mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168 ... 203  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2011, 07:44 
Cytuj  
O lol. Faktycznie. Jakoś byłem przekonany że to poniedziałek.


_________________
whiteman#2717

*

Posty: 92
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2011, 08:50 
Cytuj  
Pograłem, bawiłem się przez łikend wyśmienicie i mogę powiedzieć ze gra pobije rekordy sprzedaży. Ale gdzieś za pół roku będą się poważnie zastanawiać nad wprowadzeniem modelu f2p.


_________________
Vanilla WoW - Emerald Dream - Nick: Imachuemanch, Undead Warlock

Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.

Obrazek

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 lis 2011, 09:41 
Cytuj  
zrobilem 9 lvli Bounty Hunterem, gra sie zajebiscie, nie zauwazylem duzych problemow ani z latency ani z animacja ( dobra, nie jest to niesamowita animacja, ale nie jest az tak zle).

Doczytujace sie textury, to mam nadzieje, ze jednak poprawia, choc az tez to tak tragiczne nie jest.

Jezeli chodzi o plusy tej gry - zajebiste story ( przynajmniej dla BH), wyglada na fajny mmorpg single player + group dungeons, czyli typowy klon wow'a nastawiony bardziej na story, co mi sie bardzo podoba.


Co do premiery, jako , ze nie gram juz tak hardcore jak kiedys - chetnie sobie spokojnie polvluje do kiedy da sie to robic z nice story, a endgame pewnie pomine, bo to bedzie znow zarezerwowane dla ludzi z duza dawka wolnego czasu, ktory niestety zona/praca/poker pozeraja doszczetnie:)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2011, 09:52 
Cytuj  
Mam dokładnie takie same odczucia jak Lutus i takie było moje nastawienie do gry te narzekania ciut mnie śmieszą.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 lis 2011, 09:56 
Cytuj  
ja nie mialem zadnego nastawienia i w pelni rozumiem te narzekania.

**

Posty: 369
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 28 lis 2011, 11:22 
Cytuj  
Pograłem trochę w niedzielę i muszę przyznać, że warto się tytułem zainteresować:

Grafika może nie powala ale brzydka nie jest. Animacje na plus grałem sith warriorem i przyjemnie sie to ogląda postać nie ma kołka w dupie..

Na mega duży plus muszę uznać dialogi w questach, jestem leniwy z natury i prawie nigdy nie czytałem questów np w wowie. Dzięki tym dialogom gra się jak single co jest pozytywne jak dla mnie. Fajne są te zony gdzie świat się zmienia wraz z postępem fabularnym.
Nie miałem okazji pograć PvP więc ciekawe jak tam dynamika i co ważne balans class ale nie ma iż za dużo więc o balans będzie łatwiej.

Pewne rzeczy są zerżnięte z wow ale w sumie to też plus bo ludzie przyzwyczajeni np do czatu z wow-a nie będą marudzić :D Dobra zagrywka ze strony programistów.

Ja polecam jak ktoś ma wątpliwości zawsze może kupić za 20 zł pre-order pack i pograć te 5 dni wcześniej najwyżej utopi tylko 20 zł.


_________________
Obrazek

**

Posty: 238
Dołączył(a): 23.05.2007
Offline
PostNapisane: 28 lis 2011, 11:27 
Cytuj  
Dae napisał(a):
Ja polecam jak ktoś ma wątpliwości zawsze może kupić za 20 zł pre-order pack i pograć te 5 dni wcześniej najwyżej utopi tylko 20 zł.


Żeby móc grac przed startem trzeba kupić grę, a jeśli ktoś wcześniej miał pre-order packa to bedzie mógł grać do 5 dni szybciej. Sam pre-order pack nie uprawnia do grania, bo niby z jakiej paki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2011, 11:42 
Cytuj  
Ciemny napisał(a):
Dae napisał(a):
Ja polecam jak ktoś ma wątpliwości zawsze może kupić za 20 zł pre-order pack i pograć te 5 dni wcześniej najwyżej utopi tylko 20 zł.


Żeby móc grac przed startem trzeba kupić grę, a jeśli ktoś wcześniej miał pre-order packa to bedzie mógł grać do 5 dni szybciej. Sam pre-order pack nie uprawnia do grania, bo niby z jakiej paki.

Z takiej paki że płacisz 20 zł.
Uprawnia, tylko nie 5 dni bo max 5 dni w zależności od daty rejestracji preordera. W najgorszym wypadku 2 dni gry za te 20 zł a prawdopodobnie dłużej, bo ma być wprowadzony system ochrony na wypadek przedłużonego czasu dostarczania pełnej wersji więc na preorderze będzie można pograć sobie około tygodnia do dwóch w sumie.


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 28 lis 2011, 11:43 
Cytuj  
Gefaran napisał(a):
Ciemny napisał(a):
Dae napisał(a):
Ja polecam jak ktoś ma wątpliwości zawsze może kupić za 20 zł pre-order pack i pograć te 5 dni wcześniej najwyżej utopi tylko 20 zł.


Żeby móc grac przed startem trzeba kupić grę, a jeśli ktoś wcześniej miał pre-order packa to bedzie mógł grać do 5 dni szybciej. Sam pre-order pack nie uprawnia do grania, bo niby z jakiej paki.

Z takiej paki że płacisz 20 zł.


No nie, nie i nie


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 106
Dołączył(a): 21.06.2011
Offline
PostNapisane: 28 lis 2011, 12:01 
Cytuj  
Preorder uprawnia do head startu i znizki na gre o wartosci preordera

**

Posty: 369
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 28 lis 2011, 12:34 
Cytuj  
Wydaje mi się, że dzięki pre-order packowi będę mógł pograć wcześniej a w dniu premiery trzeba będzie podać klucz z pudełka tak było z Aionem.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2011, 12:40 
Cytuj  
Dae napisał(a):
Wydaje mi się, że dzięki pre-order packowi będę mógł pograć wcześniej a w dniu premiery trzeba będzie podać klucz z pudełka tak było z Aionem.

Klucz z pudełka trzeba będzie wpisać najpóźniej 'X' czasu po premierze, gdzie 'X' zostanie określone przez BW/EA przed premierą.


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2011, 12:58 
Cytuj  
Gefaran napisał(a):
Dae napisał(a):
Wydaje mi się, że dzięki pre-order packowi będę mógł pograć wcześniej a w dniu premiery trzeba będzie podać klucz z pudełka tak było z Aionem.

Klucz z pudełka trzeba będzie wpisać najpóźniej 'X' czasu po premierze, gdzie 'X' zostanie określone przez BW/EA przed premierą.

tylko jeżeli wklepiesz po premierze to przepadł ci wcześniejszy dostęp do gry i masz jedynie "Kamień Koloru - przedmiot w grze, dzięki któremu można zmienić sobie kolor miecza świetlnego lub pocisków z broni"


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2011, 13:13 
Cytuj  
Hmm a to nie jest tak, że po premierze jest równoznaczne z tym, że przedpremierowy dostęp już minął? :roll:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

**
Avatar użytkownika

Posty: 226
Dołączył(a): 27.03.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2011, 13:35 
Cytuj  
Moje odczucia po ok ~10h gry w weekend:

Odnosnie grafiki/animacji/muzyki nie bede sie powtarzal. Jednym sie widze podoba, innym nie - dla mnie aspekt wizualny jest znosny i do przyjecia. Mogloby byc lepiej, ale tak jak jest mi pasuje.
Nic mnie jakos potwornie w oczy nie porazilo (no, moze z wyjatkiem animacji skoku), nic mnie tez nie powalilo na kolana.
Wychodze z zalozenia ze w MMO nie szukam oblednej grafiki.

Odnosnie samego gameplay'u to zwroce uwage na dwie rzeczy:

1) Nie bardzo widze sens inwestowac w ta gre, jezeli chcecie dusic spacje przy dialogach, patrzac jedynie ktory wybor daje light/dark points.
Kazdy moze grac w jaki sposob chce, ale akurat w tym przypadku kupowanie gry z takim nastawieniem to faktycznie wyrzucanie kasy w bloto.

2) Caly czas przegrany w weekend biegalem w grupie duosobowej (tzw. duo), i musze przyznac ze jeszcze zadna gra do tej pory nie oferowala w duo takiego funu.
Dialogi prowadzi sie razem, a z mechaniki "wygrywania" swojej kwesti dialogowej wynikaja momentami zabawne konflikty.
Mozna nawazajem uczestniczyc w questach klasowych drugiej osoby, wiec poznalem niejako dwie fabuly. Co ciekawe, nie tylko wchodzimy do instancu drugiej osoby, lecz takze ogladamy jej cut-scenki, lacznie z wybieranymi opcjami dialogowymi ("spectator mode")


Ogolnie gra wydaje sie byc dokladnie taka jak zapowiadali, jak wynikalo z filmikow/previews/Devs Q&A. Ja sie nie zawiodlem, ale mam wrazanie ze czesc z was miala bardzo wysokie badz dziwne oczekiwania, podczas gdy juz od dluzszego czasu wiemy w 100% jak to wszystko mialo/ma wygladac.

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 28 lis 2011, 13:57 
Cytuj  
A wiadomo o oferuje swtor po wbiciu 50?
Ile instancji? Jakiego rodzaju pvp?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2011, 14:09 
Cytuj  
Cytuj:
Endgame has two Operations at launch, PvP Warzones and open-world PvP, and crafting, just like every other MMO.

To the person that mentioned you can do operations right after hitting 50, that is correct but that is only on normal mode. Operations will also have hard and nightmare modes that provide better rewards for further progression.

operations to star warsowe rajdy


_________________
Obrazek

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 28 lis 2011, 15:05 
Cytuj  
pvp warzones? czyli kilka bg?

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 28 lis 2011, 16:04 
Cytuj  
Icekk napisał(a):
pvp warzones? czyli kilka bg?

Afaik na PVE serwerach tylko BG, na PvP serwerach BG + niektóre zony (planety?) będą miały "otwarte" PvP, ale nie wiem czy tam będzie jakieś teritorial control czy po prostu można będzie się tam postrzelać bez celu i tyle.

Poza tym coś słyszałem o "Hutball" czyli jakiejś pvp-grze (?) ale nie wiem co to i po co - choć pewnie jakaś popierdółka znając życie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 lis 2011, 16:53 
Cytuj  
sula napisał(a):
Poza tym coś słyszałem o "Hutball" czyli jakiejś pvp-grze (?) ale nie wiem co to i po co - choć pewnie jakaś popierdółka znając życie.

Huttball. To takie połączenie gry w pilke z wolną amerykanką. Na filmikach nawet niezle wyglada.

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168 ... 203  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.