mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 17:46 
Cytuj  
Motopompa wrzuc jeszcze sprzedaz gier PLZ. Mozna bardzo ciekawe wnioski wyciagnac na temat PS3 analizujac wyniki sprzedazy "systemsellerow" na te platforme.

"widać to w UK (pisałem o tym na priva do zaboleq) ludziska rzucają się na PS3, podczas gdy xklocka traktują jak coś co się właśnie przejada/przejadło.. Promocja w której kupiłem swoją PS3 trwała 2 dni (bo wszystko poszło) a miała trwać do świąt (2 tygodnie).
Xklocki stoją na pułkach w wersji premium za 100 funtów (440zł) i popyt jest niewielki. "

Czyli mam rozumiec ze jezdisz po UK i zbierasz dane dotyczace sprzedazy konsol od sklepow, ewentualnie siedzisz w sklepach po 24h na dobe i obserwujesz co ludzie kupuja i pzreprowadzasz ankiety na temat "co myslisz o XBOXIE i czemu ci sie przejadl?? Bo jak dla mnie to to jest kolejna "prawda objawiona Marka24" na zasadzie "bo 2 tygodnie temu bylem w sklepie i akurat wtedy nikt nie kupowal Xboxa wiec napewno w calym UK nikt go nie kupuje - przeciez to jest pewne"
M8 jakakolwiek dyskusja z toba to jak walenie glowa w gruby, betonowy mur z napisam "i tak wiem lepiej".

Np z tego newsa wynika ze wszystkie konsole sie sprzedaja rownomiernie oprocz Wii ktora ma kolosalna przewage i wiesz co? Chyba im wierze bardziej.
http://www.gram.pl/news_8g3iJOu0_Jak_wy ... tanii.html


Ostatnio edytowano 21 gru 2008, 17:55 przez Kabraxis, łącznie edytowano 3 razy
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 17:52 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Oczywiście by Zychoo się ucieszył jest tylko moja subiektywna opinia, zresztą zawsze wyrażam tylko subiektywne opinie,

Ja doskonale zdaje sobie sprawe z tego, ze Ty wyrazasz tylko swoje opinie, a sposob ich wyrazania taki, a nie inny i tylko chciałem innym kolegom zwrócić na to uwagę, bo flejm się z tego bierze. Chyba.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 18:58 
Cytuj  
Sorry za offtopic (HEHE), ale czy Wam placa za te PR ktore tu uskuteczniacie? Pracujecie w Sony/MS?? Za darmo nigdy bym nie bronil kawalka plastiku ktory ma ***MI*** sprawiac przyjemnosc w wolnych chwilach.
Z usmiechem na twarzy czytam wywody dojrzalych facetow, ktory to ma lepsza konsole pod telewizorem i kurwa nie wierze:). Na kiego chuja staracie sie cokolwiek udowodnic.
Jak te Wasze konsoletki sa takie super to lepiej pograjcie w te fajne gry zamiast pierdolic farmazony ktorych druga strona i tak nie wyslucha i bedzie pisac po raz 10000x to samo innymi slowami...

Ja do tematu moge dodac tyle, ze mialem PS3, pozniej chcialem zamienic to na Xboxa, ale niestety chyba juz gry nie sprawiaja mi zadnej radosci wiec po 2 miesiacach opchnalem to pudlo i zajalem sie innymi fajnymi rzeczami.
Myslalem, ze zrobi to na mnie takie wrazenie jakiego kiedys doznalem po podlaczeniu do ~28" CRT TV Atari Jaguara i odpaleniu Alien vs Predator - ale niestety, zadna gra nie zatrzymuje mnie na dluzej niz 1h dziennie.

Whatever.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 19:04 
Cytuj  
Takie emo-konsolowe wojny to byly zabawne 12 lat temu kiedy PSX, Saturn, N64 > PC pod wzgledem rozrywki, grafiki i wszystkiego innego.

Obecnie to robicie z siebie idiotow wynajdujac pojedyncze tytuly, ktore niby sa pr0 w ch*.

Na rzyganie sie zbiera czytajac tych furiantow, ktorzy o malo sie w gacie nie osrali z wrazenia, ze ktos moze kupic sobie Wii i stwierdzic, ze jest fajna i mu pasi.

*

Posty: 90
Dołączył(a): 20.12.2007
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 19:08 
Cytuj  
Kabraxis czy ty jestes jakims retartedem? pare postow wczesniej, ze ms wypusil sprzet dobry o ile nie bardzo dobry. a to gowno prawda.
hm jakby ci to powiedziec. pokaz mi gre zrobiona tylko na x360 i porownaj z gra zrobiona tylko na ps3.
ah ps3 ma cell'a, ktory obiektywnie ma moc obliczeniowa pare razy wieksza od ms'a zloma, i JESLI devsi beda chcieli to wykorzystac, to x360 polegnie bez walki na dobra sprawa. co w sumie juz w tej chwili widac patrzac na to, ze x360 ma juz 3 lata i NIC sie nie zmienia jesli chodzi o jakosc grafiki w grach. w ps3 jest jak w ps2.

porownalem ci juz dawno online, menu, pady porownal ktos inny, do setki rzeczy dojdziemy niedlugo.

w skrocie - x360 jest TANIA domowa konsola. ma stary naped dvd, ktory MOZE za rok-dwa byc juz tak jak naped cd (przyklad lost odyssey - 4dvd), srednio wygodny pad (ale i tak o niebo lepszy od pierwszego xboxa), brak wifi, platny tryb online, malo przejrzyste menu, beznadziejny support online w Polsce i Europie (dema, dodatki).
JEST BRZYDKI ;-p psuje sie.
z plusow? jest tani, dostepny, mozna uzywac 'triali', ma dziesiatki gier, nawet w wersji podstawowej jest w stanie zapewnic fun na przyzwoitym poziomie.

ps3? wolny naped br (ale jest i filmy smigaja), zajebisty pad, fajne menu (tak mialem psp wczesniej i dlatego mi sie podoba), ma zajebisty design, darmowego multiplayera, nie mialem mozliwosci przetestowania streamowania ps3 -> psp ale jesli dziala to to jest zajebisty feature, ps3 eye, wifi.
jest drogi pierunsko, cena nie spadnie, nie ma 'triali' jeszcze, nie wszystkie gry sa zajebiste, brakuje jrpg.

zadna konsola mi sie nie popsula odkad je zaczalem posiadac (ps1).
moze potrafie o nie dbac, albo mam farta? nie wiem.
CHCIALEM pograc w ME na x360 wiec go kupilem.
CHCE pograc w mgs'a, valkyrie, white knights na ps3 wiec je kupilem.

baj baj ;p

Asmax i Ojciec to naprawde nie nasz problem, ze jestescie juz starzy i nie chce wam sie grac, nie mozecie znalezc ciekawej gry dla siebie.
Asmax nie wiem o co ci chodzi bo ja mam naprawde czas na wszystko :-)
lubie grac wiec szukam 'czegos' co mi to umozliwia. tak samo jak lubie czytac ksiazki, ogladac filmy, pic dobra whisky, gotowac dla znajomych.
jesli ty chciales konsole do nolifowania to sorry ale moze dobrze, ze ja sprzedales :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 19:14 
Cytuj  
Co nie zmienia faktu, ze moge stwierdzic i nie wiele sie pomylic, ze jestescie pojebani do kwadratu.

Srsly hit the fucking wall with your fucking empty head.

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 19:18 
Cytuj  
Tu nie chodzi o starosc czy mlodosc.
Po prostu (skoro o whisky mowa) jak mam ochote napic sie Tullamore Dew a kolega Passporta to nie bede mu pierdolil przy barku caly wieczor dlaczego Tullamore jest fajny bo jest delikatniejszy i lepiej smakuje na lodzie, a pozatym butelka nie zbije sie jak zrzuce ja z 2metrow, tylko pogadam o wspolnych tematach...
Nie wiem skad wziales to o nolifowaniu, ale skoro mijalem cos za co dalem 1500zl kilkakrotnie razy dziennie i zmuszalem sie zeby odpalic w wolnym czasie gre - tylko dlatego ze wydalem na to troche papiera, to warto bylo sprzedac.
Niestety nie mam juz czasu na nolifowanie jak niektorzy:(

Mi osobiscie szkoda zycia na pierdolenie o szopenie.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 90
Dołączył(a): 20.12.2007
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 19:31 
Cytuj  
przypuszczam, ze wiekszosc z nas nie ma :-)
swoja droga TD wymiata przyznac trzeba ;p
ale i passport ma cos w sobie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 19:34 
Cytuj  
Passport jest beznadziejny. TD rowniez.

Johnny ftw. Jack na sucho tez.

No i co teraz? War?

*

Posty: 90
Dołączył(a): 20.12.2007
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 19:42 
Cytuj  
johnny, ktory wali rozpuszczalnikiem ;-pp
bijemy sie!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 20:25 
Cytuj  
Kto się za mnie pomodli?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 23:39 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Motopompa wrzuc jeszcze sprzedaz gier PLZ. Mozna bardzo ciekawe wnioski wyciagnac na temat PS3 analizujac wyniki sprzedazy "systemsellerow" na te platforme.

"widać to w UK (pisałem o tym na priva do zaboleq) ludziska rzucają się na PS3, podczas gdy xklocka traktują jak coś co się właśnie przejada/przejadło.. Promocja w której kupiłem swoją PS3 trwała 2 dni (bo wszystko poszło) a miała trwać do świąt (2 tygodnie).
Xklocki stoją na pułkach w wersji premium za 100 funtów (440zł) i popyt jest niewielki. "

Czyli mam rozumiec ze jezdisz po UK i zbierasz dane dotyczace sprzedazy konsol od sklepow, ewentualnie siedzisz w sklepach po 24h na dobe i obserwujesz co ludzie kupuja i pzreprowadzasz ankiety na temat "co myslisz o XBOXIE i czemu ci sie przejadl?? Bo jak dla mnie to to jest kolejna "prawda objawiona Marka24" na zasadzie "bo 2 tygodnie temu bylem w sklepie i akurat wtedy nikt nie kupowal Xboxa wiec napewno w calym UK nikt go nie kupuje - przeciez to jest pewne"
M8 jakakolwiek dyskusja z toba to jak walenie glowa w gruby, betonowy mur z napisam "i tak wiem lepiej".

Np z tego newsa wynika ze wszystkie konsole sie sprzedaja rownomiernie oprocz Wii ktora ma kolosalna przewage i wiesz co? Chyba im wierze bardziej.
http://www.gram.pl/news_8g3iJOu0_Jak_wy ... tanii.html


wiesz kabraxis w ciągu tygodnia byłem kilka razy w game, gamestation, hmv etc. w końcu kupiłem PS3 i 11 gier pudełkowych do niej, więc widziałem co się dzieje. Szkoda, że jutro rano lecę do Polanda bo bym ci pstryknął fotki pełnych pułek X360 za 110 funtów za sztukę w wersji premium ;)

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 23:40 
Cytuj  
Najlepsze sa malty.
A potem JWBL. Z tych w rozsadnych cenach.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 gru 2008, 08:36 
Cytuj  
abey napisał(a):
ah ps3 ma cell'a, ktory obiektywnie ma moc obliczeniowa pare razy wieksza od ms'a zloma.
w ps3 jest jak w ps2.


Malutki problem tkwi w tym ze moc obliczeniowa do ktorej nie mozna sie dostac nic nie znaczy. Gdyby ps3 byl zaprojektowany jak ps2 to faktycznie bylby duzo mocniejszy niz xbox. Sytuacja nie jest ani troche analogiczna i twierdzenie ze gry beda w przyszlosci wygladac duzo lepiej dzieki cell'owi to mokry sen fanboia oparty o marzenie ze historia sie powtorzy. W przypadku ps2 trzeba bylo zmienic nawyki i sie troche postarac, w przypadku ps3 potrzebna jest rewolucja w programowaniu.

*

Posty: 90
Dołączył(a): 20.12.2007
Offline
PostNapisane: 22 gru 2008, 09:38 
Cytuj  
exodus a po czym wnosisz? bo ja widze juz roznice w grafice w grach na ps3.
w x360 nie do konca.
przestan wiec pieprzyc dla samego pieprzenia.
a jak masz mokre sny to idz do lekarza.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 gru 2008, 10:00 
Cytuj  
To cos slabo widzisz. Popatrz sobie np. tu:
http://www.gamespot.com/features/6162742/index.html
albo tu:
http://www.gamespot.com/features/6201700/index.html

X.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 22 gru 2008, 10:21 
Cytuj  
Wow, I need to pull out my magnifing glass to tell the difference!

*

Posty: 90
Dołączył(a): 20.12.2007
Offline
PostNapisane: 22 gru 2008, 10:49 
Cytuj  
By: James Yu and Sarju Shah - Posted on Wednesday, December 6, 2006.
Dzieki Xanth za swieze newsy.
Poza tym pisalismy juz, ze jesli chodzi o gry na wszystkie platformy to ps3 wypada slabo.
i w tym przypadku pc > x360 > ps3. nie bede mowil, ze nie.
ale mi chodzi o gry robione tylko na PS3. glupie stare uncharted wyglada zajebiscie. poczekajmy wiec na uncharted2.


i nigdy nie mowilem, ze gry wygladaja KIEPSKO na x360. bo mialem opad szczeny w ME, czy Burnout Paradise.
ale tutaj chodzi mi tylko o to, ze jest szansa na taki sam efekt w przypadku ps3 jaki mielismy w ps2.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2008, 13:01 
Cytuj  
Kupiłem PS3 i 7 gier:D


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 90
Dołączył(a): 20.12.2007
Offline
PostNapisane: 22 gru 2008, 13:05 
Cytuj  
gratz ;p

jakie gry kupiles?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.