mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 203  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 147
Dołączył(a): 16.05.2008
Offline
PostNapisane: 28 lis 2008, 18:00 
Cytuj  
witam wszystkich

nowe screeny

http://www.swtor.com/news/article/media-update-20081128

*

Posty: 97
Dołączył(a): 8.01.2007
Offline
PostNapisane: 8 gru 2008, 08:59 
Cytuj  
Sugeruję stworzenie osobnego działu forum dla tej pozycji. Cieszy się sporym zainteresowaniem i znając doświadczenia Bioware napewno graczy nie braknie :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 gru 2008, 09:26 
Cytuj  
Yanzan napisał(a):
Ta spektakularna scena walki to niestety filmik , bynajmniej nie do konca grywalna sekwencja.

Ale zanim do tego filmiku dojdzie, musisz dosc ostro pojechac przeciwnika, co niekiedy nie jest wcale takie proste.
Ot chocby walka z Vaderem pod koniec tego filmiku:
http://pl.youtube.com/watch?v=CPWqRbyCr60
pozatym mozna zobaczyc model walki, jest calkiem niezly, wczoraj pogralem w SW:TFU i akurat robienie rzezni w tej grze to mistrzostwo ;)

hunte'r napisał(a):
Sugeruję stworzenie osobnego działu forum dla tej pozycji. Cieszy się sporym zainteresowaniem i znając doświadczenia Bioware napewno graczy nie braknie :)

Podejrzewam, ze dzial powstanie tak jak zawsze, po premierze gry i duzym zainteresowaniu nią na tym forum.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2008, 09:56 
Cytuj  
hunte'r napisał(a):
Sugeruję stworzenie osobnego działu forum dla tej pozycji.
Przyjdzie na to odpowiedni czas.


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 gru 2008, 05:58 
Cytuj  
Cytuj:
The brand name for BioWare's upcoming Star Wars MMO may be a familiar one, but EA's plans for tempting you to part with your hard-earned cash are not.

Rather than asking for a monthly subscription fee, ala World of Warcraft, EA boss John Riccitiello has strongly hinted that the game will instead be "microtransaction-based".

To us, that sounds less like "pay as you go", more like "pay as you go for new GIANT LIGHTSABERS". Riccitiello also said that more on the game's payment structure will be revealed in February, so I guess we'll all be staying tuned.


Free to play, pay to win! No thanks.

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2008, 09:11 
Cytuj  
Fuj... :har:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

*

Posty: 107
Dołączył(a): 21.10.2006
Offline
PostNapisane: 10 gru 2008, 12:05 
Cytuj  
Plusem tego systemu mikrotransakcji jest to, że nie ma miesięcznego abonamentu, ALE jeżeli np. w PvP będzie ktoś ode mnie o wiele lepszy bo ma więcej kasy w realu i kupił sobie legendarny miecz świetlny to dla mnie wielki minus. Pytam się gdzie tu balans? Wole jak wszyscy mają równe szanse. Zobaczymy w lutym, jak będzie więcej info na ten temat . :-?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2008, 12:58 
Cytuj  
Ale beda wtedy tez w grze dzieciaki smigajace z mieczami Kenobi3000, ktore bedzie mozna kupic od nich za grosze ;)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2008, 14:01 
Cytuj  
eet balans to by byl tylko wtedy jakby byla jedna klasa, rasa i te same skille i itemy dla kazdego.
Inaczej zawsze się znajdzie ktoś kot ma mniej lub więcej czasu, mniej lub więcej pieniędzy lub mniej lub więcej ochoty do grania :D


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 gru 2008, 14:14 
Cytuj  
BaSti90 napisał(a):
Plusem tego systemu mikrotransakcji jest to, że nie ma miesięcznego abonamentu, ALE jeżeli np. w PvP będzie ktoś ode mnie o wiele lepszy bo ma więcej kasy w realu i kupił sobie legendarny miecz świetlny to dla mnie wielki minus. Pytam się gdzie tu balans? Wole jak wszyscy mają równe szanse. Zobaczymy w lutym, jak będzie więcej info na ten temat . :-?


Plusow nie ma bo raczej oczywisty jest fakt ze w czasach kiedy 90% graczy mmo jest ok z placeniem abonamentu taki trik ma na celu wyciagniecie wiecej kasy per player.
Juz sobie wyobrazam jak beda wciskac kit ze to dla dobra casuali ktorzy spedzaja malo czasu ingame wyjdzie im to na zdrowie bo beda placili mniej.
Tylko ze po wpuszczeniu hordy freetardow niekupujacych itamzow koszty wzrastaja a nie znam firmy ktora dobrowolnie chce zarabiac mniej.
Ewentualnie mozna zaczac snuc teorie ze gra jest mega crapem i chca miec jakichkolwiek graczy i zysk.

Chociaz perspektywa gry do ktorej mozna joinnac w kazdej chwili zabulic 15$ i byc od razu pro brzmi kuszaco jako odskocznia od innej gry.

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 10 gru 2008, 14:40 
Cytuj  
Jest dementi jakoby było to nieporozumienie.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

*
Avatar użytkownika

Posty: 147
Dołączył(a): 16.05.2008
Offline
PostNapisane: 12 gru 2008, 21:15 
Cytuj  
http://www.swtor.com/media/vidcasts/viddoc001
pierwsze video zawierajace wypowiedzi oraz gameplay
walka wyglada bardzo dynamicznie :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2008, 21:51 
Cytuj  
Bardzo fajne, tylko czemu pokazali wyłącznie walkę na miecze. Ja chcę być bounty hunterem :(

No i żeby nie była za free z mikropłatnościami...

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 12 gru 2008, 22:35 
Cytuj  
Graficznie nieźle choć cukierkowo. Combat...cóż zobaczymy. Pytanie główne- co z pvp...? :]

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2008, 22:37 
Cytuj  
Animacja wygląda całkiem ładnie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2008, 22:55 
Cytuj  
mi to wygląda jak mod do WOWa w klimatach SW.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 12 gru 2008, 22:59 
Cytuj  
Troche chuj mnie strzela gdy pomysle, ze nowa generacja mmo ma wygladac jak zmutowany Team Fortress.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2008, 23:55 
Cytuj  
Motopompa napisał(a):
Troche chuj mnie strzela gdy pomysle, ze nowa generacja mmo ma wygladac jak zmutowany Team Fortress.


a mnie np nie obchodzi jak to bedzie wygladac, ale jak to bedzie zoptymalizowane i jak bedzie wygladal combat


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 gru 2008, 00:24 
Cytuj  
Troche chuj mnie strzela gdy pomysle, ze nowa generacja mmo ma wygladac jak zmutowany Team Fortress.

To sie nazywa ponadczasowy styl, ktorego nikt nigdy wczesniej nie wykorzystal.

":roll:"

Na filmiku widac, ze optymalizacja kuleje. Na ujeciach walki z bliska bylo jakies 5fps. Alpha, wiem. Mimo wszystko, taka grafika, prezentacja do trailera i taki performance?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 gru 2008, 08:31 
Cytuj  
Ale zauwazyliscie, ze polowa tych urywkow jest z KotOR? I to z jakiejs konsoli, pewnie z Xboxa1.

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 203  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.