mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1727 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 87  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 14:04 
Cytuj  
Na low pojdzie na wszystkim z tego co czytałem...tylko na najniższych detalach ta gra wygląda okropnie...:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 14:09 
Cytuj  
embe napisał(a):
wy na serio chcecie w to grać ?
muszę to ściągnąć i obadać bo nie wierze własnym oczom :o

No wiesz. To ze ty nie masz nosa do trafiania w dobre MMO, to nie znaczy, ze kazdy tak ma ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 14:25 
Cytuj  
Tak czy siak w grze jak cos mozecie mnie dodac do friends listy @Aragros@


milego, warrior z kazdym lvlem fajniejszy

**

Posty: 306
Dołączył(a): 7.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 14:37 
Cytuj  
nigdy więcej mmo, nigdy więcej mmo, nigdy więcej mmo...
kurwa!
poratuje ktoś kluczykiem? 8)


_________________
koty mają wybitny szacunek dla własnej energii

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 15:57 
Cytuj  
Zróbcie sobie mini-preorder za 20zł i będziecie mili klucz na wszystkie bety, srety, itp. Moim zdaniem warto, bo lepiej wtopić 20zł niż później 200zł (jak co poniektórzy w SWTOR :lol: ).

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 16:48 
Cytuj  
ja pierdole, wy jak dzieci lapiecie hype na gry.


a tobie piszpan przypomne, ze tak samo tutaj fapujesz jak fapowales do rifta czy nawet swtora + podajesz jakies info z dupy.
narazie nic nie wiadomo o systemach politycznych(z tego co czytalem to w korei to ciagle nie funkcjonuje poprawnie) juz nie wspominajac o arenach, ktore sobie centralnie wymysliles bo takiego feature'a nigdzie nie ma opisanego nawet jako 'moze w przyszlosci cos takiego bedzie'.

zes liznal gry wbijajac 12lvl i juz pierdolis jak bys przeszedl cala gre i mial ja w malym paluszku.


ON TOPIC:

swoja droga te punishmenty za pk niezle przyjebane - z tego co tu linkujecie to wynika, ze kara za zabijanie bedzie mniejszy nasz dmg + wiekszy dmg przeciwnikow na nas co praktycznie nie pozwoli nam na bycie outlawem po przy takim debuffie -50% kazdy troll nas pozamiata.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 17:10 
Cytuj  
No tak czytam te kary za PK i sie zastanawiam, czy nic z tego nie ma poza samym zabijaniem (coraz trudniejszym swoja droga) graczy?

Nie no juz sie chce pkowac.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 17:11 
Cytuj  
Stacki debuffa dosyc szybko spadaja to raz, dwa jak komus sie juz uda to po dobiciu 1000+ sa jakies rewardy, ale podejrzewam ze bez scamu gdzies na boku z kumplem tego sie nie zrobi.

Kole0 napisał(a):
a tobie piszpan przypomne, ze tak samo tutaj fapujesz jak fapowales do rifta

a czy rift okazal sie failem? gra wciaz dziala, po failu tor'a gra znow sporo ludzi, o f2p nie slychac nic ;]

Cytuj:
nie wspominajac o arenach, ktore sobie centralnie wymysliles bo takiego feature'a nigdzie nie ma opisanego nawet jako 'moze w przyszlosci cos takiego bedzie'.

pewnie mu o BG chodzilo


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 17:41 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
No tak czytam te kary za PK i sie zastanawiam, czy nic z tego nie ma poza samym zabijaniem (coraz trudniejszym swoja droga) graczy?

Nie no juz sie chce pkowac.

Dlatego jeżeli chodzi o siegi i PK-owanie to czekam na ArcheAge.

Na dzień dzisiejszy - przeciwną frakcję możesz PK-ować bez niczego , za PK-owanie swojej są kary ofc włącznie z perma-redem za bycie uporczywym złamasem : lol

+ ponoć ma być możliwość stworzenia własnej frakcji ,ale a ) trudne b) tylko gildie i to pewnie duże ,ale i tak sounds interesting :)


Mimo to TERA jak w nią grałem okazała się lepsza niż myślałem (choć fail w end-game w Korei coś nie nastraja optymistycznie) - mimo ,że nie kupuję - to mam nadzieję ,że ci co naprawdę się wkręcą będą mieli fun ,a nie whinowali za 3 tygodnie bo hype złapali.

Mniejsze oczekiwania panowie i panie. Na zdrowie wyjdzie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 17:47 
Cytuj  
gdzie koles napisalem ze mam gre w 1 paluszku? pisze o tym co wiem i jak dzialaja pewne zasady i co powoduja w grach. areny sa czy sie nazywaja bfg czy inne warzony niewazne zapraszam do filmikow na youtube. Do rifta nie fapowalem tak samo do swotora obie gry byly mialkie ze wzg. na pvp. tera mam nadzieje bedzie inna. Czy ja placze pozniej ze zaluje ze gralem w swotora czy rifta? nie i nie bede zalowal tery nawet jesli bedzie fail styknie ze sie pobawie a jak bede sie bawil 3m to juz bedzie super. Nie wiem co w korei niedziala jesli ty wiesz podziel sie a nie piszesz glupoty. Napisalem wyraznie ze nie wiem jak dziala system elekcji a czy dziala widocznie ty masz info tylko jakies takie niejasne.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 18:19 
Cytuj  
Ci co grali w korei i powbijali max lvl jakoś nie maja tak optymistycznych informacji, większość z tego co wymieniasz Piszpan albo nie ma albo działa kulawo jak w większości gier, coś jest zergowane, coś jest w formie pingponga, części nie warto robić i wnioski tych ludzi są jedne, nuuuda.
No ale zawsze można mieć nadzieje że wprowadzą wszystko i po premierze EU będzie zapięte na ostatni guzik :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 18:31 
Cytuj  
widzisz z checia bym poczytal/posluchal jakiegos zrodla. duzo tez zalezy od community i mentalnosci koreance to nie us/ue . w ueopie zawsze znajdzie sie jakas gildia ktor bedzie probowala zburzyc system dominacji sojuszy, przynajmniej taka mam nadzieje.

ty to teosen right? popularnie zwany tosiek ;)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 18:42 
Cytuj  
ktos siedzi na jakims mumble albo tsie publicznym ?


up. skradlem pomysl na sygnature Piszpanie

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 18:43 
Cytuj  
sula napisał(a):
Dlatego jeżeli chodzi o siegi i PK-owanie to czekam na ArcheAge.


no wlasnie, mnie sie nie chce juz czekac do 2014 zeby to AA przyszlo. Tera wychodzi za jakis czas, pewnie wszystkim i tak juz zapal zejdzie przez te bety, no to chyba za aiona trzeba sie brac, tam bylo calkiem spoko pvp tylko grind ostry :<

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 18:47 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
sula napisał(a):
Dlatego jeżeli chodzi o siegi i PK-owanie to czekam na ArcheAge.


no wlasnie, mnie sie nie chce juz czekac do 2014 zeby to AA przyszlo. Tera wychodzi za jakis czas, pewnie wszystkim i tak juz zapal zejdzie przez te bety, no to chyba za aiona trzeba sie brac, tam bylo calkiem spoko pvp tylko grind ostry :<

Nie no spoko ,ja nikogo nie zniechęcam. Chcecie grać grajcie i obyście mieli fun.

Mam nadzieję na fajne relację po release retaila jak to tam wygląda.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 19:40 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
sula napisał(a):
Dlatego jeżeli chodzi o siegi i PK-owanie to czekam na ArcheAge.


no wlasnie, mnie sie nie chce juz czekac do 2014 zeby to AA przyszlo. Tera wychodzi za jakis czas, pewnie wszystkim i tak juz zapal zejdzie przez te bety, no to chyba za aiona trzeba sie brac, tam bylo calkiem spoko pvp tylko grind ostry :<


w aionie na poczatku bylo spoko pvp, pozniej to tylko zerg jednej lub drugiej strony zwalone riftowanie itd. ale poczatki milo wspominam.

Byc moze faktycznie mocno sie napalam na tere ale poki co wszystko jest tak jak myslalem ze bedzie. Z minusow mnie ten system targetowania do konca jeszcze nie przekonuje niby trudniejszy niby wyzwanie ale do konca jakos mi nie pasuje wolabym chyba standardowy target.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 20:29 
Cytuj  
Mi wlasnie podoba sie ten system targetowania i to ze tak naprawde nie ma tony skilli jak w Rifcie. To bedzie taka lekka nawalanka


_________________
Turbot

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 20:55 
Cytuj  
zostalem zgankowany przez 3 osoby w tym healer :d powiem, ze wlasnie przez to, ze jest targetowanie to prawie zalatwilem jednego z nich. Uniki, odskoki, aoe stun i jedziem ich. No ale jak sie lecza z dystansu to raczej ciezko ;)


niestety tylko widze postac Piszpana i to ciagle offline...za bardzo nie ma z kim pobiegac zeby sie obronic jakos.


Ostatnio edytowano 19 lut 2012, 21:14 przez Deli, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 21:12 
Cytuj  
...podwojny

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 21:49 
Cytuj  
Na serwerze PvP znajdziecie polską gildię Avengers. Mają nawet TS3. 8)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1727 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 87  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.