 
Cytuj  
Możecie mi powiedzieć, gdzie w tej pieprzonej grze się wpisuje kod do bety żeby wejść do klienta? bo mi wyskakuje że nie mam subskrypcji, ok ale gdzie mam wpisać cdkey?

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 lis 2011, 14:24 
Cytuj  
Na glownej www.swtor.com w ustawieniach konta masz ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2011, 15:36 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Na glownej www.swtor.com w ustawieniach konta masz ...

T.


W którym miejscu? bo seriously nie widzę...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2011, 15:46 
Cytuj  
Juz chyba nigdzie. Klucze mozna bylo wpisywac do 23.XI AFAIR.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2011, 16:12 
Cytuj  
sola napisał(a):
Miasta - moim zdaniem za duze, wiele zmarnowanego terenu na ktorym nie ma poprostu nic. Wiele obiektow jest poprostu tlem, slabym tlem tekstury slabe itp.


O tak z tym sie zgodze, cos im tu chyba nie wyszlo na etapie projektowania gry bo serwery full a te miasta na planetach sa praktycznie puste, mogliby chociaz tam wiecej npc nawalic jak takie przestrzenie zrobili. Dziwna sprawa.

btw. co do klucza to reedem w opcjach konta a pozniej cos tu sie robilo http://www.swtor.com/tester - ale moze rzeczywiscie juz nie dziala, nie chce mi sie logowac i sprawdzac.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165 ... 203  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.