mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177 ... 203  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2011, 07:23 
Cytuj  
Pocieszny napisał(a):
n90%tego forum to porażka która gra w co każde nowe mmo dobija max lvl i konczy kariere w grze bo jest ciota


Coś w tym jest. Nie wiem czy ciota ale wiele osób na tym forum już się tak wypaliło, że albo w ogolę w mmo już nie gra albo pogra chwilę i narzeka...;p


_________________
Obrazek

*

Posty: 100
Dołączył(a): 26.09.2006
Offline
PostNapisane: 1 gru 2011, 07:36 
Cytuj  
Pocieszny napisał(a):
najlepsze jest jedno , goscie ktorzy placza na easy mode w swtor a do dzisiaj pewnie nie widzieli w ich glupim wowie LK 25HC, blagam 90%tego forum to porazka ktora gra w co kazde nowe mmo dobija max lvl i konczy kariere w grze bo jest ciota , 0 progresssu , graja we wszystko i we wszystkim sa nikim , buehehehe , TheDust > 4ever :)


nie istnieje gra dla wiekszosci downowow tego forum , nawet badajac armory tego waszego bossa Huragana w wowie ,zal w dupe sciska , takie itemy mozna wbic w 24/h

nie dam podpisu gildi bo az wstyd , leszcze wymiatacze ...
Hahahaha ,dziady


Jesteś wart dokładnie tyle samo co reszta tego forum. Inaczej by cie tu nie było. Więc obrażając innych piszesz raczej o sobie, reszta ma w dupie bluzganie jakiś niedowartościowanych idiotów.

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 1 gru 2011, 07:53 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Co do wyglądu postaci w WAR się zgodzę, np Ork wyglądał jak prawdziwy BADASS, ale Aion? WOW?!


Akurat dla mnie postac nie musi byc wielka, napakowana i lysa zeby mi przypadla do gustu ;) Gralem swordmasterem. W aionie mogles zrobic postac taka jaka ci pasowala - od anime metroseksa po klasycznego twardziela z kwadratowa szczeka. Taki plus zaawansowanego kreatora. WoW wyszedl w 2004 r. i jak na tamten czas kreacje postaci mial wzglednie ok. Wiadomo ze obecnie pod koniec 2011 roku wymagania mam znacznie wyzsze.

Ale generalnie nie chodzi mi o jakosc samego kreatora... chodzi mi tutaj o takie ogolne wciagniecie w gre od hype wygenerowanego przez filmiki, screeny, gadki developerow, przez wlasnie stworzenie postaci ktora przypadnie mi do gustu po grywalnosc juz wlasciwej gry. A tu poza rzeczywiscie niezlym glosem wszystko inne jest przecietne.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2011, 08:42 
Cytuj  
Pocieszny napisał(a):
najlepsze jest jedno , goscie ktorzy placza na easy mode w swtor a do dzisiaj pewnie nie widzieli w ich glupim wowie LK 25HC, blagam 90%tego forum to porazka ktora gra w co kazde nowe mmo dobija max lvl i konczy kariere w grze bo jest ciota , 0 progresssu , graja we wszystko i we wszystkim sa nikim , buehehehe , TheDust > 4ever :)


nie istnieje gra dla wiekszosci downowow tego forum , nawet badajac armory tego waszego bossa Huragana w wowie ,zal w dupe sciska , takie itemy mozna wbic w 24/h

nie dam podpisu gildi bo az wstyd , leszcze wymiatacze ...
Hahahaha ,dziady

no to ci się udało :) chociaż ja akurat miałem LK 25HC na farmie, ale w cata już prawie nic nie porajdowałem (poza grudniem, szybki lvl up i rajdy), bo zwyczajnie odechciało mi się nawet logować pomimo opłaconego konta

ludzie na tym forum od dawna w większości już nie grają w mmo i cały czas naiwnie czekają na sandboxowe mmo "dla prawdziwych hardkorów", no bo przecież theme parki są dla 12-latków ;)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2011, 09:55 
Cytuj  
Pocieszny napisał(a):
najlepsze jest jedno , goscie ktorzy placza na easy mode w swtor a do dzisiaj pewnie nie widzieli w ich glupim wowie LK 25HC, blagam 90%tego forum to porazka ktora gra w co kazde nowe mmo dobija max lvl i konczy kariere w grze bo jest ciota , 0 progresssu , graja we wszystko i we wszystkim sa nikim , buehehehe , TheDust > 4ever :)


nie istnieje gra dla wiekszosci downowow tego forum , nawet badajac armory tego waszego bossa Huragana w wowie ,zal w dupe sciska , takie itemy mozna wbic w 24/h

nie dam podpisu gildi bo az wstyd , leszcze wymiatacze ...
Hahahaha ,dziady


No jeśli w TheDust grają tacy jak ludzie jak ty, to chyba TheDust to downy, cioty i leszcze albo jakieś plebsy :E?? Ty pewnie w Dustach nawet nie grałeś bo tam takich debili nie brali - przynajmniej jak ja grałem w czasach TBC.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 1 gru 2011, 10:24 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
ludzie na tym forum od dawna w większości już nie grają w mmo i cały czas naiwnie czekają na sandboxowe mmo "dla prawdziwych hardkorów", no bo przecież theme parki są dla 12-latków ;)


Nie wiedzialem, ze oczekiwanie na cos chociaz troche swiezego i nowego stalo sie nagle wada.

*

Posty: 91
Dołączył(a): 11.12.2010
Offline
PostNapisane: 1 gru 2011, 10:33 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Na horyzoncie są praktycznie tylko dwie ważne produkcje - TSW i GW2. Jeśli komuś nie podpasują (co jest bardzo prawdopodobne) ma furtkę w postaci TOR. I tyle.



Kolega ma racje mamy przed sobą jeszcze 2 produkcje i to niedługo.
Mroczny TSW z którym osobiście wiąże największe nadzieje w odbiciu się od "standardu", ale i największe obawy czy start niedopracowanego AoC coś ich nauczyło. Mam nadzieje że tak......


Z drugiej strony GW2 który ma największe szanse na zdobycie pana swojego "podwórka"


Produkcje tak różne od siebie ze nie możemy ich porównywać.




I dla tych co tak narzekają na Tor i jej bronią(osobiście nie mam dobrego zdania o grze) ale staram się wypowiedzieć raz w tym temacie. Czemu ma służyć ta gadka ? było by 40 stron wątku czytelnych a nie 180 bełkotów.


Wyjście ?

Fani SWTOR niech zaczna udzielać sie na głównej stronie zakladki Star Wars

Anty zapraszam na wątki TSW , GW2 i innych.......


dla mnie temat umarł do nieczego nie prowadzi

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2011, 11:17 
Cytuj  
mkmiko napisał(a):
Kolega ma racje mamy przed sobą jeszcze 2 produkcje i to niedługo.
Mroczny TSW z którym osobiście wiąże największe nadzieje w odbiciu się od "standardu", ale i największe obawy czy start niedopracowanego AoC coś ich nauczyło. Mam nadzieje że tak......


Z drugiej strony GW2 który ma największe szanse na zdobycie pana swojego "podwórka"

Wyjście ?

Fani SWTOR niech zaczna udzielać sie na głównej stronie zakladki Star Wars



Z tym niedługo to bym tak nie przesadzał, zanim wyjdą to ludzie już zdążą się znudzić TORem.


Wyjście

niech ci co się nie interesują TOR przestana się udzielać w topicu o nazwie
"Star Wars : The Old Republic"


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 1 gru 2011, 11:55 
Cytuj  
Chcąc nie chcąc natknałem się na to na jednym z forum, które odwiedzam.

End-game sety:

Obrazek


http://www.youtube.com/watch?v=abFMaB9dzyw
http://www.youtube.com/watch?v=NppCNHRz29Y

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2011, 12:07 
Cytuj  
zajebiscie fajnie nijakie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2011, 12:30 
Cytuj  
Ja tam widze ze naramienniki wielkosci calej postaci dalej w modzie.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 1 gru 2011, 12:37 
Cytuj  
ten z lewej wyglada jakby se Imperial Shuttle ubral na glowe i ramiona:

Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2011, 12:48 
Cytuj  
A ten z prawej tak:

Obrazek


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*

Posty: 70
Dołączył(a): 24.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2011, 15:32 
Cytuj  
Oj tam oj tam, czepiasz się słońca Peru hehe


_________________
Coriin Fenn - EvE Online - BUFU
Obrazek

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 1 gru 2011, 19:26 
Cytuj  
nowy build, servery juz stoja

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2011, 19:51 
Cytuj  
Macie jakies patch notes? :P


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 1 gru 2011, 20:06 
Cytuj  
-voiceovers are now even longer than before!

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 1 gru 2011, 20:54 
Cytuj  
Podobno wychodzą beta invy na ten weekend.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2011, 21:02 
Cytuj  
Cytuj:
You have been selected to participate in the final STAR WARS: The Old Republic Beta Test


Cytuj:
You’ll be able to begin testing Star Wars™: The Old Republic™ very soon! Your test begins:
Friday, December 2 at 1:00 PM CST

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2011, 21:05 
Cytuj  
Tez dostalem, ale na razie brak linka do klienta.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177 ... 203  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.