mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 lut 2012, 12:49 
 
Mirtul napisał(a):
Razoth: Serio pisze. Skoro ten Prothean jest w DLC to pewnie bedzie glupio/prosto wprowadzony, bez wiekszego znaczenia dla fabuly. Bedzie mial amnezje albo bedzie 60tys. lat w hibernacji i tak naprawde chuja sie dowiesz, procz tego, ze jest Protheanem. A NPC tez sie tym nie przejma, tak samo jak w ME2 kazdy olewal Legiona :|
Przy takiej zagrywce Bioware to raczej spodziewam sie, ze bedzie tak jak mowi gokulo.

Tyle ze Bioware przy DA2 pokazalo wlasnie ze nie jest dla nich problemem wyciecie jakiejs postaci ktora byla przygotowywana w trakcie budowy samej gry.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 24 lut 2012, 15:25 
 
Oj BW = EA teraz.

Bioware to po prostu brand , postępują teraz według standardów dużej korporacji ,która jest na giełdzie co też ma wpływ na zarządzanie.

Oni teraz robią i będą robić odpwiednik biznesowego podejścia McDonaldsa czy KFC. Rynek gier jest już na tyle duży ,że w dupie mają tzw. graczy. Ukierunkowani są na mega-causali , a nawet jak ktoś nie chcę tego przed sobą przyznać - to przez sam fakt bycia na tym oto forum nie jest takim casualem - wystarczy spojrzeć choćby na temat o pierwszych kompach i 90% ludzi co tam pisali zaczynało 'eony' temu od C64, Spectrum , Amig czy jakiś tam 486.

Głównym targetem BW jest 'Joe z Arizony' ,który kupił sobię 3 lata temu Xbox-a jako pierwszy sprzęt bo słyszał od kumpli ,że się fajnie gra.

Nie znaczy ,że zapalonych graczy czy vetów nie chcą. Oczywiście ,że chcą - tylko jak będzie wybór między zaspokojeniem potrzeb i wymagań 'average Joe' a tzw. 'gracza' to wybiorą wiadomo kogo i co.

Także ja nie kupuję ich gier i jakoś nie widzę ,żeby się to miało zmienić - po prostu już nie są robione dla mnie.
Są tak prostackie ,że żygać się chcę po chwili i nawet dobre story tego nie ratuje (choć tu też jest słabo ostatnio).

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 24 lut 2012, 15:35 
 
Bioware się z kurwiło i tyle , jak macie nadzieje na porządne rpg to się niestety zawiedziecie. Fanboye sobie może wmawiają ,że DA2 było wypasionym crpg iem godnym następca BG2, a ME2 to arcydzieło, a ME3 będzie jeszcze lepsze... Przecie to filmiki + arcade shooter + płytka jak huj fabuła. Bioware robiło dobre gry, ale to było dawno temu, teraz robią gry dla upośledzonych debili. Chcecie dobrego crpga ? Pograjcie w serie Drakensang (2 cześci + dodatek poniżej 30 zeta na aledrogo), nawet kulawe nwn2 jest lepsze...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2012, 15:40 
 
No mi ME2 się akurat bardzo podobało, równie bardzo co część pierwsza.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2012, 15:54 
 
To ja juz wole ME2 niz Drakensang, w ktorego pogralem z godzine moze. ME2 brakowalo dobrej fabuly i customoziacji sprzetu, natomiast cala reszta bardzo dobra.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 24 lut 2012, 16:23 
 
ME1 zajebsite , 2 dawala rade , DA1 zajebisty oldschool cRPG ze stara aktywna pauza , DrakenSang ? eh...

NWN2 bylo dobre ale nie urywalo dupy jak za czasow NWN1 ... teraz 90% developerow targetuje swoje gry pod casuali i konsole , w chuju maja placz 10hardcorowcow/nolife'ow jak ich casualowy produkt kupi kilka milionow otylych dzieci z USA , dla nich to biznes i szmal ;]

czasy sie zmienily

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 lut 2012, 16:31 
 
warhameron napisał(a):
Fanboye sobie może wmawiają ,że DA2 było wypasionym crpg iem godnym następca BG2

takich "funboy'ow" to nawet u nas na forum nie ma :P


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2012, 16:47 
 
Odpalilem "demo" Syndicate... Ilosc bloomu jaki Starbreeze wjebalo w te gre + godrays o mocy atomowki wolaja o pomte do boga. Wytrzymalem 10min. Do tego kompletnie zjebana kontrola mycha (akcelaracja dowalona do maximum), FOV tez chyba minimalne, jednym slowem technologiczny koszmar. Trzymac sie z dala.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2012, 17:34 
 
http://www.youtube.com/watch?v=GTBgZybSLGg
Gotham City Impostors

daliby multi ala tf2 i mogloby byc cool ;)


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2012, 18:17 
 
Dana napisał(a):
Bardzo dobra analogia. Chodzi o integralność dla świata i lore gry, a nie bezpośrednie porównanie.

W ME1 grałeś? Tam było więcej o protheanach niż reaperach.

Nie pierdol. Wiem o co ci chodzi, ale analogia byla kiepska. Mowimy o fabule. Jesli miales na mysli integralnosc swiata i lore to powinienes byl porownac wyciecie Prothean z ME2/ME3 do wyciecia Daedr ze Skyrima (chociaz to tez nie jest 100% trafne porownanie).

W ME1 gralem (tylko raz, ale zamierzam to naprawic w najblizszym czasie) i tak, pamietam, ze bylo wiecej o protheanach niz o reaperach. Ale protheanie kompletnie stracili jakiekolwiek znaczenie jak sie pojawili reaperzy. W dwojce juz ich nie bylo (tak, wiem, Collectors byli ex-prothean, ale to rownie dobrze mogla byc kazda inna rasa, keeperzy, gethowie czy po prostu jakies nowe maszyny - nic by sie nie zmienilo).
Biorac to pod uwage i laczac z tym jak NPC zachowywali sie wobec Legiona w ME2 (kompletnie go kurwa olewali, podczas gdy imo to powinien byc oddzielny, wazny watek. Pamietam moje rozczarowanie jak swiezo po przylaczeniu milego Getha polecialem pokazac go w cytadeli ._.) nie widze zadnego powodu dla ktorego Prothean w ME3 mialby byc so-fkin-important. Bioware na pewno napisalo jakis chujowy quest, ktory nie bedzie mial zadnego wplywu na glowna fabule, a sama postac bedzie mial zerowa interakcje z NPC. Syf krotko mowiac.


Razoth: Oczywiscie, ze bedzie to dokladnie taka sama fabula jak w SC ;) Widac to tylko po samym twoim screenie i demku (a tej siodmej zdradzieckiej rasie bedzie odpowiadal Cerberus pewnie)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2012, 19:51 
 
Protheani są na tyle integralni dla świata gry, że gdyby Spectry nie znaleźliby ich sondy w pierwszej misji pierwszej gry, to nie dowiedzieliby się w ogóle o istnieniu reaperów, co w konsekwencji doprowadziłoby do zagłady całej galaktyki.

Zresztą chodzą głosy że to właśnie Protheanie pokonają Riperów w końcówce ME3, niczym kosmiczna deus ex machina.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 12:02 
 
Posiadacie konsole?
Jeżeli tak, to zanim kupicie Mass Effecta 3 - Polecam obejrzeć te dwa filmiki z dwóch różnych gier. Filmik z dema, i jeden trailer - więc praktycznie spoiler free.

http://www.youtube.com/watch?v=bDss4UJQhQw

http://www.youtube.com/watch?v=PQ6D1PESLwQ

Serio, co waszym zdaniem jest lepsze? Bo ja mówię 100% serio, że podczas tego motywu w demie ME3 umierałem ze śmiechu. To dziecko powinno jeszcze owinąć się flagą ameryki ;)

Chcecie postawić się Bioware'owi to zagłosujcie portfelami, i kupcie mniej "reklamowany" produkt.


_________________
Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 12:48 
 
Binary domain też mnie nie zachwycił ,ale też nie odrzucił. Jest ok.


ME3 - nie tylko na konsolę , na PC też nie kupować.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 13:07 
 
Jak dla mnie oba trailery sa siebie warte.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 13:51 
 
sula napisał(a):
ME3 - nie tylko na konsolę , na PC też nie kupować.


Zgadza się, ale Binary Domain jest tylko na konsolę. A to oznacza, że jest jakaś alternatywa dla ME3. O to mi chodziło, może niezbyt wyraźnie to wyraziłem ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 14:52 
 
http://imgur.com/a/kQnU9

Trochę artów maszyn z Mechwarrior Tactics.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 15:51 
 
Dana napisał(a):
http://imgur.com/a/kQnU9

Trochę artów maszyn z Mechwarrior Tactics.


A Madcata niet :(

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 18:56 
 
http://www.gram.pl/news_8AvrHeu4_Planes ... lucza.html

news w chuj stary i gra pewnie nawet jak powstanie to jakoś pod koniec dekady ale i tak WHOOOOA WHOOOOA WHOOOOA

w sumie nie musi być kontynuacja Tormenta, ale gra osadzona w settingu + fabuła i dialogi chociaż w połowie tak oryginalne i zajebiste jak w jedynce = nerdgasm jak dla mnie, o ściąganiu Marka Morgana do stworzenia nowego soundtracku już nawet nie śmiem marzyć

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 18:59 
 
Już widzę prostackie , naiwne i sztampowe dialogi poza tym ,to kółko dialogowe i 2-3 odpowiedzi do wyboru...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 19:04 
 
PRZESTAŃ NISZCZYĆ MOJE MARZENIA!!!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.