mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 452 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 23  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 21:05 
Cytuj  
W papierowego D&D nigdy nie grałem , także się nie będę odnosił.

Co do systemu to bardziej mi system z BG1 & 2 niż z NWN 2 podchodził.

Nie chcę mi się myśleć czemu , może ze względu ,że sam NWN 2 mi się nie podobał jako gra za bardzo.

Co do tego jak miałbym grać "przy stole" w papierowego to pewnie bym wolał na nowych zasadach D&D , do gry komputerowej szczególnie do gry single wolę 'stare' D&D.

Nvm zresztą.

Że wersja HD fajnie - tylko niech nie zjebią i nie uproszczą jak dla kretynów przy okazji.

Imo podpimpować grafikę a reszty nie ruszać.


Ostatnio edytowano 15 mar 2012, 21:10 przez sula, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 21:05 
Cytuj  
WithnesS napisał(a):
^ Tak jak mówi iniside. Ja nie byłem fanem matematyki i DND 4E przywitałem z uśmiechem i otwartymi ramionami, ale byłem jednym z niewielu. Osobiście dziwie się, że nie ma jeszcze gry na DND 4E, bo to idealna mechanika na grę. Takie trochę rozbudowane pokemony. Łatwo by się to CHYBA programowało itd. Serio, po pierwszy podręcznikach - Pierwsze skojarzenie moje i moich znajomych - Yup, wydoją z tego w ch gier.

Jest w produkcji. Neverwinter Online - Cryptic.

Niestety fakt, ze produkuje to Cryptic, nakazuje sie zastanowić, czy wogole da sie w to grać :roll: Moze przejecie przez PWE, podniesie im troche jakość produkcji.

Edit:
Jest jeszcze jakas jedna gram na Steam na DnD4. Nie pamietam jak sie nazywa. Tak czy inaczej jest tak chujowa, ze zaluje tych 15m ktore stracilem na sciagniecie pirata ;s.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 21:09 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Bahamut napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
To co bylo w NWN2 to dla mnie >>>> to co bylo w BG2. I to bezdyskusyjnie.


Nieno brak mi słów... ile ty masz lat?:)


O ja pierdole... a ile TY masz lat? Bo czytania ze zrozumieniem kontekstu zdania ucza chyba w podstawowce.

HINT: Nie chodzi o gry tylko o uzyta mechanike. Ta w NWN2 byla o wiele fajniejsza i bardziej rozbudowana niz ta z BG2.


Się naucz pisać najpierw tak żeby cie można było zrozumieć:)

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 21:09 
Cytuj  
iniside napisał(a):
WithnesS napisał(a):
^ Tak jak mówi iniside. Ja nie byłem fanem matematyki i DND 4E przywitałem z uśmiechem i otwartymi ramionami, ale byłem jednym z niewielu. Osobiście dziwie się, że nie ma jeszcze gry na DND 4E, bo to idealna mechanika na grę. Takie trochę rozbudowane pokemony. Łatwo by się to CHYBA programowało itd. Serio, po pierwszy podręcznikach - Pierwsze skojarzenie moje i moich znajomych - Yup, wydoją z tego w ch gier.

Jest w produkcji. Neverwinter Online - Cryptic.

Niestety fakt, ze produkuje to Cryptic, nakazuje sie zastanowić, czy wogole da sie w to grać :roll: Moze przejecie przez PWE, podniesie im troche jakość produkcji.

Nie trzeba się imo zastanawiać bo nie ma nad czym. Nie ma sensu do tej produkcji podchodzić.

Nie wiem co Cryptic musiał by zrobić ,żeby było inaczej biorąc pod uwagę jak w ich grach było i jest wszystko zjebane.

STO jest słabe i pod względem samej gry jak i ich wykonania zarówno byłego P2P jak i obecnego freemium systemu płatności.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 21:13 
Cytuj  
CoH i Champions sa OK do pogrania. Pewnie inna dywizja robila czy cos. :)

BTW. No offence Sula ale zycze ci zeby wyszla kiedys twoja gra marzen, ktora "bedzie sie warto zainteresowac". Serio.
Moze pra-pra wnukowie ci o niej nad grobem opowiedza z twoim podejsciem.

:)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 21:14 
Cytuj  
Bahamut napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
Bahamut napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
To co bylo w NWN2 to dla mnie >>>> to co bylo w BG2. I to bezdyskusyjnie.


Nieno brak mi słów... ile ty masz lat?:)


O ja pierdole... a ile TY masz lat? Bo czytania ze zrozumieniem kontekstu zdania ucza chyba w podstawowce.

HINT: Nie chodzi o gry tylko o uzyta mechanike. Ta w NWN2 byla o wiele fajniejsza i bardziej rozbudowana niz ta z BG2.


Się naucz pisać najpierw tak żeby cie można było zrozumieć:)


No jakos tylko ty miales problemy ze zrozumieniem m8. Sry ale "i have bad news for you". :)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 21:21 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Gra stoi w rozkroku pomiedzy DnD 3.5 a HERO.


Pytanie laika: czym jest HERO?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 21:24 
Cytuj  
Zangetsukun napisał(a):
iniside napisał(a):
Gra stoi w rozkroku pomiedzy DnD 3.5 a HERO.


Pytanie laika: czym jest HERO?

http://en.wikipedia.org/wiki/Hero_System

W skrócie. System bazujący na mocach i point buy. Z mocy tworzy sie swoje postacie. Żadnych klas. Praktycznie wszystko w rękach graczy.
Ofc. są rózne mutacje tego, bo danie graczom puli mocy, punktow i robta co chceta prowadzi do jednego slusznego buildu ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 21:26 
Cytuj  
Z Twitera:

@riklaunim 1st rule of #bgee Don't break the fun. We're using the 2nd Edition D&D rules.

@SeriousSamurai We take mods seriously. (I led NWN after all) mods both current and future are important. More announcements to come

@mat_detorre There will be two games. Baldur's Gate: Enhanced Edition and Baldur's Gate II: Enhanced Edition #bgee=BG+TotSC, bg2ee=bg2+ToB

Szkoda, ze 2 edycja, ta 4 z tego co piszecie wyglada bardzo fajnie...

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 21:27 
Cytuj  
Odgrzewany kotlet. :wtf:


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 21:29 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
CoH i Champions sa OK do pogrania. Pewnie inna dywizja robila czy cos. :)

BTW. No offence Sula ale zycze ci zeby wyszla kiedys twoja gra marzen, ktora "bedzie sie warto zainteresowac". Serio.
Moze pra-pra wnukowie ci o niej nad grobem opowiedza z twoim podejsciem.

:)

Nie czekam na grę marzeń ,a gry w które mi się fajnie gra - pojawiają się.

Nie często ,ale są. Tak jakbym miał uśrednić to od 1 do 4 gier w roku.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 21:58 
Cytuj  
Wolał bym by to jednak byl BG3 niz bardzo smaczny, ale jednak odgrzewany kotlet.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 22:05 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Z Twitera:

@riklaunim 1st rule of #bgee Don't break the fun. We're using the 2nd Edition D&D rules.


ehh chujowo. Calkie mozliwe ze dealbreaker dla mnie po opdczas ostatniego playthrough stare zasady D&D (brak featsow, skilii itp..) mnie juz mocno odrzucaly. Taki NWN 1 jest pod tym wzgledem gra piedyliard razy lepsza.
No i rozwoj postaci ograniczony do klikniecia "kuleczki" co lvl zeby zadac +2 obrazenia z noza - ehhh... KURWA :/


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 22:07 
Cytuj  
Sparth2 napisał(a):
Wolał bym by to jednak byl BG3 niz bardzo smaczny, ale jednak odgrzewany kotlet.


Nie.

Tyle w temacie.

Co do tego nowego contentu to ciekaw jestem czy przy okazji (a może tylko o to chodzi) zrobią to co robiły różne mody (przede wszystkim UB1, UB2) czyli odblokują i naprawią zawartość która została z gry wycięta / była zbugowana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 22:18 
Cytuj  
Jak ja bym chcial zeby to sie sprzedalo tak w 1-2mln sztuk... Wtedy mielibysmy szanse na prawdziwe BG3.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 22:19 
Cytuj  
ja i tak kupie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 22:23 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Jak ja bym chcial zeby to sie sprzedalo tak w 1-2mln sztuk... Wtedy mielibysmy szanse na prawdziwe BG3.

Prawdziwe BG3 pokroju dragon age 2 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Zrozum. Inwestorym zalezy na jednej rzeczy. Maksymalizacji zysku. A to oznacza maksmalizacje sprzedazy. A to oznacza sprawodzenie gry do poziomu debili.

Jedyną nadzieją na prawdziwe BG3 jest kickstarter.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Ostatnio edytowano 15 mar 2012, 22:24 przez iniside, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 22:24 
Cytuj  
http://www.gram.pl/news_8AnrG,q6_Zapomn ... _lato.html

Gdyby ktos mial dalej problem z odpaleniem stronki:
(wiecej na razie nie ma)
"Announcing Baldur’s Gate: Enhanced Edition™
March 15, 2012

Atari, Wizards of the Coast, and Overhaul Games are pleased to announce work has begun on the Enhanced Edition of Baldur’s Gate and Baldur’s Gate II.

Since its initial release in 1998, Baldur’s Gate has entertained millions of fans around the globe, and has received countless awards. This classic saga of mystery, intrigue, and adventure has set the standard for Dungeons & Dragons® computer roleplaying games ever since.
Re-forged by Overhaul Games

Overhaul Games has assembled a talented team of artists, programmers and designers to enhance this timeless classic. To remain true to the spirit of the game, the team includes original Baldur’s Gate developers.
Relive the most epic story ever told

Baldur’s Gate: Enhanced Edition™ and Baldur’s Gate II: Enhanced Edition™ will feature a re-forged version of the Infinity Engine with a variety of modern improvements.
The greatest roleplaying game of all time, enhanced

For all information regarding Baldur’s Gate: Enhanced Edition™ visit www.baldursgate.com, for press inquiries contact [email protected]. "


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 22:29 
Cytuj  
Ja sie bardzo ciesze. Niech po prostu jakos zopytmalizuja to pod nowy sprzet, dadza moze lepsza grafike i nawet po prostu wbuduja jakies zajebiste mody (ktorych jest naprawde mnostwo).
Martwie sie o ew. polonizacje. Mam nadzieje, ze jakos sobie poradza z dograniem ewentualnych dodatkowych kwestii - niektore postaci byly odgrywane przez aktorow, ktorzy juz zmarli niestety.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 22:29 
Cytuj  
Spoko pewnie kupię o ilę nie będzie ceny typu 180 zł za 'odświeżoną' grafę.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 452 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 23  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.