mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 109  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 20:48 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ja czekam, az kabra sie obudzi i napisze czy roznice (graficzne) pomiedzy x360 a pc sa faktycznie takie duze.
bo jak nie, to sciagam na x'a.


Gra na PC jest ladniejsza to oczywiste jest. Ale musze przyznac ze spodziawalem sie czegos wiecej. Glownie zasluga tu rozdzielczosci FSAA i Anizo a nie ladniejszych tekstur czy cos... cienie jak byly brzydkie na Xie tak sa dalej etc...

Ogolnie: na PC ladniej ale nie ma jakiejs kolosalnej roznicy. Widac ze to port.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 21:00 
Cytuj  
ok dzieki

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 21:07 
Cytuj  
mozna jakos dual wielda robic?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 21:13 
Cytuj  
Można. Jak masz dwie sztuki broni to klikasz na jednej LPM na drugiej PPM w inventory i gotowe.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 21:14 
Cytuj  
No jasne. Wciskasz LPM/PPM na broni w inventory i tyle. Mozna tez latwo uzyc obu jak uzywasz tych samych broni. Przypisujesz jedna bron do ulubionych, potem wchodzisz do menu ulubionych, bindujesz sobie ta bron np. do 1, wybierasz ja i klikasz 1 dwa razy. Dziala tez ze spellami.

Kurka, gra sie chyba odblokowuje o 12.00 GMT, czyli u nas o 1 w nocy :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 21:15 
Cytuj  
roball napisał(a):
ok, trik z proxy nie dziala.


Z Australijskim probowales? Powinien dzialac. Anyway, za pare h u nas sie przeciez odblokuje :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 21:18 
Cytuj  
Jaka miła informacja. Wracasz po całym dniu i widzisz, że jest crack. Czas przetestować i jak będzie dobrze, to czas kupić oryginał ;).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 21:21 
Cytuj  
Ponawiam pytanie btw: czy komuś jeszcze postać reaguje na klawisze ruchu z małym (jakieś 0.5 sek) opóźnieniem w trybie TPP?


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 21:42 
Cytuj  
Dlaczego się dziwicie że TESV ma zjebany interfejs na piecu? Przecież Skyrim był od samego początku przeznaczony na konsole a na pc to tylko port.

Grałem w wersję na xklocka i nie mam jakiś opóźnień w klawiszach, interfejs fajnie działa (ustawiam sobie favorites pod krzyżykiem) i jazda

7 lvl :]

Acha i jeszcze jedno. Ja rozpoczynałem grę kilkakrotnie z różnymi kombinacjami postaci. Nie będę się za bardzo rozpisywał, tylko jak chcielibyście sobie popróbować takie operacje to radzę zapisać grę w momencie jak np. jak dojedziecie na wozie do pierwszego miasteczka i każą wam zsiąść bo wstęp jest zajebiście długi i nie można go przewinąć.


_________________
LaMoon#2988


Ostatnio edytowano 10 lis 2011, 21:50 przez lamoon, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 21:45 
Cytuj  
to ile ty juz grasz lamon?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 21:48 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Dlaczego się dziwicie że TESV ma zjebany interfejs na piecu? Przecież Skyrim był od samego początku przeznaczony na konsole a na pc to tylko port.


Użyj mózgu trochę.

Tu nie chodzi tylko o to, że jest zjebany, ale również o to, że myszka nie ma w nim praktycznie zastosowania. Widzę kursor, ale nie mogę nic nim praktycznie zrobić. To już nie jest niedopatrzenie, tylko najzwyklejsze w świecie olanie sprawy. Gdyby nie to, przeżyłbym ten jeden wielki przerost formy nad treścią zwany tutaj "interfejsem".


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 21:52 
Cytuj  
Ale mi sie gra zajebiscie. :) Heh gierka rzadzi moim skromny zdaniem..
Klimat to co pieknego........ polaczenie poczucia samotnosci z Morka z czyms co natretnie kojarzy mi sie z Game Of Thrones i "Winter Is Coming" (setting). Do tego MUZYKA! Dosc czesto mi sie powtarza preremiksowany utworek ktory byl odtwarzany w Morku podczas lazenia - bosko.

Postac zrobiona, main quest olany... troche lazenia po wilderness i znalazlem zwloki z notka gdzie jest umieszczony jakis wyjebany magiczny topor - ofc po drugiej stronie mapy. :)

Podroz z buta z Riverrun do Whiterun (dwa najblizsze miasteczka) zaowocowala 6 wpisami w dzienniku z questami pobocznymi (kategoria "Misc"). Miod. Swoja droga cool ze aby dostac wpis nie trza gadac z NPC a wystraczy uslyszec jak np. gadaja miedzy soba albo z daleka ci mowia jak przechodzisz.

Cisne z buta po topor - moze do 12 dojde. : )

GOTY for me. :)

PS. UI wkurwia ale da rade ogarnac. Pozatym zawsze mozna podlaczyc pada... to naprawde nie powoduje wybuchania PCtow. :) W uj gier na PC konczylem na padzie od PS3... Wlasnie mysle czy nie podlaczyc ale jednak widok FPP plus mycha lepiej sie nadaja do tego combatu.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 21:54 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
lamoon napisał(a):
Dlaczego się dziwicie że TESV ma zjebany interfejs na piecu? Przecież Skyrim był od samego początku przeznaczony na konsole a na pc to tylko port.


Użyj mózgu trochę.

Tu nie chodzi tylko o to, że jest zjebany, ale również o to, że myszka nie ma w nim praktycznie zastosowania. Widzę kursor, ale nie mogę nic nim praktycznie zrobić. To już nie jest niedopatrzenie, tylko najzwyklejsze w świecie olanie sprawy. Gdyby nie to, przeżyłbym ten jeden wielki przerost formy nad treścią zwany tutaj "interfejsem".


Weź nie lataj. "Zjebany" miałem na myśli mało funkcjonalny. Widzisz kursor i nie możesz z nim nic zrobić? Proste - konsole nie mają myszki. Panowie dokładnie tak jak napisałeś - olali sprawę. Ewidentnie gra łącznie z interfejsem jest przeznaczona na konsolkę.

Cytuj:
to ile ty juz grasz lamon?


Z tydzień na xie wieczorkami na zluzowanie worów sobie pograłem.


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 21:56 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Creation Engine, nie ten z Obli, fallouta na szczescie. Co jest w rage to nie wiem i co ma skyrim do tego ;]

Ten sam. Tylko nazwa inna. Tzn. tez bazuje na Gamebryo.
Cytuj:
PS. Edyta: doczytalem, Rage to Id Tech 5, Skyrim to Cengine, oba pracujace na podobnych zalozeniach i w obu pazury maczala Bethesda

Nic to ze soba nie ma wspolnego. na IdTech5 nie da sie zrobic cyklu dobowego, bo nie ma nim dynamicznego cieniania ani oswietlenia. Huehue. "Postęp".
Porgralem dluzej.
a) grafika jest od sredniej do paskudnej. Podnosi to troche moją samoocene, bo nawet ja potrafie lepsze modele zrobic - chociaz tez nie sa jakies wybitne..
b) animacja postaci jest chujowa. Jest naprawde bardzo chujowa
c) Skyrim jest bardzo, bardzo, BARDZO male. Ma nie wiecej jak 4x4km.
d) w grze jest wall walking
e) gra ma problemy ze streamingiem. Potrafi maskarycznie przyciac przy zonowaniu..
f) GUI jest chujowe. Chuj mnie obchodzi ze gra byla robiona na konsole. Gdzie jest kurwa hotbar ? I ten pomysl z dual-wieldingiem jest zjebany. Szczególnie, ze ui jest wogole do niego niprzystosowane. GOWNO MNIE OBCHODZA KONSOLE KK.
g) walka jest dosyc latwa. Gram na przedostatnim poziomie trudnosci. Poprostu biegne do tylu uzywajac miotacza ognia.
h) przez 40 minut chodzilem po terenie i nie zaatakowal mnie zaden smok. To tyle jesli chodzi o random enocuntery. Zostalismy zrobieni w chuja tbh.
i) Magicka regeneruje sie wolno. Wolniej niż w Obku albo Morrwindzie. Strasznie irytujace
j) za to czary wkoncu wygladaja normalnie..
k) za to nie maja animacji castowania. Postac nawet nie machnie reka jak anemik. Nic kuwa nie ma. Poprostu cos wylatuje nagle z reki..
l)Jest za to widok TPP, i to nawet fajny.
m)Brak atrybutów. No kurwa. Jak mialem Willpower to chociaz wiedzielam co zrobic zeby mi sie magicka szybciej regenerowala. A teraz WTF !?
n)Napewno nie jest to krok do przodu w stosunku do obliviona. Jest to raczej kroczek.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 21:59 
Cytuj  
W końcu jakaś konstruktywna krytyka ;)


_________________
LaMoon#2988

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 22:00 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
W końcu jakaś konstruktywna krytyka ;)


lol

Odpisalbym mu ale wole pograc. :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 22:04 
Cytuj  
Kabra a propo. Jak pogrywasz? 1h w jednej a w drugiej spell czy dual casting? Albo może 2h? ;)


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 22:05 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Ponawiam pytanie btw: czy komuś jeszcze postać reaguje na klawisze ruchu z małym (jakieś 0.5 sek) opóźnieniem w trybie TPP?

U mnie dziala normalnie.

Cytuj:
Odpisalbym mu ale wole pograc.

Odpisz. Chetnie poczytam który punkt z w/w jest nieprawdziwy.

Przy okazji jeszcze jeden podpunkt.
AI jest jest tak durne, ze... Masz problem ? Stan na podwyzszeniu. Problem rozwiazny, bo mob juz tam nie wejdzie. Nic to, ze obok sa schody.
Pozatym mob potrafi doslownie stanac w polowanie drogi do gracza i czekac az sie go zarznie.


Ogólnie, nadzieja w modach.
Gra wciąga. Ale powyższe punkty są faktem. I widać, że jest to parszywy port z konsoli.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 22:10 
Cytuj  
Iniside ty juz przestan z tymi swooimi faktami i tak kazdy wie ze nie masz gustu jesli chodzi o gry :)
Zreszta whatever... ja juz pisalem w starym topicu za co fani kochaja serie TES i ani animacje ani chujowe AI tej milosci nie zmienia.

Mnie sie gra zajebiscie i to wystarczy. Klimatu tez nie zjebali jak w Obku i jest bardzo dobrze.


"Kabra a propo. Jak pogrywasz? 1h w jednej a w drugiej spell czy dual casting? Albo może 2h? "

Narazie z racji braku funduszy i tego ze spelle na poczatku sa slabsze niz bron biala to w prawicy sword a w lewicy spelle...
Docelowo full mag dual casting. Za fajnie to wyglada zeby grac inaczej. : )
Rasa High Elf ale nawet nie wiem jakie ma bonusy... poprostu pamietalem z Morka ze to najlepsi casterzy. Chyba dostalem bonus do Many duzy.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 10 lis 2011, 22:17 
Cytuj  
Niiice. Przez najbliższe kilkanaście dni jestem na kompie jeszcze gorszym, niż mój laptop (Athlon x2 5200+, GF 8800GT 512, 4GB ramu Kingstonów, Win 7 64), a jak na razie odpaliłem w 1680x1050, Textury High, reszta Medium i bez żadnej ścinki jak na razie. Co prawda jestem nadal w tutorialu, ale były już chyba momenty, gdzie mogło ostro ciąć, a jednak tego nie robiło. No nic, wracam grać, pokombinuję jeszcze z ustawieniami.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 109  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.