mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2012, 06:52 
Cytuj  
Tylko ME3 na pc nie obsługuje natywnie pada, trzeba emulować a to już nie to samo. ;> Nie ma aim assist itp.


_________________
@polygamia

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 lip 2012, 07:04 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
marek mam pada do ps3 który swietnie dziala z PC , lapie zasieg do 10 metrow
podpinam kabel HDMI do 51 plazmy na dole i cioram w lepszej grafie niz na konsoli
calego Mass Effect 3 tak przeszedlem

nie wiem moze jak juz dzieciaki sie pojawia to wtedy czlowiek przezywa to inaczej :)


ale tu nie chodzi o grafikę. W ogóle.
I nie chodzi o dzieciaki bo ja PS3 kupiłem przed dzieciakami.

Po prostu PC mnie męczy, a konsola bawi. Na PC w ciągu ostatnich 10 lat zagrałem łącznie w jakieś ~10 gier z tego 8 stanowiły mmorpg ;) Konsolę mam od ~4 lat i zagrałem na niej w w ~200 pozycji. Gram w takie gry których nigdy nie odpaliłbym na PC i dają mi one fun :)
Np. ostatnią "ścigałką" na PC to chyba był któryś staruteńki Test Drive, a na PS3 przegrałem grubo ponad 100h w motorstorma 2 i z 50h w GT. I takie przykłady mogę mnożyć. Szczerze mówiąc sam tego nie umiem wytłumaczyć, ale to nie jest to samo co podpięcie PC do TV.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lip 2012, 08:37 
Cytuj  
zgadzam sie z markiem. nie wspominajac o kinectach, move'ach itd. itp., ktore zwiekszaja fun.
fakt, fpsy na konsoli dalej mnie wkurzaja, ale juz np. taki killzone 3 z move jest super.
poza tym jakby na to nie patrzec, w konsoli wkladam plyte i gram. na pc nie zawsze :)

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2012, 08:46 
Cytuj  
ano - na pc czasem ssasz z torrenta;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lip 2012, 09:38 
Cytuj  
nie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2012, 09:58 
Cytuj  
Ja pc nie modernizowałem już w uj czasu, bo gry pod względem technologicznym stanęły w miejscu.
W sumie dla mnie nie ma większej różnicy w odpaleniu gry na pc czy konsoli poza oczywiście lepszą grafiką. A jedno pudło w domu mniej. :)
Ekskluziwy mnie w ogóle nie interesują także "pad w ręku i kanapa" do mnie nie przemawia, bo to samo robię na pc.

Mark ja z kolei miałem xbox'a 360 i pc i tego pierwszego praktycznie nie odpalałem, bo gry mi się pokrywały na obydwu platformach.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lip 2012, 10:07 
Cytuj  
no mi sie nie pokrywaja dlatego trzymam pc i obie konsole.
chociaz praktycznie nie gram na razie w nic hehe

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 lip 2012, 10:54 
Cytuj  
Atherius - x360 u mnie nie zadzialal. Mialem dwa razy i dwa razy szybko odsprzedawalem. Nie mialem "wow" faktor po prostu.

Teraz czekam z niecierpliwoscia na next geny.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 5 lip 2012, 11:05 
Cytuj  
Konsola vs PC - zależy od gier w jakie gramy i jakie się nam podobają imho oraz to czy używanie modów do gier ma dla nas jakieś większe znaczenie czy nie.

Cała reszta jest imo mniej ważna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2012, 15:37 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no mi sie nie pokrywaja dlatego trzymam pc i obie konsole.
chociaz praktycznie nie gram na razie w nic hehe


No to już inna kwestia, żeby mieć czas pozaliczać te wszystkie tytuły. Dlatego, żeby nie mieć dylematu mam jedną platformę. :>
Ekskluziwy nigdy jakoś mnie nie przeciągały na tyle, żebym zdecydował się czy w oparciu o to kupić jakąś platformę.


_________________
@polygamia

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2012, 02:38 
Cytuj  
Dla mnie trzy najważniejsze rzeczy w tej generacji to:
1. Halo - Moja ulubiona gra. Po prostu.
2. Dark Souls - Szkoda pisać, pisałem milion razy czemu jest mega.
3. Xbox Live Arcade - Pełno gier, które dają mi zazwyczaj 30x więcej funu niż retaile. A to, że można kupować je jak i DLC/Games on Demand po 10-30 zł za tanie Microsoft Pointsy z Allegro to win sam w sobie.

No i Pad. Nienawidzę pada od PS3. Dlatego ja w tej generacji fanboyuye Xboxa360. Niedługo pora na Wii i chyba znów na PS3. Ale faktem jest, że oprócz "arcadówek" jest wiele tytułów, które się pokrywają i o ile nie jest się fanboyem Nintendo to tak naprawdę konsola/pc nie ma dużego znaczenia.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2012, 08:45 
Cytuj  
no ja znalazlem wiele takich, ktore sie nie pokrywaja :)
i nie lubie pada od x360, jest duzy, niewygodny do dluzszego grania.
a ten od ps3 idealny ;p
no i od pewnego czasu ps+ daje naprawde wypasione gierki.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 6 lip 2012, 11:15 
Cytuj  
WithnesS napisał(a):
1. Halo - Moja ulubiona gra. Po prostu.


[']


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 lip 2012, 17:49 
Cytuj  
ja nie rozumiem evenementu Halo - odpaliłem trójkę na swoim X360 by zobaczyć co to za cudeńko sprzedawane w milionach egzemplarzy i wytrzymałem ze 30min. TRAGEDIA.

i zgadzam się co pada - ten od PS3 jest prawie idealny - do poprawy są tylko spusty. W X360 musiałbym (pod siebie) przerobić połowę pada - najgorzej wypadają gałeczki, deadzony i chujowa precyzja - to naprawdę ma znaczenie jak się pół godziny wcześniej używało pada od PS3.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2012, 19:16 
Cytuj  
Ja każdemu mówię, że Halo jest po prostu (i aż/tylko) dobrą grą. Graficznie jest dobre, oprawa audio jest świetna. Na singlu AI przeciwników bardzo dobre, możliwość podejścia do wielu momentów misji na kilka sposobów. Fabuła 100% amerykańska a'la CoD ale za to IMO bardzo fajne uniwersum. Świetna fizyka, i hitboxy, które są lepsze niż w wielu produkcjach na PC. Doskonały Coop i Multiplayer. Prawie nigdy nie ma lagów, (na pareset rozgrywek, kilka mi się zdarzyło). Mega customizacja postaci. Dziesiątki playlist z setkami trybów gry. Devsi słuchający community. TBH, długo mogę tak wymieniać. Jedyne co mi się nie podoba w Reachu (bo to dla tej gry kupiłem Xboxa i na niej głównie bazuje swoją ocenę) to beznadziejne mapy i armor lock. To pierwsze zostało rozwiązane poprzez edytor, który w halo jest naprawdę mocny. Gracze zrobili mapy, devsi powrzucali je do playlist (Mimo że sami sprzedają DLC z mapami - ale serio, Bungie/343 tak dbają o Halo, że bania mała i nie są tak łasi na kasę jak inne firmy) i problem się niejako rozwiązał. A armor locka w Halo 4 nie będzie, będzie taki śmieszny shield - ale to już info dla bardziej wtajemniczonych. Ogólnie, Halo dla mnie jest tym na konsole czym kiedyś był Quake dla pc. Idealną grą aby sobie postrzelać. Tylko i aż. Różnica jest taka, że tutaj mamy nie tylko 1vs1/dm/tdm, ale też ctfy, griffballe, zombie mody, tryby z pojazdami itd a wszystko zrobione przynajmniej 8/10 w zależności od trybu. No i pewnie częścią fenomenu oprócz tego zróżnicowania jest też naprawdę duuuuży learning curve. Serio, weźmiesz pada pierwszy raz do ręki, a idzie trafić na większych noobków. Grasz od lat, a idzie dostać do zera. To też jest fajne, i nie występuje w zbyt wielu grach. Zazwyczaj w innych FPSach masz duże przeskoki w skillu określonych graczy, a tutaj masz schody po których można iść dziecięcymi tiptopkami.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2012, 00:35 
Cytuj  
Dobry ten Max nowy, nie żałuje że kupiłem.

Mam tylko jeden problem, nie raz przestaje być odgrywana scena filmowa i wszystko stoii, tylko dźwięk leci a obraz stoii, nie wiem o co biega.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2012, 08:13 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Dobry ten Max nowy, nie żałuje że kupiłem.

Mam tylko jeden problem, nie raz przestaje być odgrywana scena filmowa i wszystko stoii, tylko dźwięk leci a obraz stoii, nie wiem o co biega.


Czasem mi się zdarzało to samo. Gdzieś wyczytałem że w menadżerze zadań trzeba po włączeniu gry wyłączyć ten social club coś tam. I to ma niby pomagać.

*
Avatar użytkownika

Posty: 138
Dołączył(a): 24.03.2009
Offline
PostNapisane: 24 lip 2012, 19:08 
Cytuj  
Oh shit. <pociąga Konga z gwinta>

Kolejny zjebany dzień w tym nudnym życiu. Czas odwiedzić masońskie świątynie rozrywki i w Empiku kupić jebaną kolejną część Maxa...

Tak najlepiej zacząć opisywanie wrażeń z nowego IP Rockstar. No normalnie pozamiatali ta gierą. Wciągnąłem wersję na ps3 (jest zniżka) i nie żałuję ani jednego grosza. Gra jest brudna, wulgarna, krwista, ciemna, dorosła przede wszystkim. Całość zrealizowana jak najlepsze kino Johna Woo czy innego magika. No kuźwa akcje w stylu nawijka z głupią ciotą adminem (btw. obczajcie jak on jest ubrany) i sekundę potem rozpierdol całej sali - nigaaa plizz to rządzi! Nie chcę spojlerować i ciężko mi opisać co się dzieje na ekranie, ale podsumuje to tak: Tak powinno się robić gry na poważenie - ciężkie i mocne danie.

Gorąco polecam. Nie zawiedziecie się.

ps.
Spoiler:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.