mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2933 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 93
Dołączył(a): 16.05.2008
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2012, 14:51 
Cytuj  
Nie wiem ja sobie dałem w ten szósty zmysł i co chwile mi się żarówka świeci przed oczami :D na ISie7.

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2012, 17:25 
Cytuj  
Tak white trox ale jest na to 17%

Naprawa , brothers in arms , potem wszystkie do strzalow na poruszaniu i skrecalnosc to na heavikach. na lightach i TDach i artcie ukrywanie bo dobrze jest zniknac z 150 m za krzaczkiem wielkosci kartofla.

[edit] niestety na klanowkach ukrywanie jest bezuzyteczne;p chyba ze dla 1 TDka ktorych i tak sie bierze max 1 :D


SamQ [-KGB-]


Ostatnio edytowano 6 kwi 2012, 09:30 przez S@mael, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2012, 12:19 
Cytuj  
Nie dali mi inva do alfy samolotór, a tyle golda kupiłem :P

Śmieszna jest ta nowa mapa taka mała jakaś, za budynkiem kampienie i strzelanie.
Ta z miastem i mostami mapa fajna.


_________________
O.o

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 09:26 
Cytuj  
wole prowincje niz live oaks ;o na live oaks mnie cisna a prowincje winujemy easy;p choc wsumei ostatnio cisniemy sand river - 4 kwietnia wjebalismy w finale bo 3 con losty byly FOK!


patch 7.3 przdewiduja na koniec kwietnia trailer juz jest na necie. Dlatego mam juz w garazu kw , kw-3 i is-4 :>

najbardziej mnie tam interesuje premium tank is-6 ( 8 tier) ;] dziob ma miec z is-4 dupe z is-7 i dzialo 122mm

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 09:49 
Cytuj  
pod koniec kwietnia ale chyba 2013 biorąc pod uwagę jak wprowadzali 7.2


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 10:42 
Cytuj  
hmm thx za tip, wbije free expem kw3 sobie w takim razie - moze kiedys rusze heavy ruskie.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 10:44 
Cytuj  
S@mael napisał(a):
wole prowincje niz live oaks ;o na live oaks mnie cisna a prowincje winujemy easy;p choc wsumei ostatnio cisniemy sand river - 4 kwietnia wjebalismy w finale bo 3 con losty byly FOK!


patch 7.3 przdewiduja na koniec kwietnia trailer juz jest na necie. Dlatego mam juz w garazu kw , kw-3 i is-4 :>

najbardziej mnie tam interesuje premium tank is-6 ( 8 tier) ;] dziob ma miec z is-4 dupe z is-7 i dzialo 122mm


Co się stanie z kw ? Dadzą go na premium ? Bo coś czytałem, że mają go rozbić na inne czołgi w drzewku.


_________________
@polygamia

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 15:20 
Cytuj  
tu jest info 7.3 http://worldoftanks.eu/en/development

Generalnie 3 miejsca w garazu beda z tych czolgow za frajer.
i 3 czolgi za frajer.

kw rozbijaja na 2 czolgi kv-3 leci na tier 7 is-4 na X tier . Beda dwa drzewka heavy u ruskich. Jak cos leci wyzej o tier to dostaje sie ich zastepstwo i miejsce w garazu.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 15:49 
Cytuj  
czyli jesli ma sie is4 to dostanie sie czolg, ktory bedzie zamiast niego na t9? (zamiast przeniesc czolg na t10) exp na nim zdobyty,camo, itp zostaje,czy przepada?


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 16:42 
Cytuj  
Jak sie ma is 4 w garazu
dostaje sie odnowiony is-4 ktory staje sie tierem 10 i dodatkowo na tierze 9 tym jego zamiennik chyba St-1 wpada ci do garazu . doswiadczenie przechodzi na nowy tier 9 lub jest do wyboru - w kazdym razie nei przepada.


http://worldoftanks.com/dcont/fb/media/ ... ll_com.jpg

niektore czolgi sa nieaktualne ale tak mniejwiecej bedzie wyg;adac to drzewko


Ostatnio edytowano 6 kwi 2012, 16:48 przez S@mael, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 16:47 
Cytuj  
St-1 to chyba w drugim drzewie, do IS-4 ma prowadzić. Za IS-4 ma być IS-8 z analogicznym wyposażeniem.


_________________
Χ Ξ Σ

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 17:11 
Cytuj  
Mnie tylko interesuje czy jeżeli mam teraz odkryte is-7 to czy nadal będę mieć, bo nie mam kasy żeby kupić, a nie mam zamiaru znowu do niego koxać expa.

btw gdzie się napierdala te nowe ciężkie amerykańce z przodu?

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 17:12 
Cytuj  
to co masz odkryte pozostaje odkryte .

@White trox - w kibel na dachu

@Tor object 252 w tym drzewku zostal zastapiony is-8 ze wzgledu na slaby pancerz. Is-8 bedzie nazywany t10 i bedzie w drzewku z isem 7 nie is-4


[edit] dodatkowo is-4 po przeniesieniu na tier X bedzie mial status elitarny= odkryte wszystkie moduly . Moduly odkryte na is-4 przed wejsciem patcha 7.3 zostanja anlogicznie odkryte na jego odpowiedniku na tierze 9 ( ktoreego dostajemy za frajer)

- co do premium is-6 nie wiadomo czy wejdzie w 7.3 czy dopiero w nastepnym 7.4 - w oficjalnych info wciaz nie ma mowy o jego wporwadzeniu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 16:42 
Cytuj  
czy mają w planie wprowadzac jakieś premium maszynki w najbliższej przyszłości


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 13:51 
Cytuj  
Tak is-6 (object 252) VIII tier lufa 122 DT30 na hullu kolo 100-120 armora dziob z isa -4 , dupa z isa-7 . predkosci okolo 35km/h. <-- ten jest warty uwagi ale chyba nie wejdzie w 7.3 planowanym an koniec kwietnia / poczatek maja bo nie am go w oficjalnym info .Mam nadzieje sie to zmieni.

w 7.3 wchodza 2 nowe premki ale nie wygladaja na godne uwagi.
French premium vehicles added:

10.5 сm leFH18 B2 as a tier 4 SPG.
FCM 36 Pak 40 as a tier 3 tank destroyer.

i tak wciaz najlepsza premka jest type59 ,na koncie kumpla przywiozłem tym 120k na czysto a srednio 80k bez wysilku leci. ten nowy t34 jest dobry ale wymaga specificznej gry , ludzie narzekają ze jest wolny i ze niecelny , ale z odpowiednia zaloga i modulami zamiata ladnie.

http://i43.tinypic.com/28guwxi.jpg

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2012, 06:47 
Cytuj  
promo kod: HAPPYBDAY daje 24h konta premium + do wtorku

Cytuj:
Experience x5 for the first victory of the day

Increase your experience – it has never been so easy!
50% discount on the following tanks:
SU-152
T-43
PzKpfw Panther
PzKpfw VI Tiger (P)
M7
T-20
AMX M4 (1945)
SU-5
T-34
KV-1S
PzKpfw III
PzKpfw IV
Hummel
M6
M12
AMX 38
B1
ARL 44
50% discount on premium tanks:
Valentine
Matilda
Churchill
T-127
T-15
PzKpfw S35 739 (f)
T-25
Ram-II
T14
T2 Light Tank
M22 Locust

A great opportunity to increase your arsenal!
50% discount on 100% crew training
50% discount on 100% trained crew purchased with a new vehicle
50% discount on 100% crew retraining

It will cost only 100 gold instead of 200 to retrain a crew member.
50% discount on equipment cost

What about a new camouflage net, or a binocular telescope at a very low price?
50% discount on camouflage skins

Decorate your tank for our anniversary!
Huge discount on premium accounts

3 days of premium for the price of 1, 7 days for the price of 3, and 15% discount on the premium account for 6 months and for the whole year. Being a premium member has never been so cheap!


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2012, 15:51 
Cytuj  
Cytuj:
Ostatnia aktualizacja: 17.IV.2012
Główne zmiany wprowadzane przez aktualizację 7.3.

Drodzy gracze, jak już wiecie, aktualizacja 7.3 wprowadzi nie tylko nowe mapy i francuskie pojazdy premium, ale również długo wyczekiwane zmiany w sowieckim drzewku rozwoju.
KW-3 zostanie zastąpiony przez T-150.

Czołg KW-3 zostanie przeniesiony o jeden tier wyżej (z tieru 6 na tier 7). T-150 zastąpi go jako czołg ciężki 6 tieru. W związku z tym sowieckie drzewko rozwoju od tieru 5 do 8 będzie wyglądać następująco: (nie wliczając KW-1S): KW-1 na tierze 5 -> T-150 na tierze 6 -> KW-3 na tierze 7 -> KW-4 na tierze 8.
Sytuacja 1. Nie ma KW-3 w garażu, ale jest w pełni zbadany:

Jeżeli silnik „V-2IS” był zbadany w KW-3 (jeszcze na 6 tierze), to będzie on wynaleziony w KW-3 na 7 tierze. To samo będzie miało miejsce w przypadku radia „10RK”.
Jeżeli wieża KW-3 będzie zbadana w KW-3 na 6 tierze, to w KW-3 na 7 tierze również będzie wynaleziona.
Jeżeli zawieszenie KW-3 na tierze 6 będzie zbadane, to zawieszenie „KW-3 bis” będzie również zbadane dla KW-3 na tierze 7.
Jeżeli na KW-3 na tierze 6 działo 107mm „ZiS-6” było zbadane, to będzie również zbadane w drzewku T-150, co oznacza, że będzie dostępne dla KW-3 na 7 tierze.
W przypadku zbadania dział 100mm „D-10T” i 122mm „D2-5T” na KW-3 na 6 tierze, będą one również zbadane na KW-3 na 7 tierze.
Całe doświadczenie, które nie zostało zużyte na KW-3 na 6 tierze, zostanie przeniesione na KW-3 na 7 tierze.
Wszystkie moduły z KW-3 na tierze 6, które nie nadają się do przełożenia na inne czołgi (wieża i zawieszenie) zostaną automatycznie sprzedane po koszcie zakupu. Kredyty zostaną przekazane na konto gracza. Moduły KW-3 z 6 tieru, które nie mogą być przełożone na KW-3 z 7 tieru również zostaną automatycznie sprzedane, a zysk z ich sprzedaży zostanie przekazany na konto gracza.
Wszystkie moduły z KW-3 z 6 tieru, które można przełożyć na inne czołgi (radio, silnik, działa) zostaną w garażu, to samo dotyczy naboi.
Każdy członek załogi z baraków i czołgu, który posiada umiejętność korzystania z KW-3 na tierze 6 otrzyma umiejętność prowadzenia KW-3 na tierze 7 bez żadnych strat w doświadczeniu ani osiągnięciach.
Statystyki KW-3 zostają przeniesione na T-150 bez żadnych zmian ani uszczupleń. Wszystkie osiągnięcia zostają zachowane.
Osoby posiadająe zbadanego KW-3 na 6 tierze nie tylko otrzymają zbadanego KW-3 na 7 tierze, ale i T-150 na 6 tierze.

Przypadek 2. KW-3 jest w garażu w momencie wprowadzenia aktualizacji. Wszystkie zmiany mające miejsce w przypadku 1 mają miejsce, plus dodatkowo:

KW-3 z 6 tieru zostanie zastąpiony przez KW-3 z 7 tieru zachowując działa, radia, silniki, a także otrzyma najlepszą wieżę i najlepsze zawieszenie , o ile ich odpowiedniki były wynalezione w momencie aktualizacji na KW-3 na 6 tierze.
Amunicja załadowana na KW-3 zostanie wysłana do magazynu.
Materiały eksploatacyjne (zestaw naprawczy, apteczka, itd.) zamontowane na KW-3 z 6 tieru zostaną przeniesione na KW-3 z 7 tieru.
Wyposażenie zamontowane na KW-3 z 6 tieru zostanie zdjęte i przeniesione do garażu bez strat ani wydatków ze strony gracza.
Członkowie załogi, którzy posiadali kompetencje (patrz pkt. 9, przypadek 1) na KW-3 z 6 tieru otrzymają je na KW-3 z tieru 7.
Kamuflaż, który znajdował się na KW-3 na tierze 6 zostanie przeniesiony na KW-3 na tierze 7 i na T-150. Upłynięcie okresu ważności kamuflażu na obu pojazdach (zarówno KW-3, jak i T-150) będą takie same jak na KW-3 z tieru 6 w dniu wprowadzenia aktualizacji.
Gracz dostanie darmowe miejsce a garażu na swój nowy czołg.
Gracz dostanie podstawowego T-150 na tierze 6 bez żadnych dodatkowych modułów ani materiałów eksploatacyjnych, ale z załogą wyszkoloną na 100%, bez żadnych dodatkowych umiejętności.

KW – rozbicie na KW-1 i KW-2.

Czołg KW zostanie podzielony na KW-1 na tierze 5 i na KW-2 na tierze 6.
Przypadek 1. KW nie znajduje się w garażu, ale jest zbadany.

Całe nierozdysponowane doświadczenie zostanie przeniesione z KW na KW-2.
Każdy członek załogi wyszkolony w obsłudze czołgu KW zostaje przetrenowany na czołg KW-1 bez żadnych strat ani zmian.
Statystyki z czołgu KW zostają przeniesione na KW-1 bez zmian ani strat, wszystkie osiągnięcia zostają zachowane.
Jeżeli zawieszenie KW-2 zostało wynalezione na KW, to zawieszenie 1941 będzie dostępne na KW-1.
Jeżeli silnik „V-2K” był wynalezione na KW, to silniki „M-17F” i „V-2k” będą dostępne dla KW-1, a silnik „V-2K” będzie dostępny dla KW-2.
Jeżeli działo 76mm S-54 było wynalezione na KW, to działo 57mm 413 będzie dostępne na KW-1.
Jeżeli wieża KW-2 została zbadana na KW, to wieża „Projekt CHTZ” 1942 będzie zbadana na KW-1
Jeżeli wieża KW-2 była wynaleziona na KW, to działo 152mm M-10 będzie dostępne na KW-2.
Jeżeli działo 107mm ZiS-6 było wynalezione na KW, to działo 107mm ZiS będzie dostępne na KW-2.
Jeżeli KW-1S był zbadany w drzewku rozwoju KW, to KW-1S będzie dostępny w drzewku rozwoju KW-1.
Jeżeli KW-3 był zbadany w drzewku rozwoju KW, to T-150 będzie dostępny w drzewku rozwoju KW-1.
Jeżeli S-51 było zbadane w drzewku rozwoju KW, to S-51 będzie zbadane w drzewku rozwoju KW-2.
Wszystkie moduły z KW (zawieszenie i wieże), które nie są kompatybilne z innymi pojazdami po aktualizacji, zostaną automatycznie sprzedane po ich oryginalnej cenie zakupu, a kredyty zostaną dostarczone na konto gracza.
Wszystkie moduły KW, które mogą być wykorzystane na innych czołgach, zostaną zachowane w garażu, to samo tyczy się amunicji.
Jeżeli KW był elitarny, to KW-1 również stanie się elitarny.

Przypadek 2. KW znajduje się w garażu w momencie wejścia aktualizacji.

KW z 5 tieru zostanie zastąpiony przez KW-1 piątego tieru.
Amunicja zostanie przeniesiona z czołgu KW do garażu.
Materiały eksploatacyjne z KW zostaną przeniesione na KW-1.
Wyposażenie zamontowane na KW zostanie zdjęte i przeniesione do garażu bez ponoszenia żadnych kosztów ani strat.
Jeżeli wieża KW-2 jest wynaleziona na czołgu KW, to gracz dostanie czołg 6 tieru, KW-2 do swojego garażu, wraz z dodatkowym miejscem na ten czołg. Nie otrzyma żadnych dodatkowych modułów ani materiałów eksploatacyjnych.
Gracz dostanie nową, wyszkoloną na 100% załogę dla swojego czołgu KW-2. Załoga ta nie będzie posiadać żadnych dodatkowych kwalifikacji.
Kamuflaż założony na KW zostanie przeniesiony zarówno na KW -1 jak i na KW-2. Data ważności kamuflażu będzie taka sama jak data ważności wcześniej na czołgu KW.
Moduły zamontowane na KW, które po aktualizacji nie będę pasowały na inne czołgu (zawieszenie i wieże) zostaną sprzedane za oryginalną cenę zakupu.
Moduły z KW, które mogą zostać zamontowane na inne czołgi po aktualizacji, zostaną przeniesione do garażu.
Gracze otrzymają dodatkowy, darmowy slot na swój nowy czołg.

Zamiana IS-4 na IS-8.

IS-4 zostanie przeniesiony na tier 10, a IS-8 zastąpi go jako czołg ciężki 9 tieru. IS-4 zostanie przeniesiony do nowej linii czołgów ciężkich. Stara linia czołgów ciężkich w sowieckim drzewku rozwoju będzie więc wyglądać następująco: IS-3 (tier 8) -> IS-8 (tier 9) -> IS-7 (tier 10). Druga linia ciężkich czołgów będzie wyglądać następująco: KW-4 (tier 8) -> ST-1 (tier 9) -> IS-4 (tier 10).
Przypadek 1. IS-4 nie znajduje się w garażu, ale jest zbadany.

Wszystkie moduły stockowe IS-4 zostają zastąpione przez ich odpowiedniki z IS-8.
Jeżeli silnik V-12 z IS-4 jest zbadany, to silnik V-12-6 z IS-8 również będzie zbadany.
Jeżeli radio 12RT i R113 są zbadane na IS-4, to są również zbadane na IS-8.
Jeżeli wieża „Object701#5” jest wynaleziona na IS-4, to wieża T-10M jest zbadana na IS-8.
Jeżeli zawieszenie IS-4M jest zbadane na IS-4, to zawieszenie T-10M będzie zbadane na IS-8.
Całe niewykorzystane doświadczenie zostanie przeniesione z IS-4 na IS-8.
Wszystkie moduły z IS-4 znajdujące się w garażu, które nie są kompatybilne z innymi czołgami (wieże i zawieszenie) będą automatycznie sprzedane po cenie zakupu.
Wszystkie moduły IS-4, które są kompatybilne z innymi pojazdami (radio, silniki, działa) zostają przeniesione do garażu, tak jak i naboje.
Każdy członek załogi, który znajduje się w koszarach lub na czołgu, którzy potrafią prowadzić IS-4 z 9 tieru zostanie automatycznie przeszkolony na IS-4 na 10 tierze bez ponoszenia żadnych kosztów ani strat.
Wszystkie statystyki z IS-4 zostaną przeniesione na IS-8 bez żadnych strat, wliczając w to osiągnięcia, które zostają zachowane.

Przypadek 2. IS-4 znajduje się w garażu. Wszystkie powyższe punkty z przypadku 1 mają miejsce, a dodatkowo:

IS-4 z 9 tieru zostanie zastąpiony przez IS-8 jako czołg ciężki 9 tieru.
Wszystkie zmiany w konfiguracji IS-4 zostaną przeniesione w taki sposób, aby odpowiadały konfiguracji na IS-8 (patrz: pkt. 3-8 przypadek 1). Jeżeli działo 100mm D-10T jest zamontowane na IS-4, to zostanie ono zastąpione przez działo 122mm BL-9.
Amunicja z IS-4 zostanie przeniesiona do garażu.
Materiały eksploatacyjne z IS-4 zostaną przeniesione na IS-8.
Wyposażenie zamontowane na IS-4 zostanie zdjęte i przeniesione do garażu bez strat ani kosztów ponoszonych przez gracza.
Gracz dostanie załogę wyszkoloną na 100% dla IS-8, bez żadnych umiejętności dodatkowych.
Gracz dostanie jeden darmowy slot w garażu na nowy czołg.
Gracz dostanie IS-4 na 10 tierze z działem 122mm M-62-T2 bez żadnych dodatkowych modułów ani materiałów eksploatacyjnych.
Załoga IS-4 z 9 tieru dostanie nowe kompetencje (patrz pkt. 11, przypadek 1) i zostanie przeniesiona na czołg IS-4 z 10 tieru.
Kamuflaż zamontowany na IS-4 z 9 tieru zostanie przeniesiony na IS-4 z 10 tieru i na IS-8 z 9 tieru. Znajdzie się więc na obu czołgach, a jego data ważności będzie taka sam jak na IS-4 z 9 tieru przed aktualizacją.

Prosimy pamiętać, że ta lista zmian wprowadzanych przez aktualizację7.3 może ulec modyfikacji.
[/quote]

<-- http://worldoftanks.eu/pl/development

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2012, 16:23 
Cytuj  
czyli nerfią kv :/
a co będzie z isem-4 kij wie, na walki z 10 się nie nadaje póki co, a to jedyne czołgi którymi gram lol.

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2012, 16:29 
Cytuj  
kw juz znerfione- od 7.2 niechce misie tym grac .
Celnosc jeszcze mniejsza a ruchomosc wiezy =0 szkoda kolejna legenda R.I.P.

- Nowe Td i arta u francuzow ciekawe jest iz ma miec takie dziala rewolwerowe co amxy.
-ciekawe rozniez moze byc kw-4 na 8tierze pod kompanie zobaczymy czy stawi czolo is-3.


[edit] is-4 nie wiem zobaczymy - napewno dodadza mu HP i slyszalem o zwiekszeniu frontal pancerza.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2012, 18:07 
Cytuj  
Przecież is-4 ma to samo działo co 8.. dorzucą armorka, hp i będzie lustrzana kopia.
Ja jestem na etapie kw-3, nie wiem czy xp-ić i kupić iosifa 1 przed patchem, czy zostawić sobie wolne xp i jak wyjdzie 7.3 to od razu przesiąść się na VIII tier. Pewnie tak zrobię, bo po co ciągnąć dwa podobne drzewka..

Co do KW to jest op nawet po patchu, troll masakruje a 107 też potrafi zrobić krzywdę, tylko ta celność.
Jak do kw-3 doszedłem na stockowym działku. ;p

Tak się zastanawiam nad niemieckim drzewkiem. Mam już xp na odkrycie VII tieru i mam dylemat, czy iść w kolejnego wolnego ht -> tiger czy spróbować skręcić na pantery. Z tego co czytałem to jedynka jest dosyć miętka i dopiero 2-ka pokazuje pazury.


_________________
@polygamia

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2933 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.