mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 293 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 12 lut 2012, 18:19 
Cytuj  
Grafika przypomina bardzo Rifta i LOTRO.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 12 lut 2012, 18:37 
Cytuj  
Styl grafiki na pewno, ale żadna z tych gier aż tak nie jebie po oczach cuksem. Pasuje to do klimatu gry ale troche razi po oczach :P


_________________
steam: Deathel

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2012, 04:18 
Cytuj  
pieniek82 napisał(a):
Potestuj Skyrima - jest 10 razy lepszy jesli chodzi o klimat i swiat. KoA to taka napierdalanka konsolowa. Do tego tak kolorowa jak choinka na gwiazdkę.

Po prostu inny target Syrim jest tak dla 18+ lat a KoA dla 10+
Wiadomo EA zalezy na kasie wiec potrzebuje wiekszego spektrum graczy.

EDIT: Nie powiem że nie przyjemnie się gra, bo gra jest przyjemna.


Nie ma co porównywać KoA do Skyrim bo to 2 różne gry.
KoA to H&S z elementami rpg a Skyrim to rasowe RPG/sandbox.
Jeśli już do czegoś ten tytuł porównać, to do Diablo. Ta giera też polega na zabijaniu xxxx mobów i kompletowaniu coraz lepszego sprzętu a część rpg (dialogi) możesz spokojnie przewijać bez czytania - żadnego uszczerbku dla postaci to nie przyniesie.
Anyway... gra się naprawdę przyjemnie jeśli ktoś lubi H&S. Powiem więcej - dawno już tak dobrego H&S nie widziałem. Walka cieszy nawet po wielu godzinach, itemizacja i crafting rewelacyjne, fabuła... miły dodatek. Jedyne co może razić to praca kamery i brak możliwości regulowania jej wysokości (może w wersji PC jest z tym lepiej ale na PS3 kamerka jest naprawdę za blisko postaci).
A jak się ktoś nastawiał na cRPG albo semi-MMO to dał się po prostu złapać na marketingowy bełkot - z takimi grami KoA nie ma nic wspólnego.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2012, 08:55 
Cytuj  
Na pc kamera też daje dupy, szczególnie podczas walki potrafi sobie gdzieś powędrować. ;/


_________________
@polygamia

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 14 lut 2012, 19:00 
Cytuj  
myślałem że warrior jest op... dopóki nie przerobiłem się na maga :O jednym aoe całą grupę mobów ściągać to niezła moc :D

co do kamerki to czasami mi się buguje i jest tak jakby w podłodze, ale ogólnie to jest bardzo podobna do tej chyba z wieśka (nie jestem pewien, nie pamiętam dokładnie) i tam uszła w tłoku, tu też daje radę. mogło by być lepiej ale tragedii nie ma.


_________________
steam: Deathel

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 lut 2012, 21:15 
Cytuj  
Mag jest od pierwszych lvli OP strasznie - jadę wszystkich tym pierwszym ogniowym aoe czarem i czasem chakrami dokańczam.

Gdzie jest jakiś kupiec skradzionych rzeczy? Bo mam full inventory pokradzionych blue albo green i nie mam na nic miejsca a żal wywalać :/


_________________
Duh, winning

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 lut 2012, 21:44 
Cytuj  
U Travelersów w Star Camp jest vendor kupujący skradzione rzeczy.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 14 lut 2012, 22:42 
Cytuj  
shp zobaczysz jak będziesz miał Meteora albo upgrade Tempest do Storm Bolta, kite'ujesz całą grupę mobów i jednym aoe wszystkich niszczysz. o kasę też się nie musisz raczej przejmować. Ja na 24lvl mam 500k i nie mam co z tym zrobić, w sklepach jedyne rzeczy jakie są przydatne do kupienia to itemy do craftu i bagi, resztę sam znajdziesz albo wycrafcisz.


_________________
steam: Deathel

***

Posty: 535
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2012, 01:26 
Cytuj  
O co chodzi z tym mastercrafted eq?
Jest szansa na zrobienie lepszego itemu niz podany czy inaczej to dziala?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2012, 11:04 
Cytuj  
Origin ściągnął mi 90+MB patcha - wiadomo co zmienili/poprawili? Kiedy googluję wyskakują mi same torrentownie, a oficjalne źródła zdają się milczeć na temat istnienia tej aktualizacji.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2012, 13:45 
Cytuj  
EloNis napisał(a):
shp zobaczysz jak będziesz miał Meteora albo upgrade Tempest do Storm Bolta, kite'ujesz całą grupę mobów i jednym aoe wszystkich niszczysz.


Mi się podoba ten 3funkcyjny - ściąga moby elektrycznym dmg do Ciebie, potem podpala a na końcu eksploduje kula z ice dmg.
Uniwersalne na wszystkie typy mobków.

Archer napisał(a):
O co chodzi z tym mastercrafted eq?
Jest szansa na zrobienie lepszego itemu niz podany czy inaczej to dziala?


też się pod to pytanie podpinam
a dodatkowo: nie da się robić salvage na purple i yellow itemach?


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 15 lut 2012, 15:00 
Cytuj  
Elemental Rage nie zrobi Ci 2k dmg bez crita :) poza tym wiecej czasu sie go ładuje i ma mały zasięg. meteor > all


_________________
steam: Deathel

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2012, 23:29 
Cytuj  
co za gra!, w życiu bym się nie spodziewał że magiem będę się tak cieszył robiąc specjale staffem :d
póki co 3 lvl ale widzę potencjał


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lut 2012, 00:44 
Cytuj  
Niestety trochę zjebali poziom trudności - za niski jest nawet na hard. Ok 15-20 lev postać jest już tak wykoksowana, że nic, poza niektórymi bosami nie powoduje skoku adrenaliny a 95% przeciwników się zabija pierdnięciem.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2012, 00:49 
Cytuj  
Niestety musze sie zgodzic :< Mimo ze gra wciaz daje fun, to jednak troche kicha z balansem :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2012, 01:00 
Cytuj  
No ja kończę swoją przygodę z KoA. Niestety, postawili na ilość bardziej niż na jakość i dopracowanie.

Poziom trudności jest śmieszny, jedyny problem przez moje 19 godzin gameplay'u sprawiła mi pani boss na zakończenie questline z House of Ballads a i to tylko dlatego, że autorzy poszli na cholerną łatwiznę i po prostu nasrali wrogami - każdy debil potrafi w taki sposób podnieść poziom trudności.

Bezużyteczne skille takie jak lockpicking i stealth, średnia a mimo to wymagająca grafika (po wlączeniu postprocessingu liczba klatek spada wyraźnie na moim sprzęcie) miałka fabuła i nieinteresujący świat (aczkolwiek muzyka jest super i tworzy klimat).

Na plus to oczywiście combat system i animacja która jest zajebista, płynna i efektowna (czasem wręcz efekciarska ale w pozytywnym znaczeniu).

7+/10 imo. Dopracują setting, postawią na jakość, dodadzą to o co prosiłem w poprzednich postach i wywalą bezużyteczne skille = będzie zajebiście.

Ps. myślę, że mimo wszystko grałbym w tą grę nadal, ale niestety zasejwowałem dzisiaj swoją grę i próbowałem ją wyłączyć - zawiesiła się. Nie działa zarówno auto save jak i quick save, a ostatni zapis mam sprzed 3 dni = brawa dla devsów.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2012, 01:22 
Cytuj  
No ja skonczyc na pewno skoncze i moze w miedzyczasie wyjdzie jakis patch z podniesionym poziomem trudnosci :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lut 2012, 07:53 
Cytuj  
nie sluchajcie Karola.
on skonczyl DS'a 5 razy, z czego 3 siedzac tylem do tv :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2012, 08:37 
Cytuj  
Nie zmyślaj, bo nie tyłem tylko z wyłączonym tv..

;D


_________________
@polygamia

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2012, 09:53 
Cytuj  
uzywajac tylko duzego palca u stopy :o


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 293 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.