mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2012, 21:30 
 
Ja mam nadzieje, ze ozbaczyc jak Reaperzy kopia dupe wszystkim, a ci co ocaleja beda tworzyc ruch oporu ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 lut 2012, 21:36 
 
Przeszedlem sobie singla w tym demie. Sweet :D
Zaczyna sie mocno, fabula moze byc ciekawa. Jest duuuuzo akcji, sterowanie jest nawet ok, duzo rzeczy jest uproszczonych, koniec bypass "zagadek" itp bzdur. Meele w koncu ma sens, walka jest plynna i bardzo bardzo fajna. Zmiana z cover to cover mi nie podpasila na poczatku ale kwestia przyzwyczajenia. Pierwsze wrazenie na BIG plus.

Multiplayer jest... weird?:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2012, 22:12 
 
Dodali wreszcie obsługę pada ?


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2012, 22:42 
 
Nu. Stary Dobry ME.

Biotykiem fajnie sie gra. Tylko nie rozumiem, dalczego zachowali te opcje GCD, bazujaca na Cd aktualnej mocy. Przeciez kurwa kazdy na ich forum na to narzekal..

Nie mogli jakiegos paska energii or sth dac ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2012, 23:06 
 
Podoba mi się durna fabuła, chyba głupsza od ME2 jeszcze.
Shepard znowu wszystkim liże dupę, żeby mu/jej pomogli uratować wszystkie rasy przed RIPERAMI. A jak nam wpierw nie porobisz questów, to Ci nie pomożemy, mimo że jeżeli Ci nie pomożemy nasza rasa przestanie istnieć. DERP DERP.

Ale Combat naprawdę zmieniony na plus. Bardzo fajnie się strzela, po raz pierwszy w serii IMO.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2012, 23:12 
 
WithnesS napisał(a):
Podoba mi się durna fabuła, chyba głupsza od ME2 jeszcze.
Shepard znowu wszystkim liże dupę, żeby mu/jej pomogli uratować wszystkie rasy przed RIPERAMI. A jak nam wpierw nie porobisz questów, to Ci nie pomożemy, mimo że jeżeli Ci nie pomożemy nasza rasa przestanie istnieć. DERP DERP.

Ale Combat naprawdę zmieniony na plus. Bardzo fajnie się strzela, po raz pierwszy w serii IMO.


No prosze, wywnioskowales cala fabule gry na podstawie 15minutowego dema, gz :D Chuj go wie po co polecieli po te babke Kroganow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2012, 23:19 
 
Ja sobie odrazy wymyslilem ze ta Kroganka do im do reprodukcji jest potrzebna. Nawet Reaprzy nie sa w stanie przeciwstawic sie milionom bezmyślnych orków...

O kuwa universa mi się pomyliły..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2012, 23:23 
 
Na podstawie 15 minutowego dema, i scenariusza trzeciej części gry (większość scenariusza wyciekła na neogafie, ale musieli zdjąć bo EA się przyczepiło)

Dwójka to było IMO jedno z największych rozczarowań growych ostatnich lat, więc sobie poczytałem scenariusz z premedytacją ;)

Serio, brak spójności i logiki w tej grze zaczął się w drugiej części. Większość osób lubi drugą część ME, więc dyskutować nie będę. Ale opierając się na demie, scenariuszu itd w trójce będzie jeszcze gorzej. A jak nie będzie, i Bioware wzięło do siebie uwagi odnośnie scenariusza? To będę kurwa happy, bo będzie dobra gra. Ale na razie się niestety na to nie zapowiada.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2012, 23:25 
 
fabula,ze zal dupe sciska. animacje postaci poza cut-scenkami tragiczne (jak w grach sprzed dobrych paru lat). system sterowania (przynajmniej w trybie rpg) prymitywny do bolu kosci. bronie typu "motyka" czy "patroszyciel" sprawiaja, ze znajac EA, ktore znow bedzie nam wciskala wersje PL z wiesniackim tlumaczeniem bez mozliwosci pozmieniania sobie wszystkiego na angielski.
trzeba bedzie sobie gre zalatwic nie ze sklepu, by moc normalnie pograc. fail.

a generalnie to retaila rusze chyba tylko dlatego,ze mi sie bardzo podobalo ME1 i troche mniej ME2, to trojka ma spory kredyt zaufania :wink:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2012, 23:34 
 
No. Wogole da sie w tej grze w czasie misji schować broń ? Bo nie znalazłem..

Grafika gorsza niż w ME2 (!!!!).
Animacje też wyglądają na gorsze (!!!!).
I system osłon jest przewrażliwony. Niestey jebanie sprintu i chowanie pod jeden przycisk to był naprawde debilny pomysł..

Pozatym ogólnie oprawa artystyczna ma strasznie nierowny poziom. Niektore rzeczy wygladaja bardzo ładnie, a inne strasznie miernie. Poprostu jedne do drugich ni cholery, nie pasuja jak stoja obok siebie ;/.

Tak czy inaczej dobrze, ze to juz ostatnia czesc z Shepardem.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 14 lut 2012, 23:42 
 
Trochę śmieszne jest to ,że narzekacie ,że kijowa ta ME3 a i tak planujecie kupić.

To tak jakbyście wysłali laurkę EA / Bioware - pisząc - good job! więcej takich gier pls !

To tak jak z CoD-em - na forach różnych większość ludzi narzeka ,że wtórna i badziewna ,a bardzo duża część z nich tą grę kupuje. wtf? bo naprawdę nie rozumiem...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2012, 23:46 
 
Ja nie kupie, chyba że okaże się że ogarnęli się ze story itd. A na to potrzebuje aby gra wyszła, i czytać topici ze spoilerami.
Czyli trochę czasu mi zostało. Combat mi się podoba, tak jak pisałem. Grafika/Animacja są dla mnie w takiej grze drugorzędne więc serio - Zróbcie dobrą fabułę, odkupcie winy z dwójki and take my money. W innym wypadku niech s********ą ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2012, 23:46 
 
Myslalem ze fajne bedzie, ale sie mylilem. Brzydko to cos wyglada, a jako ze nie przeszedlem ani jednej czesci, ta rowniez pomine w instalacji i graniu. Nie moj klimat totalnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2012, 00:02 
 
http://store.steampowered.com/sub/12529/?l=polish
killing floor za male siano


_________________
.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 15 lut 2012, 00:13 
 
A mi ME średnio leży w 1 dało sie grać ,ale od zapowiedzianej 3 wolę Legend of Grimrock to będzie kurwa rpg, oby.


http://www.youtube.com/watch?v=xzWjO8-B ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=urEusnsA ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=vxvDxH9_ ... re=related

Gdyby Me było w klimatach bardziej rpg ,ala stare wyczasane rpg i. Czemu takich gier teraz nie robią ...

I off topowo- Jak mi sie ta muza podobała : http://www.youtube.com/watch?v=X0owM_4D ... re=related

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2012, 03:00 
 
Nie powaliło mnie to demo. Widoczki na ziemi ładne, grafika ok, choć twarze nadal gorsze od hl2. Combat może być, jakiejś nie widzę większej różnicy od 2. AI też średnie, przeciwnicy biegają wokół osłon jak bezgłowe kurczaki, a sojusznicy pakują się pod nogi robota.

Fabuła zapowiada się tak samo jak dwójka, przez 3/4 gry robimy side questy zbierając całą ekipę do kupy znowu, a w końcówce będziemy odbijać ziemię.

Tak czy siak, pewnie przejdę. Gra nie jest zła, a i sejw mam nadal zachowany :D

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2012, 06:34 
 
warhameron napisał(a):
stare wyczasane rpg i. Czemu takich gier teraz nie robią ...


Poczytaj forum, bo za długie/trudne/dużo biegania/itd/itp :P


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 15 lut 2012, 08:43 
 
grafika paskudna, skonsolowiona do bolu, pad nie dzialal. wylaczylem i odinstalowalem zaraz po cut scenkach, czekam na retail ;p


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2012, 08:46 
 
No wkurwiające z tym padem.. w mw3 to samo a na myszy mi się nie chce w takie średniaki grać. :o


_________________
@polygamia

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 15 lut 2012, 09:42 
 
zakladam, ze to poprawia. w poprzedniej czesci tez pad byl nieobslugiwany? bo nie kojarze

chyba pierwsza gra, gdzie mam problem z padem ;x


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.