mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 23 lut 2012, 17:38 
 
Krotkie dialogi tez moga byc klimatyczne. Musza tylko byc dobrze zrobione vide Gothic 1 i 2.

Bioware to obecnie taki McDonalds wsrod developerow. Czasami mozna zjesc, ale na dluzsza mete mozna sie porzygac.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2012, 18:15 
 
Nie no, oczywiscie bez przesady. To co bylo w DA2 to smiech na sali. W SWTOR nie gralem, ale sadzac po screenach, filmikach i relacjach, lepiej nie bylo.
Dialogi w ME i ME2 mi sie osobiscie podobaly (chociaz fakt, ze w 2jce juz bylo widac, ze zmierzamy do DA2). Jasne, ze czasem brakowalo innej odpowiedzi, ktora wydawala sie mi (graczowi) naturalna. Ale pamietam, ze grajac na przyklad w BG (raczej chodzi mi o jedynke, w dwojce mam wrazenie ze byly lepsze dialogii i w ogole byla lepsza oczywiscie) zdarzaly sie sytuacja kompletnie odwrotne - w kluczowym momencie wyskakiwal wall of text, ktory trzeba przeczytac.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2012, 20:51 
 
Mirtul napisał(a):
Nie no, oczywiscie bez przesady. To co bylo w DA2 to smiech na sali. W SWTOR nie gralem, ale sadzac po screenach, filmikach i relacjach, lepiej nie bylo.
Dialogi w ME i ME2 mi sie osobiscie podobaly (chociaz fakt, ze w 2jce juz bylo widac, ze zmierzamy do DA2). Jasne, ze czasem brakowalo innej odpowiedzi, ktora wydawala sie mi (graczowi) naturalna. Ale pamietam, ze grajac na przyklad w BG (raczej chodzi mi o jedynke, w dwojce mam wrazenie ze byly lepsze dialogii i w ogole byla lepsza oczywiscie) zdarzaly sie sytuacja kompletnie odwrotne - w kluczowym momencie wyskakiwal wall of text, ktory trzeba przeczytac.


Problem w tym, że jak ogladam filmiki z mass effect 3( jak rozumiem to pewno demko) to w koleczku sa dwie odpowiedzi - swiety lub diabel :/ Wtf to juz nawet koleczko nie jest potrzebne tylko mogli by dac dwa guziczki - zly/dobry

Poza tym Bioware to jest( a raczej BYLA) moja ulubiona firma jezeli chodzi o gry. Uwielbiam ich gry, ale ME3 nie kupie i jestem z tego powodu wkurzony :/ Wkurzony, bo kupilbym, ale powiazanie z origin( mam juz steama, starczy mi) i obcinanie z contentu WAZNEGO dla fabuly to za duzo. I cos czuje, ze w ME3 bedzie jeszcze mniej rpg niz w dwojce.

Pytanie gry jakiego innego producenta wybierac ? Jakos za Bethesda nie przepadam, maja fajne gry, ale nei dla mnie( oprocz Morrowinda), a prawdziwie epic firmy jak Black Isle czy Troika, Sir-Tech juz nie ma... Moje typy - CD Projekt Red( Wiedzmin rules !) oraz Obsidian - tacy troche wyrobnicy, bo jak cos calkiem autorskiego robia to wychodzi srednio(az dziwne gdy sie patrzy na ich sklad), ale w kontynuacjach to oni sa mistrzami. Mam nadzieje ze South Park tez bedzie rzadzil :D


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2012, 21:22 
 
Demo bylo baaaardzo obciete pod wzgledem dialogow z tego co mowilo Bioware. Specjalnie.
Tez ME3 nie kupie, bo wydawanie DLC w dniu premiery to jest pomylka. Place i dostaje niekompletny produkt, wtf?
Cytuj:
obcinanie z contentu WAZNEGO dla fabuly to za duzo

Skad wszyscy wiedza, ze ten content bedzie WAZNY dla fabuly? Tylko dlatego, ze to Prothean?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2012, 21:25 
 
A czy fakt, ze jest tam Prothean jest niewystarczajcy ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 lut 2012, 21:29 
 
Czy ja wiem, moze sie okazac, ze wrzucili go do gry w tak glupi sposob, ze moze lepiej gdyby w ogole go rzeczywiscie nie bylo :p

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2012, 21:31 
 
Lmao, "tylko Prothean".

No tak, co żyjący przedstawiciel najbardziej tajemniczej rasy w świecie ME, uznanej przez wszystkie cywilizacje za wymarłą, może wnieść ważnego do fabuły...

Serio piszesz?

http://www.youtube.com/watch?v=eK99_T61alc <- jak by ktoś chciał wiedzieć jak w/w brzmi i wygląda.

Jedyne co mogę powiedzieć to: "STOP EATING MY SESAME CAKE!1!"


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2012, 21:43 
 
Mirtul napisał(a):
Skad wszyscy wiedza, ze ten content bedzie WAZNY dla fabuly? Tylko dlatego, ze to Prothean?


To tak jakby ze Skyrim wyciąć smoki i wstawić do DLC.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2012, 21:56 
 
Pewnie badali rynek i im wyszlo, ze gracze lubia bonusy i dodatki to zrobili day one dlc. Mialem kupowac bo lubie serie ale postoje. Po gowienku DA2 i tak spodziewac sie mozna ze poszli w strone zidiocenia rozgrywki.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2012, 22:19 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Pewnie badali rynek i im wyszlo, ze gracze lubia bonusy i dodatki to zrobili day one dlc.


Dobry zarcik.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2012, 22:29 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Pewnie badali rynek i im wyszlo, ze idioci lubia bonusy i dodatki to zrobili day one dlc. Mialem kupowac bo lubie serie ale postoje. Po gowienku DA2 i tak spodziewac sie mozna ze poszli w strone zidiocenia rozgrywki.

fix'd.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2012, 22:39 
 
Kurewki sukcesywnie próbują nowych rozwiązań do dojenia graczy i będą próbowali nadal.

"Bo gry muszą na siebie zarabiać a wydawcy gier to nie wolontariat" ofc.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2012, 22:45 
 
Razoth napisał(a):
Kurewki sukcesywnie próbują nowych rozwiązań do dojenia graczy i będą próbowali nadal.

"Bo gry muszą na siebie zarabiać a wydawcy gier to nie wolontariat" ofc.

Niech sobie mniejsze dywidendy wypłacają :lol:


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 23 lut 2012, 22:55 
 
Deshroom napisał(a):
BG2 z widescreenem i po polsku daje rade :wink:
kurde kiedyś to umieli zrobić dubbing

Ja bym już chyba nie mógł, po komputerowym Wiedźminie za bardzo mierziłby mnie klimat heroic fantasy i czarno-biało-cukierkowata wizja świata.

Co oczywiście nie zmienia faktu, że w swoim czasie przeżyłem z tą grą PRAWDZIWIE EPICKĄ PRZYGODĘ.


Baldur i Torment miały zajebiste dubbingi, ale imo i tak warto je chociaż raz przejść w oryginalnej wersji (Tony Jay jako Istota Wiekuista = EPIC)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2012, 10:13 
 
Dana napisał(a):
To tak jakby ze Skyrim wyciąć smoki i wstawić do DLC.

Kiepska analogia.
Wyciecie smokow ze Skyrima == Wyciecie reaperow z ME

Razoth: Serio pisze. Skoro ten Prothean jest w DLC to pewnie bedzie glupio/prosto wprowadzony, bez wiekszego znaczenia dla fabuly. Bedzie mial amnezje albo bedzie 60tys. lat w hibernacji i tak naprawde chuja sie dowiesz, procz tego, ze jest Protheanem. A NPC tez sie tym nie przejma, tak samo jak w ME2 kazdy olewal Legiona :|
Przy takiej zagrywce Bioware to raczej spodziewam sie, ze bedzie tak jak mowi gokulo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2012, 10:54 
 
Cytuj:
Kiepska analogia.
Wyciecie smokow ze Skyrima == Wyciecie reaperow z ME


Bardzo dobra analogia. Chodzi o integralność dla świata i lore gry, a nie bezpośrednie porównanie.

W ME1 grałeś? Tam było więcej o protheanach niż reaperach.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2012, 11:03 
 
Ciekawi mnie czy jebna jakikolwiek ciekawy background reaperom czy niestety cala gra bedzie: "nie oddamy ziemi omg omg ripery gwalca nam kobiety!!"

Czytajac to:

Cytuj:
The Reapers, known by the geth as the Old Machines, are a highly advanced machine race of synthetic/organic starships. The Reapers reside in dark space, the vast, mostly starless space between galaxies. They hibernate there, dormant for thousands of years, before they are given the signal to return. Their origins are completely unknown. The first Reaper known to have communicated with organic life, referred to by Saren Arterius as Sovereign, claimed that the Reapers have neither beginning nor end. Even their true name is a mystery; "Reapers" was a name bestowed by the Protheans, and Sovereign stated that whatever the Protheans chose to call them is irrelevant: "we simply... are."
Sovereign also reveals that the Reapers were the original creators of the Citadel and the mass relay network. These massive constructs exist so that any intelligent life in the galaxy would eventually discover them and base their technology upon them – all part of a scheme to harvest the galaxy’s sentient life in a repeating cycle of purges that has continued relentlessly over countless millennia.


Z checia spedzilbym gre nie walczac z nimi ale badajac ich przeszlosc, pochodzenie i motywy. A jeszcze bardziej probujac natrafc na slad ich tworcow.
Skojarzenia religijne i lekko "Daniken'owski" klimat rasy nasuwaja sie tu samoistnie ale imho poprawnosc polityczna i strach Bioware przed podejmowaniem takich watkow nie pozwoli nam poznac reaperow glebiej oprocz tego ze trzeba ich zabic (wszytkich naraz) jakims niewiarygodnie idiotycznym sposobem no i oczywiscie przerwanie trwajacego "eony" zaprogramowanego ciagu zdarzen przyniesie same pozytywne efekty i wogole radosc, wolnosc i szepard krol.

Kurwa z tej czesci mozna by zrobic tak zajebiste fabularnie cacuszko SF ze strach sie bac ze zapowiada sie az tak chujowo. :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2012, 11:20 
 
Zakończenie będzie takie samo jak w pozostałych ostatnich dobrych grach Bioware:

Sithowie/Plaga/Reaperzy zostaną pokonani (właściwie to odparci), ale tu jeszcze wrócą.

Z resztą podawałem ten obrazek z porównania fabuły ME ze Star Control - http://imageshack.us/f/812/1323907898771.jpg/

Jeżeli okaże się prawdą to podam jeszcze raz. ;d


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2012, 11:50 
 
Mirtul napisał(a):
Demo bylo baaaardzo obciete pod wzgledem dialogow z tego co mowilo Bioware. Specjalnie.
Tez ME3 nie kupie, bo wydawanie DLC w dniu premiery to jest pomylka. Place i dostaje niekompletny produkt, wtf?
Cytuj:
obcinanie z contentu WAZNEGO dla fabuly to za duzo

Skad wszyscy wiedza, ze ten content bedzie WAZNY dla fabuly? Tylko dlatego, ze to Prothean?


Juz pare osob odpowiedzialo, ale ja dopowiem - jakby to byly nowe ciuszki, bron, nawet zadania jakies poboczne typu "wyczysc podziemia". No ale nie, nie ma czegos - dla mnie przynajmniej - tak bardzo waznego. To oni i Zniwiarze stanowia glowna os fabuly ! Nic nie zmienia to, jak Bioware zrobilo z niego uzytek - czulbym sie bez tego jakbym gral w uposledzona wersje.

A wlasnie Tor jeszcze mi przypomnial o DA2, to wtedy moja wiara w Bioware mocno upadla :/ Wczesniej lykalem jak mlody pelikan to co robili, a tutaj taka wtopa... dobrze ze nie kupilem takiego szajsu, wystarczyly mi recenzje i opinie kolegow. ME3 mam nadzieje bedzie sporo lepszy, bo i nie byl robiony w rok jak DA2, ale nie podoba mi sie ich polityka, a jak mam to okazac jak po prostu nie kupujac ich gier


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2012, 12:29 
 
A ja DA2 niedawno kupilem. Bylo w packu za DAO za 5.99$ ;s.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.