mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 392, 393, 394, 395, 396, 397, 398 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2012, 11:54 
Cytuj  
Się opieram na tym co mówił koleś, na początku słabo, potem jak doszły paradigmy, łączenie i levelowanie potworków etc. to już lepiej.

W XIII nie grałem to nie wiem zasadniczo jaka różnica :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 1 lut 2012, 13:28 
Cytuj  
XIII-2 patrząc po demku to więcej tego samego, combat z paradigmami to właściwie press x to win, spectujesz sobie walke i naciskasz zmiany para, proste az za bardzo

chcialem to wziac retail ale jak zobaczylem jaka durna fabule zapodali to podziekowalem, zreszta na te doczepiane finale-2 mam alergie, bo calosc ma odchyl w ta gorsza finalowa strone, czyli cukier, zniewiescialosc i moogle wolajace kupe 8) co 10sekund, o nowych pozal sie boze ficzerach typu live action (ojej trzeba nacisnac button na niektorych cutscenkach to cos sie wydarzy) to szkoda wspominac

ja juz poczekam na versusa, polecam zobaczyc najpierw to demo

PS. oraz demko Twisted Metal ktore lezy na US PSS, to chyba pierwsza gra gdzie misje singlowe sa trudniejsze niz granie online, AI rozsmarowuje mnie po scianach po prostu :roll: ale lajkuje bo to dynamiczny stuffik, wyglada to tak ---> clicko

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2012, 13:39 
Cytuj  
Ten Twisted Metal to bedzie mega fail pod wzgledem sprzedazy...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 1 lut 2012, 13:48 
Cytuj  
czy ja wiem? TM zawsze sprzedawalo 1 milionik, ale imo z tym TM az sie prosilo wydac go na PSN, jesli o mnie chodzi to pewnie nagram sie w demko a wezme w to msce jakiegos Calibura/SFxT, no chyba ze mnie przyssie konkretniej:>


_________________
you are already dead

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lut 2012, 16:18 
Cytuj  
Jak jest najlepsza samochodówka?
Tak by dało się pograć na splitscrenie?


_________________
Obrazek

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2012, 23:05 
Cytuj  
kupilem sobie pare dni temu ps3 ,i mam pytanie orientujecie sie cos z kontynuacja dante's inferno? przeszedlem te gre dzisiaj i jestem oszolomiony pomyslem ,wykonaniem ,caloscia projektu (wiem wiem gow 3 lepszy ,ale klimat w dante mi sie cholernie podoba)


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 6 lut 2012, 15:10 
Cytuj  
Soulless napisał(a):
Jak jest najlepsza samochodówka?
Tak by dało się pograć na splitscrenie?


od siebie polecę Motorstorm Pacific Rift albo Motorstorm Apocalypse, niezłe jest też Split/Second no i GT5 naturlich

Marti napisał(a):
kupilem sobie pare dni temu ps3 ,i mam pytanie orientujecie sie cos z kontynuacja dante's inferno? przeszedlem te gre dzisiaj i jestem oszolomiony pomyslem ,wykonaniem ,caloscia projektu (wiem wiem gow 3 lepszy ,ale klimat w dante mi sie cholernie podoba)


poczekaj na E3 moze dropna jakies info


_________________
you are already dead

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2012, 22:21 
Cytuj  
Pobawiłem się dziś Vitą w Sony Centre i muszę powiedzieć że to fajny kawałek hardware'u :) Gry wyglądają ładnie, gra się bardzo przyjemnie, jedynie mam wrażenie że grafika ciut rwie, ale może to wina pierwszych niedoszlifowanych jeszcze gier.
Generalnie będzie kasa to Vita znajdzie się i u mnie 8)


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2012, 01:49 
Cytuj  
Yog-Sothoth napisał(a):
Pobawiłem się dziś Vitą w Sony Centre i muszę powiedzieć że to fajny kawałek hardware'u :) Gry wyglądają ładnie, gra się bardzo przyjemnie, jedynie mam wrażenie że grafika ciut rwie, ale może to wina pierwszych niedoszlifowanych jeszcze gier.
Generalnie będzie kasa to Vita znajdzie się i u mnie 8)

To czy przycina czy nie zależy od gry. Wipeout zwalnia tylko kiedy na ekranie naprawdę nie wiadomo co się dzieje na przykład.

W czwartek premiera Gravity Daze <3


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2012, 12:18 
Cytuj  
To bardziej mi wyglądało na 30fps, ale i tak fajnie się grało :) Ridge Racer fajny, ale za sposób sprzedaży to nie wiem czy kupię, WipeOut jak to WipeOut, Motorstorm RC przyjemne tylko sterowanie imho nieintuicyjne.


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2012, 13:30 
Cytuj  
Yog-Sothoth napisał(a):
To bardziej mi wyglądało na 30fps, ale i tak fajnie się grało :) Ridge Racer fajny, ale za sposób sprzedaży to nie wiem czy kupię, WipeOut jak to WipeOut, Motorstorm RC przyjemne tylko sterowanie imho nieintuicyjne.

A, tak, Wipeout ma 30 fpsów. Na szczęście człowiek szybko się przyzwyczaja. ;d


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2012, 06:49 
Cytuj  
Premiera Vity już dziś, a tu macie wrażenia z 2 miesięcy zabawy konsolą.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2012, 09:25 
Cytuj  
Bylem podjarany ta Vita, ale z takim startowym lineupem nie kupie na bank. Jedyna gra jako tako mnie interesujaca to Uncharted, ale to juz 4 czesc z serii i pewnie zwyczajne odcinanie kuponow. Oczywiscie to pewnie wciaz fajny tytul, ale nie dam 1200-1300zl zeby w cos takiego zagrac :D Czekam na 2-3 naprawde mocne pozycje 20h+ i wtedy z radoscia wciagne maszynke Sony :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2012, 09:26 
Cytuj  
Mnie głównie interesujś RPGi, a u nas w EU to narazie nędza.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2012, 09:32 
Cytuj  
cena jest za wysoka , za te pieniadze mozna miec Ps3 lub xboxa 360


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 lut 2012, 10:57 
Cytuj  
W Playu jest w sumie niezla oferta tyle ze oplacanie 2 kart troche ssie, no i wlasnie na razie srednio z tymi grami, tez czekam glownie na jakies RPGi, turowki w stylu Warhammera na psp, o bijatyki sie martwic nie trzeba jest Mortal, nowy SC tez sie za jakis czas pojawi.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2012, 13:12 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
cena jest za wysoka , za te pieniadze mozna miec Ps3 lub xboxa 360


Za cenę wersjiz 3G można mieć jedno i drugie ;P.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2012, 13:40 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
Mnie głównie interesujś RPGi, a u nas w EU to narazie nędza.


Ja to samo, czekam na jakiegos rpga/strategy rpg/action rpg albo gre akcji z elementami rpg czy cus. W czerwcu ma wyjsc ponoc Persona 4 na Vitke, mowi sie tez o remake'u FFX, ktory na nia powstaje. Generalnie mysle, ze na Boze Narodzenie bedzie mozna pomyslec nad kupnem, do tego czasu lineup juz powinien byc przyzwoity.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2012, 14:05 
Cytuj  
vita wytrzymuje maksymalnie 4 godziny wiec srednio sie nadaje do rpg , o chyba ze ktos gra z podlaczanym zasilaniem ale gdzie wtedy idea mobile gamingu? ,zastanawialem sie czy nie znizyc sobie abonamentu na druga umowe w PLAY ktora mi sie konczy za pare tygodni i nie brac 3g VITA ale jednak nie widze wiekszej potrzeby do posiadania czegos co sie bedzie kurzyc w szufladzie


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2012, 16:19 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
vita wytrzymuje maksymalnie 4 godziny wiec srednio sie nadaje do rpg , o chyba ze ktos gra z podlaczanym zasilaniem ale gdzie wtedy idea mobile gamingu? ,zastanawialem sie czy nie znizyc sobie abonamentu na druga umowe w PLAY ktora mi sie konczy za pare tygodni i nie brac 3g VITA ale jednak nie widze wiekszej potrzeby do posiadania czegos co sie bedzie kurzyc w szufladzie

Jak się człowiek postara to 5 pociągnie.

Plus można pograć w większośc tytułów mających DDL wersje z PSP - ja na przykład planuję na Vicie przejść FF Type-0 po raz drugi, z powodu obecności drugiej gałki i lepszej grafiki. :)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 392, 393, 394, 395, 396, 397, 398 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.