mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 109  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2011, 22:08 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Gdzie to sprawdzic ile mam godzin? Na steam? Jak gralem najpierw w ukradziona wersje *biczuje sie* to co teraz?:<


Jak loadujesz save to jest napisane. U mnie nie dobilem jeszcze 30.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2011, 22:25 
Cytuj  
3 postacie - kazda po ponad 20-30h (plus z 10h na Xboxie i kilkanascie u znajomego) i dzisiaj sobie sciagnalem (tak tak wiem... /care) poradnik Prima Official Guide zeby zobaczyc jak to wyglada wogole i jeblem zonka ile jeszcze nie widzialem i ile jest w tej grze contentu.
Serio... MASAKRA. :)

Ale przyznam ze troche juz sie wypalam.. koncze teraz wkoncu main quest i czekam na Creation Kit i pierwsze mocne mody a z gier przerzucam sie do konca roku na Batmana i Path Of Exile, ktore bardzo ladne sie rozkreca atm.

Tak czy siak ponad 100h w dzisiejeszych czasach to ewenement i jak dla mne Skyrim to najlepszy RPG od czasow Morrowinda.

**

Posty: 488
Dołączył(a): 16.01.2011
Offline
PostNapisane: 27 lis 2011, 23:02 
Cytuj  
"[...]you will see the hand gesture is that of how homosexuals fling devil DNA juices at each other after a long night of fecal frenzy ass assassinations."

Wow. Blizzard przesadził wydając Skyrim'a!


_________________
BF3: hungrymumin

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2011, 00:37 
Cytuj  
anastol napisał(a):

Wow. Blizzard przesadził wydając Skyrim'a!


What.

Not sure if troll.


_________________
Nestor#1522

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2011, 01:26 
Cytuj  
@up
Chodzi o link co roball podał.


_________________
Obrazek

*

Posty: 60
Dołączył(a): 1.01.2010
Offline
PostNapisane: 30 lis 2011, 06:56 
Cytuj  
Da rade zrobic maga? Chacialbym zainwestwoac perki w magie i zabijac wszystko co sie rusza samymi spellami. Obecnie mam woja w smoczej zbroi i jakos nudzi mnie gra, od poczatku chcialem na spellach jechac inwestowac w mane ale nie wiedzialm czy czary sa na tyle silne i czy to mozliwe odp.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 30 lis 2011, 07:24 
Cytuj  
Ogolnie czary destro sa slabe. Pewnie, jak wyskocza na ciebie 3 wilki to zjezdzasz je blyskawicznie. Ale przy silniejszych przeciwnikach to pierdolniecia nie. Z tego co czytalem w tym topiku to dopiero jak zaczynasz bawic sie w przywolania robisz sie koks i power. Ale ja poszedlem w inna strone: rozwinalem sobie sneak i luk i pizgam mobki z daleka. Jak cos podejdzie to dopiero odpalam magie. A i tak czesto konczy sie na tym, ze wyciagam 2h topor i tak koncze delikwenta.
Ogolnie magia destro jest na tyle slaba, ze niektorzy jada na cheatach... Znaczy na modach zwiekszajacych damage z magii:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2011, 07:52 
Cytuj  
Nowe sterowniki beta od Nvidii:

Nvidia Ambient Occlusion:
dodano obsługę funkcji Ambient Occlusion dla gry The Elder Scrolls V: Skyrim z poziomu panelu sterowania Nvidia

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2011, 08:41 
Cytuj  
rzepo napisał(a):
Da rade zrobic maga? Chacialbym zainwestwoac perki w magie i zabijac wszystko co sie rusza samymi spellami. Obecnie mam woja w smoczej zbroi i jakos nudzi mnie gra, od poczatku chcialem na spellach jechac inwestowac w mane ale nie wiedzialm czy czary sa na tyle silne i czy to mozliwe odp.



Magiem w destro gra sie ujowo. TZn na początku wilk schodzi na hita ale spora część przeciwników albo ma resista na magię albo ma w chuj HP bo nawet jak walisz casta z 2 lap to schodzi im 5% HP. Oczywisie z many wysypiesz sie po 10 sekundach. Mozna oczywiscie castowac z 2h slabsze spelle i z odpowiednim perkiem masz 100% stuna ale to nie o to chodzi. Radze wiec zainstalowac moda co poprawia magię i kopac tylko podobnie jak warki a na poczatku i tak moze byc trudno.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2011, 09:21 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
rzepo napisał(a):
Da rade zrobic maga? Chacialbym zainwestwoac perki w magie i zabijac wszystko co sie rusza samymi spellami. Obecnie mam woja w smoczej zbroi i jakos nudzi mnie gra, od poczatku chcialem na spellach jechac inwestowac w mane ale nie wiedzialm czy czary sa na tyle silne i czy to mozliwe odp.



Magiem w destro gra sie ujowo. TZn na początku wilk schodzi na hita ale spora część przeciwników albo ma resista na magię albo ma w chuj HP bo nawet jak walisz casta z 2 lap to schodzi im 5% HP. Oczywisie z many wysypiesz sie po 10 sekundach. Mozna oczywiscie castowac z 2h slabsze spelle i z odpowiednim perkiem masz 100% stuna ale to nie o to chodzi. Radze wiec zainstalowac moda co poprawia magię i kopac tylko podobnie jak warki a na poczatku i tak moze byc trudno.


Na poziomie trudności Master stun już tak idealnie nie działa;) Tak czy siak 2 przywołańce i deszcz fire boltów zabija wszystko ;d

BTW te najmocniejrze przywolance potrzebują z 500 many ponad zeby je przywolac wiec jak ktos nie robi czystego maga to moze nie wyrobic z punktami ;)


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2011, 09:32 
Cytuj  
Jesli gdzies powoz w Winterhold? Doszedlem tam na piechote, a nie chce mi sie tak samo wracac. A fast travel staram sie nie uzywac :<

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2011, 09:45 
Cytuj  
Przy stajni jest w każdym większym mieście, zazwyczaj zaraz za bramą.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2011, 09:47 
Cytuj  
Wiem gdzie jest zazwyczaj, pytam sie gdzie jest w Winterhold, bo nie moge znalezc nawet stajni.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2011, 10:01 
Cytuj  
Sprawdziłem i faktycznie nigdzie nie ma.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2011, 11:02 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Nowe sterowniki beta od Nvidii:

Nvidia Ambient Occlusion:
dodano obsługę funkcji Ambient Occlusion dla gry The Elder Scrolls V: Skyrim z poziomu panelu sterowania Nvidia


Zainstalowałem, gra przestała mi się odpalać, musiałem wrócić do starych whql ;)

W Winterhold nie ma stajni bo wpadła do morza wg lore :P


_________________
Mam leniwe szare komórki.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2011, 11:04 
Cytuj  
Wyczytalem dzisiaj na 4chanie ze jest ukryty quest, gdzie mozna zobaczyc zywych dwemerow. Ponoc tylko 2 osoby go odkryly, to wiadomo via steam achievements.

Cytuj:
There is a series of well-hidden quests in Skyrim that will allow you to access the "area" that the Dwemer are currently very much alive within. So far, according to hidden Steam achievements, only 2 people worldwide have discovered the quest chain. No one has completed it yet. It is unlikely that the people who have discovered it have even realized it, as I haven't seen any public discussion about the quest chain yet.

The quest chain is not expounded upon in the official strategy guide.

The quest chain is not randomized; it is accessed via a very specific set of player actions.

The quest chain will not begin until you've completed a more well-known quest chain.

The quest chain requires that two weapons be upgraded to their maximum.

The quest chain features a sound puzzle. You won't even be aware of the puzzle's existence if your sound is muted. This may or may not be the reason why so few people have discovered the quest chain.

We intentionally left this quest chain out of the official strategy guide in order to encourage old school word of mouth "secrets".


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2011, 12:12 
Cytuj  
Ach 4chan, krynica wiedzy :D

Nie brzmi to wogóle jak Bethesda.

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 lis 2011, 12:35 
Cytuj  
Sou napisał(a):
zaboleq napisał(a):
rzepo napisał(a):
Da rade zrobic maga? Chacialbym zainwestwoac perki w magie i zabijac wszystko co sie rusza samymi spellami. Obecnie mam woja w smoczej zbroi i jakos nudzi mnie gra, od poczatku chcialem na spellach jechac inwestowac w mane ale nie wiedzialm czy czary sa na tyle silne i czy to mozliwe odp.



Magiem w destro gra sie ujowo. TZn na początku wilk schodzi na hita ale spora część przeciwników albo ma resista na magię albo ma w chuj HP bo nawet jak walisz casta z 2 lap to schodzi im 5% HP. Oczywisie z many wysypiesz sie po 10 sekundach. Mozna oczywiscie castowac z 2h slabsze spelle i z odpowiednim perkiem masz 100% stuna ale to nie o to chodzi. Radze wiec zainstalowac moda co poprawia magię i kopac tylko podobnie jak warki a na poczatku i tak moze byc trudno.


Na poziomie trudności Master stun już tak idealnie nie działa;) Tak czy siak 2 przywołańce i deszcz fire boltów zabija wszystko ;d

BTW te najmocniejrze przywolance potrzebują z 500 many ponad zeby je przywolac wiec jak ktos nie robi czystego maga to moze nie wyrobic z punktami ;)


Jezeli chodzi o Destro to Enchanting na 100 i mozemy zrobic -100% do kosztu rzucenia czaru + extra skill effect. Chyba nie musze tlumaczyc jak wtedy wyglada gra wraz z dodatkowym Impactem ze skilli Destro. ;-)


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2011, 12:39 
Cytuj  
Enchanting 100 to lepsze niz czity.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2011, 13:51 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Enchanting 100 to lepsze niz czity.


Ano enchanting jest OP :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 109  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.