mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1727 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 87  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 10:42 
Cytuj  
jakies namiary na was w grze ? chodzila cala noc ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 10:51 
Cytuj  
Piszpan: jak tam ci idzie? warto odpalac w ogole? :)

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 10:54 
Cytuj  
Deli napisał(a):
jakies namiary na was w grze ? chodzila cala noc ;)



jak cos to in game Aragros

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 10:58 
Cytuj  
server pvp tylko jeden jest?

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 10:59 
Cytuj  
tak na tej becie tak,

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 11:43 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
Piszpan: jak tam ci idzie? warto odpalac w ogole? :)


Konczysz 1 miasto i zaczyna sie zabawa. Pod miastem jakies fajty non stop ktos ciebie ty kogos. Nie chcesz idziesz dalej i robisz q aczkolwiek jak widzisz kolesia z red nickiem wiadomo ze bedzie dym a jak cie nie zaczepia ty jego mozesz zawsze puknac dla sportu:) Walka na pvp nie jest za latwa nie ma spamowania skillami trzeba odskoczyc i w odpowiednim momwncie wujebac bo inaczej samemu mozna zejsc szybko. Bardziej takie szachy ale duuuzo szybsze chociaz moze szachy tu nie pasuja no taktyka generalnie wygrywa plus dobre oko.

Questowanie expienie wiadomo jak w kazdej grze tutaj latwe nie przeszkadza za bardzo focus to i tak pvp bedzie. Pozniej juz spotkalem mobki ktore zaczely mi z celownika uciekac jakies uniki robic.


Gildia gildia gildia ta gra to gildia. Najlepiej duza i mocna inaczej bedziesz pisal jaka to chujowa gra bo cie kazdy pekuje. Wojny gildiowe, questy gildiowe byc moze wkrotce siedziby. Bez gildi imho ta gra szybko sie znudzi, nawet w malej gildi bo powiedzmy kilka przegranych wojen pod rzad ludzie emo rage quita dostana i tyle. No ale bylaby drama przynajmniej:)

Jeszcze co do pk Nie wiem czy sa kary ale kolesie za cos w sumie maja red nicki pewnie za iles tam kili wtedy mozesz ich tluc ile wlezie.

Na koniec mi sie gra fajnie pierwszy hype ogolny sama gra juz troche zszedl. gra jest fajna z dobra grafa mi akurat do kona nie pasuje ten system targetowania chociaz coraz bardziej sie czlowiek przyzwyczaja. Teraz mam hype na pvp bo tak naprawde wczoraj pod miastem stalem z godzine i tylko lalem czerwoncow nic to nie dawalo ale fun z tego mialem nawet sie dziwilem samemu sobie.

pisze troche chaotycznie bo co chwila musze sie od kompa oderwac.

Mendol ja bym przynajmniej sprobowal za te 20 zl bete bo nikt ci nie opisze tego tak dobrze.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 11:48 
Cytuj  
jakims rangerem da sie tu popykac? czy pizda jak w wiekszosci mmo?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 11:58 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
jakims rangerem da sie tu popykac? czy pizda jak w wiekszosci mmo?


bosh ja gram rangerem i pisalem gdzies tu ze jest kozak. wczoraj w berserka zajebalem cryta za 1,6k gdzie mial chyba 2,4k hp.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 12:21 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Mendol napisał(a):
jakims rangerem da sie tu popykac? czy pizda jak w wiekszosci mmo?


bosh ja gram rangerem i pisalem gdzies tu ze jest kozak. wczoraj w berserka zajebalem cryta za 1,6k gdzie mial chyba 2,4k hp.


daj na siebie namiary ingame

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 12:32 
Cytuj  
Ja mistickiem i jest calkiem fajny


_________________
Turbot

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 13:03 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
bosh ja gram rangerem i pisalem gdzies tu ze jest kozak. wczoraj w berserka zajebalem cryta za 1,6k gdzie mial chyba 2,4k hp.


Czyli jak to u koreańców albo grasz ranged klasą albo grasz tylko pve.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 13:21 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Piszpan napisał(a):
bosh ja gram rangerem i pisalem gdzies tu ze jest kozak. wczoraj w berserka zajebalem cryta za 1,6k gdzie mial chyba 2,4k hp.


Czyli jak to u koreańców albo grasz ranged klasą albo grasz tylko pve.


nie do konca bo jak cie taki berserk dorwie i powali to nie zyjesz. pvp na 12 lvl jest mialkie 7 skilli i tyle a berkowi akurat brakuje sprintow i doskowkow ktore pozniej dostaje. Na pvp imho lancer bedzie wymiatal, tank z doskokiem linka i przezywalnoscia ale wszystko sie pewnie okaze. Nie bedzie zlych klas bo nie bedzie praktycznie solo pvp, no poaza fajtami na spotach czy pod miastem duelami.


btw. nowy dzial moze?bo widze masa gildi sie wybiera i masa pytan jest zainteresowanie tez.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443


Ostatnio edytowano 19 lut 2012, 13:31 przez Piszpan, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 13:30 
Cytuj  
wy na serio chcecie w to grać ?
muszę to ściągnąć i obadać bo nie wierze własnym oczom :o


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 13:36 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
nie do konca bo jak cie taki berserk dorwie i powali to nie zyjesz. pvp na 12 lvl jest mialkie 7 skilli i tyle a berkowi akurat brakuje sprintow i doskowkow ktore pozniej dostaje. Na pvp imho lancer bedzie wymiatal, tank z doskokiem linka i przezywalnoscia ale wszystko sie pewnie okaze. Nie bedzie zlych klas bo nie bedzie praktycznie solo pvp, no poaza fajtami na spotach czy pod miastem duelami.


Ale też o tym mówię, w mass pvp najpierw musi cię dorwać , do dziś pamiętam jak w L2 się non-ranged grało na sieges....
A niestety klasa która najbardziej mi sie podoba jest non ranged .


_________________
Mam leniwe szare komórki.


Ostatnio edytowano 19 lut 2012, 13:39 przez Bloodleaf, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 13:39 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Piszpan napisał(a):
nie do konca bo jak cie taki berserk dorwie i powali to nie zyjesz. pvp na 12 lvl jest mialkie 7 skilli i tyle a berkowi akurat brakuje sprintow i doskowkow ktore pozniej dostaje. Na pvp imho lancer bedzie wymiatal, tank z doskokiem linka i przezywalnoscia ale wszystko sie pewnie okaze. Nie bedzie zlych klas bo nie bedzie praktycznie solo pvp, no poaza fajtami na spotach czy pod miastem duelami.


Ale też o tym mówię, w mass pvp najpierw musi cię dorwać , do dziś pamiętam jak w L2 się non-ranged grało na sieges....

Nie wiem jak w mass pvp ,ale jak grałem w stress-testy w TERĘ (teraz nie dostałem klucza na ten weekend cbt) to , w duelach warriorem casterów rozjeżdżałem.

Tylko ,że a) to było na jakimś niskim lvl ( 8? 10?) + to nic nie znaczy ,bo po prostu na słabych mogłem trafić ,zresztą wiadomo wtedy nikt nie ogarniał jeszcze gry.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 13:40 
Cytuj  
Nom właśnie tu ma się gra opierać na mass-pvp a tam zawsze klasy ranged > melee


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 13:49 
Cytuj  
embe napisał(a):
wy na serio chcecie w to grać ?
muszę to ściągnąć i obadać bo nie wierze własnym oczom :o


powiedzmy embe wbijasz ten 60 lvl i co dalej:
1) mozesz latac po spotach sam lub z kumplami i gankowac ludzi.
2) jestes w gildi masz wojny sojusze polityke system elekcji (nie wiem jeszcze co to) questy gildiowe i lvlowanie gildi buffy gildiowe (to juz niech sie wypowie ktos kto ma gildie) do tego gildie nakladaja podatki na tereny.
3) instancje srancje
4) masz areny 5v5 10x10 z nagrodami.
5) masz open raid bossy gdzie pewnie zeby wogole zaczac bic takiego bossa bedziesz musial pokonac inna gildie party etc.
6) widac ze 58 lvl na dzis i 60 w nowym patchu to nie koniec plus dark rifty (rodem z rifta)
7) drama oj tak tu bedzie masa dramy nie masz frakcji masz pk i polityke = drama.
8) jakies systemy reputacji srakcji nie wiem co to ale bedzie cos daily i specjalne sklepy do tego.
9) sety pvp do zdobycia.
10) crafting srafting standard z gatheringiem ale bedzie enchant czyli juz masz zabawe:)
11) nie wiem czy beda jakies zamki i siege slyszalem cos o outpostach do zdobywania jesli to sie potwierdzi bedzie win na bank.

mialem cos jeszcze napisac ale zapomnialem :) generalnie duzo podobienstw do l2 ja grajac czulem sie jakbym wrocil do starych dobrych czasow a jeszcze wielu rzeczy nie sprobowalem. Jesli ktos bedzie gral w betach czas pomyslec o gildi.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 13:50 
Cytuj  
Jak prezentuja sie wymagania minimalne do tego jak gra chodzi na prawde ?


_________________
Elysium Project pvp: Vsqe

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 13:58 
Cytuj  
Ma ktoś beta key na wydaniu? W sumie skoro TERA to taki nowy L2 to wypadało by przetestować:) ( choćby to czy ruszy na moim dziadku)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 14:02 
Cytuj  
raas napisał(a):
Jak prezentuja sie wymagania minimalne do tego jak gra chodzi na prawde ?

Wymagania sa smiesznie male. Pojdzie na kazdym sprzecie z ostatnich 4 lat. O ile nie masz jakiegoś dziwoląga w stylu GeForce 8400/500 ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1727 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 87  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.